Uzdot jautājumu

Jautājumi

Aplicības iegūšana

Labdien,saskāros ar dīvainu situāciju,mans dēls atgriežoties no Anglijas uz Latviju gribēja sākt kārtot autovadītāja apliecību lai būtu konkurētspējīgāks darba tirgū,bet izrādās ja tu esi bijis izdeklarējies no dzīvesvietas Latvijā uz kādu brīdi tad lai nokārtotu autovadītāja apliecību ir jāpiedeklarējas(to jau viņš izdarīja)un jāgaida 6 mēneši.Vēlos saņemt atbildi kādēl tas tā,kas tur krimināls, kādēļ Latvijas pilsonis savā valstī nevar iegūt šo apliecību,vai tiešām jābrauc atkal ārā no valsts?Paldies par atbildi jau iepriekš.

Shopshop.lv domēns

Labdien! Esam izveidojuši jaunu mājas lapu shopshop.lv un tagad ievēroju, ka iepriekš šo domēnu izmantoja kāds cits un ir ielikta slikta atsauksme. Sakiet lūdzu, kā var šo atsauksmi izņemt? Lai nemaldinātu klientu par mūsu mājas lapu un mūdu kvalitātēm.

Sh shopshop.lv 20.03.2019
Komentāri 0 Web lapas

Rēķins no mājas pārvaldnieka

No mājas pārvladnieces nav saņemts normāls rēķins, tikai kopsumma, piemēram, KOPĀ - 51,28 EUR. Mani neapmierina, ka šādi sastāda rēķinu, jo tad var sarakstīt uz dullo skaitļus, piemēram, tas man nepatīk, tam vairāk, tas man draugs, tam mazāk. Kur sūdzēties? un vēl kas, nav norādīts, kas šo rēķinu ir uzrakstījis, tad jau reāli tas var būt jebkurš!

Kredīts - Krāpšana?

Labdien, nezinu kur jautat, seit neatradu. Daudz kur interneya esmu redzejusi kredita poedavajumisj starp privatpersonam vini piedava aiznemties naudu no 1000 lidz 1000000 uz daudzi gadiem ar 3% gada. Vai jus esat kaut ko dzirdejusi par sadi cilvekiem. Varbut toe ir krapnieki? Jo prasa pases kopiju.

Gross - Как в этом случае решить спор?

Добрый день! У меня заключен договор с автошколой Гроссв июне 2018. После нового года у них изменился порядок сдачи экзамена по теории, это в связи с жалобами. Я об этом узнала, позвонила что хочу сдать экзамен по теории, но они заявили, что старые группы сдают по - старому, а новые по-новому, но в договоре об этом ничего не сказано. Раз изменились правила, значит для всех. Как в этом случае решить спор? Если изменился порядок сдачи экзамена по теории в новом году, могу ли я сдавать по- новому , если в договоре , заключенном в июне 2018 об этом ничего не сказано?

TV3 - Seriāls

Seriāls Gribēju noskatīties seriālu "kā es satiku jūsu māti" iegāju adresē https://skaties.lv/tema/ka-es-satiku-jusu-mati/ seriāls ir tulkots, bet jūs serveri nav iespējas skatīties! Tad man ir jautājums ko bl*ģ jūs tur darāt ja nesaglabājat sērijas slinkie? : (

Atalgojums

Labdien. Stradāju valsts iestādē - slimnīca, kur esmu pieņemts kā pavārs. Veicu darbus, kuri ir jāpilda pēc amata apraksta. Gatavoju ēst. Līdz šim bērnu porcijas dalīja sanitāri, tagad šo papildus darbu prasa no virtuves strādājošo personālu. Ja man tiek uzlikts papildus darbs vai es esmu tiesīga prasīt papildus vienošanās pie darba līguma vai rīkojumu un līdz ar to arī saņemt atalgojumu par papildus darbu?

Citiparks Latvija SIA /Krāpšana

Lūdzu anulēt līgumsodu? Nr 915279 automašīnai mazda 6519 par it kā autostāvvietas lietošanas noteikumu pārkāpumu. Citiparks Latvija Sia kontrolieris / kods kd07 / bija līdzās, kad mēs ar ģimeni iebraucam rimi autostāvvietā / to var apliecināt novērošanas kameras ieraksts pl 14.40, 22.01.2019. / , tomēr tas viņu neatturēja pēc pāris minūtēm, kamēr biju rindā pie bankomātu uzlikt mums sodu 25.00! Eiro. Sods uzlikts nevis pēc būtības, bet speciāli! Izprovocēts, redzot ka ar bērniem nevarēju...

Par rēķinu reģistrēšanu par apmaksu

Labdien bite.Esmu šokā par jūsu rēķinu maksājumu uzskaiti.Mans pieslēguma Nr.1798283 kur mēneša sākumā atnāca telefonā rēķina summa 14.14 e. plus 0,37 e kopā14,57 e.kuru samaksāju pēc pensijas ieskaitīšanas 18,janvāri i-bankā,Saņēmu apstiprinājumu SMS ka maksājums saņemts.šodien kārtējais pārsteigums ''izskatās ka jūsu rēķins nav apmaksāts'' Vai jums tur roboti strādā ka katru mēnesi 'šādi pārsteigumi.Gaidu atbildi.

Krāpšana Latvijas internetveikalā citadavana.lv

Labdien, internetveikalā pasūtīju preces jau oktobrī, pārliecinājos, ka veikals Latvijā pastāv īstajā dzīvē, ilgi nesaņēmis savu pasūtījumu, rakstīju e-pastu, uz kuru tika atbildēts, ka prece kavējas, tagad vairs nevaru sazināties ar pārdevēju, nauda jau pārskaitīta un internetā raksta, ka veikals slēgts uz visiem laikiem, ko darīt šādā situācijā, kā atgūt naudu?

Veterinārās klīnikas - Suns neēd

Labdien, vēlētos jums pajautāt, var būt, kaut kas ir no pieredzes. Mūsu suņukam ir 12 gadu, viņš jau vairāk, kā mēnesi neko neēd, vedam uz sistēmām un špricēm, zāles dodam ar varu, pie vetārsta tika uztaisītas asins analīzes, tās ir ļoti labas, no rīgas atbrauca speciāliste un uztaisīja ultrasonogrāfiju, tur arī izmeklēja un viss kārtībā, iztīrīja zobus un tiek smērētas smaganas, bet arī nekādu rezultātu, sunītim ir nu jau mazāk, kā 40kg svars, viņam interese uz ēdienu ir, pažļambā un izsļauj...

Krūšu palielināšanas operācija

Labdien! Man interesē kādas ir atsauksmes par speciālistu Pēteri Lauci? Vēlos veikt krūšu palielināšanas operāciju pie viņa.

Kur atrast labu darbu ārzemēs?

Ja kāds grib help man ar darbu uzrakstat watsappā! Vienmēr būšu priecīgs!: - ) +37125733452 biju visādās vietās un strādāju, biju westflex holandē, caur visādiem starpniekiem utt. Esmu ļoti skeptisks pret šo to.

Ferratum - Krāpšana

Krāpšana Sveiki, Vai ir kāds iemesls kāpēc maksājot kredītu laikā ar procentiem vēl ir jāmaksā dienas procenti? Ja kredīta ņemšanas laikā šāda punkta līgumā nebija? Vai ir kāds likums kas pasargā kredītņēmēju? Vai kāds ir cīnījies ar šo problēmu? Paldies

Ma Marts3339 27.11.2018
Komentāri 5

McDonald's - Uzbāšanās

Uzbāšanās Tie darbinieki var atpisties ar savu uzbāzīgo jautājumu "vēlaties ziedot bērnu veselībai?"? Kā lai pasaka "nē nevēlos"!? Mc ir multimiljonu bizness un nevar ziedot no savas ieņēmumu naudas? Pēc tam šie ziedojumi tiek traktēti kā "mcdonalds savāktā nauda", lai gan ziedo paši cilvēki.

Par apkuri

Par apkuri Krists leiškalns - Siltumservisa administrācijas pārstāvis solīja, ka apkure apdzīvojamās telpās tiks nodrošināta līdz nedēļas beigām, taču no 09.10.22018. Līdz 29.10.2018. Joprojām istabās nav apkure. Vidējā temperatūra ir 14.5 grādi istabās. Telefons 8900 ir uzkarsis no maniem lūgumiem,80000610 numurs ir tautas maldināšanai. Man nevajag dziesmu, bet siltumu. Iesaku visus tos, kas vasarā nevēlējās sakārtot siltumtīklu, sodīt ar naudas sodu, kuru veidotu oktobra mēneša nepiegādātā siltuma kalorijas.

Norvik banku - Par rēķinu saņemšanas kārtību uz banku

Par rēķinu saņemšanas kārtību uz banku Esmu noslēgusi līgumu ar norvik banku par āutomātisko rēķinu apmaksu"" Viasat. Taču banka nevar izpildīt pakalpojumu jo nesaņem rēķinu no Viasat. Līguma numurs ar Norvik banku par šo jautājumu ir 12691771 no 2018. G.22. Septembrī. Mana epasta adrese: Liga. Zaiga. [slēpt]@gmail.com gaidu risinājumu un paskaidrojumu. Ar cieņu līga zaiga māla n 28. Okt.2018. G

Vai ir licenzēta firma?

Atsauksmes par AB Recruitment SIA?

Pi Pijāks 24.10.2018
Komentāri 3 Pakalpojumi

Ieslēdzu jauno Helio

Lūdzu kā izlabot to, ka nepareizi ievadīju sava televizora nepareizu formātu, man vajag 16:9, bet ievadīju otru. Ko darīt?

Jautājums, kādas ir atsauksmes par Rīgas 1. Tālmācības Vidusskolu

Sveiki. Es vēlētos uzzināt kādas ir atsauksmes par Rīgas 1. Tālmācības Vidusskolu. Vai pēc pamatskolas beigšanas es varēšu iestāties normālā vidusskolā? Un cik tā skola ir laba un kādas ir iespējas?