Citadele Forum Cinema - Krāpšana

Labdien. Pēc ilgiem laikiem sanāca apmeklēt šo iestādi. Viss sākās labi. Līdz sagribejās nopirkt padzerties sev un berniem. Paņēmām papīra glāzītes un sākām uzpildīt. pamanīju ka līdz ar kolu glāzē pildās ūdens... Tieši tas pats notika ar Sprait un Fanta dzērieniem. Cena par 0.7 ir 3 eiro bet 0.5 gandrīz 2 eiro. Tātad padzēriens ir tikai 50% . Reāli tas zaudējis savu išto garsu un būtību un pāris minūšu laikā kļuvis nebaudāms. Tad jau varu izskalot kolas pudeli ar ūdeni un arī pārdot to kā...

Skaistumkopsanas salons LINA - krāpšana

krāpšana Es atnācu skaistumkopšanas salonu Lina kauguros, lai man iekrāso un izrausta uzacis. Es apsēžos krēslā un viņa uzreiz sāk iekrāsot man uzacis, viņa neprasīja ne kādu formu man vajag, ne kādu krāsu. Es paskatos kamerā savas uzacis un man vienkārši sāk asaras tecēt, viņa man iekrāsoja uzacu sākumu, manas uzacs vidū! Vēl labāk viņa pagaida 2 minūtes un noņem nost un tur nav NEKAS iekrāsots. Pie tam viņa pat neizraustīja manas uzacis, kaut gan es prasīju. Neiesaku iet uz šejieni!

!h !hh 1 st atpakaļ
Komentāri 0 Skaistumkopšana

Nail Express origo - Briesmīga kvalitāte

Manikīrs + gēllaka maksā 27EUR, bet kvalitāte zem katras kritikas. Piektdienā uzklāta laka svētdienas vakarā jau lobās nost. Meitene, kas veica pakalpojumu, neprata lietot lampu. Pašai vajadzēja vairākkārt norādīt, kad lampa neieslēdzās. Visu pabeidza aptuveni stundas laikā, par ko biju priecīga, bet tā vien šķiet, ka tika taupīts uz kvalitātes rēķina. Taisnības labad jāpiebilst, ka ar manikīru esmu apmierināta, tikai tas gelish..

Atrisinātaslikts autoserfis Lapu ijela1 Jelgava - neadikvats saimneks Martinis!!!!

Loti slikts serfis! Nevens tur nebraucjet! Neadekvats saimneks Martins! Cekus pec remonta nedot! Tirgo sliktas rezervesdaljas!un dargak neka citur vijetas!Loti lijelas cenas!servisa darbeneki vispar iskatas ka bomziti un pac serfis no veca metala noliktiva! Kam tur nepaveicas rakstam komentarus!

Ru rus5 5 st atpakaļ
Komentāri 4 Autoservisi

loterija - Krāpšana

Ļoti sen es rakstīju la kompānija lottolucker izkrāpj no cilvēkiem naudu. Krisam Milleram kurš ir izdomāts vārds solīju izdarīt visu lai tas viss bez soda nepaliktu. Lēnām bet solījumu apsolos izpildīt. Es esmu pārtulkojusi esošo līgumu un jau tuvojos tam lai visu saraksti iesniegtu policijā. Iesaku Jums darīt to pašu, jo vairāk iesniegumu jo labāk. Ja ir jautājumi rakstiet man uz draugiem.lv

Lux Express - Serviss

Serviss Braucot no Tallinas uz Rīgu. Kolēģis paprasīja, uztaisīt pieturu Salacgrīva, gribēja izkāpt, jo tur dzīvo. Šoferis atteica! Pašam jākāpj ārā Ādažos, šoferis atsaka. Nākamā pietura Alfa. Nesaprotu kur ir problēma ehhhh Gadu atpakaļ tā nebija :(

Ar Arnis 6 st atpakaļ
Komentāri 6 Auto / Transports

KOYA - Super low serviss

Super low serviss Super zemas kvalitàtes apkalpošana, viesmīle traukus nenovāca pusotru stundu, etiķeti nepārzin, aizrādot pie došanās prom, viņa atbild pilnus traukus nenovācam .. piederumi novietoti, lai traukus novāktu.. Stāv sarunājās ar otru viesmîli un pilnīgi nekas neintresē kas notiek zālē. Minot, kad diezvai atgriezîsimies, ...viesmîles atbilde sekoja: baigais zaudējums.. dziļi vienalga... lieliska attieksme no personāla, kas ikdienā komunicē ar restorāna klientiem. Drausmas! Neiesaku iet uz šo iestādi, ja vien gribat saņemt pretīgu attieksmi.

Pasažieru vilciens - Slikts serviss.

Slikts serviss. Esmu vienkārši uz šokā. Braucot uz Rīgu no Lielvārdes (Krustpils - Rīga) Centos tikt uz toleti, durvis ciet, piegāju pie kontroliera pajautāju kā varu tikt iekšā uz kuru vecais "Kretīns" atbild, ZONĀ BEIGUSIES. Kaut nebijām vēl iebraukuši nemaz A zonā. PV ar galvu domājat, ja cilvēkiem vajag tad vajag...

Jānis Kazaks - Iesmērēja auto

Iesmērēja auto Jānis Kazaks- Neiesaku veikt ar šo cilvēku nekādus darijumus- tika iegādāts lietots auto 15h vēlāk tika konstatēts defekts - zvanot mēģinot ko sarunāt atbilde standarta - tu nopirki un man tā nebija:D +pirku vinu autoservisā kas atrodas tieši pretīm gaujas ielas 41 numuram -Jautāju arī lai novēŗš defektu - atbilde ka es varot pierakstīties pieviņiem rindā un protams par savu naudu... Īsumā viss par džeka attieksmi un pieeju saviem darbiem skaidrs:) Ja veic darijumu ar viņu skaties divreiz! Defekts : dzesēšanas sistēmā spiediens!

Gelam. "Daktere" Ozola - Slikts serviss

Griezos Gelam ar zobu sāpēm. Pierakstija pie Ozolas. Atnācu. Neuztaisot rentgenu- sākā tā saucamo labošanu. Iedūra anestēziju. Nogaidot kādu laiku - spēlējot telefonu- sāka urbt. Sāpes bija neizturāmas. Pateicu, ka nevaru izturēt. Špricēja atkal. Kā miesnieks ņēmās pa muti. Aizplombēja. Gala rezultātā samaksāju 95Eur. Ir pagājušas 3 nēdēļas. Zobs tā arī sāp. Došos uz citu klīniku "Dr." Ozola ir NEPROFESIONĀLS ZVĒRS. NEKAD PIE VIŅAS NEEJAT.

Ma Marina 9 st atpakaļ
Komentāri 1 Zobārstniecība

Jānis Labdaris - KRĀPNIEKS!!!!

KRĀPNIEKS!!!! UZMANIETIES! JĀNIS LABDARIS ! KRĀPNIEKS! Nekad neuzticaties viņam, prasa aizdot naudu priekš bērniem Kenijā! Patiesībā nodzer naudu un tusē Coyote Fly, meitenēm uzsauc kokteiļus par naudu, kas it kā domāta labdarībai! Nekad nerāda seju! Jau ir apkrāpis neskaitāmas ģimenes, kuras pārdzīvo par bērniem Kenijā! Sieva iedeva 100eur, beigās tajā vakarā redzēts ballējoties Vecrīgā!

Ul uldisdraugs 9 st atpakaļ
Komentāri 8 Dzīvnieki

Stacionārs Biķernieki - Apsargs pārlieku daudz atļaujas.

Apsargs pārlieku daudz atļaujas. Ap 22.15 devos laukā no Acu traumpunkta, dodoties pa slimnīcas teritoriju mans tālrunis izslēdzās un palūdzu apsargam vai viņš atļautu uzlādēt, lai es varu izsaukt taksometru. Turpmākās 10-15 minūtes no apsarga kurš iepazīstināja ar sevi kā Vasju bija piepildītas ar nepiedienīgiem piedāvājumiem. Nepatīkamiem komentāriem par to, kāda es izskatos zem drēbēm. Par to cik viņš ir labs gultā. Ar šausmām gaidīju kad mans tālrunis ieslēgsies lai ātrāk tiktu projām. Cilvēka nereaģēja uz lūgumiem nedz...

PH Print SIA - Slikts serviss, brāķis

Slikts serviss, brāķis No SIA PH Print ( www.picturehappy.lv) pasūtījām divus kalendārus, ar ģimenes pēdējā gada griezumā, katram mēnesim sava bilde. Kalendāri bija domāti kā Ziemas svētku dāvanas maniem un sievas vecākiem. Vienu kalendāru izgatavoja ar bildi kur cilvēkam bildē nogriezta galva, lai gan maķetā bija pareizi iekadrēts. Otram kalendāram uz vāka bija februāra mēneša bilde (Vāka bildes vietā) un februārim vispar tukša lapa, bez bildes. Kad veicām pasūtījumu sieva nofilmēja visu izveidoto maķetu, lai...

Ai Aivars 2 11 st atpakaļ
Komentāri 0 Pakalpojumi

Dr. Marina Žiļiča - Nepiekājīga, neatsaucīga

Nepiekājīga, neatsaucīga Esmu neizpratnē par šīs kundzītes attieksmi, kur vārākkārt esmu "baudījis" nepieklājīgu attieksmi, kas arī pamudināja beidzot uzrakstīt. Atceroties, ierados Pļavnieku veselības centrā, tākā telpa bija izremontēta un norādes likās svešakas kā parasti, negāju pie ģimenes ārsta palīdzēm, bet precīzi pulkstens 12:31 (pieņemšanas līdz pl. 13:00) klauvēju pie Marinas kabineta durvīm. Atverot durvis, laipni pajautāju vai mani varēs pieņemt, saņēmu asā tonī atbildi: „Nē, šodien tevi nepieņemšu!” Tākā...

Sk skerams 12 st atpakaļ
Komentāri 6

Aibe - Nekvalitatīva prece un slikta atieksme pret klientu.

Nekvalitatīva prece un slikta atieksme pret klientu. Vakar ieejot veikalā Ķeguma Aibē mani šokēja pārdevējas izskats.Mati izskrāsoti raibi rabi.zils,sarkans ,balts.Uzdodot jautājumu par baterejām nezināja ka vispār tirgo.Cene stāv 0,55centi bez paskaidrojuma par gab vai par paciņu.Prasīju vienu iepakojumu kura ir 4gb.Kasē izsit 2.20 ar ņurdošu tekstu gribi ņem gribi neņem.Tad ieraudzīju vitrīnu ar gaļām un uzdevu jautājumu vai gaļas ir svaigas un vai vitrīna vispār strāda.Man pateica lai ejot mājās un nebojājot viņai sestdienu.Kas pa atieksmi...

La Labais 007 14 st atpakaļ
Komentāri 4

Agris Mertens - Krāpšana

Manuprāt ārsts taisa tikai biznesu,jūsu problēmas viņu neinteresē!Nosūtīja uz epidurālo blokādi tieši uz klīniku,kur visdārgākā pakalpojuma cena 95 Eur.Izrakstīja zāles pret sāpēm pa 17 Eur,lai gan tā pati aktīvā viela,tikai ar citu firmas nosaukumu,maksā vidēji 6.00 Eur

Majai un darzam - Apsargs

Apsargs Izlemam apmeklet veikalu "Majai un darzam" ,kas atrodas Ventspili,Celtnieku iela ,lai saviem milajiem noskatitu svetku davanas,bet uzradas persona kas so ieceri izjauca,izradas -apsargs,sakam aplukot preces ko iegadaties,ka sajutam ka aiz musu muguram vel kads stav un vero,virietis dzemperi,dzinsu bikses,brilles,nodomajam vins ar kautko velas iegadaties,pagajam talak,vins jau pie mums piegajis no citas puses un ta skatas,nu tada riebiga sajuta,ejot ara no veikala,neko nenopirkusi,ja-apsargs,bez formas,bez neka,paldies

Zaglis krapnieks - Zaglis krapnieks

Fefs izkrapa naudu no veca vecuka un no bērniem vinam piedzima berns vins nevar parùpēties ar vinu vins prasa naudu es iesu uz policiju rakstīt iesnoegumu Bet tas nau vis vins sit dzivniekus vakar izdraza kaki un suni un lapsu bet viņš gaja zagt egli

Co Coool 23 st atpakaļ
Komentāri 2 Bankas

Taxify - Slikts serviss. Jamaksa par nesanemtu pakalpojumu

Slikts serviss. Jamaksa par nesanemtu pakalpojumu Pasutiju taxi, kurs neatbrauca un saruna pa telefonu nebilda nevienu vardu un vienkarsi nometa klausuli. Taka taxis nebija atbraucis, biju spiesta atcelt taxi par ko man bija jamaksa! Situaciju Taxify nevelas risinat un tikai piedava atlaizu kodus,kurus pec sis pieredzes neizmantosu,jo nav garantijas,ka taxis atbrauks! Neiesaku!

Maxima - Krāpšana

Krāpšana 15 декабря ребенок в магазине Maxima выбрал чипсы, цена на все виды которых была указана 1.09 евро. Оплачивая покупку на кассе, была пробита сумма 1.54. Спросив, в чем дело и почему цена отличается, получили ответ, что ребенок должен смотреть не на цену, а на штрихкод. Вот такое "замечательное" обслуживание.

Ta Tanjam 15.12.2018
Komentāri 4 Tirdzniecība