LV RU

CSDD

Ceļu satiksmes drošības direkcija VAS
Adrese: Bauskas iela 86
Rīga
Latvia - LV-1004
Tālrunis: +371 67025777
+371 67025757
Darba laiks: 9:00 - 19:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Politika / Valsts struktūras  •  Valsts aģentūras
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

3%
Sūdzības
119
Atrisinātas
3
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

CSDD - Sūdzības un atsauksmes

CSDD - Предвзятое отношение на экзамене

Предвзятое отношение на экзамене Экзамен сдать нет возможности. Придирки ко всему, проехали на зеленый свет светофора, инспектор сказал что перед светофором нужно остановиться у белой таблички stop, у него свои правила походе, по правилам дорожного движения: 129.  ja krustojumā pirms luksoforiem, kas atrodas transportlīdzekļa vadītāja braukšanas ceļā, ir 546. Ceļa zīme, transportlīdzekļa vadītājam jāņem vērā katra luksofora signāli. Похоже забыл что включенный светофор отменяет приоритетные знаки. И к скорости цепляются, имею...

CSDD - Atgāzu mērīšana pie tehniskās apskates

Atgāzu mērīšana pie tehniskās apskates 24.11.2020. Veicu tehnisko apskati auto, ielika vērtējumu 2 par neatbilstošām atgāzēm, 25.11.2020. Auto tika aizvests uz autoservisu un tika saņemta atbilde ka ar atgāzēm viss kārtībā. 25.11.2020. Siguldas Csdd atgāzu rādījumi ir 5 reizes mazāki. Lūdzu pārliecināties par atgāzu iekārtu radījumu pareizību Jelgavas Csdd

CSDD - TA

TA Nokāsa naudu par dienas atļauju, aci nepamirkšķinot. Tā gāju pēdējā apskates dienā un jau aplikācijā pamanīju, ka uzrēķināta viena diena. Kasē, prasu - par ko man jāmaksā braukšanas atļauja, ja apskates diena ir šodiena? Šī Saka - nav jums tāda iekšā... Nu ok, samaksāju. Skatos pēc tam izdruku - nē! Ir gan! Un tā eiriņu pa eiriņām no katra, feini, ne? Gan jau daudzus šitā apcepuro, kurš tad 'bļaus par trīnīti..

CSDD - Valmiera eksāmena pieņēmēji

Valmiera eksāmena pieņēmēji Valmiera eksāmena pieņēmēji gāž ārā speciāli cilvēkus, lai izlīdzinātu statistiku, noliek tikai radinieki vai draugi ar pirmo, speciāli it īpaši gados jauns pasniedzējs, speciāli gāž ārā, ja jūs nepārtrauks iet sūkt no cilvēkiem naudu, es ar noklausīšanās ierīcēm, visu filmēšu, un iesūdzēšu tiesa, jūsu nekompetentos instruktorus, jūsu iestādi! Video tiks parādīts speciālistiem kustības drošība, no Vācijas! Un jūs man vēl maksāsiet morālo kompensāciju! Naudas kasēji!

Ventspils CSDD - Naudas krāpšana

Naudas krāpšana Sveiki visiem! Šodien liku braukšanas eksāmenu Ventspili. Diemžēl, nenoliku, jo izkritu figūrās. Smieklīgākais ir tas, ka figūru izpildīju pareizi, nebija perfekti, bet visā visumā bija labi. Inspektors teica, ka spogulis ir ārpus robežām, taču tā nebija. Žēl, ka tikai pēc tam, kad jau biju aizgājis prom no Csdd, iedomājos par to, ka es varēju izkāpt no mašīnas un kārtīgi pārbaudīt, bet, kā tautā runā - pēc kara visi gudri. Neteikšu, ka neiesaku likt braukšanas eksāmenu Ventspili, bet, ja...

CSDD - Slikts serviss

Slikts serviss 4-5 nedēļas jāgaida braukšanas eksāmens CE kat. Operators iesaka refrešot rindu csdd aplikācijā, bet tas nelīdz. Vai tik tiešām pie šāda pieprasījuma nevar pieņemt vairākus instruktorus darbā? Eiropa saucās. Kauns

CSDD - Необъективное суждение

Необъективное суждение Хотите сдать на права - копите кучу денег! Пока с вас не вытянут все деньги, права вы не получите. Да и не факт что вообще сдадите! Сплошь обман и высасывания денежных средств. Не обьективно судят экзамены. Если человек не понравился - права не сдал!

CSDD - CSDD braukšanas eksāmens

CSDD braukšanas eksāmens Pēc sūdzības iesniegšanas mani laipni pabrīdināja, kamēr komisija neizskatīs sūdzību (30 dienu laikā) nebūs iespējams iestāties atkārtoti Rindā, kas jau tā ir apmēram 30 dienas, tādā veidā liedzot cilvēkiem nokārtot iecerētās tiesības! Mazliet cūcība. Pirms šādas situācijas biju pārliecināts, ka Csdd ir normāla organizācija, kas klusi tirgo skaistās auto nr. Zīmes gan virs gan zem Letes, bet tādu sviestu, kas notiek braukšanas eksāmenā negaidīju. Pēc Csdd saprašanas ja auto uzsākot braukt...

CSDD - Slikta apkalpošana, nav ieinteresēti palīdzēt klientiem atrisināt problēmas

Slikta apkalpošana, nav ieinteresēti palīdzēt klientiem atrisināt problēmas Atbraucu uz nummuru salīdzināšanu un reģistrāciju ar atmuitotu auto, kas sūtīts no ASV ar visiem ASV nummuriem. Nummurus salīdzināt neizdevās, dokumenti neesot derīgi un jautājumā par reģistrāciju pateica, ka pilnvara neesot pareizi noformēta. Aizbraucu uz csdd Rīgā, Bauskas ielā, nummuru salīdzināšana tika veikta momentā un reģistrācijā darbinieki visu uzzināja, noskaidroja un acīmredzot bija ieinteresēti sakārtot auto dokumentus un veikt reģistrāciju, kas arī notika. Jelgavā bija vienaldzīga attieksme, nevienam neinteresēja.

CSDD - неправильная организация движения на ул.Краста в Риге

неправильная организация движения на ул.Краста в Риге После реконструкции ул. Краста в Риге возникла аварийная ситуация при движении по параллельному проезду в направлении от центра отдыха "LIDO" к ТЦ "MOLS". Причиной являются "отстаивающиеся" на проезжей части большегрузные фуры. Часто стоят только прицепы без тягочей. При существующей горизонтальной дорожной разметке они полностью блокируют возможность движения без нарушения правил. Считаю - необходимо оганичить здесь возможность для стоянки грузовиков установкой спец. доржных знаков.

CSDD - Apskate

Apskate Valmieras neprot novērtēt mašīnas stāvokli, nedara savu darbu līdz galam. Braucu jau 2 reizes iet skati, 1 reizi neizgāju jo suloja eļļa, Saka lai salabo to. Ok salaboju, aizbraucu 2 reizi mašīnas rata diskā bijusi plaisa kas ir sametināta, nē tāda nedrīkst būt. Tad man ir jautājums, kāpēc CSDD nav kārtīgi un nepasaka visas problēmas uzreiz!?

CSDD - Tehniskā apskate

Tehniskā apskate Maksājot par tehnisko apskati tiek automātiski aprēķināta paksa par atļauju piedalīties, ceļu satiksmē 2.84 apmērā, pat tad ja transportlīdzeklim vēl ir derīga tehniskā apskate. Šitas vienreiz ir jāizbeidz! Varbūt kāds te varētu pakomentēt šito!

CSDD - Slikts serviss

Slikts serviss Zvanu uz info tālruni 67025777, atbild Alīna. Vēlos precizēt, kā ir ar auto norakstīšanu un kādas darbības jāveic ja auto ir izslēgts no reģistra uz mana vārda karājas bet man tas auto nav un E-Csdd Saka ka īpašuma maiņu nevar uzsākt. Atbild man nosodošā tonī (pietrūka vēl jautājums no viņas puses, kāpēc es viņu traucēju) , jūtama vēlme ir Nepalīdzēt ne kā palīdzēt. Respektīvi pacēla telefonu jo tas ir jāceļ... Uz jautājumiem atbild īsi, vienkārši apstiprinot. Piem. Daļa no sarunas: ... E...

CSDD - Kā rast godīgu risinājumu?

Kā rast godīgu risinājumu? Kā rast godīgu risinājumu? Manā īpašumā ir iegādāta automašīna audi s4, kura ievesta no Asv, veicot šīs automašīnas sertifikāciju Latvijā. Rīgā, Mazjumpravas ielā, saņēmu šīs automašīnas sertifikācijas papīru, kurā rakstītie dati neatbilst patiesībai, proti-automašīnas pašmasa un co2 izmeši! Automašīna tika svērta lietainos un vējainos apstākļos, kā arī automašīnai bija gan slapji, piesūkušies ar ūdeni apakšspārni, kuri ir no drēbes materiāla, kā arī automašīna bija pilnībā slapja lietu...

CSDD - Slikts serviss

Slikts serviss Saskaroties ar sodu, kurš tika uzlikts pie veikala stāvvietas, vēlāk nodots parādu piedzinējiem, radās jautājums, vai csdd, kā valstiska instance tirgo cilvēku datus trešajai personai? Te neiet runa par kaut kādu ceļu satiksmes pārkāpumu, bet gan privātā laukumā atstātu auto. Cik tas viss ir likumīgi, jo lasot Eiropas cilvēktiesību un datu aizsardzības likumu, šis, kas notiek pie mums, ir pretlikumīgi, un csdd nekādā gadījumā šādi nedrīkstētu rīkoties.

AtrisinātaCSDD - Izmesta nauda un laiks

Izmesta nauda un laiks Samaksāju par komisiju 35 eiro. Bet aizsūtīja tapat pie narkologa kur jāmaksā 20 eiro. Tāpēc vietēja narkoloģe pati nekadu informāciju pārbaudīt nevar. Es biju no rīta uz analīzem, gulbja lab. (rādīju kvīts, neskatās) un nevarēju pat iedomāties kā būs problēmas. Tas taču ir narkologs un viss ir datorizēts. Analīzes uz vietas, ja viņai rodas šaubas arī nevar.

CSDD - Netīrība teritorijā

Netīrība teritorijā Vai tad nevar uzkopt teritoriju ārpus krūmiņiem? Vienkārši drausmīgs paskats. Tāda sajūta, ka jūsu teritorija ir līdz krūmiņiem, un aiz krūmiem vairs jums neinteresē. Tur ir kā izgāztuve. Padarīsim mūsu Latviju skaistāku!

CSDD, Jēkabpils nodaļa - Neprecīza informācija

Neprecīza informācija Zvanīju uz info. Tālr. Par veco tiesību maiņu uz jaunajām.. Vai to iespējams izdarīt arī 6. Dienās, jo csdd darba laiks ir no 8: 30-15: 00, uz ko tika atbildēts ar “protams, ” visu var izdarīt. Atbraucot no Madonas uz Jēkabpili, pasūta 3 mājas tālāk un saka, ka darba dienās no 9: 00-17: 00, (Laigan Csdd strādā no 8: 30-20: 00) . “vienkārši fantastiski! ”

CSDD - Pat nezinu kā to nosaukt

Pat nezinu kā to nosaukt Aizbraucu iziet automobilim tehnisko apskati, nekā īpaša, nozīmē auto defektus un iedod slimības lapu. Veicot atkārtotu tehnisko apskati atklājās, ka ir palicis defekts - eļļas noplūde no motora (transmisijas) , pēc kā man saka - "paskaties uz eļļas karteri, rekur eļļa, noslauki karteri un ej vēlreiz". Tieku galā ar karteri, viss sauss un komfortabls. Atkal maksāju naudu un gaidu 2,5h rindā, pienāk mana kārta un hrenakš - atver kapotu noņem plastmasu un baksta ka vot rekur vēl pilīte, būtu noslaucījis, būtu izgājis. Darbinieka vārdu neminēšu, nav vajadzība.

CSDD - Tehniskās apskates darbinieks

Tehniskās apskates darbinieks Labvakar, ļoti nepatīkams starpgadījums starp Valmieras csdd tehniskās apskates darbinieku tomu bērziņu. Tas ka strādā uzņēmumā kas atbild par ceļu satisksmi, bet pašam izrādoties meitenei gandrīz radīja ceļu satiksmes negadījumu, varbūt jāatkārto ceļu satiksmes noteikumi! Braucot aplī, neizbraucot no pirmās izejas biju ieņēmusi iekšējo joslu jo zināju, ka došos tālāk, bet tomam šo redzot palielinot ātrumu izrādīšanās pēc radās ideja mani nelais manā izejā un dodot virsū gāzi. Man mašīnā bija...

A Anonīms lietotājs098 28.07.2019
Komentāri 11 Valsts aģentūras

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes