Rimi - Aizsargmaskas pareiza nēsāšana cilvēkam ar brillēm

Aizsargmaskas pareiza nēsāšana cilvēkam ar brillēm Viss skaidrs, tagad ir ārkārtas stāvoklis, es esmu cilvēks ar brillēm... Šodien bija visnotaļ nepatīkams starpgadījums Jūrmalas RIMI, kad man kulinārijas darbiniece uzbruka ka es ar masku neesmu nosedzis degunu, man ar aizsegtu degunu momentā viss visapkārt aizsvīst pienbaltā plīvurā, pati arī ar brillēm, bet RIMI izsniegtajā darba pleksiglāsa maskā, tomēr apkalpo mani, laigan sākumā draudēja ka neapkalpos... nu sorry, piedodiet, man pēc pasmagas dienas arī diezko nervi vairs netur, viena...

P pagpag 2 st atpakaļ
Komentāri 2 Veikali

Depo - Neadekvāta apsargu uzvedība.

Neadekvāta apsargu uzvedība. Gribēju jautāt ar kādām tiesībām, depo apsargs man,kā cilvēkam Ivo, drīkst ieejot iepirkšanās centrā, paķert aiz rokas un tik pat kā ar varu iegrūst man rokās depo stumjamos ratiņus? Vēlētos pēc video ierakstiem vaininiekus saukt pie atbildības. Jūtos morāli pazemots.

Pro Tehs - Krāpšanās

Krāpšanās Brauciet tālāk pa ielu draugi, brauciet tālāk pa ielu draugi un nepieturiet un nepieturiet servisā ar nosaukumu PRO-TEHS! Jo slava tam, jo slava tam, tam – vislielākajam krāpniekam Jānim Ozoliņa kungam. Kurš kā meistars –pieņēmējs paņem lielu naudu un finālā auto netiek saremontēts! Pieprot viņš savu arodu (skaisti runāt). Neuzķerieties! Pareizākais risinājums braukt garām šai iestādei. Es jau tā daru! Neesi muļķis! Neremontējies pie krāpniekiem!

M Makarss 4 st atpakaļ
Komentāri 0 Autoservisi

Bolt - Apkārtnes piesārņošana, cilvēku apsraudēšana

Apkārtnes piesārņošana, cilvēku apsraudēšana Labvakar, šovakar Ķekavas krustojumā ap pulksten 20:30 pie Libas autovadītājs no Bolt ar Resault Duster auto ar numurzīmi tq-6358 pie luksofora zaļās gaismas, uzsākot auto, atverot durvis izmeta alus skārdeni un braucot tālāk brauca neadekvāti uzsākot un tuvu braucot citām mašīnām kà arī virināja durvis, kā arī lika šaubīties par to vai vadītājs ir spējīgs vadīt auto un citus neapdraudēt.

Tele2 - Krāpšanās par pasūtītās preces piegādes laiku

Krāpšanās par pasūtītās preces piegādes laiku 27.11.2020. dienas pirmajā pusē nopirku tele2 interneta veikalā datoru[līguma nr.C9107289563] un pēc neilga brīža telefonā parādījās Tele2.lv pirkuma apstiprinājums un piegādes datums 28.11.2020.plkst 8.00-18.00. Varat minēt, vai datoru man piegādāja norādītajā laikā, vai vienkārši izniekoju izejamo dienu.

L Logs 8 st atpakaļ
Komentāri 0 Mobilie operatori

Bemberi.lv - Slikts serviss, antisanitari apstākļi

Slikts serviss, antisanitari apstākļi Šodien diemžēl bija slikta pieredze ar iepirkšanos. Strādāja 2 jaunietes. 1) Cashback karti pirmo reizi nevareja izmantot, kasiere neatvainojas nemaz, skatoties virsū teica man nav mobilais telefons šodien. 2) Par ilgu kebabu gaidīšanu nebrīdināja. 3) Numuriņus nedeva, tāpēc no virtuves manu pasūtījumu paņēma cilvēks, kas bija aiz manis. 4) Abām nebija maskas! 5) Jaunietei, kas taisija kebabus nebija ari vienreizlietojamo cimdu! Vareja redzēt, ka viņa ir pārgurusi un sāp mugura. Izskaneja...

TOP Partika - Nelaipna apkalpošana!

Nelaipna apkalpošana! Labdien. Rakstu sūdzību par nelaipnu pārdevēju vārdā: Laura Andersone, Auces “TOP” veikalā. Ļoti slikta attieksme pret pircējiem, vienmēr neapmierināta un nelaipna. Gribēju piebilst, ka tā nav pirmā reize! Pirku košļājamās gumijas 10€ banknotē, blakus man stāvēja mana draudzene, ar kuru tikko veikalā satikos (pirkos pēc viņas) , pretīm saņēmu ļoti nepatīkamu frāzi no šīs pārdevējas: “Kas nevarējāt maksāt kopā ?” Man ir jautājums - Vai tiešām cilvēkam , kuru tikko satieku veikalā ir jāmaksā par...

A Anonīms2930 13 st atpakaļ
Komentāri 0 Pārdevēji

Creditprive24.com - Krāpšana

Labdien man ir sūdzība par aizdevēju kompāniju Creditprive24.com īsti krāpnieki es pieteicos aizdevumam 2000eir.es viņiem samaksāju 750eur un prasa lai vēl maksāju 150eir.kautkada FINALIZACIJAS maksa. Pēc katra maksājuma raksta kas ir pēdējais maksājums es samaksāju par līgumu, bankas nodeva, advakatam, pvn, apdrošināšana. Tie ir vis labākie krāpnieki. Es nesaprotu kur skatās policija.

DPD - Ужасный сервис

Ужасный сервис Отправлял посылку в Августе, в Германию. На 27.11.20 посылка всё еще находится в Германии, только не понятно где. С чего всё началось? При отправке, выбрал пакомат куда доставят посылку. Не заметил, что на их сайте не был указан номер здания. В итоге посылка застряла в их центре посылок. Связался с ними и попросил, чтоб исправили и указали номер здания. На что ответили, что передадут коллегам в Германии. Время идёт, посылки всё нет. От DPD тишина. Уточняю, почему до сих пор посылка не...

Rīgas starptautiskā autoosta - Autoostas tualetes

Autoostas tualetes Sveiki.26.nov.pl.18.00 iegāju autoostas tualetē ,vienkārši šausmas.Roku ziepes nav,dezifekcijas līdzekļu nav,podi aptaisīti,netīri smirdīgi papīri mētājas,acīs cērtas kaku smaka.Šajā Covid laikā,vidur ir tik augstas prasības,apsargs staigā un liek visiem uzvilkt maskas līdz acīm,bet lai ieiet tualtē apskatās.

Swedbank - Плохой сервис

Плохой сервис Я разочаровался в сервисе Swedbank ! В такое время когда люди сидят дома без работы, без денег, а другие хотят им помочь, работникам Swedbank на них наплевать, потому что у них такие правила ! Отец хотел перевести деньги через банкомат, потому что по другому нельзя, банкоматы заменили все филиалы, а банкомат " съел " денежку и отключился (но что интересно, карточку вернул). Позвонив по указанному номеру в службу Swedbank ему ответили, что придётся подождать 10 рабочих дней, пока кассир не...

J Joker-333 27.11.2020
Komentāri 0 Bankas

Birzgaļi - Algas nemaksāšana

Saka ka maksās bet nemaksā. Alga uz rokas. Iespējama nodokļu nemaksāšana. Pilna alga nav saņamta apmēram 4 mēnešus. Vajadzētu pārbaudīt šo zemnieku saimniecību ar vid palīdzīdzību un uzzināt vai viss ir legāli. Cik zinu algas nemaksāšanas ir nelegāla un maksāt uz rokas arī nav legāli. Ceru ka šo iestādi dikļu pagastā pārbaudīs un cerams par tādu čakarēšanu likvidēs. Kāpēc cilvēkam būtu jādzīvo bez iztikas līdzekļiem?

Tinder iepazīšanās portāls - krāpšana, slikts serviss

Zinat tur ir apmāns, pilns ar homoseksualiem vīriešiem. Sieviesu gan vairākumā, bet normālu tur maz. Tur ir daudz tādas kas sazin ko tur meklē, jau ar bērniem un tādas. Un ir arī tādas kas vispār sponsorus meklē, no Ludzas, no Daugavpils. Meowe kaut kāda tik izaicinošas bildes, bet strādāt nestrādā, par kādu naudu venīri, silikoni un iespricētas lūpas es nezinu. ceļojumi par kādu naudu? Nestrādā nekur. Nu esmu vīlies.

S secinajumi 27.11.2020
Komentāri 6

Tele2 - Mājas 4g interneta ātrums

Mājas 4g interneta ātrums Ventspils, pilsētas centrs. Paņēmu lietošanā Mājas 4g. Pirmās 3 dienas interneta ātrums stabili 40-50mbps. Pēc tam knapi 3mbps. Ieliku to pašu Telewl2 4g sim karti telefonā un palaidu Hostpot. Interneta ātrums 40-50mbps. Karti ievietoju atpakaļ rūterī, ātrums 2-5mbps. Tika samainīts rūteris Tele2 centrā. Bet bez izmaiņām. Signāla stiprums kas tiek attēlots uz rūtera ir pilns, bet pieslēdzoties rūterim ar Huawei aplikāciju, signāla stiprums ir vājš. No Tele2 klientu apkalpošana centra saņēmu...

Senukai - Slikts serviss

Slikts serviss Pirms iepērcieties Ksenukai interneta veikalā apdomājiet vai tomēr to darīt!29.oktobrī saņēmu brāķētu preci-pannu,kuru 31.oktobrī atgriezu Ksenukai Ozols/Rīgā.Šodien ir 27.novembris,un naudu atpakaļ nēesmu saņēmusi savā norādītajā bankas kontā!Esmu gan zvanījusi klientu centram ( reizes 12-15),gan rakstījusi e-pastā vēstules (5-7)!Rezultats nekāds!

Gastro Gremošanas slimību centrs - Zādzība

Zādzība Biju gastro gremošanas slimību centrā uz izmeklēšanu (26.11 13.00). Pirms izmeklējuma māsiņa dīvāinā kārtā pieprasīja izņemt on kabatas maku un atdot viņai. Lai arī lūgums bija neparasts, maku atdevu. Atmostoties no narkozes saņēmu maku atpakaļ. Vēlāk nācās konstatēt, ka no maka pazudusi skaidrā nauda. Par laimi naudas tur nebija daudz: ap 20 eiro. Bet stipri neiesaku uzticēties šim centram.

Euroaptieka - Rupja darbiniece

Rupja darbiniece Loti rupja Euroaptiekas Delzavas 6a darbiniece - Ignatjeva. Atlaujas paaugstinat toni un izteikt savu neapmierinato viedokli par aptiekas klientiem-vinai visi trauce! Redzot cik biezi si sieviete konflikte ar pircejiem, rodas jautajums par vinas nelidzsvaroto stavokli. Ieteikums rupigi izveleties personalu darbam ar klientiem un sutit uz klientu apkalposanas kursiem

T TT57 27.11.2020
Komentāri 0 Aptiekas

Douglas - Slikts serviss

Slikts serviss Отвратное отношение интернет магазина. постоянно вводят в заблуждения, на сайте указана доставка 1-2 раб. дня, на самом деле 3-5 раб. дней, и то после звонков с напоминанием. Не признают свои ошибки и не пытаются их исправить. Пробники кладут уже пользованные.

Maxima - Akcijas neskaidrības

Akcijas neskaidrības 26.11.20. redzēju izkārtni 40% atlaidi audio video precēm . Vēlējos radio. Tur bija zāles darbiniece , kas teica , ka radio maksā 12.99.Īstā cena un pie kases būs atlaide. Protams , atlaide nebija . Prasīju kasē, teica , ka summa esot pareiza bez atlaidēm. Gribu zināt, kā ir patiesībā.

Narvesen - slikta apkalpošana

slikta apkalpošana Ļoti nelaipna pārdevēja veikalā uz Kaļķu ielas, šodien iegāju pēc kafijas un šokolādes, ne man sveiki ne labdien, glaudīja savu telefonu un ņirdza skaļā balsī ar citu veikala darbinieci. sejas maskas arī bija pabāztas zem zoda nevis tā kā ppareizi jālieto. vairs nekad neiešu uz šo veikalu. iespējams ka kafiju arī pirkšu Statoilā, tas tur pat netālu uz Kaļķu ielas un arī garšīgāka kafija tur.