Reitings Pārtikas produkti

PTC
100%
Selga

Lidl Latvija - Krāpšana

Krāpšana KRĀPŠANA, KRĀPŠANA, KRĀPŠANA. Kompānija LIDL LATVIJA nodarbojas ar krāpšanu. Par ieprikšanos Lidl Latvija veikalos par noteiktu summu (40, 70, 100 eur) kā atlīdzība tiek solītas preces par 0.01 eur. Taču, kad pircējs atnāk uz veikalu, solītās preces nevienā Lidl veikalā vienkārši nav vairākas dienas pēc kārtas un kupona derīguma termiņš beidzas. Pircējs paliek bez solītās atlīdzības. Faktiski tā ir krāpšana. Jo pircējs nesaņem solīto atlīdzību. Būtu jauki, ja Patērētāju tiesību aizsardzības centrs pievērstu šim uzmanību un sodītu likumā noteiktajā kārtībā krāpniekus.

Rasa saldais krējums - Slikta kvalitāte

Slikta kvalitāte Maximà iegādāts saldais krējums rasa 35%, neiztur nekādu kritiku, putojot sanāk kaut kāda šļura, ne tuvu nav putukrējuma konsistence, ne pēc tam arī sviesta. Domāju kaut kas nogāja greizi, bet atkārtojot darbību tieši tas pats ar nedēļas intervālu. Agrāk šis bija labākais saldais krējums, tagad barība idiotiem! Krāpšana!

Hartvik F - Slikts serviss

Slikts serviss Labvakar! Cik man zināms šīs firmas veikals sestdienās strādā līdz pulkstens 17.00. Laikam pārdevēja konditorejas nodaļā no nezin'. Diemžēl nezinu kā sauc. Gaišiem matiem, sānos kaut kas līdzīgs bizēm, kas pāriet astē. Ap 16:30 bija ļoti pikta par to, ka ierados. Ļoti rupji apkalpoja un murmināja apmēram еще позже придти не мог😁😁😁

Kurzemes Gaļsaimnieks - испорченный продукт

испорченный продукт Уже 2 года покупаю копчёные рёбра Kurzemes gaļsaimnieks, всегда были отличного качества. Но 20.08.2023 купил как обычно в Rimi и начал варить суп, так эти рёбра так начали вонять, сразу понятно, что они были испорчены. Причём снаружи выглядели нормально, а внутри серое, непрокопчёное, вонючее мясо. Ясно что его уже закоптили когда оно испортилось. Но это ещё не всё. Позвонил по указанному телефону и меня на чистом латышском послали подальше, женщина сказала - где покупали, там и разбирайтесь...

Multi Cook - Kukaiņi, prusaks iekšā produktos

Kukaiņi, prusaks iekšā produktos 18.08.23 veikalā Multi Cook, kurš atrodas Origo, nopirkām - Vareņiki ar kartupeļiem un speķi. Svētdien, kad cepām tos, viens atvērās un no turienes izlīda kaut kāda kukainis līdzīgs - prusaks. Sazinājāmies ar veikala pārstāvi, lai visu noregulēt un vismaz atgrieztu naudu par pirkumu, jo čeks un foto pieradumi ir, piedāvājam pat atgriezt palikušas, bet viņš teica kā tās nevar būt un mums mājās pašiem ir prusaks. Gribēju visus pabrīdināt un būt vērīgiem un skatīties kas iekšā! Jo mums tas kukainis bija pašā vareņikā iekšā.

Orkla SIA - Slikta attieksme

Привет. Я хочу пожаловаться на то, что есть одна женщина, которая оскорбляет других людей. Она прямо оскорбляет грубыми словами тех, кто только приступил к работе.Зто не нормально. Они всегда касаются людей, которые только начинают работать. Я бы не хотел, чтобы другие люди ходили туда GPN. Она никого не оставит в покое, поверь мне.

Rimi Latvija bauska - Krāpšana

Krāpšana Iepirkos Rimi veikalā. Vairākas preces pirku ar atlaidēm. Pēc tam uz čekā skatījos bija iesists pilna Cena. Aizgāju uz veikalu vēlreiz un jautāju kāpēc tā. Man pateica ka atlaide tikai ar rimi karti. Bet kāpēc uz cenu zīmes nav rakstīts ka atlaide tikai ar rimi karti. Veikalā man nevarēja atbildēt. Uz cenu zīmes jābūt rakstītam ka atlaide tikai ar rimi karti. Uzskatu ka tā ir krāpšana

Zeltlejas SIA, Zelt Bio - Krāpšana, slikts serviss

Gan izbraukuma tirdzniecībā, gan Zelt galvenajā tirdzniecības vietā (Zeltlejas, Platones pag., Jelgavas nov.), iegādājoties jebkādu preci, nevar nodrošināt pirkuma dokumentus. Saprotu, ka nav čeku aparāts, taču arī kvīti neesot iespējams izrakstīt. Tātad, visa nauda pa tiešo kabatā, apejot sistēmu. Un tajā pat laikā, šķiet, Jelgavā Zelt saimnieki (Elīna un Eduards) jau slaveni ar algu neizmaksāšanu vasaras darbiniekiem. Turklāt, alkoholu Zeltlejās tirgo bez akcīzes uzlīmes!

Top veikals Ogre - Man ilgi jāstāv rindā pie kases!

Man ilgi jāstāv rindā pie kases! Šodien saskaros ar to, ka man, seniorei bija jāstāv gara Rinda top veikala kasē. Kad es piegāju pie kases man priekšā stāvēja jau divas dāmas kuram pārdevēja pīkstināja pārtiku. Priekš kam tam divām damam tik daudz ēdama? Es seniore, visi redzēja ka veikala iepirkumu ratos man ir divi kruķi kas norada uz to ka esmu slima! Man bija arbūza ceturtdaļa un krējums! Kāpēc man bija jāgaida Rindā kamēr tiks apkalpotas tas divas dāmas? Es aizradīju vienai no damam ka viņai bija jāsaliek visi kārum...

Vārpas N - Krāpšanās, slikta kvalitāte

Pāris mēnešus atpakaļ tirgū tētis iegādājas produkciju. Ne tikai viņu apkrāpa gandrīz 8 eiro vērtībā, bet gaļa bija gandrīz neēdama. Zvanījām par situāciju Vārpas kontakttālrunim. Teica, ka atzvanīs, nekad arī neatzvanīja ar risinājumu. Atvainošanās arī īsti nebija, atmaksa nebija. Klientu serviss vienkārši graujošs. Ceru, ka 8 eiro no veca cilvēka nāca par labu pārdevējai, bezkauņa.

Atrisināta"Segevolde" Sia "Mini Vesko" - Krāpšanās, netaisnīga attieksme pret klientiem

Vārdu sakot, es nesaprotu kā var būt tāda pieeja pie klientiem. Principā skatīšanās pēc acīm. Konkrētāk ir tā, ka jūdažu mini vesko vadītāja kā pati sevi dēvē un tagad arī Siguldas parka ielas vesko pārdevējas aizvietotāja var cilvēkus dalīt pēc acīm. Vārdu sakot nesaprotu kā var iedalīt cilvēkus kuriem dot uz parāda pārtiku, alkoholu un tabakas izstrādājumus un kā var iedalīt kategorijā kuriem nevar. Pie tam vēl reklamēt to. Pati smejoties atbild veikalniece, neviens nespēj tik daudz izsekot...

SIA "SVIR" - Nemaksā parādu

SIA "SVIR" ar Edgaru Zaharovu priekšgalā jau ilgu laiku ( vairāk kā 8 mēnešus ) nemaksā par saņemtajām precēm. Veikaliem "Alus tirgus" tika piegādāts alus. Tiek piedāvāts bartera darījums preci pret tukšajām pudelēm. Uz zvaniem, SMS, Whatsapp, e-pastiem atbildes nav. Iesaku katram, kurš ir nolēmis sadarboties ar šo kungu slēgt rakstisku līgumu ar visām iespējamajām soda sankcijām! Esiet uzmanīgi!

TOP Partika - Bojāts produkts

Bojāts produkts Šodien nopērkot krabju salātu vici, tika konstatēts, ka salātā atrodas sagraizīta plēve, tas viss nav tik traki, ja to nebūtu pamēģinājis bērns, pietiekoši lielā daudzumā, tagad braucam uz slimnīcu….. Kā arī salātā tika atrasts garš balts mats!

Junge - Slikts serviss (Madona)

Uz dzimšanas dienu dēlam pasūtīju torti no junge.lv, pa telefonu norādot svaru, bildi un uzrakstu uz tortes. Tā vietā atbraucot pēc tortes, pārdevēja sagaidīja ar tekstu, ka torte būs trīs daļās. Protams, tas likās dīvaini, kāpēc gan vienai tortei būtu jābūt trīs daļās, izrādījās, ka ir trīs standarta tortes un uz nevienas no tām nav ne uzraksta, ne zīmējuma... Jautājot kāpēc to nav, atbilde bija, ka no kolēģieM neesot saņemta tāda informācija, ka to vajag. Un kā nu tas sakrita arī mans numur...

Pienaveiakls.lv nepiegādā pasūtījumu pilnā apjomā - Krāpšana

Jau otro reizi Food Union interneta veikals pienaveikals.lv nepiegādā pasūtīto pārtiku pilnā apjomā. Sākumā bija tā, ka nepiegādāja saldējumu (2 veidi x 2 gab.) , kā arī nedeva mājaslapā solīto - 6 gab. Saldējuma. Nu toreiz noklusēju, kaut pasūtījums bija pāri 50 eur. Šoreiz nedeva sieru (2 iepakojumi) . Nu tā nedarās. Esiet pieklājīgi, lūdzu! Man jau nevajag jūsu tos bonusus un dāvanas, vismaz iedodiet to, ko esmu pasūtījusi un par ko esmu samaksājusi.

Hartvik F - Slikts serviss

Slikts serviss Hartvik a7 veikalā svaigās gaļas pārdevēja periodiski mēdz būt aizdomīgā izskatā un uzvedībā.. Pēdējo reizi iepirkos maija sākumā, svētdienā, kad sapratu ka pārdevēja ir lietojusi alkoholu-uzvedās skaļi, bravūrīgi, uzbāzoši.. Vai tik solīda firma neizvērtē darbinieku atbilstību? Pārdevējs ir firmas ''seja''. Produkcija garšīga, bet dēļ apkalpošanas vairs tur neeju un neiešu.

Hartvik F - Плохой сервис, обман

Плохой сервис, обман Продавщица в очках всегда говорит по телефону, когда обслуживает - вообще не понятно с кем она разговаривает - с вами или с телефоном, наверное, поэтому она постоянно путается в товаре - не может толком объяснить, что она продает или специально подсовывает не то, что просили. И это еще не всё! Она постоянно всех обсчитывает! Когда делаешь ей замечание - извиняется, как будто это в первый раз, но у нас все знакомые на нее жалуются.

TOP Partika - Nopirku pamperus bet tur bija sarūsējusi nagla

Nopirku pamperus bet tur bija sarūsējusi nagla Labrīt! Nopirku top pamperus un tur bija sarūsējusi nagla, gribētu noskaidrot kapēc tā ir pilnīgi nepatīkami ka tā ir ar veikalu, tikai sapratu kad mazajam uzvilku ka viņš sāka raudāt es sapratu kaut kas nav ar pamperu, un viņam pārdūra ādu bet ārst Saka nav tik traki vai viņi nepārbauda pirms saņem preci, man vairs negribas iet uz to veikalu kas man atrodas tuvumā

Hartvik F - Darba apraksts un kolektīvs

Darba apraksts un kolektīvs Отработав там несколько лет и посвятив все время и 25 дней в месяц этому заведению пришлось столкнуться с гнилым отношением коллектива… в первую очередь с нытиком «шефо поваром» который не знает в какую дырку и как глубоко лучше засунуть свой нос… готовят там из просроченных и перемытых продуктов, не следят за правилами haccp да и в принципе не знают что это такое… вскипятить и продать просроченный суп, для них это норма… как в принципе и всё остальное.. Включая салаты и прочую продукцию…...

Lāči - Derīguma termiņš, atlaides

Derīguma termiņš, atlaides Iegādājos šodien vairākus produktus lāču veikalā, saldskābmaizi ar atlaidi. Izgāju no veikala un sapratu, ka esmu samaksāJusi par daudz, iegāju atpakaļ, jautāju kāpēc tai maizei nav atlaide, ja jau cenu zīme norāda. Pārdevēja tik atbild.. Ahh tas bija līdz vakardienai spēkā. Nepatīkami ka tā maldina klientus. Bet tad aizejot mājās konstatēju ka maizei ir derīguma termiņš līdz rītdienai. Tātad riktīgi labs pirkums sanāca. Vienu klientu būs zaudējuši.