Reitings Bērni

Superaukle.lv
Mamba ballīšu istaba
25%

RatinuRemonts #RR - Slikts serviss

Slikts serviss Uz pašas darbnīcas stāv izkārtne, ka strādā līdz 18: 00. Mājaslapā, ka līdz 16: 00. Tika uzrakstīts whatsapp un sarunāts, ka aizvedīsim ratiņus uz 15: 30. Speciāli tika izbrīvēts laiks, lai aizvestu, bet priekšā slēgtas durvis. Laikam paši nezin kad viņiem ir un kad nav jāstrādā, tā arī nogaidījām un devāmies prom. Kamēr gaidījām tika zvanīts uz visiem trīs norādītajiem numuriem, atbildi nesagaidījām. Vilšanās. Vedīsim citur labot, ja arī izdotos nodot, nav uzticības ka ratu atgūšana būtu viegla.

Z zinātājs 11.03.2024

Rīgas 172. pirmsskolas izglītības iestāde - Silts serviss

Ņem jaunus strādniekus uz pārbaudes laiku pirmos mēnešus izstūrēs normāli pectam sāk pilnajā izsmiet un neinteresē nekas. Var strādāt pārbaudes laikus un tajā paša tevi arī atlaidis nevar cerēt uz nekādu normālu darbu jo paši darbinieki runā savā starpā un izēd vissus. Neiesaku strādāt šajā bērnudārzā. Kārtējais bērnudārzs un vel valsts kur vienkārši izmanto cilvēku un viņa laiku.

X Xolo 28.02.2024

Zala skola bernudarzs - Negodigs darba devejs

Pirms uzsakt darba attiecibas saja bernudarza, ludzu izvertejiet vai jums tas nepieciesams. Darbu uzsakot ligumu var nesagatavot vairaku nedelu laika. Darba pienakumi kas tiek atrunati intervija, darbu uzsakot mainas. Galejais aprekins netiek izmaksats valsts noteiktaja kartiba. Izmaksatas summas netiek aprekinatas korekti. Algas lapas netiek izsniegtas.

R RU1 26.02.2024

Valdis Paeglis - Krāpšana

Krāpšana Brīdinu par krāpnieku kurš izliekas par kādu citu un mēģina pārdot neīstas preces. Vēlējos iegādāties beyblade rotaļlietu, cena likās ļoti zema un tik plašs klāsts, patiesībā bildes paņemtas no interneta un kad jautāju jaunu bildi, vai nu jau ir nopārdots vai arī bilde arī paņemta no interneta (katra citā fonā) un atpazīt var vienkārši "iemetot" bildi google image search. Kad parādīju pierādījumu, ka viņa paša sludinājuma bilde ir neīsta, uzreiz pazuda, izņēma sludinājumu un neko nepateica...

G gurkisgurkis 23.02.2024

AtrisinātaSergejs - Krāpšana

Nobloķējusi kontu it kā par 5000 eiro parādu, kaut gan maksāju katru mēnesi, kā bērns piedzima, vienu mēnesi laicīgi neuzspēju samaksāt, jo biju ārzemēs par to viņa no mana bankas konta ņem 1300, tūkstotis, trīssimt eiro varu piebilst ka uzturlīdzekļu garantiju fonds, bija iesniedzis parād piedziņu, bet pēc pāris dienām atsauca, jo es pārskaitīju parād summu.

S Sergejs 19.01.2024

Skolā Jelgavas novada - Pazemošana, naudas izspiesana

Pazemošana, naudas izspiesana Pirmdien, 8.12 nebija kurinātas darba telpas. Apkure skolā ir kritiskā stāvoklī. Kad darba cata uzjautāju, pārējo viedokli, par apkures problēmu, jo cieš bērni, no skolas direktora saņēmu savā telefonā īsziņu, par kuru biju izbijusies un sašutusi, jo tiek izspiesta ļoti liela naudas summa apkurei, esmu vienmēr par skolēniem, vai šāds cilvēks var strādāt skolā, nezinu. Darba telpās bija 7-15 grādi silts. Tā vietā, lai informētu par naudas problēmām, tiek sūtīts draudi uz privātā telefona, ko cilvēks vēl atļausies, nav zināms.

Aukle Zane Dreimane - Slikta attieksme pret bērnu

2023.gada jūnijā aptuveni sākām sadarboties ar aukli Zani Dreimani, kura sevi pasniedza kā profesionālu, atbildīgu aukli. Un tika atrunāts, ka mūsu ģimenē telefoni nav atļauti un bērnam nerādam. Viss likās labi, līdz rudenī dēls sāka parādīt kādas pazīmes, ka kaut kas nav riktīgi (dēlam 1g10m līdz ar to pateikt kas notiek nevar) līdz nolēmu caur kameru aplūkot viņu dienu. Un kamerā aptuveni 10min pēc manas aizbraukšanas redzēju, ka Zane vienkārši sēž telefonā, dēls sakreņķējas un viņa ignorē...

M Monika B 19.12.2023

Vanessa Bruno - Slikts serviss

Es esmu ļoti vīlies par Vanessa Bruno zīmola kvalitāti, ko iegādājos Parīzē. Produkti nav tik labi, kā gaidīts, un tas ir tiešām slikti, ņemot vērā cenu. Manuprāt, šī ir pilnīga naudas izniekošana. Neiesaku citiem. Vanessa Bruno? Ārpus Parīzes, šķiet, viņu produkti zaudē jebkādu vērtību. Man bija iegādāts dažas lietas, un to kvalitāte ne tikai neatbilst cenai, bet arī ir pilnīgs sērgas avots. Noteikti nesārtiet savu naudu par šiem niekiem.

Dilera 06.12.2023
Komentāri 7 Bērni

BernuVeikals.lv - Klientu maldināšana

Klientu maldināšana. Mājaslapā bernuveikals.lv ieraudzījām bērnu šūpulīti uz atlaidēm, domājām tāds mums palīdzētu cīnīties ar zīdaiņa kolikām par cik tur ir kustība uz augšu, uz leju un uz sāniem. Veicām pasūtījumu, jo statuss konkrētajai precei bija ir pieejams. 3 dienas gaidījām rēķinu, līdz beidzot saņēmām e-pastu, ka darījums ir atcelts. Izrādās šajā mājaslapā visām precēm rādās, ka visas preces ir pieejamas, bet patiesībā noliktavā daudz preču nav pieejamas, esot ļoti grūti to visu...

R rolands1991 28.11.2023

XS rotaļlietas - Krāpšana, patērētāju maldināšana, nelaipna apkalpošana

Krāpšana, patērētāju maldināšana, nelaipna apkalpošana Nelaipna apkalpošana, nedarbojas abas kāses, pēc pippauzes atnāca pārdeva kas smirdēja pēc marihuānas pa visu bērnu veikalu. Bet tās ir mazākais šinī stāsta, bērnam bija dzimšanas diena un pasūtījām laicīgi online ar izņemšanu veikala (click and collect) . Atbraucot uz veikalu bijām pārsteigti ka Cena 3x lielāka un akcija majas lapa nedarbojas un jāpiemaksā par preci starpība, patērētāju maldināšana un pircēju krāpšana, kaut majas lapa ir click un collect ar izņemšanu veikala, lika raudat 3...

Atrisināta7.Dienas adventistu draudze - Maldināšana, emocionāla vardarbība

Labdien! Mani interesē informācija par 7.Dienas adventistu draudzi. Vai ir cilvēki, kas var man par to sniegt atsauksmes, pastāstīt par to, kas notiek draudzē. Varbūt ir kāds, kas ir bijis šajā draudzē un ir izgājis no šīs konfesijas, var sniegt atsauksmes. Lūgums rakstīt man uz e-pastu: [slēpt]@gmail.com Paldies!

Sociālais darbinieks Vita Leišavniece - Krāpšana

Sociālais darbinieks Vita Leišavniece bez jebkāda pamata sūta bāriņtiesu pie ģimenes un atņem bērnu pret vecāku gribu. Tu dzemde bērnu un automātiski par tevi ņirgājas sociālie dienesti un uzlikt it ka savu palīdzību, kaut gan palīdzības nekādas nav. Neviens viņiem neprasīja palīdzību, viņu uzdevums nevis palīdzēt, bet cilvēkiem atņemt bērnus. Vita Leišavniece ir sadiste.

K Kerryja 05.09.2023
Komentāri 4 Bērni

RSU stomatoloģijas institūts - Stāvvieta vai peļņas avots tomēr

Stāvvieta vai peļņas avots tomēr Noteikti liela daļa ir saskārusies ar stāvvietu trūkumu pie RSU stomatoloģijas institūta,tad lūk tagad šo problēmu ir dubultojuši samazinot sāvvietu uz pusi uzkiekot zīmes apstāties un stāvēt aizliegts! Atrada iespēju naudas iekasēšanai, zinot, ka tāpat liks mašīnas, jo citu variantu nav. Varēja vismaz atstāt iespēju bērnu vecākiem nolikt mašīnu, lai pēc operācijas narkozē bērnam nav kilometru jāiet uz mašīnu. Ņirgāšanās!

K kikareku 03.09.2023

E-Klase - Rekets

Kas tas par reketa kantori, ja skolniekam jāmaksā par to, lai redzētu stundas. Kur ir bezmaksas izglītība, par ko te runā. Vai tas ir legāli uzdzīvoties uz skolnieku rēķina? Skolotājs pat nepapūlas iedot stundu sarakstu, pasaka, lai eklasē visu skatās, zinot, ka tas ir maksas pakalpojums! Te rodas jautājums, kāds no tā labums ir skolotājam? Kur tā nauda nonāk? Vai tas ir veids kā dabūt naudu atpakaļ it kā par bezmaksas izglītību?

K kikareku 03.09.2023
Komentāri 5 Bērni

Toys planet - Slikts serviss

Man bija iespēja atgriezt preci. Protams, man nācās sabojāt savus nervus. Pārdevējam bija jāpaskaidro, kā to nokārtot. Es iedevu preces, un viņa pat nepārbaudīja. Bērnudārzs neviss serviss. Es vēlos uzmanību no pārdevējiem. Es nezinu kur meklēt preces, bet pārdevējs staigā austiņās un mani neredz un nedzird, lūdzu domājiet par bērniem bērniem bērniem.

P pircejs H 01.08.2023
Komentāri 0 Bērni

Abcrotallietas.lv - Slikts serviss, lēna apkalpošana, preču klāsts neatbilst patiesībai

Abcrotallietas.lv divas sliktas pieredzes iepērkoties. Pirmajā pasūtījām bērnam zīmēšanas tāfeli, tāfele nāca vairāk nekā nedēļu, rakstījām vairākas reizes, kāpēc prece kavējas, aizbildinājās ar kurjera nepieejamību. Beigu beigās tāfele nonāca galamērķī. Otrajā pasūtījām bērnam elektromobīli, viss tika akceptēts un apstiprināts. Pēc 3 dienām atsūta ēpasta ziņu, "diemžēl prece vairs nav pieejama. " neiesaku iepirkties norādītajā vietnē.

A Andrejs74663 26.07.2023
Komentāri 0 Bērni

“KARATĒ SEN-E” Ogre Jevgēnijs Ivanovs - Jevgēnijs ivanovs - bērnu varmāka un sadists!!!

Jevgēnijs ivanovs - bērnu varmāka un sadists!!! Jevgenijs Ivanovs it kā bērnu karatē treneris - sadists! Vedām bērnu uz treniņiem, pēc treniņa bērns bija ar zilumiem un nevēlējās turpināt trenēties, beigās pēc ilgām pārrunām ar bērnu izrādījās, ka tā saucamais treneris ir varmāka! Fiziski ietekmē bērnus, sit, pazemo, apsaukā un ir psihiski nelīdzsvarots! Nekad mūžā nevediet savus bērnus pie šī monstra! Vēlāk vel no citiem vecākiem saņēmām sliktas atsauksmes! Bet ja jūsu bērns jau iet pie šī monstr Jevgēnija izjautājiet bērnam mājās, kā...

A AgrimS 07.07.2023

Facebook - Krāpšana

Krāpšana Persona LINDA TEILĀNE , vietnē facebook, atsaucas uz ievietoto sludinājumu meklē, un piedāvā preci, nākamajā dienā piedāvā pirms pakas nosūtīšanas vēl papildus apģērbu vai rotaļllietas, ko pievienot sūtījumam. Vēlāk, protams sākas daudz dažādu atrunu kāpēc paka.nav nosūtīta un sola nosūtīt. Atrodama arī krāpnieku sadaļa Facebook un AndeleMandele. Sargiet sevi un savus bērnus, un neko no šis personas neiegādājaties.

A Aggy@29 09.06.2023
Komentāri 6 Bērni

Elena Licite - Работает в частном детском садике в Марупе

Как неадекватная особа может работать в дошкольном учереждении, как таким людям доверяют детей? Она работает воспитателем в подготовительой группе, её зовут Elena Licite. Она ещё пытается отсудить ребёнка у своей дочки, чтоб получать пособие на ребёнка и алименты с дочки! Она на свою дочку руку поднимала, со своим бывшим мужем постоянно пили и дрались, полиция к ней приезжала почти каждые выходные, пока её муж пьяный не упал на лестнице и умер! Живёт эта особа в Jaunolaine, Pionieru iela.

I Igorj666 06.06.2023

NMN Med, Olga Stunža, masa - Slikts serviss

Labdien! Šī masas kundze kuru sauc Olga Stundža, apvainoja mani ka es it ka nezinu sava bērna dzimšanas gadu, pasmejas par to, savukārt es pareizi nosaucu visus datumus. Ja Tev ir slikts garastāvoklis un pretīga attieksme pret cilvēkiem kuriem ir slimība vai slikta duša un tt, tad kāda jēga strādāt šajā sfēra. Manuprāt ārstam jābūt izpalīdzīgam un sapratošam, bet noteikti ne ļaunam. Es ļoti ceru ka med. personāls kļūs laipnīgāk un būs vēlme iet un ārstēties!