Autoskola Impērija - Krāpšana

Krāpšana It kā teoretiska apmācība ir bezmaksas,tomēr nokārtot iekšejo vadīšanas eksāmenu atrāk nav iespējams, jo instruktoram pārāk maz naudas. Vitālijs Šnips nav profesionāls, situācijās kad nav gājēju pārejas,bet cilvēks iet- viņš spiež it kā braukt uz gājēju. Kad laidu cilvēku iet, viņš to uztvera kā kļūdu. Nu un daudz ko citu notika.. nelaida uz csdd eksāmenu,kliedza uz manis kā nenokārtošu.labi kā gāju pati un nokārtoju no pirmas reizes! Xaaa! Pēc viņa palika tikai slikta attieksme, jo grib tikai dabūt naudu un pabeigt savu remonta jaunajā dzīvoklī centrā.fuuui

Rolands Alpe - Krāpšana

UZMANIETIES ! Rolands Alpe iepazīšanās portālos meklē sievietes un jaunas meitenes, kuras apkāpt. Mēdz sevi dēvēt citos vārdos - Armands utt. Meitenēs un sievietēs meklē vajās vietas, lai vieglāk būtu manipulēt. NEUZĶERIETIES ! DĀRGI CEĻOJUMI, SPĀ,VIESNĪCAS IR TIKAI APMĀNS, LAI PIEKĻŪTU JUMS TUVĀK !

Ilva Filks (Poruka) - NEKULTURĀLS DARBA ŅĒMĒJS

NEKULTURĀLS  DARBA ŅĒMĒJS UZMANĪBU - RUPJŠ DARBA ŅĒMĒJS Ilva Filks (Poruka) no draugiem.lv Ja meklē kulturālus, inteliģentus darbiniekus sadarbībai savam biznesam, šī dāma ir ārpus šīs kategorijas! Pirms pieņem darbā - IZLASI KOMENTĀRUS šajā tēmas sarakstē, iespējams : https://www.draugiem.lv/groups/biznesa-kontakti_16000937/?f_tid=6521522

Ni NIMUS 13 st atpakaļ
Komentāri 4 Skaistumkopšana

Compensa - slikts serviss

slikts serviss Šogad darbadevējs apdrošināja Compensa Life , Biroji ir , jēgas nav, iegriezos Ogres filialē, darbinieki ir atsaucīgi, bet firma piedāvā veselības kompensācijas tikai elektroniski. Iegāju mājaslapā, ja man jāreģistrē katrs čeks, čakars baigais.Neiesaku šo kompāniju, ļoti neērti, vēl jau nezinu kā būs ar izmaksām.

Br brunis 13 st atpakaļ
Komentāri 0 Apdrošināšana

S.o.s. projekti - Darba līguma izbeigšana

Ņemat vērā, ka priekšnieks pazemo un draud ar fizisku izrēķināšanos. Aizejot no darba NEiznaksā algu un atvaļinājuma naudu. Darbinieki ir iebiedēti. Neiesaku nevienam strādāt pie Dainis Slišāns. Lai atrisinātu jautājumu vērsos valsts darba inspekcijā un valsts policijā

Rīgas satiksme - Riebīgie pensionāri,pasažieri!

Riebīgie pensionāri,pasažieri! Sveiki! Šodien vēlos iesniegt sūdzību par to. Kā pensionāri izturas pret bērniem sabiedriska transporta! Ārprāts bērns brauc pēc skolas un pēkšņi pensionārs sāk brukt virsu "palaidiet palaidiet lūdzu apsēsties" un tad vienkārši nekulturāli bērnu parauj aiz jakas un nogāž no krēsla! Šausmas vienkārši! Arī otrs gadījums bija tāds kad pensionārs vienkārši bez kaut kādas teikšanas nogrūž bērnu no sola! Rīgas satiksme! Es protestēju kad pensionāri nedrīkst vairs braukt ar sabiedrisko transportu ja...

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien 18.02.2018 braucu uzpildīties uz Circle K Rēzeknē. Uzpildi veicu pie automāta un gribēju saņemt čeku uz ko automāts uzrādīja "Čeku izsniegt nav iespējams", lieki piebilst, ka tas jau nav pirmo reizi. Vēlāk griezos veikalā pie operatora ar jautājumu kā varu dabūt savu čeku. Operators paskaidroja, ka sistēmā ir veiktas izmaiņas un diemžēl čeku saņemt nav iespējams. Iedeva Circle K klientu servisa tālruni un zvanot uz to dzirdēju, ka visi operatori ir aizņemti. Pēc 10 min izdevās sazvanīt...

Traumatoloģijas un Ortopēdijas Slimnīca - Rolands Gibners - Pasīvā agresivitāte, klaja necieņa

Pasīvā agresivitāte, klaja necieņa Ir jūtams, ka šis cilvēks sevi pielīdzina Dievam zemes virsū un visus pārējos uzskata par mēsliem, kuros viņam ir nepalaimējies iekāpt. Teorētiski, tas varētu būt izskaidrojams ar viņa augsto kompetenci. Taču nezinu vai tāda viņam piemīt, jo no pirmās reizes nebija novērojama un otro reizi noteikti pie viņa neiešu. Neatkarīgi no tā, cik Gibners ir labs kā ārsts, man nav saprotams, kā dakteris, kas klaji nicina savus pacientus, var vispār kādam palīdzēt. Varu tikai ieteikt šim cilvēkam atrast iemeslu, kas ir saindējis viņa garu un vispirms izlīgt pašam ar sevi un savu pagātni.

Pa Pacients Pacients 17 st atpakaļ
Komentāri 0 Ārsts

Rimi - Krāpšana

Krāpšana Rimītī izdrukāju 10%atlaidi pirkumiem.. pie kases pārdevēja ITKĀ noskenē kuponu.. un pārloka uz pusēm un kautkur iebāž. Kad nu jāmaksā ,pārdevēja vēlreiz noskenē kuponu,kas nav salocīts,nez,kur izrāva. Tagad skatos čeku un manu 10%vietā ir 7%atlaide?viņiem tāda prakse vai? Šmaucas kur vien var.

Rīgas Detektīvu Aģentūra - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Pagājušā gada decembrī mūsu ğimeni piemeklēja nelaime, tādēļ vērsāmies uz Olgas Zelikas Detektīvu biroju. Palīdzības vietā, mums izkrāpa naudu, pat nesniedzot čekus, nodarīja morālu un psihoemocionālu kaitējumu man un manai ğimenei un turpina to darīt. 8.02.2018 mana māte Marika Bālińa nosūtīja oficiālu vēstuli par līguma laušanu un vismaz puses naudas atgriešanu , uz ko ir klusums. Lūdzam Jūsu palīdzību!

Multikino kinoteātris - Slikts serviss

Slikts serviss 17/02.18 ar ģimeni ieradāmies Multikino uz filmu Džumandži; Laipni lūgti džungļos. Filmu seansu apskatījāmies interneta mājas lapā un tas bija 16; 25. Ierodoties kino mums paziņo, ka lūk šī filma nav pieejama ,lai gan tur pat kino afiša turpina rādīt ,ka ir. Jūtamies ļoti sarūgtināti un ar sabojātu dienu. p.s. Paskatoties arī šodien 18.02.18 filma ir .

par Jūliju Janoviču, zobas higiēnisti - sabojāja zobus procedūras laikā

Gadu atpakaļ Janovica man tuztaisīja zobu higiēnu. Jau procedūras laikā sapratu, ka cilvēks rīkojas neprofesionāļi, rupji, nelieto piemērotos instrumentus. Līdz vakaram smaganas strauji asiņoja (procedūru man veica no rīta). Un tas nav viss. Diemžēl, sekas bija daudz nopietnākas un ilgstošas. Visu mūžu uzturēju zobus kārtībā, kopju, rūpējos par tiem, rezultāta- 8 gadu garumā zobos nebija neviena cauruma (pārbaudes izgāju katru gadu). Pēc procedūras caurumi sāka veidoties strauji, jo emalja...

Du Dusmiga100 20 st atpakaļ
Komentāri 0 Zobārstniecība

TvShopExtra - Krāpšana

Krāpšana tvshopextra.lv ir jauns krāpšanas veids.Pasūtīju segu ar aitas vilnas pildījumu itkā pa puscenu 76.30 euro.Atsūtīja man kaut ko līdzīgu krievu laika vatētajai segai {bieza smaga un stīva).Protams ,ka tajā pašā dienā sūtīju atpakaļ,samaksājot par to 3,54 euro.Segu iepakojām tajā pašā iepakojumā aptinu ar iepakojuma plēvi vairākas reizes un pasta darbiniece aptina vēl ar skoču.Pēc kāda laika viņi ar mani sazinās un paziņo,ka segas soma kurā bija sega itkā esot bijusi saplēsta un tāpēc viņi...

Ar Armands25 21 st atpakaļ
Komentāri 0 Interneta veikali

Latvijas Valsts Ceļi - Slikts serviss

Slikts serviss Дорога Даугавпилс-Краслава, 18.02.2018, 08:00. Даугавпилский районе не вычищено вообще, фуры когда едут надо съезжать чуть ли не в канаву. Как всегдя депилские дорожные службы не ждали снега в феврале? В городе та же картина - спят по видимому!

MOHITO - Mohito Origo netīras garderobes

Mohito Origo netīras garderobes 17.02.18. Biju Origo Mohito veikalā. Garderobe bija tik netīra,ka bija nepatīkami pielaikot drēbes. Kad norādīju pārdevējai uz problēmu viņa man atbildēja, ka tas neesot viņas pienākums tīrīt pielaikošanas kabīnes. "Izcila" attieksme pret darbu un klientiem.

Gi Ginta Kurāte 18.02.2018
Komentāri 1 Veikali

Tokyo City - Mats ēdienā

Mats ēdienā Ļoti liela vilšanās restorānā tkyo city. Pasūtijām zupu un sushi. Zupā atradām matu, par to paziņojām apkalpojošajam personālam, viesmīle pat neizdomāja atvainoties, nedz arī nepiedāvāja nekāda veida kompensāciju. Sabojāts vakars un vienozīmīgi vairs šeit neatgriezimies un noteikti citiem neiesakam! Kā arī var piebilst, ka tokyo city darbinieki nemāk ne sasveicināties nedz arī atvadīties! Respektīvi pieklājības normas šajā iestādē ir svešas.

Xo Xoxo 17.02.2018
Komentāri 3 Suši

Smart ID aplikācija - Slikti un lēni strādā

Kad tika uzspiesta SEB bankas Smart ID aplikācija, neko neteicu, uzinstalēju un lietoju, varētu pat teikt, ka ērtāk nekā ar kodu karti, ja vien šī aplikācija darbotos kā nākas... Aplikācija liek ilgi gaidīt, karas augšā, dažkārt pat vairākas stundas netieku i-bankā, jo aplikācija neiet, tiek lūgts ielogoties pa jaunam un tā līdz pat apnikumam, kamēr steigā tika saspaidīts tik daudz reižu, ka man tika nobloķēts konts un problēmu nācās risināt ar bankas darbinieku, lai atbloķē. Kopš vasara...

Di DianaAbo 17.02.2018
Komentāri 3 Bankas

Sadales tīkls - Krapsana

Krapsana sveiki. man ir jautājums par mana līguma saturu un sistēmas lietotāju vai klientu. kas ir sitēmas lietotājs? kam pieder sistēma kas pienātk pie manas mājas līdz skaitītājam to ieskaitot? kas tad es likumīgi esmu klients vai sistēmas lietotājs?

Sadales tīkls - Krāpšana

Krāpšana Kāpēc man ir jāmaksā par ST sistēmas uzturēšanu un atjaunošanu? Kam pieder stabi, vadi un transformātori? Tas viss ir mans vai jūsu? Cik es sapratu elektro tarifs veidojas šādi: TC (elektorības tirgus cena) + maksa par pārvades un sadales pakalpojumiem (ko visiem klientiem nosaka AS "Sadales tīkls") + OIK maksa par obligātā iepirkuma un jaudas komponentēm. Tātad jautājums kompetentam darbiniekam - Kāpēc man ir jāmaksā par sistēmas bojājumu atjaunošanas darbiem kas Latgalē notiek diezgan bieži ja tas jau ir iekļauts manā tarifā?

SIA "Latvijas Namsaimnieks" - Karstaux udens

Gribu zinot par negodpratigu majas apsaimniekotaju tiesi Latvijas namsaimnieks un vinu majas parvaldnieku par maju Jelgava , Maras iela 1. Jau labu laiku ir priblemas ar karsta udens neesamibu dzivoklos. Vini neko nerisina, sola parzvanit un nevines nezvana, tikai atrunajas,ka risinas. Avarijas dienests tikai sola pieteikumu nodot talak meistariem. Sobrid nedelu bez karsta udens ziemas menesos. Majas parvaldnieks nedelas laika pat nav sazinajies un pateicis ha avarija tad kada un kad tik...