Kategorija "Pārtikas produkti"

Apavi Apģērbs Bērnu preču veikali Interneta veikali Pārdevēji Pārtikas produkti Sporta preču veikals Tirdzniecības centri Veikali Ziedi
Sūdzību skaits par uzņēmumu
Uzņēmuma uzticības līmenis
Baltais
Edega
Kuldīgas maizes ceptuve
Gaļas Nams Jēkabpils
PTC

Dobeles dzirnavnieks / Pilngraudu auzu pārslas - Некачественный товар (с насекомыми)

Некачественный товар (с насекомыми) В середине сентября (2017) в Даугавпилсе в магазине AIBE купила 4 пачки цельнозерновых овсяных хлопьев. Во всех пачках находились насекомые, маленькие, около 1-2 мм (названия, к сожалению, не знаю). Товар некачественный, пришлось выбросить!

Na NatNet 21.09.2017
0 Pārtikas produkti

Svaiga Gaļa,faseta Gaļa Iepakojumos,cuka,vista, Govs. - Maldināšana

Maldināšana Vai tiešām tikai es redzu ka visā svaigas gaļas produkcija veikalos ir špriceta ar kādu šķidrumu, kas palielina viņu svaru? Par ko mēs beigas maksājam? Cik to var ciest? Uzrakstīju Liepājā, bet domāju ši situācijā visur Latvijā, ja ne tad esat laimīgie.

Ma Manapnik 18.09.2017
3 Pārtikas produkti

Mego - Derīguma terminu neievērošana

Derīguma terminu neievērošana Veikala Mego, Rīga uz Saharova ielas 2. Visu laiku pardod preci kuraj beidzies derīguma termins. Siera nujinam ko nopirkām termins beidzas pirms 3 nedēļam. Mums atgrieza naudu, un pat neatvainojas. Šodien ir 18.09.2017 mēs nopirkam big lanc ar terminu 13.08.2017. Atkal mēnesis. Varbūt kads var uzrakstit kur var griezties ar sūdzību pret šo veikalu.

Rēzeknes gaļas kombināts .Cūku ribiņas BBQ marinādē - Es to uztveru kā krāpšanu

Es to uztveru kā krāpšanu Ja nevēlaties izbojāt savu brīvdienas vakaru dārzā, ar draugiem, silti iesaku neiegādāties šo produktu. Foto redzamais nekādi neatbilst patiesībai. Es protams saprotu, ka cūku ribiņas nozīmē arī kaulus. Taču es neiedomājos, ka tas nozīmē tikai, labi rūpīgi nomizotus ribu kaulus! Sarkana tur ir tikai marināde (mērce) ar dīvainu piesmaku (bet ok... Var būt veikals nebija pienācīgi uzglabājis) , kura gan pazuda cepšanas gaitā. Par šīm, grila ribiņām, prieks būs tikai suņiem, izcepot var kaulu...

LIDO - Cilvēku krāpšana, neatbilstoši darba apstākļi, noverdzināšana.

Cilvēku krāpšana, neatbilstoši darba apstākļi, noverdzināšana. Jāstrādā līdz 18h un ir bijis vairāk, slodze ir tik liela, ka cilvēki daudz slimo un apdrošināšana ir apsmiekls. Darba apstākļi ir vēl trakāki, ventilācijas nestrādā, grīdas slidenas, smagumi jāstaipa pašiem. Pieprasa kvalitāti, bet par darbinieku un viņa veselību netiek domāts. Nepatīk darbs, atradīsim kādu citu kurš būs gatavs strādāt attieksme. Darbinieks netiek novērtēts, priekšniecība pat atļaujās lamāties un citus nesmukus izteicienus uz darbinieka pusi. Unikāla firma!

Daily - Slikts ēdiens

Slikts ēdiens Ļoti slikts ēdiens! 04.09.2017. tika pasniegts neēdams plovs - sauss, negaršīgs, ja tur atrodama gaļa, tad nesakošļājama. Bērni gan skolā, gan bērnudārzā (kur vecākiem vēl par to ir jāmaksā) paliek neēduši! Par zupu vispār nav ko runāt. Pagājušajā mācību gadā bieži tika piedāvāti makaroni ar sieru, sieru tur bija grūtu atrast, piedevām šie makaroni bieži bija atdzisuši. Interesants ēdiens bija arī zivju un gaļas maisījuma kotletes, līdz galam neizvārīti rīsi, kartupeļi utt, utjp. Visu pat...

Ma Mamma Inga 05.09.2017
0 Pārtikas produkti

Кетчуп Heinz - Редкостная кислятина за большие деньги, сделано в Голландии

Редкостная кислятина за большие деньги, сделано в Голландии Купили в "Максиме" по скидке, стоимость 1,72 евро, что дороже многих других, но есть ЭТО невозможно. На этикетке написано, что "100 г кетчупа изготовлены из 142 г помидоров", но вкуса помидоров там даже не чувствуется. Один сплошной уксус, кислятина жуткая. Не советую покупать и тем более давать детям. После первой же пробы без оглядки улетел в мусорник, среди отбросов таким продуктам самое место. Украинский кетчуп и даже "Спилва" в разы лучше и дешевле!

дж Джонни 04.09.2017
5 Pārtikas produkti

Rimi - Обман

Обман В "Котлетах из мяса КРАБОВ в желе" - вообще нет никаких КРАБОВ ! На наклейке ТРИ РАЗА БОЛЬШИМИ БУКВАМИ написано "KRABJU gaļa...", а на самом деле состав - какие-то рыбные отходы, бесконечные Е..Е.., крахмал, морковь, сорбат, бензоат и проч. дерьмо. Прямой и наглый ОБМАН ПОТРЕБИТЕЛЕЙ. Вкус отвратный. Даже уличные кошки есть не стали.

Rimi - pircēju maldināšana KRABJU GAĻAS KOTLETES

pircēju maldināšana KRABJU GAĻAS KOTLETES KRABJU gaļas kotletēs nemaz nav KRABJU gaļas! RIMI jauns produkts "KRABJU gaļas kotletes želejā ceptās" - ir apzinātā pircēju MALDINĀŠANA ! Uzlīmē TRIS reizes LIELAJIEM BURTIEM uzrakstīts "KRABJU ģaļas..." "KRABJU gaļa" ... bet sastāvā - nezināmās izcelsmes zivju atkritumi, bez skaita E.. E... E..., ciete, burkāni, sobats, benzoāts utml sudi.

Rimi - Cilvēku maldināšana

Cilvēku maldināšana No Annas baznīcas braucu uz Rimi Vivo centru un 22:54 tiek aizslēgtas veikala durvis...bezpreģels kaut kāds, lai tad darba laiku raksta līdz 22:54, nevis 6 minūtes ātrāk ver durvis ciet...saprotu, ka darbinieki vēlas ātrāl tikt mājās, paēst, nomazgāties un izgulēties, bet citi vēlu no darba pārnāk mājās...citiem šīs minūtes ļoti svarīgas! 17.08.2017.

Rimi - Rimi "Mani gardumi" salātos smiltis

Rimi 'Mani gardumi' salātos smiltis Ļoti neaptīkami, ka Rimi "Mani gardumi" ir tomēr neēdami romiešu salāti. Pusdienu laikā iegādājos t/c Olimpijas Rimi veikalā romiešu salātus ar vistu, un salāti nebija ēdami, jo bija nemazgāti un pilni ar smiltīm/zemi. Salātlapas tomēr aizņēma lielāko daļu no porcijas un pusdienlaiks man tomēr ir viens-nevaru iet vēlreiz sava darba laikā. Salāti tomēr arī maksā zem 2 euro...noteikti nepirkšu vairāk "Manus gardumus".

Di Dimants 15.08.2017
1 Pārtikas produkti

TOP Partika - Saldējums paciņā saspiests, sadrupis, smirdīgs ar lielu, spalvainu pelējumu.

Saldējums paciņā saspiests, sadrupis, smirdīgs ar lielu, spalvainu pelējumu. Šorīt nopirku ģimenei saldējumu, divus big un vienu citu. Atverot konstatēju, ka saldējums it kā saspiests, citādas formas, kā parasti, no paciņas nāca pelējuma smaka. Konstatējām, ka uz tā ir liels pelējums ar pūku... Šajā veikalā gadās plauktā redzēt arī vistu muguriņas zaļganā krāsā un bieži kārtīgi iebojātus augļus, pat puse no augļa sapuvis! Un kur vēl mušiņas apkārt.

Sīce 13.08.2017
1 Pārtikas produkti

Hesburger krasta ielā - Fri kartupelīši.

Fri kartupelīši. Tā kā pati strādāju Hesburger jau gadu, zinu kadiem ir jābūt fri kartupeļiem. Bet tie kurus sanēmām bija noteikti jau stāvējusi kādu pus stundu. Mērcīti kuru biju pasūtījusi neiedeva. :) saprotu bija gandrīz jau 01:00 visi nogurusi. Bet par ko maksājam naudu?!?!

Bi Bietīte 10.08.2017
8 Pārtikas produkti

a/s Tukuma piens, piens "Baltais " - Dīvains piens.

Piens vienkārši briesmīgs.Iegādājāmies veikalā "Lats", Viesītes pilsētā. Piens Ož pēc kūts mēsliem. Reāla AMONJAKA smaka. Iegādājāmies vakar 07.08.2017, šodien atvērām, termiņš uz pakas rakstīts 11.08.2017. Bijām pirkuši jau arī agrāk šo pienu, bet kaut ko tādu pirmo reizi redzu.

Akhtamar - Ēdiena kvalitāte un apkalpošana

Ļoti iepatikās Šašliks Daugavpils pilsētas svētkos, pats Saimnieks cepa un garšīgi paēdām, bet... kad nolēmām apmeklēt Restorānu Rīgā Matīsa ielā bija liela vilšanās. 1. Tas kas parādīts Menue, nav pieejams, jo vistas gaļa esot aizvesta uz citu pasākumu un pietrūkst garšvielu citu ēdienu pagatavošanai. Pie tam par to paziņo, pēc pasūtīšanas un gaidīšanas pie vīna glāzes. 2.Jēra gaļa (15 EUR) bija apdedzināta un daudz kaulu, pēc kuras pus dienu dedzināja kuņģus. 3. Liellopu gaļa garšoja pēc...

Elvi - На витрине одни цены, а на кассе совсем другие. Две позиции.

На витрине одни цены, а на кассе совсем другие. Две позиции. Магазин в Лиепае на ул. Ригас. В 16-58 на витрине стоят цены вчерашней акции. Товар мне не отпустили. Заведующая сказала, что она не виновата. Две позиции Персики на витрине-1,09, а на кассе1,45. Бананы на витрине 0,99, а на кассе1, 32. По чеку сделали возврат и я ушла из магазина с испорченным настроением и без покупок. Пошла в другой магазин. Это обман. Из-за таких горе-продавцов, всех считают ворами и обманщиками.

Baltais - Вкус

Вкус Купил 1 литровую пачку молока "Baltais" 16.07.2017, а сейчас 17.07.2016 пробую и вкуса просто нету пьешь как обычную воду. Срок годность продукта до 21.07.2017. Цвет продукта белый вроде все хорошо но нет. Как будто добавили красителя к воде и все. Что за продукция такая?

Ba babanjka 17.07.2017
5 Pārtikas produkti

Rimi - Cilvēku mānīšana un slikts serviss

Cilvēku mānīšana un slikts serviss Šodien kā jau katru dienu iegāju veikalā Rimi, kas atrodas Galerijā Riga. Vēlējos iegādāties Jonagold ābolus. Paņēmu ābolus aizgāju pie pašapkalpošanās kases, pie manis piegāja pārdevēja un tādā izteiktā tonī pateica, ka tie NAV Jonagold āboli, uz ko es atbildēju, ka paņēmu viņus tieši tur kur norādīts nosaukums. Kundze kārtejo reizi atkārtoja, ka man nav taisnība un ka preču nosaukumos skaidri un gaiši var saprast kuri tad ir kuri āboli, uz ko es atbildēju , lai tad viņa nāk man palīgā un...

Ja Janis866 27.06.2017
3 Pārtikas produkti

Lage Gastronomija - Sola lielu algu, bet nemaksā

Mani uzaicināja uz Lage Gatronomija darba interviju, devos, darba intervijas laikā man tika teikts ka alga esot uz rokas 600 Eur, un plus % no ietirgotā, pastāstīja par darba pienākumiem. Viss jau liekas skaisti, bet kad biju nostrādājusi 186 h pa mēnesi, un kad ienāca algas diena, man pat ne uz pusi nebija tik daudz, ka man solīja! Tā arī neko nesamaksāja, strādāt tur nevienam neiesaku, jo Direktori visu laiku laiku kliedz, un saka atrāk ,dzenā ļoti, un labak vispār uz to pusi pat neskatītie...

Sa SamanthaJo 25.06.2017
4 Pārtikas produkti

Sensei.lv - Nekvalitatīvi produkti, salipuši rīsi un cenai neatbilstoši.

Nekvalitatīvi produkti, salipuši rīsi un cenai neatbilstoši. Nolēmu pasūtīt suši, google.lv atradu firmas, kas tos piegādā! Ieraudzīju sensei.lv. Aplūkojot bildes šķita jābūt visam ok. Aizdomas krita, kad pasūtīju un pasūtītājs saņēma pasūtījumu ejot pa ielu. Atveda pasūtījumu stundas ar pusi laikā, tas ok. Bet atverot pasūtījumu... Lasis spīd cauri, šķiet plānāk vairs nevar būt un tik nelieli paši suši, rīsi salipuši! Es saprotu var neadekvāti piesieties, bet samaksājot 27.90 eur jāsagaida daudz ko labāku. Čeku arī neviens neiedeva! Pievienoju bildes! Komplekta numurs 73, varat salīdzināt! Neiesaku!