Sadales tīkls- Paus Konsult - Nolaidība, slikts serviss, nelikumīga parāda piedziņa

Jūlijā interesējos par elektrības pieslēguma atjaunošanu jauniegādātā īpašumā. "ST" atbildēja, ka tā neesot viņu zona, līdz ar to pakalpojumu viņi sniegt nevarot. Noslēdzu līgumu ar kompāniju, kuras zonā īpašums atrodas, viss ļoti labi. BET augustā saņemu sms, ka man esot neapmaksāts "ST" rēķins. Zvanu un prasu, izrādās, ka rēķins ir par elektrības pieslēguma atjaunošanu. Pēc skaidrošanās man tiek sacīts, lai ignorēju ziņu un rēķins anulēšoties, jo pakalpojums nav saņemts. Septembra izskaņā...

A AlMu89 8 st atpakaļ
Komentāri 4 Pārējās

Mazie brīnumi - Bezdarbība

Bezdarbība Liekas ka bildes i no bezpajumtnieku mītnes? Nĕ, tā izskatās ieeja privātbĕrnudārzā Balożos! 450 eiro mĕnĕsí par katru bĕrniņu! Viss pelĕjumā, ejot pa kāpnĕm bĕrniņi to aiztiek ar rokām un tad tas nonāk mutĕ! Šī bezdarbība manuprāt ir uz kriminālpārkapuma robeżas! Pretpelĕjuma līdzeklis maksā ap 7 eiro, ja nav remonta, tad vismaz ar to apstrādātu!

T Tĕtis1992 10 st atpakaļ
Komentāri 1 Bērni

SIA "Transway Baltia" - Krāpšana

Transway Baltia uzņēmuma vadātājs nav izmaksājis darba algu par piedejam diviem mēnešiem. Veicot būvdarbus, izpildot savus darba pienākumus, SIA "Transway Baltia" neizmaksāja darba algu par piedejam 2 mēnešiem, skaidrojot situāciju ar to ka steidzama kārta nācās izbeigt būvdarbu līguma attiecības ar Ģenerāluzņēmēju, raujot līgumu ģenerāluzņēmējs piestādīja līgumsodu par darbu izbeigšanu. SIA "Transway Baltia" skaidroja ka tas ir strādājošas brigādes vaina un algas ir ieturētas līgumsodu apmaksa.

A Anonims Nr.1 13 st atpakaļ
Komentāri 0 Būvniecība

Dr Dreimaņa palīdze Ļebedeva, 1. poliklīnika - nelieto sejas aizsargmasku

Ārsta palīdze Ļebedeva nelieto sejas aizsargmasku. Lūgumu masku lietot ignorē, turklāt aizstāv tos pacientus, kas uzgaidāmajā telpā atrodas bez aizsargmaskas. Pacientiem, kas palūdz nodrošināt aizsargmasku lietošanu arī visiem telpā esošajiem, iesaka paiet pašiem drošā attālumā, ja jau viņiem bail saslimt.

I Indra Grinšteine 13 st atpakaļ
Komentāri 2 Ārsts

Mihails Lašins - Sīks aferists

Mihails Lašins 86. gada dzimis. Izīrēs Jūsu dzīvokli. Parasti ar sievu, un mazu bērnu. Ievilks maksājumus, aizbildinoties ar darba maiņu. Mēģinās lietot visas ērtības bez maksas. Žēlinās ar bērnu, u.c. grūti dzīvi. Kad parāds būs pieaudzis -aizmuks. Šobdrīd tas viņas neizdevās. Tika izlikts no dzīvokļa. Pēc sevis atstās grandiozu cūku, kūti. Runā krievisi, augums 1,70. Nav priekšējo apakšējo, un augšējo zobu. Tieši tāda pati sieva bez zobiem. Bieži mēdz ar sievu kauties , tādēļ var salauzt...

S Svetlana Bogdanova 14 st atpakaļ
Komentāri 3 Īre

Pasažieru vilciens - Slikts serviss

Slikts serviss Pasažieru vilciena aplikācija bieži nestradā korekti ne uz android ne ios ierīcēm. Biļeti nav iespējams iegādāties interneta un mūzdienigam cilvēkam tas rada apgrutinājumus. Kā ari ja uzņēmums sniedz iespēju iegādāties biļeti interneta, tad nodrošinat normalu tas datbību. Jo ne vienmēr ir skaidri maksāšanas lidzekļi un kontrolieri to nesaprot.Fuuu... Kā ari problema ar aplikāciju netiek risināta vairakus gadus.

SIA Alvstre - Krāpjas,komunikācija zem katras kritikas

Ieteikums lauksaimniekiem/lopkopjiem nesadarboties ar šo uzņēmumu! Pirmkārt jau krāpjas ar kautķermeņu svariem, samaksu neveic noteiktajā laikā! Komunikācija zem katras kritikas, jau sākot ar lopu norunu par lopu savākšanu, tad jāatgādina ka jāatsūta kautuves akts ar kautķermeņu svariem, uz atgādinājumu ka samaksa jāveic noteiktajā laikā sāk personīgus apvainojumus, atkārtotu atgādinājumu klaji ignorē.

S Sanjazz 16 st atpakaļ
Komentāri 0 Ražošana

UAB „Kesko Senukai Digital“ - Krāpšana, klientu maldināšana, ļoti zems servisa līmenis

Pēc apmaksas, ksenukai dievojās , ka pilnveidojas un piedāvā labāko , bet pagāja nedēļa, šie pamostas , ka nevarot pakomātā ievietot un tā vietā , lai apjautātos kur vest , šie Venipak uzlaida kaklā , un sāka pienākt naktī sms, ka vedīšot preci, paši kaut ko melo , īpaši Jūlija, kura pateica , ka pasūtījums atcelts. Kas bija meli. lētais kantoris

Bite - Naudas izkrāpšana par internetu kyrš nedarbojas

Naudas izkrāpšana par internetu kyrš nedarbojas Mans mobilo sakaru operators ir Bite, šajā kompānijā esu paņēmis mājas internetu.Šis internets nestrādā, vairākus mēnešus eju uz klientu apkalpošanas servisu kur man pateica lai nomainu sim karti, es to izdarīju, nekas nemainījās , tad man pateica lai nomainu rūteri, iegādājos jaunu rūteri, internets nestrādā tāpat.Sazinājos ar biti atkal un tagad man pateica ka man jāpērk papildus antena.Esu neizpratnē kas man vēl ir jānopērk lai viņu internets strādātu.Nevaru arī atslēgt šo mājas internetu jo...

Kuldīgas Slimnīca - Slikts serviss. Attieksme. Nav nekādu paskaidrojumu.

Slikts serviss. Attieksme. Nav nekādu paskaidrojumu. Tātad,šī gada 3.oktobrī vēlos apciemot savu mammu ar saviem 2 bērniem, mazākajiem. Vispār man 3 bērni,vecāko atstāju mājas. Mamma ir ķirurģijas nodaļa. Pie nodaļas , zīmes nav ka drīkst apciemot tikai viens cilvēks. Tas sanāk tā, ka man jāatstāj 1 gadu vecais un 4gadis vecie dēli ārpusē. Vai arī vienu no viņiem palaist pie omas?! Tai paša laika, iznāk viena gudra māsiņa. Ko jūs , nedomājiet iet iekšā viens copveks var apmeklēt un vispār tikai 15 min drīkst tur būt. Skaidri un gaiši uz durvīm...

K Krampis 17 st atpakaļ
Komentāri 1 Slimnīcas

SIA CLOG, Crocs veikali - likuma pārkapumi

Uzņemums Clog SIA, kam pieder Crocs un Reima veikali krāpj darbiniekus, jo maldinoši apraksta darba samaksu. Līgumos norāda minimālo algu, un pārejais par izpildīto plānu. Tiem kam darbu ļoti vajag, protams ies strādāt, un cerībā ka saņems to mistisko bonusu arī strādās. Reāli vadīšana/ līderība nenotiek, neviens ne par ko neatbild, kā rēķina mēneša bonusu - nekur netiek atrunāts. vaaitie ir procenti, vai konkrēta summa. Ja nepatīk vacakiem pārdevējiem - saņemsi minimālo algu. Aigāju no darba...

EuroPark - Joprojām krāpjas apzināti izmantojot nevis deklarēto, bet vadītāja apliecības adresi

Joprojām krāpjas apzināti izmantojot nevis deklarēto, bet vadītāja apliecības adresi Labdien, Redzu, ka šeit šādu sūdzību ir pilns par to, ka Europark "cenšas" sazināties par sodiem uz adresi kura tika norādīta saņemot vadītāja apliecību, nevis deklarēto adresi. Tas ir apzināti darīts, lai veiktu parāda uzrēķinu vai arī tas ir totāls loģikas trūkums. Nesaprotu kāda tad ir jēga uzturēt deklarēto dzīvesvietu kārtībā, ja šis tā tiek izdarīts. Nedz CSDD, nedz Europark man gan nevarēja sniegt atbildi kā, lai es šo adresi nomainu uz aktuālo. Baigi interesanti :) Dzīvoklis jau...

Zoss un ķirbis. Sia GB Wood - Krāpšana

Februārī pasūtījām bērnu gultu, ar 50% priekšapmaksu. Izgatavošanš termiņš tika solīts aprīļa beigās. Maijā sāku interesēties par piegādi un tad sekoja dažādas atrunas. Pēc tam jau meloja, ka gulta pēc nedēlas būs! Tagad ir oktobris, nav ne naudas, ne gultas!

Jelgavas novada būvvalde - Slikts serviss

Pēdējā laikā nav iespējams sadarboties ar būvvaldes pārstāvjiem. Lietas stāv Rindā mēnešiem bez nekāda iemesla. Uz epastu neatbild vai atbild ar atrunām vai vienkārši melo. Tiek noraidīti visi! Iesniegti projekti, norādot neeksistējošus likuma pantus. Būvvaldes priekšnieks nemāk adekvāti atbildēt uz jautājumiem.

E egils123 18 st atpakaļ
Komentāri 0 Pakalpojumi

Gastro Gremošanas slimību centrs - Slikts serviss

Slikts serviss Невозможно дозвониться в регистратуру. "ваш звонок первый в очереди. Время ожидания приблизительно 2 минуты". В результате ждала 30 минут! Но так никто и не ответил. Зачем вообще вводить людей в заблуждение? Время потеряно, информация не получена. В итоге нажала клавишу 5 (перезвонят в течение 23 часов) . Будет ли у меня возможность говорить, не знаю.

Riepulideris.lv - Lētas riepas dārgi maksās

Silti iesaku izvēlēties jebkuru citu interneta veikalu kur iegādāties riepas! Tika pasūtītas specifikas riepas priekš ford f150 samaksāts, 1 237,56 eur (ar pvn 21%) , nav ne riepu, ne naudas:) uz komunikāciju nav pārāk naski. Riepulideris.lv nav vienīgais šo krāpnieku saits tādu ir ļoti daudz Igaunijā, Lietuvā u. T. T rehviliider. Ee - padangulyderis. Lt ieteiktu Vid pievērst uzmanību, kā šim kantorim sokās ar nodokļu nomaksu. Krāpnieku dati: Ad Tyres International Slu - de03 5907 0070 0031 0375 00

RIMI - Krāpšana

Krāpšana В приложении есть личное предложение например молоко 2 литра где написано цена за литр 1.03 евро, но такого товара нет. Написал три жалобы. Ответ пришел извиняемся мы всё исправили. Ничего неисправили это уже три месяца примерно мошенничество и вводят клиента в заблуждение. Плюс издевательство над клиентом. Не советую всем туда ходить. И цены завышены и отношение наплевательское.

K kirpich 19 st atpakaļ
Komentāri 0 Veikali

K Senukai - Nesūta preci

Nesūta preci Septembra sākumā tika pasūtīts urbis un "galviņas", pasūtijuma nr e00808657, galviņas atnāca trīs dienu laikā, taču urbis ne, lai gan bija rakstīts, ka piegāde notiks 2-3 dienu laiikā. Sazinoties ar k senukai, viņi apgalvo, ka urbis ir nodots kurjeram. Ir pagājis nepilns mēnesis un prece nav saņemta kā arī nekāda informācija nav sniegta par pasūtijumu. "brīnišķīgs" serviss par pasūtijumu tiek samaksāts, bet no preces ne miņas. Un katru reizi zvanot iegūta tiek tiesi nekāda informācija par pasūtijumu.

220.lv - Плохой сервис

Плохой сервис Произвёл заказ 27 июля 2022года. Заказ крупный и дорогой (кровать с бельявым ящиком и матрас) стоимостью около 400евро. И тут началось... Срок выполнения 3 недели а не тут то было через две недели получаю смс извините срок выполнения продлеваем ещё на 2 недели и так вы не поверите это продолжается до сегоднешнего дня (пишу 3 октября) . Хочу спросить у руководства 220.lv сколько можно издеватися над покупателями. Думаю на будущее надо будет прощаться. Номер заказа №16560099.

3BALOŽI SIA - Krāpnieki

Neizmaksā algas Skaisti brāķē ausis ka esot viss labi ar algām bet kad pienāk laiks izmaksāt algas tad Saka meklēt attaisnojumus visādus sakuma noruna dienas maksu bet kad jāsāk maksāt tad saaakas visādas problēmas jadod atskaites ko esi izdarījis utt iesaku 100x padomāt pirms iet uz pārrūnām uz to kantori

3 3balozi 22 st atpakaļ
Komentāri 0