www.sudzibas.lv StockholmHealth Netiek ievērota sākotnējā vienošanās

StockholmHealth - Netiek ievērota sākotnējā vienošanās

14.09.2019. Piekritu sadarbībai, par konkrētu laika periodu (7 dienas) un par konkrētu naudas summu. Tajā pašā vakarā saņēmu izdevīgu piedāvājumu par konkrētu vienreizēju samaksu kursa turpinājumam. Es pieņēmu piedāvājumu un piekritu nosacījumiem. Runa bija par 1 maksājumu, bet kompānija no mana bankas konta atskaita katru mēnesi eur 4.90, (ieskaitot janvāri 2020.) bet tāda nebija mūsu vienošanās, tāpat sen vairs nesaņemu ikdienas ieteikumus, bet tikai reklāmas ar jauniem piedāvājumiem. Diētas ieteikumi bija labi un derīgi, tikai turpmākā biznesa prakse ir negodīga attiecībā pret klientu.

26.01.2020

Tu Turkey901 26.01.2020

Palasiet vecākas sūdzības, ja pēc šī mēneša Jūs neatsakaties no viņu pakalpojumiem, tad distances līgums tiek automātiski pagarināts, saskaņā ar viņu noteikumiem!

Jake Robert 27.01.2020

Bezmaksas varu pateikt, pieraksties uz grupu treniņiem tuvākajā sporta zālē un varēsi ēst kaut vai bulkas, treniņu biedri būs tavi motivātori sasniegt mērķi.

StockholmDiet.com 27.01.2020

Labdien, Vilni!

Diemžēl esam saņēmusi Jūsu sūdzību par StockholmDiet.com.
Vēlamies Jūsu uzmanību vērst uz to, ka StockholmDiet.com reklāmas un informatīvajos materiālos, kā arī veicot apmaksu par pakalpojumu ir norādīts, ka StockholmDiet.com ir abonementa tipa pakalpojums ar ikmēneša dalības maksu.
Līdz ar apmaksas veikšanu ikviens klients atzīmē, ka piekrīt programmas lietošanas noteikumiem, kas paredz ikmēneša maksājumus par aktīvu pakalpojumu, kamēr vien klients ir programmas lietotājs.
Abonementu iespējams pārtraukt lietotāja profilā, augšpusē nospiežot uz vārda un sadaļā "Produkti" izvēloties iespēju "pārtraukt pakalpojumu". Pārtraukt pakalpojumu un uzturēt sarunas par daļēju naudas atgūšanu iespējams arī, sazinoties ar StockholmDiet.com komandu lietotāju čatā, rakstot uz [slēpt]@stockholmdiet.com vai zvanot 20023472.
Lūdzu, sazinieties ar mums vai dariet zināmu savu kontaktinformāciju, lai varam sazināties ar Jums. Mūsu interses ir 100% klientu, tajā skaitā arī Jūsu apmierinātība.