StockholmHealth - Sūdzības un atsauksmes

StockholmHealth - Kràpsana

Kràpsana Vairs negribu pasutit so dietu un negribu lai katru menesi mistiski no mana konta pazut 10 eiro. Ludzu atsaukt so dietu kas bija registreta no e-pasta fiksijs3@inbox. Manai gimenei no ta radas zaudejumi. Ceru ka no mana konta wairs mistiski nauda netiks atvilkta

AtrisinātaStockholmHealth - Vienreizēja maksājums kurš katru mēnesi tiek ieturēts!

Vienreizēja maksājums kurš katru mēnesi tiek ieturēts! Nevienam neiesaku uzķerties uz šo diētu! Tikai sūtīs piedāvājumus un ņems naudu nost katru mēnesi. To, ka nauda tiek ņemta katru mēnesi nost-pamanīju pēc gada itkā 9,95 eiro, bet katru mēnesi, lai arī diēta vispār netika ievērota. Stocholmhealth-turpināt tālāk tā! Un parējie ticat man-ir labākas dietas, ko ieverot-katru mēnesi lieki nemaksājot šai kompānijai:) P. S kad pildīju pieteikumu-nezinu cik maziem burtiņiem tur bija rakstīts par ikmēneša maksājumu-vienreizējā maksājuma vietā. Savu profilu dzēsu-un ceru vairāk nesaņemt no viņiem nekādus ne piedāvājumus, ne arī naudas ieturēšanu!

AtrisinātaStockholmHealth - Krāpšana un nekaunība

Krāpšana un nekaunība Vairāk kā gadu atpakaļ uzrāvos ar dažiem darba biedriem uz "izslavēto" Stoholmas diētu. Sākotnēji samaksāju I-netā pieprasīto naudu, it kā nebija daudz, jo solīja individuālu pieeju, utt. Pēc brīža konstatējām, ka pārsvarā mums visiem ir atsūtīts viens un tas pats murgs, ar ļoti nelielām izmaiņām, pat nebija īpaša atšķirība vīrietim vai sievietei. Nekaunīgākais sākās pēc šo īpašo kursu iziešanas - gandrīz katru dienu sāka nākt piedāvājumi turpināt šo ērmošanos, protams, atkal ko samaksājot!...

AtrisinātaStockholmHealth - slikts serviss

slikts serviss Ļoti bieži redzēju internetā,ka reklamē stokholmhealth diētu.Izdomāju,ka es arī varētu to pamēģināt jo tuvojās svētki un gribās labi izskatīties.Apsēdos,aizpildīju testu,palūdzu savam vīram lai apmaksā no sava Pay Pal konta,viņš apmaksāja.Sāku gaidīt atbildi.Pagāja trīs dienas bet diētas plāna vēl nav.Izdomāju uzrakstīt uz e-pasta adresi bet vēstules nāk atpakaļ jo tāds neeksistē.Tā nu jau ir pagājusi nedēļa bet no diētas plāna ne ziņas ne miņas.

AtrisinātaStockholmHealth - Krāpšana

Krāpšana Jau 3 mēnešus kā velk naudu nost vienos un tajos pašos datumos ne par ko. Profilā ieejot viss stāv uz vietas man. Plānu jau sen neievēroju, jo pārgāju uz vegānu diētu. Neiekrītiet! Tikko kā ievadīsiet savus kartes datus un piekritīsiet lietošanas noteikumiem, viņi katru mēnesi Jums vilks nost naudu vienkārši tāpat, ja arī paši nekādus līmeņus nepirksiet! Lasiet sīko druku! Īsti krāpnieki! Lai tiktu vaļā no tā būs garš ceļš ejams.

Ru Rude Saule 02.10.2016
Komentāri 7 Web lapas

AtrisinātaStockholmHealth - Krāpnieki

Krāpnieki Sveiki, trūkst vārdu un šī maza lodziņa, lai izteiktu savu neapmierinātību par jūsu darbībam. Iekritu jūsu viltīgajas lamatas ka skolniece. Reklama bija smuka, domāju pameginašu. Vienreizēja samaksa, labi, apskatu tālāk, gribi redzēt kas jāed - lūdzu, samaksāju. Paldies. Neko vairāk nepasūtīju un nesaņemu un nelietoju. Kapēc tagad saucat naudu no mana konta katru menēsi ???Pieprasu visu atmaksat kā bija bijāt solījuši.

AtrisinātaStockholmhealth diēta - Krāpšana/ Samaksā vienreiz un Tev katru mēnesi no konta novelk naudu.

Krāpšana/ Samaksā vienreiz un Tev katru mēnesi no konta novelk naudu. Izdomāju tad nu arī es vienreiz izmēģināt šo brīnum diētu. Jāsaka, ka pirmās dienas braši turējos, bet tad man apnika. Biju jau naudu samaksājusi, nospļāvos un miers. nav tik liela motivācija. tad Pēc mēneša pamanīju, ka tā pati naudas summa no mana konta ir novilkta vēlreiz. zvanu uz banku un jautāju, kas tad tas. viņi man atbild, ka konkrēti ar šo Stockholmhelath sūdzības ir Ļoti bieži. un banka tur neko nevar izdarīt. pati neesmu kaut kur kādus mazus burtiņus pamanījusi, kuros piekritu, ka...