LV RU

Nano IT

Nano IT SIA
www.nano.lv
Adrese: Maskavas iela 240,
Kabinets Nr. 510
Rīga
Latvia - LV-1063
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 66100000
+371 20289999
Fakss: +371 67876478
Darba laiks: 10:00 - 18:00
10:00 - 18:00
10:00 - 18:00
10:00 - 18:00
10:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Internets  •  Hostings / WEB dizains
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

80%
Sūdzības
5
Atrisinātas
4
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Nano IT - Sūdzības un atsauksmes

AtrisinātaNANO IT - Slikts hostings

Slikts hostings Diezgan novecojusi kompānija ar sliktām tehnoloģijam. Pirms 10 gadiem varbūt bijāt labākie :) tagad lai veiktu domeina ierakstu maiņu ir jaraksta supportam un jāgaida, normālās vietās tu pats vari slēdzelēt un kontrolet visu, kas ir svarīgi, ja jāmaina dns iestatījumi vairākas reizes. Pate serveru tehnoloģija ari novecojusi, lēni ladējas, slikts/nekāds vadības panelis bez nekādam iespējām pašam kaut ko darīt.

Kr Kriss112 29.11.2018
Komentāri 1

AtrisinātaSIA Nano IT - Krāpšana

Krāpšana Labdien, gribēju brīdināt kārtīgi lasīt šīs firmas akcijas ! Saņēmu e-pastu - * 12 mēneši - papildus 15% procentu atlaidei un personīgai atlaidei, Jūs saņemsiet vēl trīs bezmaksas mēnešus Kopējā cena manā rēķinā ar % 15 atlaidi ir € 87.81 Cena mājas lapā par gadu Complete tarifam ir € 87.81 (tā ir nemainīgā cena) http://www.nano.lv/lat/hosting/linux Tātad ATLAIDES patiesībā nav! Zvanīju, viņa man sāka skaidrot , ka taču 3 mēneši ir bez maksas un atlaidi rēķina no viena mēneša likme...

Atrisinātanano.lv - Apkalpošana un serviss

Apkalpošana un serviss Izvēlējos šīs firmas hostingu, un pēc kada laikā nožēloju. Ievietojot savu mājāslapu pārliecinājos kā piedāvātais pakalpojums neatbilst patiesībai. Vienkārši mana mājāslapā lēnāk atverās vaļa neka pārējas, tas nozīme ka Šīs firmas serveri ir diezgan noslogoti. Bieži vien serveri nestrādā kādu brīdī līdz ar to piekļūve savai mājāslapai nav iespējāmā. Zvanot pa palīdzības tālruni, lai noskaidrotu kapēc uz doto brīdi nestrādā, klausuli paceļ kautkads jaunietis, kurš nesaprot no mūsdienas tehnologijam pilnība neko. Vini pat nepabrīdīna iepriekš savus klientus, ka tiek veikti uzlabošanas darbi.

nano.lv - ставят ограничения на трафик по запросам конкурентов

ставят ограничения на трафик по запросам конкурентов есть на хостинге nano.lv сайт который рассылает письма через заграничный ПЛАТНЫЙ сервис. Конкуренты позвонили в nano.lv и попросили отключить нам возможность отправлять письма. завтра тупо отключат питание ?

AtrisinātaNANO IT - Hostinga pārtraukumi!

Hostinga pārtraukumi! Pilnīgs murgs, katru dienu jau kādu mēnesi neiet lapa! Kad aizsūtu epastu kas un kā, tad saka ka viss labots, un vairs neatkārtosies! Naudu samaksāju, līgumu neatsūtija, bet kvalitāte pakaļā! Reāli darbojas nevis kā sola 99% bet 60% no visa laika. Neiesaku nevienam šitā uzķerties... Jau rīt mainu hostingu!

SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes