Uzdot jautājumu

Jautājumi

Ārstniecība Daugavpilī

Sveicināti! Vai kāds a varētu ieteikt labu zobārstu, higiēnistu un ģimenes ārstu Daugavpilī? Kāda ir jūsu pieredze ar šiem speciālistiem?

SIA Baltic Global Services

Kāds varbūt kaut ko zin par firmu SIA Baltic Global Services. Grib tā kā ņemt darbā uz Zviedriju, bet neko par firmu atrast nevaru!

Ka Kanchs 13.02.2017
3 Būvniecība

Troksnis vēlu vakaros un naktī un uzņēmuma Gaujas koks

Pie kā griezties, ja ražošanas uzņēmums SIA Gaujas koks Jēkabpilī strādājot ļoti vēlu vakaros, līdz pat vieniem naktī, rada pamatīgu troksni gan darba dienās, gan brīvdienās. Blakus ir privātmāju apbūve. Trokni dzird aiz aivērtiem plastikāta logiem, kaut arī māja atrodās pa 500 m tālumā pa gaisa līniju. Valdošie vēji uz privātmāju pusi. Ja pa dienu to jūt mazāk, tad vakaro un naktī tas tiešām traucē mieru un miegu. Vai vispār ir precedenti, kad lielam uzņēmumam uzliek kādus ierobežojumus, saistībā ar traucējumiem, ko tas rada apkārtējiem iedzīvotājiem?

Sa Sanda_S 08.02.2017
0 Ražošana

Darbs arzemes

Riga esot firma kas bezmaksas iekarto darba Holande. Esot tikai jāizbrauc un jāņem līdzi pase un cv un tad viņi aizsūtis darba devējam manu cv kura joma es vēlos strādāt, un tad jāgaida zvans. Vai tas maz ir reāli?

Ho hokejs2 07.02.2017
1 Karjera / Darbs

Loterija

Kur jāmeklē uzvarētāju saraksti, ja čeks piedalās loterijā "Laimē dāvanu kartes MAXIMA veikalos"? kad parādīsies šie saraksti?

Ve Veronika Beča 20.01.2017
2 Reklāma

Rīgas 1.vidusskolas tālmācības!

Labdien, gribētos uzzināt vairāk par Rīgas 1.vidusskolas tālmācības? Kādas atsauksmes ?

Ma Magga 17.01.2017
1 Izglītība

Par sporta klubiem Mežciemā un Juglā

Labdien, Tauta un fitnesa kluba vadītāji. Kāpēc Mežciemā un Juglā ir skopi ar sporta klubiem? Tikai piedāvājumā Juglas centrā Atlētika un VISS?! Centrā un citos rajonos tie ir pieejami kaut aiz katra stūra, ka mudž vien, tāpat gājēju maz. Vai lietas labā var ko darīt?

Заказ конкурентов

Здравствуйте, к кому обращаться по поводу чтоб убрали жалоби кое какие? Реальные конкурентные заказы, не один клиент нам не мог предасставить ни чек ни. Купон об услуге на наш взгляд конкурентные заказы по нашему 15 летнему опыту в сети салонов

GK Hair Support 15.01.2017
1 Meistari

RIMI - Smirdīgi maisiņi

Smirdīgi maisiņi Pēdējā laikā Rimi pie kasēm pārdod smirdīgus iepirkumu maisiņus. Kas noticis? Rimi sarkanie maisiņi pretīgi smird!

2016.g.27.12.loterijas rezultāti

EASTCON 2016.g.27.12.loterijas rezultāti?

Fun FaceTv - Fun FaceTv/ Nezinu.

Kad jūs beidzot sāksiet filmēt csgo un filmēt intu zilo?

Ff FFTV.Fans 09.01.2017
1 Spēles

Kur var redzēt izlozes rezultatus?

Man ir vairāki mēneša balvas,bet kur tās var redzet vai es esmu vinnejusi vai nēē. KUR ir izloze? redzama? Mes esam 5 bet jūtamies maldinatas.

Drīkst nebūt fakultatīvais priekšmetā, kurā jāliek eksāmens??

Eju 9.klasē, šogad eksāmeni..plānoju kārtot krievu valodas un tad ir jautājums, kādēļ no rītiem ir angļu valodas fakultatīvais x nedēļā uz kuru jāierodas VISIEM, bet krievu valodas f. nav vispār. Jā, ir konsultācijas, tomēr kā tā vispār var būt? Tiem 40 minūšu fakultatīvais + konsultācijas, bet mums TIKAI konsultācijas, kurās jau tā esam apdalīti ar citiem konsultācijas apmeklētājiem. Tā vispār drīkst būt? Ir runāts ar direktori, bet šķiet bez augstākām iestādēm viņa mūsos neieklausīsies, jo redziet tad jāmaina viss stundu grafiks. Bet kā citādāk?

Li littleDreamer 28.12.2016
4 Izglītība

Maxima - Регистрация карты

Регистрация карты Где зарегистрировать карату Paldies?

Na Nadeda 16.12.2016
1 Ražošana

CSDD - Eksplotācijas nodoklis

Eksplotācijas nodoklis Kāpēc man tagad no 2017. gada būs jāmaksā divtik lielāks eksplotācijas nodoklis par tiem 250 g/km? bet vispār kāpēc man viņš būtu jāmaksā, es maksāju par degvielu?

Skalas.lv Lūdzu atgriezt naudu?

Pieteicos kursos Skalas mācību iestāde kurus man apmeklēt nebija iespējams.Lūdzu atgriezt naudu 234 Eiro.Un tad sākās...Atbildes uz epastiem saņemt nav iespējams, vai nu neatbild vai atbild pēc piedraudēšanas.Man tika izsūtīts rēķins, kas parakstīts jānosūta atpakaļ , lai atdotu naudu. To, protams, viņi nesaņēma.Bez paskaidrojumiem, kāds varētu būt tālākais risinājums. Nav nekādas informācijas?. 2 Mēneši ir apkārt, klusums, ne atbilžu , ne naudas.Kur lai vēršas???

Si Sintija Statkus 15.12.2016
1 Pakalpojumi

Beautek

U menja vopros stoit li idti v wkolu beautek na kursi po nogtjam? I modelirovaniju iskustvennih nogtej? I kakie ceni?

Ja jana300195 11.12.2016
0 Izglītība

Līzings

Sveiki, tātad man ir bigbank līzings, un viņu mājaslapā ir norādīts, ka līzingu izsniedz tikai personai, kuras ir sasniegušas vismaz 20gadu vecumu, bet pats esmu tikai 19.gadus vecs. Varbūt ir kādas iespējas,variācijas kā varu tikt ātrāk vaļā no maksājumiem?

Tehniskā apskate

sveiki.lieta tāda,ka gāju mašīnai skati,viss ir ok,tikai piekasījās pie lukturi,ka stars esot taisns.skati eju jau piekto gadu un tas stars vienmēr tāds ir bijis,bet tagat pēkšņi tāds vairs neder.iesakiet ko man darīt?biju aizbraucis uz servisu un man pateica,ka lukturi neremeontē,bet varu iegādāties citu un viņi nedod nekādu garantiju,ka stars nebūs tieši tāds pats kā tagat.starpcitu,tas ir lukturis blakusēdētāja pusē un viņšs nevienam uz ceļa viršu neskrien.pasakiet lūdzu,iesakiet,ko,lai e...

Va Vasilijs Petrovs 07.12.2016
2 Autoservisi

Kā izdzēst ierakstus?

Labdien, kā es varu izdzēst visus ierakstus, kas ir ierakstīti no šī profila un arī citus ierakstus, kur vairs neatceros ne epastu, neko, jo esmu ievietojusi 2008.gadā utt... dzīvē ir sanācis, ka biju iekodusi rokā, kas tagad mani baro. Kauns.

Ne Nesudzies;) 03.12.2016
2 Skaistumkopšana