Reitings Pārtikas produkti

PTC
100%
Selga

SIA Salas Zivis - Nezināmas izcelsmes piejaukums pelmeņu gaļā

Nezināmas izcelsmes piejaukums pelmeņu gaļā Nevienam neiesakam iegādāties "Zaļās markas" pelmeņus, ja nevēlaties izbojāt savu vakariņu apetīti. Arī šo pelmeņu Cena ir pārāk liela. Tieši šī iemesla dēļ jebkādus pelmeņus, kas nav veidoti mājās nelietojiet savā uzturā, jo nekad nevar zināt (kas lācītim vēderā) arī uzrakstot uz uzņēmuma e pastu, neviens necentās atbildēt uz mūsu ziņu.

Rimi - Vilšanās, gaļa veģetārajos salātos

Vilšanās, gaļa veģetārajos salātos Nopirku Rimi Lielupe 27.februārī dārzeņu rosolu. Man par lielu višanos salātos bija gaļas gabals. Jāpiebist, ka esmu veģetāriete, tāpēc šāds atradums ēdienā ir ļoti nepatīkams. Ēdienu, protams, izmetu, kā arī vairs šo produktu nekad neizvēlēšos.

Maksima - Krāpšana

Šodien pie sieriem norādīts, ka visiem sieriem 20% atlaide no pamata Cenas. Izvēlējos farm milk sieru ar pamata cenu 3.99 eur. Pie kases redzu, ka atlaide nav piemērojusies. Jautāju kā tā, pārdevēja atbild, ka tā ir supercena, tai akcijas nepiemēRojas. Es atbildu, ka pie cenu zīmes nav nekāda supercena, parasta Cena... Piedāvāja atcelt preci, neko citu nevarot. Sieru paturēju, man 1 eur ietaupījums dzīvē neko nemainītu, bet šo rakstu, jo iedomājos par pensionāriem un citiem, kam katrs eiro no...

TOP Partika - Palmu eļļa indēšana

Palmu eļļa indēšana 80% no partikas satur palmu eļļu, ka ari taja konditoreja viss vienkārši notek ar to indi. Vai tiešam nav iespejms taisit kvalitativas partikas preces ar normaliem ingridientiem kas neapdraud veselibu? Cik vel ilgi mes barisom tos biznesmeņus no kumpalam, kam neinterese musu velesiba, bet gan tikai nopelnities>?

Gaļas Nams Jēkabpils - Slikts serviss

Slikts serviss Esam iecienījuši gaļas nama virtuvi katru sestdienu bet šodien 03.02.2024 datumā visu aizēnoja visu triju pārdevēju attieksme paprasot lai neliek daudz grimases tika saviebtas bet tāpat tika iekrauts daudz varbut ta stradā mārketings bet mans vēders tik daudz neaped un atstāt uz šķīvja naudas maks neļauj nonemt lieko daudzumu negribēja tikai kad uzstāju tika nonemts ,kad vīrs īsti mēģināja izdomāt ko ņemt tika atklāti apsmieti mēs abi .žēl ka trāpījās tādas darbinieces.Bet par 100%savā vietā varu teikt par meitenēm pie gaļas un bulkām tikām ar smaidu apkalpoti un bez pretenzijām

Uab Baltijos Bretlingis - Apšaubāmas kvalitātes produkti

Vienā no Kurzemes reģiona pārtikas veikaliem, iegādājos cepumus (tumši ar baltu pildījumu), atverot iepakojumu sajutu vecas eļļas smaku, neēdami un pretīgi oda ! Veikalā teica, ka preci ved Lietuvas piegādātājs Uab Baltijos Bretlingis. Cepumi esot ražoti Ukrainā. Mēģināju sazvanīt uzņēmumu, bet nesekmīgi... . Esam uzmanīgi ar šī izplatītāja produkciju!

Ādažu Čipsi - Mani mīļākie čipsi

Mani mīļākie čipsi Ādažu čipsi ir vienkārši mana priekšlaicīgā mīlestība! Katrs kraukšķis mani nogādā atpakaļ laikā kad mēs visi bijām mazi un bezrūpīgi kraukšķojām savus iemīļotos čipsus. Pavisam nesen ievēroju, ka tagad ir atgriezušies pārdošanā– bekons, ego un ripuļi. Ādažu čipsi ir kā mazi ceļojumi atpakaļ laikā, radot jaukus atmiņu mirkļus un siltas sajūtas. Tie ne tikai ir garšīgi, bet arī atver ceļu uz mazajiem brīžiem, kas padara manu dienu gaišāku. Mani mīļākie čipsi.

Aragosta SIA - Обман

В канун Нового Года, на Центральном рынке города Риги (рыбный павильон), покупал икру форели и копченный лосось. Конкретно с продавцом, женщиной, общалась моя жена. Продавец завысила стоимость покупки практически на 20 EUR. Когда ей сделали замечание и попросили внимательно относиться к подсчёту стоимости покупки, вела себя крайне раздражительно,нагло, в духе настоящей "совковой" торгашки-хабалки. Демонстративно отложила кусок копчённой лососины в сторону и не продала её нам, взяв деньги только...

Laima - Vecas, iespējams pelējušas konfektes.

Vecas, iespējams pelējušas konfektes. Manuprāt, LAIMAS konfektes ir apkaunojums Latvijai. Ir liels kauns un pazemojums cienājot Eiropas parlamenta kolēģus ārzemēs ar vecām, iespējams pelējušām konfektēm. Ja nav kazai piena, tad nav! Pacel asti un salej atpakaļ. Nekad vairs Laimas produkciju nejegādāšos. NEIESAKU NEVIENAM ja Jums rūp Jūsu veselība, prestižs un labklājība. Kauna traips.

Maxima Nīcgales2a - Negodīgi!!

Ļoti jauki izdomāts akcijas olu (L izmēra) vietā ( Zem akcijas zīmes 0.99€ ) nokraut M par pilnu cenu. Rezultatā večuks (80+ ar vajāku redzi) pērkot 4.gb. iztēreja +6€. Paldies par jaukajiem svētkiem..,. Viņam +6€ "bija" iztikšana 4 dienām !

Lidls - Krāpšanās ar akciju produktiem

Krāpšanās ar akciju produktiem Akcijā mandarīni par kuri beigās nemaz nav pieejami ne Rīgas, ne Jelgavas Lidlos. Un pat jau esošai akcijai kur cenu zīme ir pārsvītrota čekā izsit pilno cenu bez akcijas. Ko pamanīju tikai jau mājās. Atpakaļ neiešu, bet tāda nelāga pēcgarša paliek. Latvijas Lidli salīdzinot ar Lietuvas jau tā ir dārgāki un par to var pārliecināties katrs atverot mājas lapas www Lidls . LT un www Lidls. LV . Tāpat akciju prece kura ir Lidls iknedēļas reklāmā 99% gadījumu jau ir izpirktas. Ļoti apbēdina, ka...

Rimi Barona Centrs - Regulāri Kretīniski tiek sagriezts siers!

Regulāri tiek kretīniskā veidā sagriezts pašfasētais siers, kad neviena no tā skaldnēm nespēj nosegt standarta maizes kukuļa šķēli. Šodien arī pilns plaukts ar rimi fasēto Holandes un tilzītes sieru - gabaliņi garākā šķautne knapi sasniedz pusi no šķēles garuma, līdz ar to nav iespējams, sagriežot sieru šķēlēs, pārklāt maizes šķēli pilnībā. Redzēju arī pircējus, kas pārcilājot vairākus siera gabaliņus, atsakās no pirkuma, neskatoties arī uz lielo atlaidi. Citos veikalos sagriezto siera gabaliņu...

TOP Partika - krāpšana

krāpšana Šodien veikalā Top nopirku bērnam cīsiņus mīklā ar tomātu mērci, liels šoks bija atnākot mājās un ieraugot ka tomātu mērcēs vietā ir sinepes, atšķirība ka cīsiņš mīklā ar tomātu mērci maksā 0,76 centus bet ar sinepēm 0,70 esmu pārmaksājusi veikala darbinieku nemākulības dēļ. vai tiešām tik grūti ir pārbaudīt

Rakvere - Gaļa stikla lauska

Nopirku "kotlešu masu mājas" taisījos gatavot est bet mīcot gaļu uzdūros uz ko cietu tuvāk apskatot tā bija stikla lauska. Labi ka laicīgi pamanīju, jo ģimene ir mazi bērni, un ja šo preci būtu iegādājies kāds vecs cilvēks kuram redze vairs nav tik laba. Mēģinot sazināties ar uzņēmumu nekādu atbildi nesaņēmu, liels liels fui uzņēmām! Žel bijām iecienījuši viņu produkciju.

Limbažu piens - Svešķermeņi produktos

Svešķermeņi produktos Tā kā mūsu ģimene regulāri pērk Limbažu piens produkciju, biju šokā kad manam bērnam tasītē trāpījās kaut kas ciets un melns zirņa lielumā. Paveicās, ka kefīra paka bija tikko atvērta un bērns nepaspēja to izdzērt. Uzrakstīju ražotājam, kurš neatvainojās, taču uzrakstīja ka varbūt tas ir apdegums no sildelementiem. Piedāvāja kompensāciju, kuru beigu beigās tā arī neatsūtīja. Izskatās, ka tā viņiem ir normāla situācija. Turpmāk iesaku skatīties pirms dzer vai ēd viņu produkciju.

Ādažu Čipsi - Krāpšana

Krāpšana Diemžēl saskaroties ar šo čipsu kvalitāti ir ļoti grūti un tiešām lielas sirds sāpes no Gronengrova, jo šajās pakās atradu 30 cm garu citplanētieti, uzskatu un saprotu ka medikamentus man nav devuši jau 3 dienu, bet kā psiholoģiskās slimnīcas pacients nevarēju atrast sūdzības aili par viņiem, doktordesa, cieņā: Lauris bergs (gronengrovs) . Chipsssss

Sudrablins SIA - Хамский стиль вождения

Водитель данной компании утром 06.09 на баложском круге создает аварийные ситуации и по хамски ездит, просьба научить вашего сотрудника правилам пдд, и уважению по отношению к другим водителям, очень обидно когда такие люди не думают о последствиях своего вождения

TOP Aizkrauklē Iga centrā - Pārtikā nelietojamu', bojātu pārtikas produktu pārdošana

Labdien, šī gada 29. augustā pirms pulkst. 16.00 veikalā TOP Aizkrauklē IGA centrā pie zivju letes iegādājos preci, kuras nosaukums - ‘’Mazsālītā siļķe’’. Pārdevēja man to izvēlējās no produktu spainīša, ko iznesa no noliktavas telpām. Pārradusies mājās, atvēru iepakojuma maisiņus un atklāju, ka esmu nopirkusi t.s. ‘’divi vienā’’; pa beigto siļķi apkārt dancoja kāds ļoti dzīvelīgs simtkājs, vai varbūt divsimtkājs, nepaguvu saskaitīt. Pati siļķe bija pavisam beigta; ar brūniem un...

Lidl Latvija - Krāpšana

Krāpšana KRĀPŠANA, KRĀPŠANA, KRĀPŠANA. Kompānija LIDL LATVIJA nodarbojas ar krāpšanu. Par ieprikšanos Lidl Latvija veikalos par noteiktu summu (40, 70, 100 eur) kā atlīdzība tiek solītas preces par 0.01 eur. Taču, kad pircējs atnāk uz veikalu, solītās preces nevienā Lidl veikalā vienkārši nav vairākas dienas pēc kārtas un kupona derīguma termiņš beidzas. Pircējs paliek bez solītās atlīdzības. Faktiski tā ir krāpšana. Jo pircējs nesaņem solīto atlīdzību. Būtu jauki, ja Patērētāju tiesību aizsardzības centrs pievērstu šim uzmanību un sodītu likumā noteiktajā kārtībā krāpniekus.

Rasa saldais krējums - Slikta kvalitāte

Slikta kvalitāte Maximà iegādāts saldais krējums rasa 35%, neiztur nekādu kritiku, putojot sanāk kaut kāda šļura, ne tuvu nav putukrējuma konsistence, ne pēc tam arī sviesta. Domāju kaut kas nogāja greizi, bet atkārtojot darbību tieši tas pats ar nedēļas intervālu. Agrāk šis bija labākais saldais krējums, tagad barība idiotiem! Krāpšana!