Kategorija "Bērni"

Modern DANCE MIX Studio. Андрей Сливной - Обман + склоняет детей к интиму

Пишу эту информацию для родителей! Будьте осторожны, этот учитель пишет смс или в соцсети детям (девочкам) непотребные предложения. О нем уже много негативной информации, но я хочу предостеречь детей от такого рода действий со стороны этого человека! Раньше студия по другому называлась..он сменил название.

De Devora99 23.01.2017
21 Bērni

Es sūdzos par kad uldons tv ir loti kruts un nau krāpnieks - Temats ir kad viņš nau krāpnieks

Uldis ir loti labsirdigs cilveks vins savai meitenei uzdavinaja par donate naudu 7 aifonu ja es butu vins es izdaritu tapat nopietni tie kuri rakstija sudzibas sakuma noskataties visus video un tad rakstat un tad tikai rakstat sudzibas man nau sudzibu es vinu skatos 6 men tikai un man vins patik ati The Dizzy un The Viper un FunFaceTV

Ul Uldona fans 01.01.2017
11 Bērni

Mareks Koļesņiks - Bojājumi

Bojājumi Sveiki! Esmu norūpejies Ballers, kuram katru reizi ieejot halle ir jāsastopas ar Mareku jeb tautā saukto Koļu a.k.a ķieģeļ puiku viņa metiens ja to vispār var saukt par metienu ir nāvējoš. Vienreiz spēlējām ar viņu 1v1 es gribēju dabūt rebīti, bet viņš meta ķieģeli un trāpija tieši šņurkā, nokritu, pieceļos, pataustu degunu saprotu bļa līks. Nav vienīgais gadījums, kad viņa grūstais ķieģelis ir pat letāli gadījumi. Ja pat viņš neuzmetīs ķieģeli noteikti uzmetīs eirbolu. Vēlos, lai viņu personīgi trenē Igoriņš jeb sharpshooter, bet tam vajag 1000€

Ba Ballers420 30.12.2016
3 Bērni

Bērnu dārzs - Kliegšana uz bērnu

Pastaigas laika audzinātāja kledz uz bērnu. Bērns raud un muk no viņas prom. Ja audzinātāja netiek gala ar grupu, kāpēc viņa ir viena. Parasti grupas priekša ir viens audzinātāja, aizmugure otrs. Parādiet kaut vienu audzinātāju apmācības materiālu, kur ir rakstīts, ka uz bērnu var tik mežonīgi kliegt un traumēt viņa psihiku.

Ra Rapuncel 20.12.2016
8 Bērni

SIA Nākotnes māja - skolotāja palīgs

Ļoti slikta attieksme pret jaunatnācējiem.Netiek paskaidrots kas un kā jādara un kādā veidā.Tiek izsniegts darba apraksts,kuru reālajā dz'vē nav iespējams izpildīt tājā darba laikā,kurš tiek piedāvāts." Liekulības tirgus",tā var secināt pēc tā,kas notiek šajā iestādē.

Vi vilks1 07.12.2016

Agnese Lībiete - Mazgadīgos pavedinašu

Sveiki es vēlos painformet te par vienu konkretu personu kuras vārds ir Agnese Libiete viņa neliek nepilngadīgas personas mierā un raksta drausmīgas izziņas bet tai konkretam cilvekam kuras vards ir Agnese Lībiete ir 23 gadi tad kad es aizgaju uz policiju tad man tur pateica tikai ar vecakiem bet ta konkrēta persona dzīvo Trikāta majas Gravas šad un tad atmetās pie krustmātes kur dzīvo arī Trikatā tikai uz Miera ielas 16 un un tās mazgadigās personas pavedina netikliba un aicina Zem tilta...

Ka Kails Lohs Gailitis 31.10.2016
6 Bērni

Irina Sadikova - обман

Сейчас орудует мошенница на ss.lv.Увидела обьявление о продаже комбинезона, REIMA 98.НОВЫЙ НЕ ПОДОШЕЛ РАЗМЕР ЗАКАЗЫВАЛИ С РОССИИ,.решила купить,списалась с девушкой(телефон она не поднимала),она предложила выслать почтой.Перевела деньги на указанный конт,девушка написала что посылку выслала а квитанцию потеряла и не может выслать номер отслеживания.И все-телефон отключила и на е-маил не ответила. деньги переводила на имя Irina Sadikova.

El Elena V 21.10.2016
5 Bērni

RĪga pret Bāriņtiesa - Līkuma parkapšanu In nepildišanu

2013. Gada 13 novembri man pārtrauca aizgādības tiesības par maniem trijiem nepilngadīgiem bērniem. Sakara ar to ka es biju lietojusi alkoholu ģimene bija vardarbība fiziska no mana vira bijuša. Es atradusi biju dzīvokli īrējusi biju no cietumnieka tur bija antisanitārie apstākli trīs gadi bus ka nelietoju alkoholu sadarbojos ar visam iestādēm. Man atjaunoja aizgādības tiesības uz manu dēlu 2016. Maija 24 bet uz abām meitām man neatjaunoja aizgādības tiesības mana dēla vecvecmāmiņa bērna tēva...

Kr Kristine K D M S 29.09.2016
3 Bērni

Krāpniece - Aiznemas un piečakare

Aiznemas naudu, bet kad jāatdod tad iztelojas kad nav aiznemusies melo, ka ari naudas parskaitijumus slepj! Iesaku neiesaistities ar so personu jo ir pietiekosi likusi vilties! Konkretak! Un ja jus kautko vinai rakstat sakara ar naudas lietam tad vina noversas un uzskata jus par neadekvatu vai personu kas nav neko vinai palidzejis, tiesa zina pasaku krapniece un nodeveja piesmies jus un jums apkart cilvekus uzmanaties!

Andis69 12.08.2016

Bērnudārzs Ezītis - Audzinātāju un auklīšu vienaldzība

Audzinātāju un auklīšu vienaldzība Situācija sekojoša, bērns tiek sists, skrāpēts un kosts. Seja kodumos un zilumos. Pats bērns nav agresors, vienkārši viena meitene neliek mierā citu. Audzinātājas un auklītes tik saka, ka uzreiz visiem nevar izdalīt uzmanību, bet tā sišana nebija vienu reizi, bet vairākkārt, tāpēc ir jāvēro situāciju, jāmēģina risināt konflikts, bet tas netiek darīts, viņām ir vienalga. Tas ir viņu darbs, audzināt, pieskatīt, mācīt galu galā bērnus, ko drīkst un ko nedrīkst. Ja netiekat galā ar savu darbu...

Ka kate8888 21.07.2016
0 Bērni

Lauminas Rezidence - Krāpšana!

Vadītāja brauka glauna auto, jo: 1. Notiek krāpšanas ar stundu uzrekinu, loti apmelo tas meitenes kas strāda. Apkrāpj. 2. Loti daudzām auklitem nemaksā algu! 3. Aijai ir ļoti daudz paradu un ienaidnieku,jo cenās nemaksāt, piemanit,samelot! 4. Parada pa telpām, visas filiāles, agri vai vēlu beigsies šis pasākums! 5. Loti daudz pārkāpumu, turas tikai dēl radu būšanas! 6! Pats galvenais: Nevarat pat iedomāties,ka pret bērniem izturas! Auklites ātrspēle Aijas vadīšanu un bērniem!

La laurinh 15.07.2016
10 Bērni

Pie Sprīdīša/ Bērnu nometne - Meli un slikts serviss

Pilsētas bērni no ģimenēm tiek laisti kopā ar bērniem no nelabvēlīgām ģimenēm un sociāliem dienestiem. Tad arī sanāk bērniem stresa situācijas, dzirdēt lamuvārdus un nekā pozitīva. Daudzi vecāki izņem ātrāk ārā savus bērnus, vadība cenšas daudz ko slēpt. Bērnu rokas nauda mistiski tiek tērēt (cenas neadekvātas tā saucamā bufetē) . Neiesaku šo nometni. Loti slikts serviss. Gulēšana būdiņās bez elektrības un koka redelēm un mitriem matračiem. Bērni sūdzas par ēdienu. Tualete mežā, mazgāšanās no bļodas.

Māris 12.07.2016

Par sevi - Nemilu savu viru

Sodien ieprieks sniedzu sudzibu ka mans virs / slave nedod man hug, bet tagad veletos veikt sudzibu pars sevi, es pati uzvedos ka uzputenis neko negribu bez pamata dusmojos un nedodu savam viram hug. Vins tagad loti raud un es nezinu ko darit es vairs nezinu vai milu vinu bet vins loti cer ka es vinu miilu un ir gatavs gaidit lai es vinam iedodu hug.

Ma mazaisaitupisels 13.06.2016
2 Bērni

Lauminas Rezidence - Nemaksa paradus

Loti slikti, bravurīgi izturas pret bērniem! Auklitem biezi kavējas algas, tamdel negācijas saņem Bērni! Vienmēr tie lamuvārdi paspruku! Iesaku savu bērnu ar likumu vest,- protams, ja miļat viņu!

An Annna mana panna 10.06.2016
1 Bērni

Rendijs Caune - Nozaga 200 euro.

Rendijs nozaga 200 euro kamēr es biju duša es viņam uzticējos netiektu viņu pieņemt darbā tādus ka viņš vaig biežāk sist neuzticieties cilvēkam ka Rendijs viņš jums nozags naudu es viņu mīlēju es biju kopā bijām kopā.Tagad kad viņu redzu es viņu saukāju par homiti.Uzmanāties!

Ig Igors Jankaškins 25.05.2016

Pii Pasaka Rēzekne - Anonīmas anketas

Anonīmas anketas Rēzeknes Pii Pasakā notiek anonīma anketēšana vecākiem, bet rezultātā audzinātājai nepatika viena vecāka ieteikums, ka vajadzētu bērniem mācīt dzejoļus pirms 4 gadu vecuma, starp vecākiem radās konflikts, noteikti anketa arī netiks iesniegta un arī ir bail par bērnu, ja nu attieksme pret bērnu mainīsies. Ja tiek rīkota anketēšana, tomēr vajadzētu savādāk to organizēt, lai vecākiem nebūtu bail par saviem bērniem, izsakot savu viedokli. Kauns Pii Pasaka pasniedzējiem par tādu attieksmi.

Al Aleksandra Moshaka 20.05.2016
4 Bērni

Mājdārziņš Rasa - Neatgriež pārmaksāto naudu un maina SIA

Neatgriež pārmaksāto naudu un maina SIA Mājdārziņam Rasa tika piešķirts valsts līdzfinansējums par bērnu 142eur apmērā, un tika solīts šo summu ielikt kā atlaidi pāris mēnešus vēlāk, kad reāli iennāks nauda kontā. Mēs nolēmām ar 1 janvāri lauzt līgumu, tākā bija solīts, ka valsts vairs nefinansēs. Diemžēl, par pēdējiem 2 mēnešiem dārziņš naudu tā arī neatgrieza, sakot ka tā nav viņiem pieņemtā prakse un nezinot aŗi kā to darīt. Kaut arī es noskaidroju un ziņoju dārziņam, kā noformēt kredītrēķinus, uz maniem epastiem un zvaniem...

Vi Vita 13.05.2016

Детский и семейный врач Ilze Jākobsone - Отказывается давать направления

Отказывается давать направления Детский врач Ilze Jākobsone, отказывается давать направления младенцу у которого жуткая аллергия. Её рекомендации и лечение не помогало, говорит, что её направления платные. Только медицина для детей бесплатная...а у неё оказывается платная. Направление к аллергологу не дала и поставила без анализов неверный диагноз ребёнку. После чего состояние ребёнка только ухудшалось. Не говоря уже о том, что отказала в направлении к неврологу, после чего также имеются последствия. Из-за тонуса правой...

El ElĪna Shakele 07.05.2016

Lego 42029 - Slikts serviss

Rakstīšu lābāk krieviski, jo emocijas ir par daudz. Нельзя доверять этой фирме . 24,04,2016 я заказала в интернет магазине 1 а внуку подарок - LEGO ( при заказе было указано что есть в наличии и что получу через Omniva 28,04,16 . Меня это устраивало, т.к. дарить надо 29,04,16. Получила счет и сразу же 24,04,16, оплатила 85,05 евро . 25,04,16 пришло подтверждение заказа " Visas preces Tavam pasūtijumam ir pasutitas. Mes Tevi informesim, tiklidz pasutijums bus gatavs sanemsanai. Tavs 1a.lv " ...

Sv Svetlana 852 28.04.2016

PPII Zemenite ABC - Aukle rauj aiz rokas bērnu

Pieķēru aukli, ka rauj bērnu aiz rokas. Vadībai nav ko likt šīs aukles vietā tādēļ situācija netiek risināta, bet darbinieks tiek atstāts savā vietā, pamatojot arī ar ilgo darba pieredzi un ar to, ka nav nevienas sūdzības un neviens neko nav redzējis! Aukles darbība vel tika attaisnota ar nogurumu un steigšanos!!! Vecāki esat piesardzīgi!!! Vienības gatve 109

Al Alla200011 12.04.2016