Uzdot jautājumu

Jautājumi

Pārkāpti noteikumi

Sludinājumā neskaitāmās vietās ir pārkāpti noteikumi portāla 1. Norādīts personas vārds 2. Izmantota foto zagta 3. Izteikta apmelojoša informācija par personu. Mārtiņš Kubliņš - Krāpšana, zagšana Aicinu atsaukties vēl cietušās un apkrāptās personas no Mārtiņa Kubliņa, kurš izmantojot mazlapitāla neaktīvu uzņēmumu SIA Garšas no vairākām juridiskām personām ir fiktīvi noīrējis dažādu datortehniku un manipulējot katram cietušajam stāsta savu stāstu, solot tehniku atdot un rēķinus apmaksāt. Vi...

B Berne 19.02.2024
Komentāri 0 Pārējās

Pasūtījums

Labdien! Lūdzu atbildēt, vai mana pasūtītā prece vel būs, vai nav vērts gaidīt? Saprotu, ka pati vainīga, nav ko maksāt uz priekšu, bet tomēr.. Varbūt man vel veiksies:):):)! Avansa rēķins 2315930,pasūtījuma nr.83391. 87.07 samaksāts 10.01.2024. Paldies par atbildi.

Parādu atmaksāšana

Manai kundzei, sakarā ar pāriešanu no telefonu pakalpojumiem AS ,,LMT'', uz AS ,,BITE'', tika reģistrēts kundzes atmaksājumu parāds 5,80 EUR. vērtībā. Mēs tagad gribētu uzzināt kur, un kā mēs varētu šo parādu nomaksāt, un vai tas būtu iespējams arī mūsu mazpilsētas Pasta nodaļā(?).

Судебный исполнитель

Здравствуйте. Как можно поменять судебного исполнителя? Иск попал к Сандису Томсонсу, при чем первый иск выплачено, но зная что есть ещё просила выплачивать сама и достаточно крупными суммами, но нет во всем отказано и послано на работу и будут снимать по 50% тем самым оставляя без средств к существованию, хватать будет только заплатить за сьемное жилье и то не полностью

https://radiux.lv ir labs veikals?

Labdien! Kads kaut ko pirka no https://radiux.lv? Tas ir jauna kompānija un es baidos kaut ko pirkt no turien.

ZANDALES

KĀ APMAINĪT PRET MAZAKU LIELUMU ORTOPEDISKAS ZANDALES,KO PASUTIJU? KUR JĀZVANA? UZ KĀDAS ADRESES JĀSUTA?

I inara timbare 15.06.2023
Komentāri 0 Apavi

Ceļa piemēslošana

Labdien! Gribētu uzzināt ko darīt un pie kā vērsties, ja regulāri tiek piemēslots servitūta ceļš? (Pa ceļu tiek dzīts govju ganāmpulks, katru dienu četras reizes dienā,kas aiz sevis atstāj mēslu čupas).Esmu bijusi gan pašvaldībā, gan rakstījusi iesniegumu policijā, neviens neko nevar palīdzēt, problēma esot jārisina tiesas ceļā. Varbūt varat ieteikt pie kāda jurista ir vērts iet, kas varētu palīdzēt. Varbūt ir vēl citi varianti kā risināt šo problēmu.

I Ievlīči 30.05.2023
Komentāri 2 Kaimiņi

Tiesa

Kā varu uzzint par ko bijusi tiesa?

Darbs Tele2

Labdien! Vēlos uzzināt citu pieredzi strādājot Tele2. Pieteicos un dabūju darbu Tele2 kā b2b pārdošanas speciālists, līgums jāparaksta 11.05, bet mani māc šaubas. Kāda Jums ir pieredze ar Tele2 un strādāšanu biroja? Kāda ir vadībā? Vai var normāli nopelnīt, ņemot vērā, ka viņiem ir ļoti maza stundas likme? Kāda ir bonusu sistēma Tele2? Būtu pateicīgs, ja kāds padalītos ar savu pieredzi!

Brico.lv krāpšana

Labdien! Ir iespējams dzēst iesniegto sūdzību par Brico.lv kräpšana, kad nebija atgriezta nauda par neizpildītu pasūtījumu. Dotajā momentā nauda tika atskaitīta un viņiem ir iebildumi par publicētajiem datiem vards uzvards, telefoni

Магазины

Добрый день! Столкнулся с такой ситуацией в магазине Lidl, был с собакой маленькой, безобидной, сидела в тележке, чуть позже взял на руки, докопался охранник со словами что с собакой нельзя, я ему говорю я же её не держу на земле, она же не подходит к продуктам и т. д. . В Максиме, Риме сколько раз был с собакой, ни кто ничего не сказал. Буду благодарен если пришлёте закон где черно по белому будет написано что при любых обстоятельствах нельзя с собакой.

V V4dik321 08.04.2023
Komentāri 4 Dzīvnieki

Додоставка гранул

Добрый день. Возможно ли найти архивные данные за прошлый год и ранее?

Darbinieku skaits veikalā.

Labdien. Vai ir kādi noteikumi cik darbiniekiem jābūt vienlaicīgi darbā pārtikas veikalā? Veikalā ir 2 kases. Veikala platība virs 400m2. Vai ir kāda regula, kas nosaka cik darbiniekiem būtu jāstrādā vienlaicīgi šajā platībā?

A ANNA KALNA 21.03.2023
Komentāri 2 Veikali

Krāpšana

Labdien! Sakiet lūdzu vai kāds var man palīdzēt atgūt izkrāpto naudu no finanšu platformas?

Рига работа турфирмы Kolumbs

Кто нибудь отдыхал через эту турфирму и есть ли к ней претензии

LMT

Labdien! Lieta sekojoša-darba komandējums pierobežā, pāris km no Krievijas! Pēc vienas dienas man lmt atslēdz mobilos sakarus, jo esot pieslēdzies Krievijas tīkliem, līdz ar to mans rēķins ir ar kosmiski cenu! Lmt jau lūdzu pārrēķināt sarunas uz Latvijas tarifiem, ko viņi atsakās darīt! Gribētu zināt ko darīt, jo fiziski neesmu bijis ārpus Latvijas!

Swedbank - Банк

Банк Был сегодня в сведбанк в риге, живу и работаю в риге всю жизнь, хотел восстановить счёт, требуют трудовой договор за 3 месяца? ! Им недостаточно того что я гражданин латвии? Такое ощущение что они вообще не хотят открывать вам счёт...

O Oleg Bukreev 01.02.2023
Komentāri 2 Bankas

Sadzīves trokšņi

Labdien! Sakiet lūdzu, kas notiek manas mājas Staiceles ielā 1, korp. 2 trešās kāpņu telpas zonā, dzīvokļi 73 – 108? Dobji dunošas skaņas tā, it kā monotoni strādātu kāds agregāts vai akustiskās skaņu iekārtas. Kur kaut kas tāds notiek – pagrabā vai kādā no kāpņu telpas dzīvokļiem, jo māja ir ļoti visus trokšņus un aromātus sienām caurlaidoša? Pati esmu trešās stāva 83. dzīvoklī. Troksnis nav skaļš, jo ir attālināts, bet ilgstoši tas ir traucējošs. Kā pa dienu, tā vakaros. Cienot Skaidra Deksne

Tiesas izpildītājs

Labdien, gribu uzdot jautājumu: tiesu izpildītājs man ietur daļu no algas un atstāj 250 eiro izdevumiem. Jautājums: vai izpildītājam ir tiesības to darīt, kāpēc es viņam uzrakstīju paziņojumu, lai viņš kontā atstātu minimālo algu? (šķiet, ka 250 nav 500)

K Ketty221 02.12.2022
Komentāri 9 Pārējās

Storj Labs Inc

Vai kādam ir pieredze sadarboties ar uzņēmumu "Storj Labs Inc" no ASV? Pastastiet lūdzu īsuma pa šo kantori. Kā viss notiek realā dzīvē?

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes