Vasaras nometne Albatross

SIA SOUND ESTATE
Adrese: Jūras iela 62
Engure
Engures nov.
Latvia - LV-3113
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 26103435
Darba laiks: 9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
Kategorija: Atpūta / Izklaide
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

6%
Sūdzības
4
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
1
Apskatīt statistiku

Vasaras nometne Albatross - Sūdzības un atsauksmes

Vasaras nometne Albatross - Apkopojums

Apkopojums Jāsāk ar to kā tā nav īsti latviešu nometne, bet gan krievu , un lielākā daļa runā krieviski, kaut kāds bezsakars. Zinu cilvēku kas tur bija kā audzinātājs - apmācībās krievu valodā , kas māca arī nav LV pilsonis, kaut kas šeit nav tīrs.. Vecākiem - nopietni jāpārdomā vai vest savu bērnu uz Albatross, pasniedzēji nav pieauguši cilvēki, nu vienīgi tas Saša Aleksandrs, un tiem jauniešiem nav īsti pedagoga izglītības kas ir nepieciešamas strādājot ar bērniem, karoče rosols... Neesat lētticīgi...

Vasaras bērnu nometne Albatross/ Bērnu nometne “Pa Šerloha Holmsa pēdām”. - Slikta izturās pret bērniem

Slikta izturās pret bērniem Bērnu nometne “Pa Šerloha Holmsa pēdām”. Pa 240 eur bērni visu nedēļu brokastīs ēda mannas biezputru un pusdienās pārvārītos makaronus ar kotleti un glumu gurķi. Nometnes vadītāji tirgo bērniem saldumus par paaugstinātām cenām - protams bez čeka. Kad kaut kas nav pēc nometnes vadītāju prāta tad nometnes audzinātāji kliedz uz bērniem vai liek taisīt 400 pietupienus vai atrasties trīs minūtes plankā… gribētu redzēt kā tie nometnes audzinātāji paši šo var izpildīt.

Sound Estate/ Albatross SIA - Не профессиональный подход к детям от рабочего персонала

Не профессиональный подход к детям от рабочего персонала Ребёнок 7 лет приехал из лагеря через 4 дня, вместо обещанных 9 дней, потому что грустил там от скуки. Жаль, первый опыт с лагерем был не удачным, потому что оказалось, что нету никаких кружков самодеятельности. Ребёнок откровенно скучал, вожатыми оказались подростки не более 20 лет без педагогического образования, не умеющие заинтересовать ребёнка, а способные делать только замечания. Возможно, этот лагерь не плох для подростков, но для малышей однозначно не рекомендую. Советский альбатрос и этот альбатрос, разные вещи. 👎

Albatross летний лагерь - Антисанитария

Антисанитария В прошлом году одну смену дети нормально не мылись, т.к. в лагере были проблемы с душевыми. В другую смену с водой все наладилось, даже заработал бассейн, зато дети из лагеря Альбатрос привезли педикулез - "приятное" бесплатное приложение к отдохнувшим детям.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes