Reitings Iepazīšanās

Sūdzību skaits uzņēmumā
Uzņēmuma uzticības līmenis
Iepazisanas.lv

Iepazīšanās vietne - Aizdomas ka šī kompānija uztur negodīgu praksi

Sveicināti, pirms kāda laika piereģistrējos šajā portālā, bet viss izskatās tik samāksloti, ka man ir 100% aizdomas, ka sarakste notiek ar robotu vai personām kuras iespējams izkrāpj naudu, jo par katru vēstuli kuru saņem vai raksti ir jāmaksā lapas valūtā (to var iegādāties ar kreditkarti) un atbildes diezgan bieži ir nesakarīgas. Varbūt kādam ir pieredze ar šo saitu.

Flirts.lv, par Mariju Khalturinu - Krāpšana

Krāpšana Flirts.lv ir profils alinka33, kura izkrāpj naudu, sākumā tiek prasītsts e-pasts tad ļoti Skaisti vārdi par tavu profilu, tad lēnām, ka viņa bez tevis dzīvot nevarot, pati viņa ir no Habarovskas, profesionāla psiholoģe, tad taisās precēties, un tad sākās zombēšana, ka vajag ceļam naudu, ka vīza jau ir, bet kad lūdzu to uzrādīt, pazuda, vairs neraksta.

Mydates.com / Boranu Online B.V. Produkts - Krāpšana

Šajā iepazīšanās lapā ir daudz sieviešu viltus profili, kurus manuprāt ir izveidojuši Mydates.com darbinieki, lai gūtu peļņu, jo par saraksti ar iepatikušos cilvēku ir jāmaksā. Sarakstoties ar 3 sievietēm sapratu, ka tie ir viltus profili, caur kuriem grib panākt, lai notiktu sarakste.

Arturs Jankovskis - Psihopāts, nelietis, vardarbīgs

Lūdzu uzmanaties no šī cilvēka, kad mazliet iedzer alkaholu paliek agresīvs, ja kautkas nav pa viņa prātam, var sist sievieti, bojāt privātīpašumu utt. Sargāt bērnus. Šķaidīs traukus, sitīs logus, demolēs visu, lamāsies utt, ļoti agresīvs cilvēks.

Māris Kokins Bohanes dēls - Uzturlīdzekļi - Pameta mūs ar bērnu likteņa varā

Uzturlīdzekļi - Pameta mūs ar bērnu likteņa varā Māris Kokins - bohanes dēls, kuru māte aizstāv kā mazu zīdaini, nespēj uzņemties atbildību par savu bērnu. Pameta mūs, tagad bērnu audzinu viena. Vai tiešām nav taisnības šajā pasaulē. Zinu, ka ir bijusi grūta dzīve, bet vai tā tam jānotiek arī paša bērnu? Dzīvoja ar mums kamēr maksāja pabalstus, un ar to arī bija viss beidzies. Kamēr nauda ir, kamēr pabalstus maksāja tikmēr bijām vajadzīgi. Dievs tevi sodīs mārīti!

MyDates - Krāpšana, nepatiesi iepazīšanās profili

Krāpšana, nepatiesi iepazīšanās profili Pilns ar viltus profiliem, savu profilu nevar izdzēst, lai veiktu saraksti ir jāpērk monētas. Veicu sava profila dzēšanu, vēl izsaka nožēlu ka dzēšos. Protams profils nav izdzēsts un turpina pienākt paziņojumi. Klāt pievienoju failu par kārtējo paziņojumu. Tak ir kādam laiks un negodīga prakse šādā veidā naudu iegūt, pie tam vēl norēķins jāveic ar savu bankas karti, protams kartes nr. Jāraksta.

Rolands Doniņs - Krāpšana, meitenu izmantošana

Krāpšana, meitenu izmantošana Rolands Roberts Odzelevičs, sociālajos tīklos pēc uzvārda Doniņs. Iepazinās smuki stasta ka ir viesnīcu (hOstelu) īpašnieks, daudz partneru utt. Visu laiku ir brīvs un gatavs tikties. Aizņem naudu, man paldies dievam ne tik daudz cik pārējām... Dzīvo Ķengaraga, aicina pirmajā randiņa pie viņa skatities filmu. Visu laiku uzspiez palikt pie viņa. Sūta dziesmas, katru dienu. Insragrama vairāk pa pieciem akauntiem, 3 telefoni, fb nav iespējams atrast profilu, jo tas ir slēgts un tagad izdsest...

Sociālajā tīklā Facebook - Potenciāls pedofīls

Tā kā dzīvoju viena ar dēlu, un mums ir ļoti labs kontakts, bērns man stāsta visu, kas notiek skolā ar draugiem un visu, šis gadījums mani ļoti šokēja un iesaku visiem uzmanīties Sakarā ar šo vīrieti. Manam dēlam, kuram ir 11 gadi, viņš sākotnēji facebook uzrakstīja, ka patikot viņa zīmējumi. Dēls aizraujās ar zīmēšanu un savus darbus publicē sociālajos portālos. Šeit nekā slikta nav, bet tad šis vīrietis sāka manam dēlam rakstīt vairāk un vairāk, teica, ka varot viņa zīmējumus pārdot par...

Gribu. Lv - Krāpšana

Sveiki. Es pats esmu bijis gribu.lv. Mani tur naudu izskrāpē viena meitene. Tas saits ir briesmīgs tur naudu tikai izkrāpj. Es pazaudēju liekas naudas summas pateicoties šai meitenei. Viņu sauc Alise. Viņa piedāvā atsūtīt kailfoti, pēc tam tikties. Viņa ir no Rīgas. Viņai vēl ir viena draudzene, kas patiesībā nemaz nepastāv. Esiet uzmanīgi šajā saitā.

Jeļena Ņikiforova - Krāpšana

Iepazinos ar šo meiteni lietotnē yubo, sākumā čatojām, viss bija ok. Itkā sportiska, nodarbojās ar skriešanu. Uzaicinājums ciemos, meitene bez atļaujas ložņā pa skapjiem, makiem un kabatām. Pīpē zālīti un ripas, ņem visu ko, lai dabūtu naudu.

MyDates - Feiks kur tev par visu prasīs naudu

Nekad neticiet ko tur raksta esmu caur daudziem profiliem pārbaudījis. Tur tev džekiņ tik mēģinās izkrāpt naudu ja netici tad ielogojies ar dažādiem vārdiem tad sapratīsi ka tā ir taisnība lai pārbaudītu vai nav tiešām feiks uztaisīju vairākus feike profilus uzmanīgi lasi ko tev raksta tad ari ar pirmajām ziņām sapratīsi ka tas ir feiks kur tev par visu prasīs naudu tākā neesat mu*** uzmanās un lasiet. Lai jums izdevusies diena vientuļnieki. Peace...

AtrisinātaKrāpniece - Krāpšana

Labdien, gribēju pabrīdināt par šo sievieti paziņai šī sieviete izjauca ģimeni, pārgulēja ar vīrieti jau pirmajā tikšanās reizē un nekautrējoties pieprasīja šķiršanos, kaut pazīstami bija tikai no sarakstēm internetā, cerēja laikam pa viņu māju jau halātiņā staigāt un ar viņu jauno auto braukt. Par cik lietas notika pirms Ziemassvētkiem, sieva šķiršanos teicās dot pēc jaunā gada, lai nesabojātu bērnam svētkus, bet šim sievišķim tik ļoti dega, ka ka ar to nebija mierā, un izjaucot ģimeni vēl arī...

AtrisinātaJevgenij Svetcovs - Krāpšana

Jevgenij Svetcovs kotorij prozivaet v Valge, no rabotaet v Finland. Zanimaetsja internet znakomstvami s zenscinami iz Latvii. Predstovljaetsja razvedenim, vhodit v doverie i vstupaet v sexotnoshenija. Etot celovek zenat i imeet vinericeskie zabolevanija. Kogda otkrivaetsja pravda ob etom celoveke, on mstit i raspostranjaet nomer telefona postradavshei zenscini.

Flirtavieta.com - Izkrāpj naudu tik

Sakuma piereģistrējos. Nekur nemaniji, par naudas lietam. Kad pieregistrejos, vajadzēja aktivitātes ar tel. Nr. , tad katru nedelu naca sms, kura maksaja 2,95. Saits, pēdējais sūds. Neviena reāla profila, bildes no asv, apraksta viens vecums, pie profila cits vecums, trijas nedēļas neviena reāla atbilde, vēstule, skatījumi utt. Ipasnieki tik uztaisīja naudas kasanas saiti, kur pasi uztaisa cupu ar viltotiem profiliem, kipa tādas visas beibes. Tiešam s**s. Tad labāk apmeklējat gribu.lv ?

Znakomstva v daugavpilse - Plohoi servis

Plohoi servis Sos, axtyhg.. Molodaya byla ne moloda, krashenaya pensionerka, s bolnymi rukami, prostuzhennaya. "vodoprovod zabit, kanalizatsiya ne rabotaet". Ydobstva vo dvore. , lenivaya, tam ne trozh, syam ne trozh, tam ne hochu, to ne budu, se ne budu. Delaet odolzhenie, odnim slovom. Zhaluetsya na problemy so zdoroviem... Nedotroga.. Vremya potrachennoe v pustuyu i ne tolko vremya.

A airr 30.12.2019
Komentāri 1 Iepazīšanās

Iepazisanas.lv - Slikts serviss, briesmīga lapa!

Slikts serviss, briesmīga lapa! Pirms gadiem 7, joka pēc, piereģistrējāmies, ar draugiem, šajā vietnē. Kopš tā laika tur neesmu gājuši. Šobrīd šis ir kļuvis par nopietnu problēmu! Visu laiku saņemu spam ziņas epastā. Atradu paroli, atradu kā izdzēst savu profilu. Nopriecājos, ka viss, neko par šo vājprātu vairs nedzirdēšu. Bet par agru priecājos, arī pēc profila izdzēšana turpinu saņemt ziņas ar "jaunām zinām manā iepazisanas.lv" profilā! Profila man tur vairs nav, pieeja man tam nav nekāda, kā lai aptur ziņas? !

Lukjanovs Vjačeslavs - Кража

Селиться в хостелах, затем обкрадывает других гостей. В данное время разыскивается полицией за аналогичные преступления. Последний случай был в даугавпилсе. Гости и владельцы арендного жилья, гостиниц, хостелов, будьте бдительны. Легко, быстро может вскрыть ящик для хранения вещей во время отсутствия постояльцев. Есть ощущения, что он особо и не скрывается.

Par cilvēku - Krāpšana, zaglis, narkomāns, cietumnieks

Krāpšana, zaglis, narkomāns, cietumnieks Par šo cilvēku vajag uzmanieties viņa vārds ir Jurijs Bukrejs šini atelā un tagad viņš sevi deve par Jur Bukrejs šini attēla. Uzmanāties ar šo cilvēku viņš izvairās no visādiem parādiem un atbildības. Ja jums ir kada saskarsme nekad jūs viņam neaizdodiet naudu, jo viņš nekad neatdos. Viņš varbūt stastis, ka dzīvo vine, bet patiesība dzīvo Rīga it sevišķi uzmanāties Purvciema, teikas rajona, ziedondarza tur it seviski viņš tusejas ar saviem narkomāniem. Nesairstaties nekādos darījumos. Cilvēki lūdzu uzmanāties no šī cilvēka neesat leticīgi.

Ričards Celms krāpnieks - Krāpšana

Krāpšana Ričards Celms krāpnieks! Esiet akurāti! Viņš tiekas ar sievietēm un vīriešiem, piedava seksu, ņēm naudu un pazuda. Visiem stāsta par savu nelaimīgu mīlestību pret vīrieti un kā viņam ir slikti. Bieži maina telefona numuri, lai neatdot naudu. Un ir aizdomas ka viņš ir reāli vai slīms vai krāpnieks! Esiet uzmanīgi!

Mārtiņš Alksnis - Naudas izkrāpšana

Tas pats senāk pieminētais Mārtiņš Alksnis. (!) joprojām, bez sirdsapziņas pārmetumiem, turpina savas krāpnieciskās darbības un parādus neatdod. No godīguma ne miņas šim puisim. Padodas skaistas runas, fantazēt jaunus aizbildinājums. Neuzķerieties.