Uzdot jautājumu

Jautājumi

RD Veikals/ Krāpsanas veikala

Labdien. Pirmo reizi esu saskarusies ar neparastu telefonu rd veikala jekabpili. Man uzdavinaja bet tikaj tagad sapratu ka nav labi. Telefons aple nopirkts apmersm divus menesus atpakalj bet sapratu ka ladetatj to neuzlade kartigi, saku runat ar paxinu un izradas vins nav originals. Bet saku petit un sanak ka labi ja nu telegons ir tiesam apple, bet ne ladetajs ne kaste nav originala un pie tam komplekta nav austinju. Samaksaja par to 459.99 eiro un ceku dabuju rokas ari. Ko lai es daru ar tadu krapsanu, jo telefonu nav iespejams lietot delj sliktas ladesanas un austinju trukuma.

Maxima - Drošība

Drošība Cēsīs, maxima veikalos ir tā aizkrautas ejas, ka ir bail iedomāties kas notiks, ja sāksies ugunsgrēks, vai būs nepieciešama evakuācija jebkura cita iemesla dēļ. Vai patiešām ar zolitūdi ir par maz?

Li libau4 23.08.2018
Komentāri 1 Tirdzniecība

RIMI - Slikts serviss

Slikts serviss Vai tiešām bez sēklām?

Tiesas izpildītājs! - Paradnieki

Paradnieki Очень нужна информация. Кто-нибудь знает кто у нас занимается долгами судебных исполнителей?

CSDD - Pie kā griezties ar sūdzību

Pie kā griezties ar sūdzību Lūdzu sniegt informāciju, kur un kam sūdzēties, par CSDD darbinieku pārkāpumiem darba vietā.

Pamperi

Vai ventspils slimnīcas pacientiem pienākas pamperi vai radiniekiem jāgādā?

Kalnāre Astrīda -Ģimenes ārsta, internista, arodveselības un arodslimību ārsta prakse - Vēlos uzzināt atsauksmes par šo ārsti/ Dr. Kalnāri

Labdien, vēlos uzzināt atsauksmes par Dr. Kalnāri Kalnāre Astrīda -Ģimenes ārsta, internista, arodveselības un arodslimību ārsta prakse

Vilandes 7, InvexFondi

факти змусили згадати кілька заяв, зроблених Штраусом, коли ми все ще перебували в хороших відносинах - наприклад, його пропозиція про підрив парламентських виборах в Латвії. Сьогодні ми намагаємося зупинити цю людину на ім'я Едагрс, і вже повідомили в поліцію безпеки держави Латвії і самому президенту. Насправді ніякого фонду не існує, а Invex Fondi, це просто звучну назву, яке придумав передбачуваний шахрай Едгарс Штраусс. Ми були жаль, коли знайшли джерела його злочинних дій у вигляді...

IC izziņa par savu nesodāmību - Vai ir jāmaksā pašam? IC izziņa par savu nesodāmību

Labdien! Sakiet, lūdzu, ja es vēlos iestāties darbā apsardzes uzņēmumā (IC izziņa ir obligāta), tad par šo izziņu maksā darba devējs (izziņu pieprasīja darba devējs, bet man pašam jābrauc uz Bruņinieku ielu) vai darbinieks?

Ab AB 18.06.2018
Komentāri 0 Apsardzes firmas

Garantijas nepildīšana

Kur griezties ja pārdevējs nepilda garantijas noteikumus?

Ринопластика в Риге.

Здравствуйте! Посоветуйте пожалуйста, у кого лучше сделать ринопластику в Риге! Склоняюсь к доктору Гилису.

Плохое обслуживание

Почему оператора Панда такси долго не мог не прислать на указанный адрес такси около получаса в течение этого времени я трижды позвонил оператору и мне было обещано taxi Что сделать что сделано не было в результате попросил друга чтобы он позвонил ему в течение 8 минут такси было подано

Rīgas Pārvaldnieks - Par šūpolēm.

Labvakar, kāpēc mazajiem bērniem no 1 gadu vecuma jaunajā rajonā un centrā nav šūpoļu, bet vecajā rajonā ir divas. Vai tiešām mazos mammām jāņem klēpī un jālauž esosās šūpoles?

Agris Kvite - Uzmacas nepilgadigiem interneta

Uzmacas nepilgadigiem interneta Vai kāds nevar sniegt vairak info par šo izvirtuli? Uzmacas berniem interneta , drugos lv, varbut viltus profils?Skat foto

Netīrība Rīgas pilsētā

Lūdzu, kur man vēŗsties ar radušos situāciju? Esmu jautājusi Rīgas satiksmei un Rīgas domes satiksmes departamentam . Lieta sekojoša...Rīgā. 5. tramvaja pietura "Aldaris" virzienā uz Rīgas centru, tramvaja pietura ir ļoti netīra- izsmēķi, tukšas pudeles, pērna gada lapas-- NETĪRĪBA! Pieturā atrodas arī Bistro-kafejnīca, tas viss ir kafejnīcas durvju priekšā. Cilvēku dienas laikā ir daudz, jo no šīs pieturas pacienti un darbinieki dodās uz VCA poliklīniku "VESELS". Ļoti nepatīkams skats!...Esmu...

Stāsti Banknote.lv

Labdien, banknote, es gribēju. Jums pateikt, paldies, par labu apkalpošanu, es rakstu no Jēkabpils Mani Sauc Dzintra Buza labi, ka ir tāda banknote, kur var aizņemties naudiņu 28632754vai dzintra. Buza@inbox.lv

Par tievēšanas plāksteriem

Kas ir catch Me Patch tievēšanas plāksteri?

Ir kāds info par ekomob.lv?

Vai kādām ir pieredze ar interneta veikalu ekomob.lv? Vēlos pie viņiem pasūtīt preci, bet kad sazinājos ar konsultantu, viņš nespēja man sniegt nevienu atbildi jo izskatījās ka nesaprot latviešu valodu. Kā arī ir norādīts ka var veikt samaksu par pirkumu uz vietas skaidrā naudā, bet konsultants teica tikai ar pārskaitījumu var maksāt un es nevēlos maksāt par preci pirms saņemšanas jo tas veikals izskatās aizdomīgs. Pie viņiem vienīgajiem ir pieejama tā prece kuru es meklēju kas arī rada mazas aizdomas.

Ed edgars112 18.04.2018
Komentāri 2 Internets

Apkalpošana

Kāpēc vasarā nekur nav dzeramā ūdens automāti?

Вопросы и создать ответы

Помогите с латышским! Надо из этих вопросов создать предложение! Kāds? Kas? Ko dara? Kur? Kad? Kas? Ko darīja? Kur? Kas? Ko darīs? Ko? Kas? Kads ir?