Uzdot jautājumu

Jautājumi

Cv rakstīšana

Привет всем, столкнулся с такой бедой что в обьевлениях просят указать желаемую оплату труда, если писать сиви, то что лучше всего в этой графе указывать?

Maksa

Maksa Cik izmaksa remonts J5 2016 gada modelim displeja maiņa un stikliņu maiņa?

Pirkt

Kur Rīgā var nopirkt lāču kūpinājumus?

Jautajums - Jautajums

Sveiki! Man būtu jautājums Sveicināti! Vel neesmu ielicis sūdzību, tāpēc vēlējos jautat vai ja ieliktu sūdzību vai es to varētu ari pēc tam izņemt vai ari tikai varētu uzlikt atrisināta? Vienkārši cilvēks neadod jau 11 mēnešus 3500 eur bet tomēr zinu, ka viņam bērns utt negribu visu nākotni sabojāt, ja nu gadījuma viņš uzreiz atdod.

Ja Janism69 10.01.2018
Komentāri 4 Pārējās

Krāpšanas e-vidē

Labdien cien. sudzibas.lv, Šodien ielīku pārdošanā savu auto zip.lv portālā un uzreiz man e-pastā raksta kaut kāds Rinalds Vītols ar piedāvājumu palīdzēt pārdod manu auto jā es viņam pārskaitu avansu. Ierakstīju viņa vārdu google.lv un mani uzreiz pārmeta uz Jūsu lapu. Vai tas ir sakritums vai tiešām viņš ir krāpnieks kaut kāds?

Reklāmas facebook

Reklāmas facebook Kremelo.com kas tā par reklāmu fb kur pārdod datorus par ļoti zemām cenām?

Uzņēmuma atbilde uz sūdzību

Vai uz sūdzībam jūsu portāla konkrētais uzņēmums atbild sūdzības iesniedzējam?

Krāpšana

Krāpšana. Atnāk sadzives tehnikas meistars (mobilie, kompjūters, veļas mašinas, televizori) edgars siliņš dzimis 1981. Gada 4. Marta nasatiesa datoru un prasa samaksu, kā man viņu atrast dzivojot mežciemā ezenšteina ielā. Nav atdevis kā solija lcd televizoru un veļas mašinu. Kur atrast šo cilvēku?

Удаление жалобы

В интервью Т. Васильевой бизнес.lv вы говорите, что можно удалить жалобу с э-mail которого она написана. Теперь вы мне отказываете в этом. Почему вы вводите людей в заблуждение? !. Прошу вас всё таки указать путь удаления жалобы! Ирина тел.20378444

Хреновый автосервис

Машина в сервисе пятую неделю. За что брались до конца так ещё и не доделали. Дозвонится проблемно. Сервис с виду вроде солидный. Нервы на пределе. Как правильно боротся с этими чертями? !

Vo voloha7 22.11.2017
Komentāri 0 Autoservisi

Darba iekārtošanas aģentūra

Labdien ,kas ir zināms par darba iekārtošanas aģentūru Hire Profi ,Riga ?

Sia Vīgants

Namu apsaimniekotājs Sia Vīgants Salā. Kaut kā neticās, ka visu apkures sezonu maksāt vienu summu par apkuri, nu jau piecus gadus, ir īsti likumīgi, ko apsaimniekotājs sauc par izlīdzināto maksājumu. Tai pat laikā nekādi piekrisšanas dokumenti, līgumi par izlīdzināto maksājumu nav parakstīti. Un maksājums arī nemainās neņemot vērā to, ka gan ziemas ir palikušas krietni siltākas, radiatori aukstāki, gan to ka piem. šogad dabasgāzes cenas ir zemākas nekā iepriekšējā gadā. Kāds varbūt zina kā ir jābūt?

Cenu starpības

Kāpēc Jūsu piedāvātā prece ir gandrīz divas reizes dārgāka nekā citā katalogā identiska prece?

Kas tā par diagnozi

Kas ta par diagnozi? Magnētiskās rezonanses izmeklējums galvai rezultātu interpretācija : smadzeņu strukturālas pārmaiņas nekonstatē. Pazemināts smadzenīšu mandelīšu stāvoklis .

Vai var visi var rakstīt komentāru?

Labdien! Uz mūsu salona bija uzrakstīta sūdzība. Tagad tur pārādās komentāri. Tos var taču rakstīt jebkurš... Kāpēc tà notiek? Ko var darīt lietas labā? Sūdzība: salons isa krāpniecība... Rēzekne

Vai ir vēl kāda lapa kur var rakstīt reālas sūdzības? To ir daudz uz kurām bieži aizver acis. - Slikts servis

Šīm sūdzībām daudzi nepievērš uzmanību. Sūdzības jaizvieto kā citas reklāmas, tad varbut patērētāji ievēros distanci ātrumu un arī remonta kvalitāti. Pārbaudīju. Nosūtiju uz remontu bez defektiem ideāli darbojas. Kā izrādas darbnīcās gaida detaļu a man mājās nāk smiekli. Ko dara darbnīcās, vai pārbauda arī kautko? ! Par ko viņi saņem algas? !

Nepatiesa sūdzība uzņēmuma nomelnošanai

Labdien, kãdēļ nerisiniet sūdzību LABA SĒTA PAVIRŠA MONTĀŽA, autors CILVEKSS12 , ar viņu mėģinæju sazinæties caur Jūsu portālu( kā Jūs man ieteicāt) atbildes no viña nesaņēmu lai noskaidrotu šo melu iemeslus, pagājis ir vairæk kā 30 dienas, cerot uz pareizu risinājumu Otis

Mixveikals.lv "Sia Ds Mobile" Interneta Veikals

Sveiki! Vēlējos noskaidrot vai šis interneta veikals mixveikals.lv "SIA DS MOBILE" ir drošs, lai iepirktos ar priekšapmaksu, un vispār viņiem var uzticēties ? Ja kāds gadījumā šeit ir iepircies lūdzu uzrakstiet savas personīgās atsauksmes. Vienkārši man pašam ar pirmo reizi negribas riskēt tomēr paliela summa sanāk.

Ausu plastiskā ķirurģija (otoplastika)

Sveiki! Rakstu šeit pirmo reizi, ceru uz jūsu atsaucību. Esmu pieņēmusi lēmumu veikt ausu plastisko ķirurģiju (otoplastiku), bet ir ļoti grūti pieņem lēmumu - pie kāda plastiskā ķirurga lai griezties?!?! Esmu izstudējusi daudz un dažādas informācijas attiecībā par visiem `par` un `pret`, apskatījos daudzu plastisko ķirurgu mājaslapas un arī palasīju cilvēku komentārus, kas tika atstāti iepriekš šeit un citos saitos. Lielākā daļa komentāru ir rakstīti jau pāris gadus atpakaļ, tādēļ būtu priecīga dzirdēt kādas svaigas atsauksmes par personālo pieredzi šādā jautājumā.

Nenomksatie rēķini

Man atnāca vēstule par nenomaksatiem rēķiniem bite par apdedzinas pieprasījums Janis Strods pagaidām man nav ko samaksat bet sakot ar nākošo meneš sakumu bus iespējams nomaksat visu summu adrese Dobele uzvaras 50