Reitings Interneta veikali

Optika1.lv
Lovegiftlv
5x.lv
Ietaupi24.lv

salidzini.lv - Salidzini.lv palīdz krāpniekiem?

Salidzini.lv palīdz krāpniekiem? Salidzini.lv izskatās ka vienalga kādi krāpnieki izvieto veikalus pie viņiem portālā. Veikals proffit.lv ir apkrāpis vairākus pircējus, neatgriež naudu, nepiegādā preces, bet salidzini.lv vienalga, lai tik maksā par reklāmu. Uz vēstulēm salidzini ar neatbild, vai nevēlās. Tādas aidzomas ka viņi ir kopā ar tiem uzmetējiem, bet ceru ka tomēr nē. Kāpēc salidzini nereagē uz pircēju sūdzībām nav skaidrs. Sanāk kā izmantojot salidzini.lv, atbalsti krāpniekus. Vai ne?

Atrisināta220.lv - Slikts serviss un krāpšana

Slikts serviss un krāpšana 220.lv pasūtīju trauku komplektu. Pasūtījuma nr. 9290066. Preces tika piegādātas ātrāk, kā bija solīts, bet, atverot iepakojumus, atklājās, ka pasūtīto divu komplektu vietā (12 šķīvji) ir atsūtīti tikai 2 gabali šķīvji. Nofotografēju pasūtījuma saturu un nosūtīju pretenziju uz epastu [slēpt]@220.lv 8. Septembrī. Līdz šodienai, 14. Septembrim, situācija atrisināta nav. Operatore atbild, informācija nodota, skaidrojam radušos situāciju un vairāk neko palīdzēt nevar. Kad jautāju, kam zvanīt, ka...

M79.lv - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju preci, veicot priekšapmaksu. Sola piegādāt 3 darba dienu laikā. Pēc nedēļas prece nav saņemta-zvanu, neviens neatbild. Uz e-pastu noreaģē, Saka, ka neesot saņēmuši maksājumu. Aizsūtu maksājuma detaļas. Atkal uz zvaniem neatbild. Vel pēc nedēļas atbild uz e-pastu, ka prece nav noliktavā un, ka nauda neesot saņemta. Aizsūtu vēlreiz maksājumu un izrakstīto rēķinu ar lūgumu risināt situāciju. Atbildes nav. Pagājušas vairāk kā trīs nedēļas. Konsultantes vārds-Viktorija.

M79.lv - Neiesaku!

Neiesaku! Ļoti nepatīk, ka man tas jādara, bet cilvēkiem jāzina ar ko rēķināties. 21.08.2020 pārskaitīju naudu par preci no swedbank konta uz veikala swedbank kontu. 25.08.2020 saņēmu epastu, ka nauda esot saņemta (5 dienas!) . Pagāja vēl nedēļa, zvanīju pati. Uz manu jautājumu, kad es beidzot varēšu saņemt savu pasūtīto, apmaksāto preci, saņēmu atbildi, ka tādas preces vairs nav, jo ir izpārdota! Interesanti, kad viņi to man būtu pateikuši, ja es nepazvanītu? : (solīja atmaksāt naudu, ko arī izdarīja, par to nav pretenziju. Žēl.

Proffit - Krāpšana

Krāpšana Veicu pasutijumu #96516 atmaksāju avansa rēķinu rff200826/96516. 27.08.20 preces joprojām nav. Visu laiku pārceļ piegades datumus. Uzrakstīju iesniegumu par naudas atgriežšanu. Pagaidam ari naudas nav kontā. Apšaubams interneta veikals. Iesaku nevaikt pasutijumus. Preces Cenas krietni zemakas par citiem veikaliem. Pasūtiju to pašu preci no ebay atnaca 4 dienas.

M79.lv - Slikts serviss, apkalpošana.

Slikts serviss, apkalpošana. Заказ обещали прислать в течении 4 дней, товара до сих пор нет, долго не поднимают трубку, говорят проблемы с доставкой, хотя на сегодняшний день их точно не должно быть, а если и есть то можно было прислать письмо или позвонить. ОООчень разочарована, товар был как подарок, обидно... Никому не советую этот интернет магазин!

Mercato - Krāpšana

Krāpšana Заказал 6.07.20 телефон за 299,38. Сделал полную предоплату со счета фирмы без пвн 10.07.20. Ждал до 14.08.20 свой телефон, звонил им 2 раза в неделю, одни обещания. 14.08. Поехал написал заявление на возврат денег. Трубку они больше не берут и на мэйлы не отвечают. 25.08. Написал им претензию. 01.09.20 написал заявление в полицию. Не покупайте в этом магазине никогда! Одни испорченные нервы.

Preces darbam - Krāpšana, nekvalitatīvs darbs

Krāpšana, nekvalitatīvs darbs Pasūtījums tika veikts 02.07.2020. Pirmais pasūtījuma etaps bija izpildīts ātri, bet nekvalitatīvi. Uz tālākajiem tālruņa zvaniem neatbild. Firmas iepriekšējā atrašanās vietā tika paziņots, ka kopš 01.09.2020. Firma tur vairs neatrodas un visas pretenzijas caur tiesu

Preces darbam - Krāpšana

Krāpšana Krāpnieki! Sūdzībai dokumentus nepievienošu, tos jau nosūtīju Ptac (patērētāju tiesību aizsardzības centrs) . Sūdzību izskatīja ātri, atbildi varētu saņemt, ja man kā datora lietotājam būtu elektroniskais paraksts. Man tāda nav, esmu vecais letiņš, penšuks parastais. 12 Eiriku dēļ krāpnieku kantori tiesā nesūdzēšu, bet turpmāk tomēr pievērsīšu uzmanību internetveikalu reitingu zvaigznītēm portālā ''salīdzini.lv''. Cilvēki, esiet modri! Vidvuds Spriņģis

Preces darbam - Krāpšana

Krāpšana 29.06.2020. Veicu pasutījumu-nr. 23854. Apmaksāju, bet neesmu saņēmusi, līdz šim, ne preci, ne naudas atmaksu, zvanīju uz veikala norādīto tel. Nr. , solīja atzvanīt 20 min. Laikā, bet... Tagad uz zvaniem neatbild, uz e-pastu arī. Šodien - 07.09.2020. Palasot sūdzības par šo internet veikalu un balstoties uz savu pieredzi-neiesaku ielaisties ar šiem "darbiniekiem" - krāpniekiem

Mercato - Krāpšana & meli

Krāpšana & meli Mercato.lv, jeb SIA Nivetap. Pasūtījums tika izdarīts 30. jūlijā un apmaksa tika veikta 31. jūlījā, rēķins MC-20461. Tajā pat brīdī tika saņemts apstiprinājums, ka prece tiks piegādāta uz “Paku Skapi” orientējoši uz 7.08-10.08. Nesaņemot sūtījumu, 24.augustā sazvanot uzņēmumu tika saņemts solījums, ka problēma tiks atrisināta un sūtījms tiks piegādāts, vai nu tiks atgriezta nauda. Turpmāk komunikācija lielākoties ir vienpusēja. Pēdējais solījums, ka sūtījums ir atdots kurjeram, telefoniski...

Studio Moderna - Nespēja normāli komunicēt ar klientu

Nespēja normāli komunicēt ar klientu Šodien zvanīju, lai noskaidrotu, kad tiks man piegādāts pasūtījums, bet tai vietā man liek nosaukt visu sarakstu. Lai gan es saku, ka varu nosaukt savu klienta numuru. Klientu apkalpošanas speciālisti Kristu tas neinteresēja. Tonis bija nicinoši agresīvs. Teicu, lai dod vadītāju. Sazvanīju 67807675. Taču tur vēl "labāka" klientu apkalpošana, laikam vienā kabinetā strādā. Nevis pasaka, kad tiks piegādāts pasūtījums, bet uzskaita vecos pasūtījumus un sāk mācīt kā jāiepērkas internetā. Un ka...

Studio Moderna - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Studija moderna vada viņā galā atbild "menedžere" - īgna, nervoza, drausmīgi nelaipna būtne, kas provocē, jo jūtās kā visuma valdniece. Sarunas beigās ir vienkārši rupja, es - tieši tāpat. Jo es maksāju par preci, tātad esmu tiesīga saņemt informāciju par tās saņemšanu. Šādai slotai vajadzētu nevis ar cilvēkiem runāt, bet reņģes fasēt.

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Šādu kantori vajadzētu slēgt!

Evelatus - Slikts serviss, bojājums

Slikts serviss, bojājums Nopirku mammai 19.08 2020 (76. Gadi) podziņ telefonu, sanāca tikai aizvest uz laukiem, lai saprastu, ka ir brāķis.24.08 jau biju veikalā atpakaļ un aizsūtīja uz garantijas remontu. Par naudas atgriešanu pat neko nevēlās dzirdēt. Šodien 03.09. Paņēmu atpakaļ, jo ir gatavs! (mikrofona maiņa un reprogrammešana) un, protams atkal neko negrib dzirdēt par naudas atgriešanu.. , lai sazinoties ar biroju, kur visi tēlo beigtus.. Neko nepērkiet veikalā, tikai ineternetveikalā, jo tad nav jāpaskaidro iemesls un 14. Dienās var atgriezt! Ar nožēlu jāatdzīst, ka tādā valstī dzīvojam.

M79.lv - Krāpšana

Krāpšana Labdien! 2020. Gada 2. Augustā es pasūtīju preces internetveikalā m79, veicot priekšapmaksu 54,70 eiro. 3. Augustā saņūmu atbildi - paldies, esam saņēmuši jūsu rēķina priekšapmaksu. Jūsu pasūtījuma nr. E317270-353672 statuss nomainīts uz jauns pasūtījums. Tika paziņots, ka pasūtījums tiks izpildīts 7 dienu laikā. Kad noteiktais laiks bija pagājis, centos sazvanīt m79, taču telefons netika celts, lai arī zvanīju desmitām reižu. Tad izmēģināju e-pastu. Un 13. Augustā saņēmu -...

Proffit - Netiek atgriezta nauda jau 2 mēnešus, jo izvēlētās preces nav

Netiek atgriezta nauda jau 2 mēnešus, jo izvēlētās preces nav Veicot priekšapmaksu, gribēju iegādāties mikrofonu internetveikalā Proffit. 7. 07. 2020. Tika veikta apmaksa 148.92 eur. Tad izrādījās, ka šīs preces viņiem nav. Tika solīts atgriezt naudu, bet tas nav veikts līdz šodienai. Saņēmu e-pastā atbildes - grāmatvedības nodaļa ir informēta par šo situāciju, taču nauda netiek atgriezta.

EFIX - Krapšana, slikts servis

Krapšana, slikts servis Это самый отвратительный интернет магазин. Завлекают покупателей хорошей ценой и ложат на них... На электронную почту не отвечают, дозвониться до них не реально (1 из 15) , а если дозвонился-не спеши радоваться, кроме пустых обещаний "разобраться и перезвонить" вы не услышите ничего. Конечно ни кто вам и не думал звонить. В итоге: я без денег, их мне еще не вернули;без товара, а это был подарок ко дню рождения дочки; я потеряла время и кучу нервов. Я так жалею, что не прочла отзывы перед своим заказом. Не совершайте моей ошибки! Не заказывайте в этой фирме ничего!

Dormeo - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti nelaipna attieksme, vēlējos nopirkt tikai spilvenu un segu telefoniski, neko citu, un to arī pateicu Dormeo pārdevējai ar ko runāju. Uzņēmuma darbiniece pārmetot, nejauki man vaicā: kāpēc jūs mani pārtraucat, ja es nepabeidzu runāt? Es jums piedāvāju citus piedāvājumus, bet es tak neprasīju viņai vēl kaut ko piedāvāt, es vienkārši vēlējos nopirkt savu spilvenu un segu. Manuprāt, uzņēmuma darbiniekiem arī ir jāzina savas robežas, ko viņi drīkst pārlaist pāri strīpai un ko nē. :) pat šo...

Proffit/ SIA Kasija - Krāpšana / Naudas neatgriešana

Krāpšana / Naudas neatgriešana Šī gada 10. Jūlijā pasūtīju internetveikalā https://profit.lv (Sia Kasija, reg. Nr. 40002064010, pvn reg. Nr.lv40002064010, adrese: Ganību Dambis26a, Rīga, lv-1005) playstation vr + camera + vr worlds (hard bundle) par summu 228,00 eur. Meklējot informāciju pirms playstation vr pasūtīšanas, atradu, ka šai firmai uz to brīdi noliktavā bija pieejami 2 gb. Izdarīju pasūtījumu. Avansa rēķinu nr. Rff200713/92495 (228,00 eur) apmaksāju 13.07.2020. Rēķinā bija norādīts, ka prece tiks piegādāta 8 -...