SIA " Texmobile" - Krāpšana

SIA "Texmobile" 13.janvāra tunelī, serviss un tirgotava,ir zem katras kritikas! Pircējs divas reizes pērk mobilos telefonus, bet ne vienu reizi nav darba kārtībā! Kaut arī, skaitās serviss! Pārdot bojātus telefonus jau sākumā, cerot uz cilvēku lētticību, ka neatnāks, vai vajadzēs labot par samaksu,kaut arī viņiem jau jābūt salabotiem pirms tirgošanas! Tā jau tirgo stipri lietotus! Ir daudz spekulantu mūsu laikos, bet šie izceļas ar īpašu nekaunību! Vēl nav kauna apvainot, ka pircējs ir vainīgs, ka nedarbojas! Kaut mazāk būtu tāda veida servisi!

Mu murads 3 st atpakaļ
Komentāri 0 Mobilie telefoni

Civinity, kvalitātes pakalpojumus nekustamo objektu pārvaldības - Плохое обслуивание домов

Плохое обслуивание домов Плохое обслуживание домов по адресу Рупниецибас 21 к 1.2.3.4 По телефону Сервисно службы не дозвониться, не убирается уже 3 месяца подземная стоянка, полно песка, соли, грязи и воды. текущие ремонты производятся несвоевременно и с плохим качеством. странные явления с подкручиванием личны счетчиков тепла, которые не доступны жильцам.

Na Nadezda Fila 3 st atpakaļ
Komentāri 0 Namsaimnieki

Forevers - SLIKTS SERVISS

SLIKTS SERVISS Ļoti nervoza un pārgurusi tumšmate pārdeveja man patrāpijās 21..martā Dzelzavas ielas 51 FOREVERS veikalā. Viņa pat atļaujas kliegt uz pircējiem, kaut pašai nav nekādas sajēgas par karšu norēķiniem. Un to jau viņai nemaz nevajagot, jo tālāk par desas gabalu nav jāzinot. Lai katrs tik daudz jēdzot. :) Iesaku apmeklēt citus tuvākos gaļas produktu veikaliņus.

Dz Dzintra66 5 st atpakaļ
Komentāri 0 Tirdzniecība

CSDD - Uzlīmi piešķir uz nepilnām 6 stundām plkst 18:34

Uzlīmi piešķir uz nepilnām 6 stundām plkst 18:34 Šodien braucu ar taksometru uz TA, neizgāju, jo šodien pēc skaitītāja pārprogrammēšanas nebiju paspējis aizbraukt uz verifikāciju un veikt verifikāciju. Rezultātā man 18:34 iedeva apskati līdz 21.03. (šodienas pusnaktij). Zvanīju uz CSDD ar jautājumu, kā man reāli iziet verifikāciju, šie iedeva Auteko TUV numuru, lai zvanu viņiem. Pazvanīju, runāju ar onkuli, kurš, izklausījās, ka tajā brīdī vakariņo un es viņam traucēju skatīties kādu seriālu, respektīvi ar 0 interesi palīdzēt man atrisināt...

Bi bigg 5 st atpakaļ
Komentāri 2 Valsts aģentūras

220.lv - Bojājums

Bojājums Interneta veikals 220.LV pilnīgi visur liek savas reklāmas piedāvājot preces un labu un ātru apkal- pošanu,tamēr ja notiek kāda problēma,tad pilnīgi ignorē klientu!Mēs pasūtijām pie viņiem mēbeli š.g.janv.mēn.Prece tika piegādāta bojātā veidā.Pats iepakojums bija jau bojāts.Kā rezultātā , atverot iepakojumu,detaļas sturis bija nolauzts.Sūtijām bildes uz 220.ar bojāto preci.Viss ko mums atbild,ka 2 dienu laikā sazināsies.Un tā tas turpinās jau 2 mēn.un rezultāta nav.

Omniva - Slikts serviss

Slikts serviss Хочу написать про плохое отношения работника Омнива (на машине было написано имя - ainis) . Дело в том что я пришла к пакомату в Золитуде и подъехала машина с работником забирать посылки. Я ввела все данные, нажала отправить и получила наклейку. Достала телефон чтобы ее сфотографировать (потому что на ней написан адрес отправителю) . Подходит ко мне водитель и начинает грубо говоря наезжать чтобы я быстре уходила от сюда и зачем я вообще что либо фотографирую. Я ответила что пакомат часто не...

Rimi - Nav pieejami e-talonu pakalpojumi

Nav pieejami e-talonu pakalpojumi Pirmo reizi saskāros ar peoblēmu, ka rimi veikalā nav iespējams iegādāties e-talonu braucienus, kuriem ir piemērota atlaide. Esmo šokā, jo pārdevēja pat nespēj paskaidrot situāciju, kāpēc nav pieejams pakalpojums! Esmu ļoti nikna! Runā ir par veikalu, kas atrodas maskavas ielā, krasta masīvā pieturā

Di Diana Kominska 8 st atpakaļ
Komentāri 4 Veikali

SS.com - Profila bloķešana

Profila bloķešana 2019. Gada 6. Janvārī parskaitīju naudu 50.00 eur portalam ss.com par savas SIA Prooftools sludinajumu izvietošanu ss.com. Mans profils bloķēts, naudu izmantot nevaru, neviens sludinājums nebija ievietots. Mēgināju caur internetbanku atgriezt naudu, bet banka arī nevarēja. Sūtiju vairākas e-pasta vēstules ar lūgumu atgriezt naudu. Atbildes nav. Prooftools Sia Andris Razguļajevs Valdes Priekšsēdētājs Darba M. T. 22444899 E-Pasts: [slēpt]@prooftools.lv

Pr PROOFTOOLS SIA 8 st atpakaļ
Komentāri 0 Reklāma

Reaton durvis - Durvis normālas, bet montāža mēsls

Durvis normālas, bet montāža mēsls Pasūtīju dārgas reaton durvis. Saražoja laicīgi kā solīts, bet līguma cenā bija arī ietverta durvju montāža. Un viņiem savi montieri nav, ir ārpakalpojumos dažādas brigādes. Tā nu man totāli nelaimējās. Atbrauca tēvs ar dēlu un tādā steigā un ar tādiem defektiem salika durvis - briesmīgi. Pēctam reaton atrunājas, ka "viņiem nebija instrumentu"!

Al Alsu 8 st atpakaļ
Komentāri 0 Būvniecība

ROSTOK serviss - Slikts serviss dārgas cenas

Iegriezos servisā jau ne pirmo reizi. Jā, sataisa ātri, bet kvalitāte klibo. Kad bija problēma ar bremzēm, pateica ka man vajag pašam atrast detaļas un nomainīt, jo meistars īsti nezinot vai vaina ir tur kur viņš domā. Paliku šokā. Cenas aug ar katru reizi lielākas. Par zobsiksnas apmaiņu paprasīja 130.00 eur. Tikai darbs. Beigās pateicu paldies un aizbraucu. Man nervi dārgāki. Atradu labu servisu, tur tagad arī pieturos.

No Norms 11 st atpakaļ
Komentāri 0 Autoservisi

Balta - Krāpšana slikts serviss

Krāpšana slikts serviss Iegadājoties telefonu tele2 veikalā, man piedāvāja apdrošināt telefonu, lasiju līgumu viss likās skaidrs un saprotams, bet braucot ceļojumā saskāros ar ļoti nepatikamu situāciju mani apzaga. Zvaniju baltai, operatore latviešu valodu saprata ļoti minimālā līmenī, nācās skaidrot vairākas reizes kas ir noticis un kapēc es zvanu, operatore teica, ka parzvanīs, bet tā arī nepārzvanija. Zvaniju atkaroti nākamajā dienā un operātore atbildēja, ka pret zādzibu neapdrošina tikai pret laupīšanu. Kautgan...

La Laura Ren 12 st atpakaļ
Komentāri 3 Apdrošināšana

StockholmHealth - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju tievēšanas jostu, bija jāgaida veselu mēnesi. Kad atnāca tā josta izrādās sūtīta no ķīnas, par ko tad maksāt 14,95 un vēl pie tā visa neatbilst tam ko viņi piedāvāja izmērs arī neatbilda. Un tad kad zvaniju viņi teica lai sūtu atpakaļ un viņi atgriezīs naudu. Aizsūtīju atpakaļ, nu nav ne preces ne naudas.

Daugavpils Reģionālā Slimnīca - Vienaldziba

Vienaldziba Я вам расскажу про два случая в нашей семье. В 2011 году рожала моя мама, у нее была врач Шипова. Она на нее кричала "че ты орешь, не ори, сама виновата. Пришел врач Лапидус. Оказалось у мамы отслоение плаценты. Пару минут если Шипова дальше возникала бы у меня сестренки не было бы. Спасибо врачу Лапидусу.

Delfi - Nacionālā naida kurināšanas atbalstīšana

Nacionālā naida kurināšanas atbalstīšana Jāatzīst, ka fakts pats par sevi nekas jauns un nezināms nav. Delfi.ru (Delfi krievu versija) ir slaveni ar savu šovinistisko attieksme pret latviešiem un Latviju jau sen. Pietiek rūpīgāk iepazīties ar rakstiem, tēmām, pievienotajiem attēliem, kuros nereti tiek pievienoti attēli, kas ir klaji nesimpātiski un ir pievienoti ar mērķi radīt ne pārāk pozitīvu tēlu par rakstā minēto, piem., pie raksta par Dziesmu svētkiem tiek pievienota bilde, kurā foto ir fiksējis Dziesmu svētku dziedošo...

Bu BuvnieksJums 14 st atpakaļ
Komentāri 2 Web lapas

CSDD - Zināšanu trūkums un neadekvāti darbinieki.

Zināšanu trūkums un neadekvāti darbinieki. Sia "Auteko & Tuv Latvija" jeb kā visi viņus dēvē par Csdd darbiniekiem vajadzētu nodrošināt apmācības kurās iemāca atšķirt beigtus lodbalstus no veseliem.. Svētdien ziedoju šai iestādei savu veselo plauktu ar labu lodbalstu, jo darbinieku zināšanas trūkuma dēļ nācās viņu mainīt un maiņas vecākais protams ka piesedz savus inspektorus. Ceru ka tuvākajā laikā beigsies šī uzņēmuma monopols un tehnisko apskati varēs veikt arī pie dīlera.

Klondaika - Slikts serviss

Slikts serviss Dubultu prospektā, apsargs, vienkārši neizturams. Esmu bijis vienmēr klondaikas klients, bet vairs nebūšu. Saplēsis netīšām glāzi, un diemžēl nebija vairs naudas, bet tik uz kartes. Bet sakritību dēļ, karte nebija pie manis. Un apsargs uz mani tādā uzbraucošā tonī izdzina mani ārā sākot " ja tev bezpajumtnieki nav naudas, ej mājās". Paldies jums klondaika par labi pavadīto laiku.

Er Ervīns 23 st atpakaļ
Komentāri 2 Azarta spēles

T-Bode - Slikts serviss

Ļoti nelaipna meitene, kas pieņem pasūtījumus t/c Domina t-bodē. Viss bija gatavs, gan sagatave pēc pašu parauga, gan bilde usb kartē, bet pl.19: 55 atteicās pieņemt pasūtījumu uz nākamo dienu, kaut gan darba darba laiks ir līdz pl. 21. Ne pirmo reizi izmantoju šīs iestādes pakalpojumus, bet ar šādu apkalpojošo personālu nekad nebiju saskārusies.

Sa Santa 20.03.2019
Komentāri 0 Foto

AtrisinātaLOKO SIA - Slikts serviss

Slikts produkts, slikta kvalitāte! Šodien notika kautkas unikāls iegadajos Loko atminas karti fotoaparatam protams vaicaju pardevejai palidzibu bet vina tikai norada kur tas atrodas labi samekleju piemekleju bet ne par to stast vina ka jau nakas izsita man ceku un devos vel pastaigat pa veikaliem eju ara no dresmana saku pikstet pec tam eju vel kautkada abgebu veikala atkal pikstu tad ieeju sportlenda tur protams sak parmeklet izradas damite bija atstajusi kautkadu hologramu a mani par to bezmazvai par zagli pataisa bet nekas viri neraud...

Bonprix - Slikts serviss

Slikts serviss Ko tur teikt par kvalitāti, kad tu saņem sms un e-pastu no pasta - ka bonprix aizsūtijis tavu pasūtījumu 230 km attālumā no tavas dzīvesvietas un atbildot uz jautājumu-''kāpēc ''? Bonprix darbiniece monotonā balsī atbild, ka es neko neesmu pie viņiem pasūtījusi. Ieejot savā kontā - ir redzams, ka veikts pasūtījums 20. Februārī. Sazvanoties ar pasta nodaļu, uzzinu, ka sūtijums ticis pārvirzīts uz manu īsto adresi.

Ryanair - Krāpšana

Krāpšana Mūsu čemodāns ir paradzētajos izmēros 20×40×25. Mums bija jāmaksā soda nauda - 25eiro. Tas ir nepieņemami, jo nav mūsu vaina, ka rynair mājas lapā ir atļauti šādi izmēri. Mēs visu veicām pēc noteikumiem, izvēloties pareizos izmērus. Stāvam rindā uz lidmašīnu. Pēkšņi pienāk darbiniece un jautā vai mums ir priority. Mums nav, jo ir atbilstošie izmēri. Tagad mums būs janodod jauns koferis, kurš būs sadauzīts, kad tiks atdots. Plus mēs zaudējām 25 eiro par neko. Treškārt, darbiniece apgalvo, ka mūsu izmēri derētu, ja liktu somu gareniski, bet tā nedrīkstot. Kāda krāpšana