Yandex Taxi - Rupjš vadītājs

Gribēju izteikt sūdzību par yandex taxi šoferi. Es tikko kā biju izsaukusi taksi,kura šoferis ir Pavels Parsiņš,automašīnas numurs-ford focus TQ4298. Pirms viņš ieradās gala mērķī šajā gadījumā tā bija Krāsotāju iela6A,kur protams,viņš ieradās,lai gan viņš bija brīdināts,par to,ka man ir līdzi suns,kas mazs. Šoferis Pavels Parsiņš bija rupjš,pasakot,ka tā var,es vakar iztīrīju mašīnu. Respektīvi es varēju suni paturēt klēpī,bet viņš turpināja burkšķēt.

Lattelecom - Internets drausmīgi strādā īpaši vakaros, nerunājot jau par brīvdienām

Internets drausmīgi strādā īpaši vakaros, nerunājot jau par brīvdienām Internets drausmīgi strādā īpaši vakaros, nerunājot jau par brīvdienām. Jo tālāk jo sliktāk, jaunā televīzija ir sarežģīta un nepraktiska, nevar normāli noskatīties raidījumu no sākuma, nevar izveidot savu iecienītāko kanalu sarakstu, skatoties atkārtojumu pāraides raustās utt. varētu turpināt ilgi.

Sportsdirect - Slikts serviss

Slikts serviss Nedeaudzīgs kolektīvs. Veikals slēdzas ciet 21.00, es ierados 20.50 un uzreiz atradu kurpes, bet tad kad prasīju mērīšanai bija 4 min līdz veikala slēgšanai, bet man rupji atbildēja, ka es nepaspēšot. Tad mērīju tās, kas izliktas un teicu, ka ńemšu, tad bija 2 min līdz slēgšanai un es noteikti paspētu, bet tad man rupjā tonī atbildēja, ka es nepaspēšu, bet zināju, ka paspētu :( un tā paliku bez kurpēm, kas bija vajadzīgas P.S. tur cilvēki iepirkās vēl 21.01

Shortcut - Slikts serviss

Īsāk sakot-shortcuts ir lieli naudas plēsēji un rupji sakot appisēji. Naudu plēš par katru sīkumu, lai arī shortcuta kvalitāte nav ne tik laba, lai par tādu pakalpojumu maksātu. Sadaļā pie interaktīvās televīzijas pakalpojumiem ir daudz kanālu, kurus var skatīties izņemot-tv3, lnt, tv6, kanals2 u.c. Kāpēc lielākoties visi kanāli ir grupēti grupā-interaktīvā televīzija, lai arī tiek rādīti kanāli ar izņēmumiem? Vienam kanālam ir nepieciešama interaktīvā televīzija, otram nav?! Sviests. Brīdī...

Ints Kaupažs - Zagšana, krāpšana, neslavas celšana

Ints Kaupažs-zaglis. Es Uzņēmumā Tiltu Būve zagu degvielu un mani noķēra pie rokas(ir arī video)! Tagad gribu smirdē un ar vemekļiem mētāties, jo mani atlaida par zagšanu un neslavas celšanu visiem ko satiku savā ceļā! Lūdzu neņemiet mani darbā neviens, jo es ZOGU daudz un esmu alkatīgs!

Dzīvokļa izīrēšana - krāpšana

krāpšana Krāpniecības shēma. Ss.lv portālā izīrē dzīvokli, kas izskatās ļoti labs, un ļoti lētā cenā, pēc tam raksta ka varēs būt Latvijā tikai pēc pāris dienām, un ka ja vēlas rezervēt jāiemaksā avanss. links uz sludinājumu kas vēl aktīvs: https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/flats/riga/centre/bhdlf.html vārdu min ka saucot Evelina Auzina. Cilvēka attēls no whatsapp bildes, kas iespejams nav īstais. Attēlos arī sarakste.

Ed Edgars Bērzs 13 st atpakaļ
Komentāri 5 Izīrētāji

Ratu depo - Pakalpojumu sniedzeji

Nopirku šodien mantiņu ratu depo. Knapi izspiedu čeku no viņiem, jo to parasti nedod, ja uzstājīgi neprasa. Pēc 10 min pārdomāju un nesu atpakaļ, lai apgriež naudu, jo atradu lētāk to pašu, ko vēlējos nopirkt. Pārdevēja neparko nevēlējās atgriezt naudu un bija super riebīga. Kad sazvanīju visus dienestus, tad tomēr to var izdarīt, tikai jāraksta atteikums. Bet arī to viņa negribēja darīt. Tā kā mans mērs bija pilns-samainīju to pret drēbēm savam bērnam un mantu nopirku citur. Leeeeeetaaaaak

Kr Kristīne Smirnova 15 st atpakaļ
Komentāri 4 Bērni

Mana pirmā mājiņa - Krāpšana

2018.gada martā pasūtījām dubulto gultiņu-mājiņu, pasūtījumu solīja izpildīt 2018.g.maija beigās. Tad sākās-sakarā ar lielo pasūtījumu skaitu pārcela nedēļu pēc nedēļas utt. Tad meistars aizbrauca-nav, kas pabeidz, tad vēl kaut kas...1000 un viens izdomāts iemesls.Atsūtīja foto ar gandrīz pabeigtu gultiņu septembrī, un atkal nekā... Beigās atteicos no pasūtījuma, naudu solīja atmaksāt līdz 10.oktobrim.Nauda joprojām nav atgriezta. Neiesaku nevienam iesaistīties ar šo kompāniju!

1a.lv - Krāpšana un slikts serviss

Krāpšana un slikts serviss Nopirkām planšeti, atvedām mājās, mēginājam ielikt sim karti ar internetu, tas nebija iespējams. Pieslēdzam WiFi un mēģinājam uzinstalēt Skype un citas oficiālas programmas, neviena neiet un nestrādā. Aizvedām atpakaļ uz veikalu lai samaina vai salabo. Savāca uz 1,5 mēnesi un beigās atsūta sms ka mēs esam saskrāpējuši planšeti, tāpēc viņu nelabos un nemainīs, attiecīgi mēs vienkārši nopirkām braķēto preci un veikals ir jauki atradis attaisnojumu kāpēc nemainīt nekvalitatīvu preci kuru pat nevar...

El Elana 15 st atpakaļ
Komentāri 0 Interneta veikali

Zemnieku cienasts - Slikts serviss

Neregulāri, bet esmu šajā kafejnīcā/restorānā pabijis reizes 10mit, kopš 2000šajiem gadiem. Agrāk bija daudz labāk. Tātad, pēdējo reizi biju tur pagājušajās brīvdienās. Ēdiens tiek gatavots vidēji 30 minūtes, paniegts tiek vēss, mērce auksta, viss peld eļļā. Ēdiena kvalitāte apšaubāma. Pilnīgi noteikti cena neatbilst kvalitātei. Par galdiņa rezervēšanu paņēma 3 eur, iepriekš par to nebrīdinot. Pie kam rezervēts tika ieejot un piesakoties, ka būsim tik un tik cilvēki un tālāk devāmies uz bērnu...

Am amo 16 st atpakaļ
Komentāri 1 Kafejnīcas, bāri

Rialkom SIA - Eto rabota polnaja lazha!

Ljudi, vse kto sobralsja idti rabotatj v firmu  RIALKOM . ETo rabota polnaja lazha! Tam tipa ispitateljnij srok, rabotaesh nedelju i tebe obeshajut gori zolotie, a potom tebja vikidivajut, mol ti normu ne sdelal. A rabota zakljuchaetsja v obzvonke i poiske klientov po telefonu. Realjno za denj mozhno naiti 2-3, inogda ni odnogo. Eto normaljno, koroche cherez nedelju tebe govorjat, molNe Sdelal Normu I Vali Ot Sjuda, Razve Eto Praveljno?

1a.lv - Netiek piegādāta prece

Netiek piegādāta prece pasūtijuma nr. #1246859 15. oktobrī 12:37 veicu pasūtijumu kura plānotais piegādes datums bija 16. oktobris. 16. oktobrī 12:39 saņēmu epastu, ka nodots piegādātājam, bet šodien (17. oktobrī) vēl jo projām neesu neko dzirdējis. Pazvaniju iedeva man omniva sutijuma numuru kurš omniva majaslapa netiek pat atrast. Skats neizskatās cerīgs. Liekas domat ka pasūtijuma status tika nomainīts tikai lai varētu novelt vainu uz kadu citu. Pa lielam labs veikals ,bet būtu labi ja pasutijuma sekošana...

Sandra Ķīleniete - Krāpšana

Krāpšana Sandra Ķīleniete pasūta studiju darbus, darbi vienmēr ir nepieciešami steidzami. Aizbildinās, ka daudz darba, mājās mazs bērns, lai tik ātrāk uzraksta un sūta darbu uz e-pastu, pēc tā saņemšanas uzreiz veiks maksājumu. Taču maksājums, protams, netiek veikts, atbildes uz ziņām netiek sniegtas. Mācās LU juridiskajā fakultātē. Pievienoju datus par šo personu, lūdzu, neuzķeraties, vēlas viegli iedzīvoties. IP adrese: 77.219.11.44. Ja kādam vēl ir kādas sūdzības par šo personu, vai ir bijusi negatīva pieredze, lūdzu, rakstiet man personīgi uz profilu.

Ne Nellija.28 17 st atpakaļ
Komentāri 0 Izglītība

LatFinance - Krāpšana

Krāpšana Nopirkām mašīnu ar ļoti lieliem defektiem beigas! Informācija pie pirkšanas šada netika sniegta! Mašinas vertība bija 2650 eiro, un par remontu servisa jāmaksā 1600 eiro. Tika pārdots ar motora defektu! Sprauslas un turbine un utt jo saraksts gars!

RD Electronics - Slikts serviss e-veikalā

Slikts serviss e-veikalā 02.10 купила и оплатила в тот же день микроволновую печь для офиса с доставкой. Сразу выяснились проблемы с доставкой: не раньше 09.10. Но я собиралась как раз в это время в отпуск и попросила назначить доставку на 16.10., после моего возвращения. Договорились, 16.10 выяснилось, что кто-то там не отметил получение оплаты, поэтому доставки не будет. Можно перенести на 17.10. Но у меня распланировано время до самого концп недели, я не могу ждать в офисе целыми днями, а договориться о каком-то...

Tiesas izpildītājs! Ilga Keršteine - Необоснованное снятие денег

Я платил алименты за сына каждый месяц. Сегодня мой сын уже совершенолетний. Каждый раз суммы платежей менялись, становились другими, увеличивались в несколько раз. Я приехал сам к исполнителю поговорить, и хотел получить точные цифры своего долга. Она разговаривала со мной грубо и никаких данных мне не дала. На мои вопросы ответа не было. Сложилось такое впечатление, что меня обманывают и деньги снимают без основания. Прошу вас помочь мне и другим разобраться с такой проблемой. Да все счета в банках она заблокировала, платил так - брал деньги и ложил ей на счет напрямую.

Tetovetajs Artūrs Irbe - Slikts servis

Sveiki! Vēlējos pastāstīt par savu rūgto pieredzi pie šī tā teikt mākslinieka. Darbi izskatījās labi, aprīkojums arī, studijā ka tāda patīkama, vīrietis izskatās solīds, bet ar jūtamu alkohola smaržu tas neieviesa ticību. Cilvēks ļoti komunikabls runa brīvi par visām tēmām. Bet diemžēl tika piedāvāts neadekvāts samaksas veids par viņa sniegtajiem pakalpojumiem. Esiet uzmanīgi

Drogas - Konsultanti vispār nezin savu produkciju/отсутствие консультантов

Konsultanti vispār nezin savu produkciju/отсутствие консультантов Nu ES nezinu kāpēc daudzie rakstā, ka konsultantie Drogasa bažas jau pirmā minūtes ,biju 5 Drogas veikalos,konsultāntu palīdzību vispār nav,a ja arī ir tas ir nonsens ,konsultanti vispār nezin produkciju veikala un atkal pašai vajag lasīt un meklēt/Консультанты в дрогасе просто бесполезны,не знаю что многие пишут что прям кидается на людей,когда я хожу в дрогас их вообще нет или и есть просто нонсен,они даже не знают продукцию своего магазина и в любой случае приходится самой читать и искать продукты косметики...

Me melissa1 16.10.2018
Komentāri 2 Veikali

Veikals Šautra Liepājā - Neejoša prece

Apmēram divas nedēļas atpakaļ veikalā Šutra iegādājos rokas putekļu sūcēju PHILIPS, kas bija domāta kā dāvana. Dāvanu veiksmīgi nogādāju adresātam Rīgā. Un biju nepatīkami pārsteigta, kad man zvana un saka, ka putekļu sūcējs nedarbojas. Zvanīju uz veikalu, tur man pateica, ka preci nevar pārbaudīt, jo tur ir jālādē akumulators un to izdarīt nav iespējams, lai griežos servisos un nesu preci labot. Esmu ļoti neapmierināta ar radušos situāciju.Es saprotu, ka prece sabojāties var darbošanās laikā, bet tas, ka veikalā pārdod preci, kas nedarbojas, tas gan man nav saprotams.

Madonas Dome - Laternas

Kapēc vienā pilsētas daļā laternas deg visu nakti bet citā nē. Sākot no bibliotēkas virzoties pa Augu ielu jau kuro nakti pazūd gaisma. Kopā ar visu pilsētu ieslēdzas bet tad tiek izslegta. Un nedeg visu atlikušo nakti. Kā lai normāli pārvietojas kājām gājēji ja ir pilnīgi melna pekle. Un ar ko tieši šī pilsētas daļa ir izredzēta ka laternas izsledz?.