Uzdot jautājumu

Jautājumi

Удаление жалобы

В интервью Т. Васильевой бизнес.lv вы говорите, что можно удалить жалобу с э-mail которого она написана. Теперь вы мне отказываете в этом. Почему вы вводите людей в заблуждение? !. Прошу вас всё таки указать путь удаления жалобы! Ирина тел.20378444

Sia Vīgants

Namu apsaimniekotājs Sia Vīgants Salā. Kaut kā neticās, ka visu apkures sezonu maksāt vienu summu par apkuri, nu jau piecus gadus, ir īsti likumīgi, ko apsaimniekotājs sauc par izlīdzināto maksājumu. Tai pat laikā nekādi piekrisšanas dokumenti, līgumi par izlīdzināto maksājumu nav parakstīti. Un maksājums arī nemainās neņemot vērā to, ka gan ziemas ir palikušas krietni siltākas, radiatori aukstāki, gan to ka piem. šogad dabasgāzes cenas ir zemākas nekā iepriekšējā gadā. Kāds varbūt zina kā ir jābūt?

Kas tā par diagnozi

Kas ta par diagnozi? Magnētiskās rezonanses izmeklējums galvai rezultātu interpretācija : smadzeņu strukturālas pārmaiņas nekonstatē. Pazemināts smadzenīšu mandelīšu stāvoklis .

Vai ir vēl kāda lapa kur var rakstīt reālas sūdzības? To ir daudz uz kurām bieži aizver acis. - Slikts servis

Šīm sūdzībām daudzi nepievērš uzmanību. Sūdzības jaizvieto kā citas reklāmas,tad varbut patērētāji ievēros distanci ātrumu un arī remonta kvalitāti. Pārbaudīju. Nosūtiju uz remontu bez defektiem ideāli darbojas. Kā izrādas darbnīcās gaida detaļu a man mājās nāk smiekli. Ko dara darbnīcās,vai pārbauda arī kautko?! Par ko viņi saņem algas?!

Nepatiesa sūdzība uzņēmuma nomelnošanai

Labdien, kãdēļ nerisiniet sūdzību LABA SĒTA PAVIRŠA MONTĀŽA, autors CILVEKSS12 , ar viņu mėģinæju sazinæties caur Jūsu portālu( kā Jūs man ieteicāt) atbildes no viña nesaņēmu lai noskaidrotu šo melu iemeslus, pagājis ir vairæk kā 30 dienas, cerot uz pareizu risinājumu Otis

Ot Otis Vanags 24.10.2017
1 Būvniecība

Mixveikals.lv "Sia Ds Mobile" Interneta Veikals

Sveiki! Vēlējos noskaidrot vai šis interneta veikals mixveikals.lv "SIA DS MOBILE" ir drošs, lai iepirktos ar priekšapmaksu, un vispār viņiem var uzticēties ? Ja kāds gadījumā šeit ir iepircies lūdzu uzrakstiet savas personīgās atsauksmes. Vienkārši man pašam ar pirmo reizi negribas riskēt tomēr paliela summa sanāk.

Marwell 21.10.2017
4 Interneta veikali

Ausu plastiskā ķirurģija (otoplastika)

Sveiki! Rakstu šeit pirmo reizi, ceru uz jūsu atsaucību. Esmu pieņēmusi lēmumu veikt ausu plastisko ķirurģiju (otoplastiku), bet ir ļoti grūti pieņem lēmumu - pie kāda plastiskā ķirurga lai griezties?!?! Esmu izstudējusi daudz un dažādas informācijas attiecībā par visiem `par` un `pret`, apskatījos daudzu plastisko ķirurgu mājaslapas un arī palasīju cilvēku komentārus, kas tika atstāti iepriekš šeit un citos saitos. Lielākā daļa komentāru ir rakstīti jau pāris gadus atpakaļ, tādēļ būtu priecīga dzirdēt kādas svaigas atsauksmes par personālo pieredzi šādā jautājumā.

Nenomksatie rēķini

Man atnāca vēstule par nenomaksatiem rēķiniem bite par apdedzinas pieprasījums Janis Strods pagaidām man nav ko samaksat bet sakot ar nākošo meneš sakumu bus iespējams nomaksat visu summu adrese Dobele uzvaras 50

Kurjer

Esli. Menja net. Doma moja doch mozet poluchitj posilku?

Notārs

Par uztura līgumu. Sveiki, vai kāds ir noformējis uzturz līgumu ar svešu personu? Situācija tāda, ka man patēvs, bet juridiski viņs man skaitas svešs cilvēks, izdomājis atstāt pēc nāves savu dzīvokli, kaut gan biju teikusi ka tas nav obligāti un t.t, bet viņs teica, ka māsa viņam dzīvo krievijā un savu bērnu nav ta ka gribot tomēr atstāt, jo es viņam zvanu interesejos par viņu, sveicu dzimšanas dienas, kā arī varu ienest produktus un t.t, lai neviens pēc viņa nāves uz to dzīvokli nepretendētu...

Neatbild patiesībai

Sveiki! Šeit traucē jūs SIA Global Nordic Metals, Valdes loceklis Jānis Bērziņš! Mūsu firma nav parādā DNTrans, informācija kas ir ielikta neatbilst patiesībai, lūdzu izņemiet negatīvo tekstu par mūsu firmu. Paldies!

Pazuda

22. septembrī. 14:50 no Rīgas uz Kuldīga tiks pazaudetas invalidas aplieciba. Aplieciba vards ir Ralfs Liepiņš. Ludzu ja atradisi pazinojiet ar mani.

paldies karte

Es dikti atvainojos. Vai Jūs lūdzu nevarētu precizēt uz kā vārda ir reģistrēta Maxima paldies karte 94283000060 14011587 uz Intas Dušeles vai Gundara Dušeļa vārda, citādi nevaram to reģistrēt ?

Par magnētisko rezonansi

Pēdējā gada laikā man sāp galva, neirologs mani nosūtija veikt magnētisko rezonansi galvai. Mans jautājums - vai drīkstu veikt magnētisko rezonansi, ja man ir operēti kakla skriemeļi (5,6,7) un ievietota metāla plāksne?

Ai Aina Rubene 18.09.2017
1 Veselības centrs

Пластическая хирургия / Plastikas ķirurģija

Пластическая хирургия /  Plastikas ķirurģija Привет! Кокого хирурга посоветуете в Риге для подтяжки груди с имплантами ? Кто делал у кого ? Какой результат ? У кого какая репутация ? Спасибо!

Pardeveji-pireceji - Apkalpošana

Apkalpošana Jau tiesam apriebies! Cik sudzibu part veikaliem, pardevejiem-ne tā cena, nelaipni kasieri, nepareizs atlikums, utt... Tik vienmer sudzibas par lielveikaliem.. Bet kapec pirceji vienmer uzskata ka viniem ir tiesības bet aizmirst ka ir ari pienakumi? Pasi neskatas ko perk, pasi neskatas ko maksa, viss vienms un tas pats... Aa vēl lielās rindās muzdien... Nu kad cilvēki saks saprast ka lielakoties vbainas ir vinos pasos?

Fo foer 26.08.2017
1 Pārējās

Soda apmaksa .

Ka apmaksat sodu jo kvits palikusi pie operatora stav vieta Jurmalas gatve pie veikala "MEGO"?Auto V.Nr.KE8709 rekinu sutiet "E"pastu meleshenko@inbox.lv Notikumbija pagajusho nedelu.

Vai ir sudzibas?

Vai ir sudzibas? Vai ir kadas sudzibas par turisma firmu Persona Tour?

In Inese 23.08.2017
1 Atpūta / Izklaide

Tabakas izstrādājumi

Tabakas izstrādājumi Kapēc Ogre degvielas uzpildes stacijā ''Ziguli-v'' tiek pārdoti tabakas izstrādājumi dargāk nekā noradits uz preces akcīzes markas?

Īsziņas cena no ASV un Kanādas

Īsziņas cena no ASV un Kanādas Cik maksā īsziņas nosūtīšana no ASV un Kanādas