Uzdot jautājumu

Jautājumi

Ferratum - Krapsana

Krapsana Sveiki, Vai ir kāds iemesls kāpēc maksajot kredītu laikā ar procentiem vēl ir jāmaksā dienas procenti? Ja kredīta nemsanas laikā sāda punkta līgumā nebija? Vai ir kāds likums kas pasargā kredītnēmēju? Vai kāds ir cīnījies ar so problēmu? Paldies

Ma Marts3339 27.11.2018
Komentāri 3

McDonald's - Uzbāšanās

Uzbāšanās Tie darbinieki var atpisties ar savu uzbāzīgo jautājumu "vēlaties ziedot bērnu veselībai?"? Kā lai pasaka "nē nevēlos"!? Mc ir multimiljonu bizness un nevar ziedot no savas ieņēmumu naudas? Pēc tam šie ziedojumi tiek traktēti kā "mcdonalds savāktā nauda", lai gan ziedo paši cilvēki.

Par apkuri

Par apkuri Krists leiškalns - Siltumservisa administrācijas pārstāvis solīja, ka apkure apdzīvojamās telpās tiks nodrošināta līdz nedēļas beigām, taču no 09.10.22018. Līdz 29.10.2018. Joprojām istabās nav apkure. Vidējā temperatūra ir 14.5 grādi istabās. Telefons 8900 ir uzkarsis no maniem lūgumiem,80000610 numurs ir tautas maldināšanai. Man nevajag dziesmu, bet siltumu. Iesaku visus tos, kas vasarā nevēlējās sakārtot siltumtīklu, sodīt ar naudas sodu, kuru veidotu oktobra mēneša nepiegādātā siltuma kalorijas.

Norvik banku - Par rēķinu saņemšanas kārtību uz banku

Esmu noslēgusi līgumu ar norvik banku par āutomātisko rēķinu apmaksu"" Viasat. Taču banka nevar izpildīt pakalpojumu jo nesaņem rēķinu no Viasat. Līguma numurs ar Norvik banku par šo jautājumu ir 12691771 no 2018. G.22. Septembrī. Mana epasta adrese: Liga. Zaiga. Mala@gmail.com gaidu risinājumu un paskaidrojumu. Ar cieņu līga zaiga māla n 28. Okt.2018. G

Vai ir licenzēta firma?

Atsauksmes par AB Recruitment SIA?

Pi Pijāks 24.10.2018
Komentāri 2 Pakalpojumi

Ieslēdzu jauno Helio

Lūdzu kā izlabot to, ka nepareizi ievadīju sava televizora nepareizu formātu, man vajag 16:9, bet ievadīju otru. Ko darīt?

Jautājums, kādas ir atsauksmes par Rīgas 1. Tālmācības Vidusskolu

Sveiki. Es vēlētos uzzināt kādas ir atsauksmes par Rīgas 1. Tālmācības Vidusskolu. Vai pēc pamatskolas beigšanas es varēšu iestāties normālā vidusskolā? Un cik tā skola ir laba un kādas ir iespējas?

Zobārstniecība

Labdien! Pirms 2 mēnešiem man saplombēja zobu. Šodien plomba izkrita. Mans jautājums - Vai zoba plombai ir kāds garantijas laiks, kura laikā jauna plomba jāieliek bez maksas vai ar kādu atlaidi? Iveta

Kāpēc mob.tel. COCMO L808 nekomunicē ar datoru?

Kāpēc, pievienojot pie datora, neuzrādās pilnīgi nekas, ne atmiņas karte ne attēli kas uzņemti, vārdu sakot tukšums.

RD Veikals/ Krāpsanas veikala

Labdien. Pirmo reizi esu saskarusies ar neparastu telefonu rd veikala jekabpili. Man uzdavinaja bet tikaj tagad sapratu ka nav labi. Telefons aple nopirkts apmersm divus menesus atpakalj bet sapratu ka ladetatj to neuzlade kartigi, saku runat ar paxinu un izradas vins nav originals. Bet saku petit un sanak ka labi ja nu telegons ir tiesam apple, bet ne ladetajs ne kaste nav originala un pie tam komplekta nav austinju. Samaksaja par to 459.99 eiro un ceku dabuju rokas ari. Ko lai es daru ar tadu krapsanu, jo telefonu nav iespejams lietot delj sliktas ladesanas un austinju trukuma.

Maxima - Drošība

Drošība Cēsīs, maxima veikalos ir tā aizkrautas ejas, ka ir bail iedomāties kas notiks, ja sāksies ugunsgrēks, vai būs nepieciešama evakuācija jebkura cita iemesla dēļ. Vai patiešām ar zolitūdi ir par maz?

Li libau4 23.08.2018
Komentāri 1 Tirdzniecība

RIMI - Slikts serviss

Slikts serviss Vai tiešām bez sēklām?

Tiesas izpildītājs! - Paradnieki

Paradnieki Очень нужна информация. Кто-нибудь знает кто у нас занимается долгами судебных исполнителей?

CSDD - Pie kā griezties ar sūdzību

Pie kā griezties ar sūdzību Lūdzu sniegt informāciju, kur un kam sūdzēties, par CSDD darbinieku pārkāpumiem darba vietā.

Pamperi

Vai ventspils slimnīcas pacientiem pienākas pamperi vai radiniekiem jāgādā?

Kalnāre Astrīda -Ģimenes ārsta, internista, arodveselības un arodslimību ārsta prakse - Vēlos uzzināt atsauksmes par šo ārsti/ Dr. Kalnāri

Labdien, vēlos uzzināt atsauksmes par Dr. Kalnāri Kalnāre Astrīda -Ģimenes ārsta, internista, arodveselības un arodslimību ārsta prakse

Vilandes 7, InvexFondi

факти змусили згадати кілька заяв, зроблених Штраусом, коли ми все ще перебували в хороших відносинах - наприклад, його пропозиція про підрив парламентських виборах в Латвії. Сьогодні ми намагаємося зупинити цю людину на ім'я Едагрс, і вже повідомили в поліцію безпеки держави Латвії і самому президенту. Насправді ніякого фонду не існує, а Invex Fondi, це просто звучну назву, яке придумав передбачуваний шахрай Едгарс Штраусс. Ми були жаль, коли знайшли джерела його злочинних дій у вигляді...

IC izziņa par savu nesodāmību - Vai ir jāmaksā pašam? IC izziņa par savu nesodāmību

Labdien! Sakiet, lūdzu, ja es vēlos iestāties darbā apsardzes uzņēmumā (IC izziņa ir obligāta), tad par šo izziņu maksā darba devējs (izziņu pieprasīja darba devējs, bet man pašam jābrauc uz Bruņinieku ielu) vai darbinieks?

Ab AB 18.06.2018
Komentāri 0 Apsardzes firmas

Garantijas nepildīšana

Kur griezties ja pārdevējs nepilda garantijas noteikumus?

Ринопластика в Риге.

Здравствуйте! Посоветуйте пожалуйста, у кого лучше сделать ринопластику в Риге! Склоняюсь к доктору Гилису.