Uzdot jautājumu

Jautājumi

Īsziņas cena no ASV un Kanādas

Cik maksā īsziņas nosūtīšana no ASV un Kanādas

Fixmobile - Telefona remonts

Labdien! Man ir radusies problēma ar remonta darbnīcu "Fixmobile". Jau vairāk kā pus gadu gaidu telefona displeju. Vienu reizi atsūtīja,bet salauztu. Mēģināja to pašu iesmērēt, bet neizdevās, jo man ir pārāk laba pieredze ar telefoniem. Mans pacietības mērs ir pilns un es vēlētos dabūt atpakaļ naudu. Kur man būtu jāvēršas gadījumā, ja remontā man atsaka naudas atdošanu?

LMT - Ko šada gadijuma darit vai ir iespeja atgut so naudu

Ko šada gadijuma darit vai ir iespeja atgut so naudu Esmu saskrusies ar pardeveju nejauka situacija sakara ar telefona iegadi kas maksaja 55 euro jo kad baudiju telefons nenolasija visas sim kartes bet tikai vienu lmt aizgaju tani pasa diena atpakaluz lombardu pie pardeveju un izstastiju vins parbaudija un atbildeja ka jaiet visos tiklos atnakot majas parbaudiju velreizbet neka negaja nakosaja diena izstastiju bralim un vins uzreizi pateica ka sim kartes slots ir beikta tapec nenolasa tad nakosaja diena pec darba parbaudiju velreiz un tad jau...

6 Jahre

Haloo, ich habe eine frage..ja kind ist 6 Jahre alt, kann er fligt nach Riga von Deutschland mi seine Grossmuter?ohne eltern..?mit Lettischa ausweis.

Al Aleksejs 1111 04.07.2017
1 Bērni

Pēc operācijas kunkulis.

Sakiet lūdzu,vai ir kāds kuram ir veikta kakla disku operācija,vai muguras operācija pie dr.Igora aksika.Jautājums tāds,vai pēc operācijas kaut ko maksājāt viņam tieši uz rokas,un cik daudz?

Girtekos Logistika Olainē

Kāds var pastāstīt kā tur visspar ar darbu un algu? Bija tikšanas ar firmas pārstāvi caur NVA kurš ļoti skaisti solija 800-1000euro mēnešī. Atradu tikai atsauksmes par 2010-2013 gadiem, moš kaut kās mainijies pa šo laiku?

Ma magpie 28.06.2017
0 Karjera / Darbs

Juristu firma SkyOffice

vai Juristu firma SkyOffice ir legāla ? Nav nekāda info, tikai neticami solījumi !

Kur pasūtīt skaistus ziedus ar piegādi?

Sveiki, Drīz manam tuvam cilvēkam ir ļoti nozīmīga diena un tāpēc vēlos uzdāvināt skaistu puķu pušķi ar piegādi.. Vienīgais nezinu no kurienes.. Ja nu kāds ir pasūtijis un var kaut ko labu man ieteikt protams ar piegādi tad ļoti ļoti pateiktos :)

Va Valča 23.06.2017
0 Ziedi

Шрам

Добрый день! Подскажите клинику где можно качественно уменьшить послеоперационный рубец?

Ga Galina 20.06.2017
0 Plastiskā ķirurģija

Pēcoperācijas reta

Labdien! Lūdzu ieteiciet, kur jūs taisījāt procedūras, lai samazinātu pēc operācijas retas?

Ga Galina 20.06.2017
0 Plastiskā ķirurģija

Valsts probācijas dienesta - Kauns!!!!

Kauns!!!! Vecākā probācijas speciāliste Kintija Grigola strādā Valsts iestāžu, ka Viņa var publicēt šādus foto? Nav cīņas pret darbu, atbildības ari nav! Kur skata atbildīgi!?

Par ,,Trūc.ģimenes,,iespējām

Dzīvoju Valkā. Man ir piešķirts ,,Trūcīgas ģimenes statuss,, ar 12 g.d.bērnu, jau vairākus gadus. Salauzu roku, vajag vairākas reizes iet pie Traumatologa, taču man katru reizi to apmeklējot jāmaksā 20 eiro, nez kur lai ņemu to naudu, ja esmu ,,trūcīga,, ? Kāpēc nevar tikt pie ārsta par brīvu ? ja reiz tāda iespēja itkā ir ? Ja nav 20 eiro, jāgaida rindā 2 mēneši kā minimums, bet kā var gaidīt ar lauztu roku ?

Atlaišanas pabalsts.

Labdien! Aizgāju no darba 2015. G. Vai man pienākas pabalsts par 4 mēn. Esmu pensionāre un otrās gr. Invalīde. Nostrādāju sia sarkandaugavas aptiekā 56. Gadus. Marita. Mans e-pasts maritaberga@inbox.lv

Si singa250 31.05.2017
0 Karjera / Darbs

Amigo - Lūdz padomu

Lūdz padomu Labvakar. Es esmu tikusi nepatikšanas ar amigoo... Sūtījumu papildināšanu pa 0.99 bet izrādās ka nav pievienots punkts un ir nosūtīts 099. Ta ir liela summa jo tādu nesutitu, papildinasana. Gribu, lai atgrieztu uz manu kontu naudiņu atpakaļ. Jo ieņemamais tanks jādzīvo arī. Ka to var izdarīt. Esmu šokā.

Au aurika77@inbox.lv 22.05.2017
2 Bērni

Aizkari pēc pasūtījuma

Vai varētu, lūdzu, ieteikt firmas, kur var pēc pasūtījuma iegādāties žalūzijas un aizkarus? Firmu ir tik daudz, ka grūti ko izvēlēties, neko par to nezinot?

Mt MT 12.05.2017
0 Būvniecība

Aptiekas personāls.

Labdien! Es gribētu pajautāt,vai tagad tas ir normāli,ka aptiekās apkalpo nevis farmaceits vai asistents,bet gan pavārs,šuvēja? Es esmu šokā,jo pati esmu medicīnas darbiniece,ieejot aptiekā,pat nevar paskaidrot ,kam tās zāles domātas,un ļoti rupji atbild.Runa tieši par Mēness aptiekas personālu. Vai tiešām nav personu,kurām ir kautkāda med.izglītība? Paldies.

La laila13 11.05.2017
1 Aptiekas

Meklēju juristu vai advokātu

Labdien! Meklēju juristu vai advokātu, lai iesniegtu prasību vai policijā vai tiesā sakarā ar nekvalitatīviem būvdarbiem un avansa atmaksu man. Ir liecinieki un drīz būs arī eksperta slēdziens. Kaitnieks ir Edgars Špeļs. Ja kādam vēl viņš ir kaitējis, tad apvienosimies cīņā pret viņu! Būs mazākas izmaksas! Lūdzu ieteikumus!

Ir irmaunlaimonis 08.05.2017
1 Būvniecība

Zobārsti

Iesakiet lūdzu kvalitatīvus zobārstus Rēzekne vai Daugavpili?

Ba Barb 02.05.2017
0 Veselība / Medicīna

E Klase - Krāpšana iekasē samaksu

Kādu mārrutku pēc tiek iekasēta maksa par pašsaprotamām funkcijām kā vidējās atzīmes atrādīšanu un citiem statistikas rīkiem? Kas mums par nožēlojamu izglītības sistēmu, ka par šādām lietām tiek iekasēta nauda.

As aspx 18.04.2017
0 Izglītība

Par lietotāju

Ko darīt ja cilvēks personiski aizvaino ar nekorektiem vārdiem?

Xc xcat 17.04.2017
0 Auto / Transports