Vidzemes slimnīca - Briesmīga attieksme

Briesmīga attieksme Esmu grūtniece 6.mēnesī, kādu vakaru jutu ļoti stipras sāpes vēderā, un kā ārste bija iepriekš teikusi, nolēmu aizbraukt un pārliecināties, ka ar mazo viss kārtībā. Ierados slimnīcā ap 23:00, uzņemšanas nodaļā māsiņas bija superjaukas, ko nevarētu teikt par dežūrējošo ārsti Zani! Ārste bija manāmi neapmierināta par “traucējumu”, un pretī nāca ar tik nejauku un neprofesionālu attieksmi, kur skaidri un gaiši lika noprast, ka savs darbs, un īpaši naktsmaiņas nav tuvas sirdij.. neesmu cilvēks, ka...

Li Liene 3 st atpakaļ
Komentāri 0 Slimnīcas

EMDR Latvija - Bezatbildība

Biedrība „EMDR Latvija” ir profesionāla EMDR terapeitu asociācija, kas neuzņemas nekādu atbildību par savu biedru rīcību. Mājas lapā minētie speciālisti ir vienkārši cilvēki, kas biedrībai samaksājuši. Ja terapeita neprasmīgā rīcība kādam sagādā sāpes, visi izliekas par beigtiem. Lūdzu esiet uzmanīgi kas tas ir par cilvēku, kuram ļaujat jaukties savā galvā. Sertifikāts ir tikai papīrs, tas panes visu. Biedrībai ir tikai viens mērķis - pārdot (paši kautrīgi saka - popularizēt). Cilvēki viņām nerūp.

Jelgavas autobusu parks - Sarakstīšanās pa telefonu

Sarakstīšanās pa telefonu Šodien 21.04.2019 braucot maršrutā Rīga - Vecumnieki (izbraukšana no Rīgas 11:25) pārsteidza tas, ka šoferis braucot ar ~90 kilometriem stundā izmantoja Whatsapp aplikāciju, turklāt telefons tika lietots nevis pāris sekundes, bet diezgan ilgu brīdi - ilgāk par minūti noteikti. Ne velti telefona izmantošana pie stūres ir aizliegta un sodāma. Neuzskatu, ka šoferiem ir tiesības riskēt ar pasažieru veselību, lai "pačatotu".

Elkor - Slikts serviss,

Slikts serviss, Nopirku tur 2 kostīmus. Kopeja summa vairak par 900 eur. Pardevejam pavaicaju par atlaidi. Preti sanemu rupjibas un negativu attieksmi atbildot man ka nekadu atlaidi nesanemšu, jo pie viniem katrs otrais pircejs noperk vairak par mani un javkautkas nepatik varu iet prom. Domaju ka pret pirceju vajag uzvesties labak, vismas nelamaties. Tai skaita bernu klatbutne. Skaudiba acimredzama.

Failiem.lv pazaudē failus - Nožēlojams serviss

Kompānija "Failiem.lv" nebūt neatbild par failu glabāšanu. Izrādās - esmu pats vainīgs, ka viņi nespēj atjaunot pie viņiem glabājošos failus- pazaudēja arhīvu ar uzņēmuma dokumentiem par gandrīz desmit gadiem .Tā, kā maksājiet vien par nieka terabaitu to milzu naudu... Iesaku no sākuma noslēgt atbilstošu līgumu par viņu atbildību par viņiem uzticētajiem failiem.

Fe Feģa 21 st atpakaļ
Komentāri 1 Internets

Andelemandele.lv - Portāls tikai Jaunozolas draugiem

Portāls tikai Jaunozolas draugiem Jaunozolas kundzei izdevies izveidot interesantu projektu Andelemandele.lv - samērīga portālā ievietoto sludinājumu cena, ērta un vienkārša lietošana. Tikai portāla lietotāji sadalīti “Savējos” kuriem atļauts viss -foto no interneta, 100-350 aktīvas Pērles, kas netiek uzskatīts par vairumtirdzniecību, un “Pārējos” kuru Pērles bloķē, neatjauno un tādā veidā iekasē naudu par nepublicētu sludinājumu. Pati Jaunozolas kundze ignorē lūgumus padarīt savu portālu godīgāku pret visiem lietotājiem.

Māri Kravs 1 d atpakaļ
Komentāri 0 Apģērbs

Optimus Mēbeles - Bojājums

Bojājums Nopirkām dīvānu stūra. Nav pagājis vel gads kad viņa aizmugurējā skaidu plāksne vienkārši drūp kopā jo skrūves nespēj noturēt sliedi uz kuras uzbraucinas diezgan smaga apmale. Šīs skrūves krita ārā jau nedēļu pēc salikšanas. Audums veļas. Un kvalitāte ir ļoti zema. Paldies dievam ka to nopirku par akcijas cenu. Pielikumā foto un es neuzskatu ka tas ir normāli. Pielikumā arī smagā mala kuru tā skaidu plāksne nesoēj noturēt

Denta - Maldināšana ar to, ka strādā visu diennakti

Maldināšana ar to, ka strādā visu diennakti Itkā skaitās diennakts zobārstniecība, bet patiesībā nav. Naktī no 19. uz 20. aprīli sazvanu. Saku ka pēc stundas varu būt, jo jābrauc no Jelgavas. Šī miegainā balsī ņurd un cenšas atrunāt (acīmredzot iztraucēju no miega). Aizbraucot uz turieni viss aizslēgts, durvis vaļā never, uz telefona zvaniem vairs neatbild. Ja negrib pa naktīm strādāt, lai nomaina darba laiku, nevis reklamē kā diennakts pakalpojumu un maldina cilvēkus. Un es nebiju vienīgais, kas gaidīja aiz durvīm.

Labas Riepas - slikts serviss

slikts serviss НЕ обращайтесь в шиномонтажку по адресу Maskavas iela 446 (Кенгарагс)- SIA Labas riepas / SIA Markets Riepas. При замене покрышек- был поврежден датчик давления. Свою вину принять сервис отказался, чек выдать отказались- пришлось вызывать полицию для разрешения проблемы. NEizmantojiet riepu montāžas servisu Maskavas iela 446 (Ķengarags) - SIA Labas riepas / SIA Markets Riepas. Mainot riepas- sabojāja spiediena devēju. Pieņemt savu vainu serviss atteicās, kā arī iedot čeku - nācās izsaukt valsts policiju, lai tikt galā ar problēmu.

En engineer 20.04.2019
Komentāri 0 Autoservisi

Dlvbet.lv Totalizators - Krāpšana

Totāls krāpšanas kantoris!Ieraudziju reklāmu,pirmās trīs likmes,10euro apmėrā, 100%bezriska...ja zaudē,tad saņem savus 10euro atpakaļ...tālāk vėl trïs ar 50%bezriska.Nu ko...kāpēc ne.piereģistrējos ar akcijas kodu un iemaksāju naudiņu.Uzliku likmes,bet viņi neklappē pat ar ausi.uzrakstu vēstuli...kas par problēmām,kāpēc neatgriež naudiņu...un tad sākäs.Tā un šitā...vajadzėja nosütït mums epastu ar lūgumu akceptėt likmi,par spēli kas vėl nav säkusies...utt.pilnīgs sviests...tad laikam viņi...

Akciju sabiedrība Drogas - ""klientu kartes programmas"" noteikumi )))

Tātad 19.04 2019.veikalā Drogas ,Liepājā ņemot kādu preci ,pie reizes par 1. eu iegādājos Drogas klientu karti.Ieejot Drogas mājas lapā un sākot reģistrēties ,lai aktivizētu kartes punktu programmu ,izlasīju tā saucamos noteikumus un privātuma politiku--:: ""5.12. Programmas dalībnieks jebkurā laikā var atteikties no visiem mārketinga sūtījumiem un atsaukt savu piekrišanu Drogas mājas lapā www.drogas.lv sadaļā „Mans profils”, nosūtot pieprasījumu uz [slēpt]@drogas.lv vai tieši atbildot uz...

Sf sfinkss3000 20.04.2019
Komentāri 2 Veikali

Autoskola Sprīdītis - Slikts serviss

Esmu diezgan neapmierināta ar autoskolas Sprīdītis Instruktoru Raivo, nezinu, cik tas ir normāli, bet manas braukšanas apmācības laikā par ko maksāju naudu, brīžiem sanāk visu apmācības laiku klausīties viņu personīgās telefonu sarunas, ka brīžiem apjūku kur man braukt, un nedod tālākas norādes, jo pats ar pļāpāšanu aizrāvies. Kā arī viņa pusdienošana braukšanas mācību laikā traucē, un tad seko staigāšana uz degvielas uzpildes staciju, kur lidz 10 min pazūd pēc kafijas. Vai man tas būtu jācieš, ja par to maksāju. Vai tas apmācības instruktoriem piederas pie lietas?

Li Liene2222 20.04.2019
Komentāri 1 Autoskolas

Rīgas starptautiskā autoosta - Slikts serviss

Slikts serviss Gaidu autobusu Rīgā-Valmiera , kuram vajadzeja pienākt 10.19 Internātskolas pieturā , neskatoties uz to tas atnākt burtiski 15 minūtes vēlāk un neapstājoties pabrauc garām manai pieturai , jo nav vairāk brīvu vietu. Es būtu gatava stāvēt kājas , kaut vai aizbraukt pāris pieturas tālāk , kur autobusi kursē biežāk. Jo pēc šī autobusa nākamais ir tikai pēc pusotras stundas. Ceru , ka pēc šī tiks pievienoti vairāki autobusu reisi !

Čili Pica Stockman - Slikts serviss

Slikts serviss Internetā rakstīts, ka čili pica atverās 9:00, ar draugu aizejam 10:00, gaidam 20mkn līdz kāds pienāks, rezultātā pati pieeju pie kases, jautāju pēc viesmīļa, man paziņo, ka neviens darbā nav ieradies. Saka lai apsēžos un gaidu. Tas ir normāli ?!?

Fenikss Laimetava - Slikts serviss plus cilvēka izsmiešana

Slikts serviss plus cilvēka izsmiešana Šodien nedaudz pirms plkst. 10:00, iegāju fēniksā cēsis, kase esot slēgta uz pusstundu, bet pat netiku pie vārda. Rupji atbildēja un kad vēlējis palūgt dzērienu pat neuzklausija, plus ieejut iekšā spēļu zālē, dzirdu kā par mani ņirgājas gan sieviete aiz letes gan apsargi, pretīgi. Par to ka tūlīt tādu kafiju aiznesīšot, plus ar tiko spiestu pienu. Cūciska rīcība. Pat ejot laukā, mani ignorēja. Nevienā vietā nav bijusi tāda klaja ņirgāšanās. Arī iepriekš ir bijis šinī pašā vietā gadījums, ka pilnīgi itkā jokojot man būtu jāatstāj viņiem nauda.

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Liels "paldies" MAXIMA par labu attieksmi pret saviem klientiem, nopirkam minerālūdeni 1+1, bet reāli saņemam tikai -30%atlaidi. Vadītāja pat nerisināja šo situāciju, pateica ka ja negribāt, tad neņiemiet. Arī pateica, ka katra Maxima ir savas cenas. Tajā paša dienā nopērkam ūdeni citā Maxima un viss bija ok. Protams ka neviens starpību nesamaksāja.

Je Jelena 19.04.2019
Komentāri 0 Veikali

Auto serviss ARVUS - Slikts serviss

Nedienas ar Auto serviss "ARVUS" Tukumā! Nedarbojās man auto braucu pie speciālista, kurš noteica vainu, tad devos uz auto servisu "ARVUS" parādīju, kas nedarbojas jautāju, kā to detaļu sauc, lai zinātu turpat veikalā pasūtīt. Ieejot veikalā pārdevējs vel pārjautāja vai tiešām vajag to detaļu, jo tā ir ļoti dārga vel pārzvanīja uz servisu un pārjautāja saņemot apstiprinošu atbildi pasūtīja. Norunātajā dienā aizbraucu uz servisu līdzi no veikala paņemot jauno 403 eiro "lēto" detaļu, to...

Gu Guna 19.04.2019
Komentāri 1 Autoservisi

Dagnija Savicka - Krāpšana

Krāpšana Neizīrējat dzīvokli, māju utt. Dagnijai Savickai, viņa uz vienu roku ar Juri Eklonu apzog dzīvokli un paliek parādā. No sākuma stāsta, ka dzīvos viena dažreiz bērns brauks ciemos, bet pēc tam iemitina nelegāli Juri Eklonu. Un beigās dzīvoklis ir izdemolēts, apzagts un prāva summa uzkrājusies no solījumiem ka samaksās, bet ārā izlikt nav tiesības.

Sa Santa Krauze 19.04.2019
Komentāri 5 Ārsts

Martins - bajajums

Sudziba par galdnieku Martins ar telefona numuru 24845713 , nekad neko no vina nesutiet ! Es no vina pasutiju lai uztaisa galdu un 4 kreslus no priedes koka, samaksaju par darbu pusi uz prieku, vins teica, ka ta ka sobrid daudz darba pasutijumu uztaisis nedelas laika ar piegadi - noticeju, es vinu netrauceju, bet kad pagaja nedelja zvaniju, bet vins necela, tikai vakara kad biju zvanijusi jau kadas reizes 50 uzrakstija whatsappa, ka vel vajag kadas 3-4 dienas, cik es biju dusmiga, jo biju jau...

Za Zane V 19.04.2019
Komentāri 1 Meistari

AtrisinātaRD Electronics - Pateicība.

Pateicība. Liels paldies pārdevēja palīgam,kurš palīdzēja izvēlēties televizoru LG.Viņš man visu izstāstīja un parādīja ka viss darbojās ar pulti rokas.Un piedāvāja iegādāties drošības spilvenu kurš izšaus īstajā brīdī un man nav par ko satraukties.Tagad man ir garantija 2+2=4.Vairāk mūsu tirdzniecība strādātu tādu konsultantu.Pēc sarunas ar viņiem gribās atnākt vēl un vēl.