Uzdot jautājumu

Jautājumi

Kur pasūtīt skaistus ziedus ar piegādi?

Sveiki, Drīz manam tuvam cilvēkam ir ļoti nozīmīga diena un tāpēc vēlos uzdāvināt skaistu puķu pušķi ar piegādi.. Vienīgais nezinu no kurienes.. Ja nu kāds ir pasūtijis un var kaut ko labu man ieteikt protams ar piegādi tad ļoti ļoti pateiktos :)

Va Valča 23.06.2017
0 Ziedi

Atrisinata lieta

Sveicinati, man ir jautajums sekojos ja lieta pieperam ir atrisinata kapec veljoprojam vins ir redzams un pieejams interneta, varbut informacija ir nepatiesa un cilveks ir aizkaitinats par to kas nav taisniba, tas ir cilvek tiesibu parkapums publicet to kas nav parbaudits, ceru ka atbildesiet uz sho jautajumu, paldies

Ed Edzuliitis23 11.06.2017
0 Pakalpojumi

Par ,,Trūc.ģimenes,,iespējām

Dzīvoju Valkā. Man ir piešķirts ,,Trūcīgas ģimenes statuss,, ar 12 g.d.bērnu, jau vairākus gadus. Salauzu roku, vajag vairākas reizes iet pie Traumatologa, taču man katru reizi to apmeklējot jāmaksā 20 eiro, nez kur lai ņemu to naudu, ja esmu ,,trūcīga,, ? Kāpēc nevar tikt pie ārsta par brīvu ? ja reiz tāda iespēja itkā ir ? Ja nav 20 eiro, jāgaida rindā 2 mēneši kā minimums, bet kā var gaidīt ar lauztu roku ?

Amigo - Lūdz padomu

Lūdz padomu Labvakar. Es esmu tikusi nepatikšanas ar amigoo... Sūtījumu papildināšanu pa 0.99 bet izrādās ka nav pievienots punkts un ir nosūtīts 099. Ta ir liela summa jo tādu nesutitu, papildinasana. Gribu, lai atgrieztu uz manu kontu naudiņu atpakaļ. Jo ieņemamais tanks jādzīvo arī. Ka to var izdarīt. Esmu šokā.

Au aurika77@inbox.lv 22.05.2017
2 Bērni

Aptiekas personāls.

Labdien! Es gribētu pajautāt,vai tagad tas ir normāli,ka aptiekās apkalpo nevis farmaceits vai asistents,bet gan pavārs,šuvēja? Es esmu šokā,jo pati esmu medicīnas darbiniece,ieejot aptiekā,pat nevar paskaidrot ,kam tās zāles domātas,un ļoti rupji atbild.Runa tieši par Mēness aptiekas personālu. Vai tiešām nav personu,kurām ir kautkāda med.izglītība? Paldies.

La laila13 11.05.2017
1 Aptiekas

Meklēju juristu vai advokātu

Labdien! Meklēju juristu vai advokātu, lai iesniegtu prasību vai policijā vai tiesā sakarā ar nekvalitatīviem būvdarbiem un avansa atmaksu man. Ir liecinieki un drīz būs arī eksperta slēdziens. Kaitnieks ir Edgars Špeļs. Ja kādam vēl viņš ir kaitējis, tad apvienosimies cīņā pret viņu! Būs mazākas izmaksas! Lūdzu ieteikumus!

Ir irmaunlaimonis 08.05.2017
1 Būvniecība

Zobārsti

Iesakiet lūdzu kvalitatīvus zobārstus Rēzekne vai Daugavpili?

Ba Barb 02.05.2017
0 Veselība / Medicīna

E Klase - Krāpšana iekasē samaksu

Kādu mārrutku pēc tiek iekasēta maksa par pašsaprotamām funkcijām kā vidējās atzīmes atrādīšanu un citiem statistikas rīkiem? Kas mums par nožēlojamu izglītības sistēmu, ka par šādām lietām tiek iekasēta nauda.

As aspx 18.04.2017
0 Izglītība

Par lietotāju

Ko darīt ja cilvēks personiski aizvaino ar nekorektiem vārdiem?

Xc xcat 17.04.2017
0 Auto / Transports

Maxima - Никудышная начальница.

Никудышная начальница. Начальница конд. Цеха Ирина Орловска не имеет уважения к работникам"не идёт на встречу"сживает из цеха людей, трудившихся долгое время на благо максимы? Ирина всё решает? Она ставит себя так высоко, что увы диалог не возможен. Не спрашивает, а ставит перед фактом, должен и всё, а если нет, то загнобит? . P. S. Найдите управу! Снимите? ... Женьшень?

Pannu maiņa

Labdien. Man tāds jautājums ,es vakar nopirku pannu komplektu (divas pannnas lielāka un mazāka un viensvāks mazajai pannai ) čeks protams saglabāts. Vai es varu samainīt pret vienu pannnu ar vāku?

Ludzu palidziet

Jaunākas attsauksmes par viesu namu jaundobeli, kas atrodās jelgavas puse?

Li lilija112 05.04.2017
1 Atpūta / Izklaide

Ir vērts mēģināt?

Labdien..! Kāds ir izmantojis viņu pakalpojumus : https://www.twino.eu/en/ Vai https://www.mintos.com/lv/ ? Varbūt kāds var padalīties pieredzē :)

Br Brokmens 03.04.2017
1 Bizness / Finanses

Kā un kur pārbaudīt vai aizdevējs nav krāpnieks un izspiedējs?

Kā un kur pārbaudīt vai aizdevējs nav krāpnieks un izspiedējs? Kā pārbaudīt vai aizdevejs nav krāpnieks?

Līga 18.03.2017
1 Bizness / Finanses

Имплант зуба поставить в Риге (Тейка)

Где можно поставить всего 1 имплант зуба в Риге, чтобы без развода на деньги! Желательно Тейка. Спасибо!

Policisti varmākas,korupcija policijā,prokuratūrā.

Labdien. Kā, lūdzu, iesniegt sūdzību par korupciju prokuratūrā, policistiem varmākām. Mob. 29403302 ; 25441427 paldies.

Lindorff parāda piedziņas izdevumi

Labdien. Vai kāds varētu ieteikt kā man rīkoties? Lindorff par parāda piedziņu izdevumiem prasa 178,80 EUR. Es uzrakstīju vēstuli kurā ieminējos par MK noteikumiem Nr.61 (parāda piedziņas apmērs), bet saņēmu atbildi, ka šie normatīvie akti stājās spēkā 1.02.2013.g., bet mana lieta tiek reģistrēta martā 2011.gadā un arī raksta par LR Civillikumu 1662.pantu. Lindorff piekrīta samazināt piedziņas izdevumu summu līdz 17 EUR, ja es samaksāšu uzreiz visu parādu 922 Eur. Bet es nevaru samaksāt visu...

снятие с учета

Можно ли снять с учета автомобиль, имея только снятые номера и техпаспорт т. е. без автомобиля?

Ta talina 05.03.2017
0 Auto / Transports

Nekvalitatīva zobu protēze

Vai zobu protēzēm ir garantijas laiks? Man uzlikta nenoņemama zobu protēze - priekšpusē balta keramika-aizmugurē metāls. Tagad 2 priekšējiem zobiem nokritusi emalja. Protēze maksāja 1200. LS

Neslavas celšana

Kā var izdzēst svešas personas sniegtu apmelojošu informāciju? Pērnā gada nogalē, Inese Andersone, dzim, 1977 gada 16 dec, dzīvo Garkalnē, izmantojot svešu vārdu Māris Ricāns iesniedza sūdzību. Tāpat viņa izmanto manus personas datus, lai reģistrētos dažādos profilos. Zog fotogrāfijas no draugiem.lv, lai reģistrētu iepazīšanās portālos.

Zo zossāda 26.02.2017
4 Karjera / Darbs