Par mums Sudzibas.lv

Šodien vairāk nekā 100000 cilvēku apmeklē sudzibas.lv, lai lasītu vai atstātu patiesas atsauksmes par tūkstošiem produktu un profesionāliem pakalpojumiem. Šobrīd esam publicējuši vairāk nekā 100000 atsauksmju, un vairāk nekā 40 000 apmeklētāju palīdz cilvēkiem pieņemt miljoniem pamatotu lēmumu par preces vai pakalpojuma iegādi, tas ir, pilnībā atklāt uzņēmumu potenciālu.

Kāpēc sudzibas.lv?

Sūdzības vai pretenzijas sudzibas.lv ir ļoti praktiski īstenojamas. Mēs informējam kompāniju par jūsu problēmu un publicējam sūdzību internetā. Uzņēmums ir spiests jūsu jautājumu risināt maksimāli ātri . Jūs būs spiesti uztvert nopietni, nevis mēģinās ignorēt. Citi patērētāji var izlasīt jūsu sūdzību un atkarībā no uzņēmuma reakcijas, veidot savu viedokli. Tas ne tikai palīdzēs jums aizsargāt savas tiesības, jūs tieši ietekmēsiet citu patērētāju lēmumus. Turklāt kompānija, kas ir ieinteresēta savos potenciālajos klientos, ar jūsu palīdzību var publiski parādīt, kā viņa risina sūdzības un pretenzijas.

Mūsu darbs

Mēs cenšamies būt uzticams avots, kas palīdz katram uzņēmumam Latvijā . Te ir ērti saņemt atsauksmes un galu galā - pamatoti pieņemt pareizos lēmumus, lai uzlabotu savus pakalpojumus.
Sniegta palīdzība vairāk nekā 100 000 patērētājiem. Pateicoties mūsu darbam, viņi saņēma brīdinājumu par neuzticamiem uzņēmumiem un varēja iesniegt savas sūdzības maksimāli ātri, pāris minūtēs.
Adrešu meklēšana, noformējums un augšupielāde - mūsu darbs. Mūsu platformā sūdzību iesniegšanai varat izmantot tūkstoš un vairāk sagatavotu kompāniju profilu.
Mēs informējam ieinteresēto kompāniju par jūsu sūdzību un tās publicēšanu internetā. Sabiedriskais spiediens ir nepatīkams uzņēmumiem, bet likumīgs un efektīvs. Šie uzņēmumi ir spiesti reaģēt nekavējoties, tas dod lielu atbilžu daudzumu sudzibas.lv.

Mūsu vērtības

Taisnīgums
Daudzi patērētāji domā, ka ir bezspēcīgi un kompānijām vienaldzīgi, jo tās nereaģē uz viņu problēmām. Bet kā patērētājs ar piekļuvi sabiedrības viedoklim, jūs neesat bezspēcīgs! Iesniedzot sūdzību mūsu platformā, jūsu problēma kļūst publiska, un uzņēmumam ir jāreaģē un jārisina tā, ja viņa vēlas “labi izskatīties” un vēlas turpināt strādāt un attīstīties Latvijas tirgū.
Ticamība
Jo visas mūsu atsauksmes 100 procenti ir reālas. Mūsu mērķis būt uzticamam, ticamam avotam, kas palīdz katram uzņēmumam Latvijā pieņemt labāko risinājumu savu pakalpojumu pilnveidošanā.
Caurspīdīgums
Lasiet nelabotas, unikālas, 100% pārbaudītas sūdzības. Atsauksmes, ko rakstījuši reāli lietotāji, palīdzēs izvairīties no riskiem un sadarbības ar neprofesionāliem.
Palīdzība
Atrodiet atbildes uz uzdotajiem jautājumiem, iepazīstieties ar pārbaudītiem un pieredzē balstītiem ieteikumiem un pieņemiet jūsu jaunās iespējas.
Pats svarīgākais! Drošība un aizsardzība
Mēs sekojam personas datu aizsardzības noteikumiem saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Eiropas Savienības Padomes regulu 2016/679, un nodrošinām jūsu datu drošību.
Atbalsts
Mūsu atbalsta dienests jums palīdzēs, e-sarakstē sniegs precīzu palīdzību un profesionālus padomus.
Mūsu statistika

28K
Uzņēmumu
14+
Daudzu gadu pieredze
Drogas pārstāve ar mani sazinājās e-pastā un situācija tika atrisināta. Man atvainojās par sagādātajām neērtībām un tika izskaidrota situācija. Kā arī uz veikalu aizsūtīja citu dāvaniņu, nesaņemtās vietā. Paldies arī sudzibas.lv komandai, jo bez Jūsu starpniecības diez vai situācija tik ātri tiktu atrisināta!
Sandra Lasmane
Drogas - Pircēju krāpšana
Uraaaaa! Problēma ir atrisināta! Preci piegādāja, dīvaina veidā uzreiz pēc sūdzības publicēšanas!
JeļenaMOL
220.lv - Krāpšana
Pēc sūdzības publikācijas www.sudzibas.lv mājaslapā ar mani sazinājās SIA Wood Conception pārstāvji, atvainojās, atgrieza 50 eur un atveda 20 maisus ar sauso malku. Tā ka sūdzība ar SIA Wood Conception ir atrisināta.
IgorsL
Wood Conception SIA - Krāpšana
Operatīvi noreaģēja uz sūdzības, un šodien saņēmu atgriezto naudu uz konta.
Jana Sece
1a.lv - Naudas neatgriešanos par bojātu preci
Mūsu komanda
Mūsu redaktoru un tehniskā komanda ir neliela, bet mērķtiecīga ar labām zināšanām: psiholoģijā, pakalpojumu tirgus izpētē, žurnālistikā, kvantitatīvā un kvalitatīvā pētījumu satura analīzē, kas balstīta praktiskā pieredzē. Mēs vienmēr palīdzēsim aizstāvēt jūsu tiesības!
Kontakti

MEX GROUP LTD