Kategorija "Interneta provaideri"

Ostkom
Netvision
Kopideja

Baltcom - Servissa nav, atteikties no apkalposanas nav iespejas

Servissa nav, atteikties no apkalposanas nav iespejas Intreneta nav jau 3 dienas. Salabot nevar. Maksat vajag, bet servisa nav. Atteikties nevar. Jāmaksā vel uz priekšu pa pilnu mēnesi. Loti ne patiekami. It ka rekets! Atpakaļ uz 90 tos gados! Ужасный сервис, точнее полное его отсутсвие. Интернета нет 3 дня, дозвониться до Балтком невозможно, надо по 30 минут слушать их ужасную музыку. Хотела с 30 октября отключиться от их услуг, прийдя к ним в центр обслуживания клиентов 30 октября, сказали, что этого нельзя сделать раньше, чем 24 ноября. Почему я должна платить абонентскую плату еще за один месяц, если я 1) не хочу получать их услугу и 2) услуги просто нет (интернет не работает по вине Балтком)

Bite - 0,3 mbps

0,3 mbps Lūk ko bites klients saņem par mājas internetu, kas maksā pāri 20 eiro mēnesī, 0,1 - 0,4 mbps, pēc 12 naktī internets darbojas atbilstoši piedāvātajam pakalpojumam, bet laika intervālos, kad klients reāli izmanto internetu, tas nav izmantojams. Manuprāt, konkrēts patērētāja tiesību pārkāpums. Un tā noteikti nav tīkla pārslodze vai zonas problēma, tā ir apzināta interneta ātruma ierobežošana no pakalpojuma sniedzēja puses.

AtrisinātaNetvision Vai Mpe Nets Sia - Slikts serviss

Slikts serviss Esam dažus gadus izmantojuši MPE kompānijas pakalpojumus. Sākotnēji viss šķita labi, interneta stabilitāte un ātrums ok, kad bija pārtraukumi, vienmēr par to brīdināja u.t.t. Taču, kad šomēnes uzzvanījām pajautāt, vai ir iespējams samaksāt par viņu pakalpojumiem uzreiz par veselu gadu, vai arī, alternatīvi, pārslēgt līgumu uz uzņēmumu, saglabājot esošo tarifu, meitene laipni atbildējusi apstiprinoši (ka šajā gadījumā mums pat būšot neliela atlaide) un pateica, ka tuvākajā laikā ar mums sazināšoties uzņēmumu nodaļas pārstāvis (bija mēneša sākums un pirms rēķina apmaksas gribējām dabūt atbildi un tad jau samaksāt uzreiz par gadu). Protams, ka neviens ar mums nebija sazvanījies, bet, kad jau pagāja apmaksas termiņš, es saņēmu zvanu un vīrietis-drīzāk puika, kurš nemaz nestājās priekšā un neklausījies atbildes, pārtrauca un uz aicinājumiem pārzvanīt (jo bijusi sliktā zona) nereaģēja, turklāt atbildēja diezgan uzbrūkošā tonī, ka mums neesot samaksāts rēķins par tekošo mēnesi. Uz norādījumu, ka ar mums tā arī neviens nebija sazinājies un vai ir iespējams dabūt atbildi uz iepriekš minētiem jautājumiem, puika atbildēja, ka noslēgt līgumu uz gadu nevarot, bet varot pārslēgt līgumu uz juridisko personu, taču ikmēneša maksa būšot krietni lielāka (gandrīz 2x lielākā). Kad pajautāju, vai ir iespējams tomēr precizēt informāciju, sakarā ar tās pretrunīgumu, darbinieks teica, lai braucu pie viņiem Maskavas ielā un tad viņi varēšot sniegt atbildi. Kad tomēr mans kolēģis atbraucis MPE kantorī, iznāca (acīmredzot) tas pats puika, kas tik un tā nevarēja neko izstāstīt un par katru detaļu skreja konsultēties ar saviem vadītājiem. Iespaids palika protams ļoti negatīvs. Rēķinu apmaksājām, taču vairs nav īpaši vēlmes ieteikt MPE saviem draugiem un paziņām.

Tele2 - Briesmīga sistēma

Briesmīga sistēma Atdevu rūteri mēneša(Julijā vai Jūnijā precīzi neatceros) sākumā un tiku informēta, ka man vairs nav nekādu maksājumu. Kad atteicos no rūtera man pateica, ka nekas vairs nav jāmaksā un visu labu. Gribot pārliecināties, ka tiešām viss ir kārtībā, mēģināju pēc neliela laiciņa pieslēgties ar to pašu lietotāja numuru un paroli, bet mans profils jau bija dzēsts. Pieņēmu, ka viss ir kārtībā, jo nevienu rēķinu es nesaņēmu ne uz e-pastu, ne īsziņas formātā un nevarēju ielogoties Tele2 sistēmā. Par to, ka man ir kāds neapmaksāts rēļins uzzināju, kad ļoti lielas vajadzības dēļ mēģināju paņemt patēriņa kredītu, kuru man tagad Tele2 nepārdomātās sistēmas dēļ, nedod. Un izrādās, ka man tagad ir jāmaksā 2x lielāka summa, kāda bija ikmēneša maksa. Paldies Tele2, ka pamatīgi iegriezāt man!

Baltcom - Kā jākrāpj !

Kā jākrāpj ! No reklāmas piedāvātās Baltcom akcijas, laužot līgumu, Jūs, protams, varēsiet atteikties bet, Baltcoms nebrīdina par soda sankcijām,un tās ir OJ! Meitene operātors, pa tālruni skaidroja ,ka nekas nebūs jāmaksā ,varēsiet jebkurā laikā atteikties no pakalpojuma. Pasūtiju,atnāca meistars, aši visu sakārtoja, aizpildija veidlapu tik ātri, ka nespēju izsekot. Mēle ir,uzdevu jautājumu, vai varēs atteikties bez jebkādiem kreņķiem? Atbildēja: "Bet protams, Jums taču akcija". Parakstīju. UZSVERU - UZDEVU JAUTĀJUMU. Meistars prom, lasu līgumu uzmanīgi, sadaļā 7.4.: Līgums stājas spēkā un ir noslēgts uz: , ielikts steigā, knapi notrāpīts lodziņā, kriksītis noteikt laika termiņu 24 mēneši. ESIET MODRI, ne veltīgi dotā sadaļa ir drukāta un pietiek kriksīša lodzīņā, neļaujiet Baltcom meistaram (nopelnīt) uz Jūsu rēkina ! Uzmanīgi lasiet noteikumus, tie strādā vienos vārtos.Lai kaut kā glābtu situāciju, mazinātu pakalpojumu paku,atteiktos no iekārtām-visur Jūs gaidīs sodi un zaudējumi! Lai Visiem veicās,es jau iegrābos...

Baltcom - Скрыли информацию при заключении договора

Скрыли информацию при заключении договора Пользовался интернетом от Балтком, всем был доволен. Но когда через год изменил адрес и решил разорвать договор - узнал неприятный "сюрприз" о котором при заключинии договора мне почему-то совсем забыли сказать. Оказалось в договоре есть любопытный пункт который обязывает меня заплатить неустойку 150 евро в случае досрочного прекращения договора. И далее каждый квартал эта неустойка уменьшается в течении двух лет. В итоге вместо акционной приятной цены я получил штраф в 60 евро. Понятное дело, что договор надо читать внимательно, но и говорить о таких вещах надо сразу при заключении договора. Интересный факт заключается еще в том, что у конкурентов лмт и теле2 таких кабальных и каверзных пунктов в договоре нет. В общем, чуствую себя обманутым, к балткому, пожалуй, больше не вернусь. Мы не рабы балткома. Да уж, нашли решение удержать клиента, еще бы скотчем примотали к кабелю.

Ostkom - Krāpšana

Krāpšana 2009. gadā krīzes iespaidā pazaudēju darbu, aizbraucu strādāt uz ārzemēm nesamaksājis rēķinu pa 2 mēnešiem. Nopelnīju naudu samaksāju jau ar visām soda naudām 105 Ls, Tagad firma SERGEL man draudot ar tiesu pieprasa 156 eur kaut ari es nosūtīju maksājuma uzdevumu. Izskaidro ar to ka parāds bijis 2x lielāks, sūta rēķinus bez datumiem ar mistiskiem cipariem. Prasu konkretizēt atsūta atkal ko līdzīgu. Vai nav stipri dārgi pa divu mēnešu kābeļtelevīziju.

Latvijas Mobilais Telefons - Briesmīgs serviss.

Briesmīgs serviss. Pirms pāris nedēļām sāku izmantot LMT pakalpojumu "Internets mājai" ,bet diemžēl jau kopš vakardienas šis pakalpojums vairs nedarbojas .Vakar vakarā piezvanīju uz 80768076 ,uz zvanu atbildēja sākotnēji laipns operators ,kurš pajautāja kādā krāsā ir bultiņas atverot konfigurācijas lapu datorā ,diemžēl tālāk par šo jautājumu viņa kompetence nesniedzās ,un tas ir saprotami ,jo ne jau visi var būt tehniski izglītoti. Operators apsolīja ,ka sazināsies ar tehnisko dienestu un ziņos par šo problēmu. Un tad es pieļāvu milzīgu kļūdu- pajautāju:"Aptuveni cik ilgā laikā tehniskais dienests ar mani sazināsies un sāks šo problēmu risināt?" .šis jautājums operatoru satracināja un viņš sāka kliegt ,ka viņam nav jāatbild uz šādiem jautājumiem un ,ka viņš nezina cik ilgāk laikā tiek risinātas šādas tehniskas problēmas. Mans lūgums nomainīt toni arī īsti nelīdzēja. Apsolīja ,ka ar mani sazināsies tehniskais dienests un tieši pēc 24h tas notika ,bet tehniķis uzdeva dažus kontroljautājumus ,pārslēdza no 3g uz 4g un atpakaļ un ar to viņa spējas bija izsmeltas.Teica ,ka nodos manu problēmu "centrālei" un tikai tad ,ja "centrāle" nespēs tikt galā ar šo problēmu ,es drīkstēšu nest modēmu uz klientu apkalpošanas centru. Nu jau trešo dienu gaidu ziņu no "centrāles ". Rezumējums- ja Tu vēl neesi izvēlējies LMT internetu mājai ,tad nekādā gadījumā to nedari ! Esi gudrāks par mani.

AtrisinātaBalticom - Отвратительный интернет и телевидение!

Отвратительный интернет и телевидение! Такого медленного интернета у меня ещё никогда не было! Входящая 43,6 мб/с, Исходящая 5,3 мб/с, ping 233 mc. Просто плакать хочется! Звонить им бесполезно. Советуют другой рутер, якобы у них всё в порядке. Купил новейший рутер и лучше не стало. Расторгнуть договор теперь без штрафов невозможно. Телевидение тоже отвратное, пропадает и зависает регулярно, не предупреждая меняют и отключают каналы. Техника новейшая в доме самая дорогая и качественная. Будьте прокляты !

1188 - плохой сервис

плохой сервис Добрый день! 05.06.2017. я по ссылке оформил подключение интернета с ТВ. 07.06.2017. с моего счёта в Swedbank перечислены деньги 11.88 евро на WWW internet televizija LV1011 Rīga . До сих пор со мной никто не связался. 15 06 2017 мне звонил оператор и сообщил: что регистрацию мою видит, а деньги не перечислены. Высылаю заверенное банковское подтверждение перечисления денег. Жду какого- нибудь результата- получения услуги или возврата денег. С уважением, Fjodors Rjabovs 18 Novemra iela 186-16, Daugavpils. Talr.26063654. frjabovs@inbox.lv

Kopideja SIA - Slikta pakalpojumu kvalitāte

Slikta pakalpojumu kvalitāte Dzīvoju Tukumā, netālu no centra. Pirms 6 mēnešiem pieslēdzu SIA ''Kopidejas'' piedāvāto interneta (100mbit/s) un kabeļtelevīzijas paku (60 kanāli). Viss sākās ar neveiksmīgo pieslēgšanas procesu. Sākumā tika norunāts konkrēts datums un laiks, jau iepriekš darbā atprasījos un gaidīju meistaru uz vietas pie sevis mājās. Pusotru stundu vēlāk saņēmu zvanu, ka pēc pusstundas būšot klāt, uz ko es atbildēju, ka varu pagaidīt vēl. Pulkstenis jau bija ap 16:00 (nevis norunātajiem 13:00), kad man pazvanīja un pateica, ka darba laiks ir cauri un pieslēgumu taisīs nākamajā dienā. Tā nu es atkal darbā ņēmu brīvu pusi dienas, lai sagaidītu beidzot šo uzstādīšanu. Nākamajā dienā meistars bija klāt kopā ar vēl vienu palīgu un pa nepilnu stundu, iemocīja tomēr manā dzīvoklī vadus un sakonfigurēja rūteri. Jau tad pamanīju, ka darbiniekos ir nepatika pret darbu, vai vienam pret otru, jo gados vecākais puisis diezgan nelabā tonī izrīkoja jaunāku džeku. Problēmas sākās tieši nedēļu pēc pakalpojuma pieslēgšanas, kad sākās sniega vētra (bija Janvāra sākums). TV rādīja, taču internets negāja. Atbrauca meistars vakarā, ap plkst. 19:00, uzkāpa mūsu mājas bēniņos un visu sataisīja. Lieta ir tāda, ka tas notika vismaz reizes trīs, viena mēneša laikā. Es sazinājos ar ''Kopideju'' pa tālruni un kāda sieviete, laikam grāmatvede, jūtamā krievu akcentā man apskaidroja, ka neko nevar padarīt, ka laika apstākļi ietekmē aparatūras darbību un tas ir aprakstīts arī līgumā. Par laimi man, un par nelaimi viņiem, man ir augstākā izglītība IT jomā, un pats ikdienā strādāju Rīgā, darbojos ar serveru uzstādīšanu un apkalpošanu. Kādu dienu pēc kārtējās interneta ''nobeigšanās'' un šoreiz arī TV signāla ''sniega'', nolēmu uzkāpt bēniņos un vismaz uzmest aci tam, ar ko tad ''Kopidejai'' te visu laiku ir problēmas, kāda veida tehnika var šitā niķoties. Uzkāpjot bēniņos gandrīz apkritu uz muguras - viņi bija savilkuši plikus vadeļus, no blakus mājas uz mūsu bēniņiem. Es zinu kāds izskatās āra TV kabelis, un tas noteikti nebija ne ūdens, ne aukstumizturīgs kabelis. Bēniņos atradās arī tā sauktais ''seifs'' - metāla kaste, ar pavērtām durvīm, laikam kāds bija piemirsis pievērt. Un tur iekšā karājās parasts D-Link rūteris, par 30 Eiro, piebāzts pilns, lampeles mirgoja pat ja attiecīgajā portā nekas nav iesprausts. Un tāds arī nodrošināja internetu manam PC. Redzēju arī, ka no tā paša interneta kabeļa kurš gāja uz manu dzīvokli, bija atplēstas dzīslas un pieslēgts vēl viens lietotājs. Zinātājam būs skaidrs, ka tur nebūs vairs 100Mbit/s, ja četras dzīslas tiek paņemtas nost. Tas nekas, ka es viņas neizmantoju. Bet ja firma reklamē 100Mbit/s, tad tā arī ir jābūt, vai arī jāmaksā par patērēto. Otrā lieta bija veids, kā TV signāls tika sadalīts pa dzīvokļiem. Pavecs signāla pastiprinātājs, iekarināts gaisā ''aiz matiem'', tālāk sadalītājs uz 5 un aiziet šitāds cauri uz nākamo māju. Tās ir tīrākās šausmas, ja man šādi sniegojās attēls uzreiz pēc pastiprinātāja, tad kādai bildei būtu jābūt nākamajā mājā ?! Biju dusmīgs līdz galam, nezināju kur litkies, zvanīju viņu 24/7 dispičeram, pēc laika man atzvanīja gados vecāks puisis un lika izslēgt/ieslēgt rūteri un vēl visādas muļķības, uz ko es atbildēju, ka es protu pats gan rūteri nokonfigurēt, gan saprast kur ir problēma, pat vadus varēju ''izzvanīt'', ja kungam gribētos un teicu, ka dzīvoklī 100% viss ir kārtībā. Nākamajā dienā bija klāt veseli divi, beigās arī pat trešais - laķenēs līda augšā uz bēniņiem, laikam kāds no galvenajiem. Itkā visu sataisīja. Durvis vaļā nevēru, jo 100% būtu licis kādam pa tāfeli. Principā, problēmas vairāk nekā prieka. Ticu, ka kopumā dēļ atprasīšanās no darba, zaudēju vairāk naudas, nekā ''Kopidejas'' abonements veselu pusgadu. Un visu nobeidzot, par SIA ''Kopidejas'' darba kultūru kā tādu - visa beigās, es atteicos no viņu ''pakalpojumiem'' un pārgāju uz SIA ''Infonet''. Lietoju jau otro mēnesi un nav ne mazākās aizķeršanās. Sanāca pārmīt dažus vārdus arī ar ''Infonet'' meistaru un viņš apgalvo, ka katru dienu dzird no klientiem, ka aiziet no ''Kopidejas'' viņu slikto pakalpojumu un attieksmes dēļ. Puisis zināja stāstīt, ka ''Kopidejas'' boss pats jūtot, ka viņu bizness iet uz galu, saviem meistariem pat liekot rēķinu lapiņas iznēsāt, kā pastniekiem, vienalga sniegs, vai lietus. Kopumā par ''Infonet'' man radās ļoti patīkams priekštats, kā arī var redzēt, ka firma plaukst un drīzumā, pēc maniem ieskatiem, konkurēs pār Tukuma interneta un TV provaideriem. To var redzēt pēc ''Infonet'' reklāmām uz ielām, uz rēķiniem un avīzēs, kā arī, cik man zināms, viņi investē desmitiem tūkstošus eiro, optiskā tīkla izbūvē pazemē. Kamēr ''Kopideja'' spēlējas ar savām antenām pa jumtiem un karina vecus rūterus namu bēniņos. Un pēdējais ko gribēju pieminēt - pirms atteicos no viņu pakalpojumiem, izlēmu izmantot viņu bezmaksas ''servisu'', kas saucas - datoru bezmaksas diagnostika un tīrīšana. Iedevu viņiem tīšām, līdz pusei ''piebāztu'' datoru ar ziņu ''iztīrīt un pārinstalēt uz Windows 10''. Jebkurā sevi cienošā kompānijā, nevis kaktu kantorī, ir zināms, ka Windows operētājsistēma nav bezmaksas, tā maksā ap 100 Eiro. Kad saņēmu datoru atpakaļ, tur tiktiešām tika uzlikts itkā ''licenzēts'' Windows 10. Taču veicot izpēti secināju, ka manam datoram tika uzlikta pirātiskā Windows versija, kas tikusi validēta ar visparastāko ''KMS'' uzlauzēju, kas ir nelegāla lieta un par to pienākas tūkstošiem eiro sods. Pēc dažām telefonsarunām bija skaidrs, ka tas bijis vīrs vārdā Aleksandrs, kurš, pēc manas informācijas ir otrs jūrnieks, tajā grimstošajā kuģī, ko sauc SIA ''Kopideja''. Ja esat ar mieru maksāt par pastāvīgiem traucējumiem un pie tam vēl saņemt aizrādījumus, par laika apstākļiem - lai veicas! Ja gribat kvalitāti un attieksmi - Infonet, vai Lattelecom.

AtrisinātaBalticom - Пропадает инет

Пропадает инет Переодически пропадает интернет У меня стоит социальная сеть пропало большое кол посетителей Учусь в университете удалённо при перезагрузке тестов нужно платить штраф университету Позвонили попросили перезагрузить рутер потом модем Но зачем когда интернет сам пропадает и сам появляетс Кто мне вернёт посетителей и деньги ?

Neolains SIA - Slikts serviss

Ļoti bieži pazūd internets un televīzija, dažreiz uz vairākām dienām. Kad tas notiek nav iespējams sazvanīt tehnisko daļu, kā arī nummuru kurš paredzēts esošajiem klientiem, sazvanīt var tikai pa numuru kurš domāts jauniem klientiem, bet tur pasaka ka palīdzēt nevar. Nevienam neiesaku. Šo provaideru.

Ostkom - Attieksme

Attieksme Nē esmu jau vairāk kā 7 gadus Ostkom klients, bet zvana pārstāve no šīs kompānijas un pieprasa manas kāpņu telpas domofona kodu, jo redz meistari netiek kāpņu telpā pie savas aparatūras. Un tad vēl pārmet vai tiešām man ir grūti viņai to kodu iedot. Kaut kāds absurds, priekš tam ir apsaimniekotājs kuram ir kods priekš apkalpojošajiem dienestiem. Un kad pateicu ka nedošu savu kodu šī beigās nomet klausuli! Pārstāvju attieksme vienkārši zem katras kritikas, kāda bija pirms 7 gadiem gāda ir vēl jo projām. Tiešām iesaku šai kompānijai nosūtīt savus darbiniekus uz apmācību kā komunicēt ar cilvēkiem kur nu vēl ar klientiem.

Baltcom - Krāpšana

Krāpšana Ilgstoši biju SIA IZZI klients, izmantoju interneta pakalpojumus. Arī iepriekš vajadzēja uz kādu laiciņu atstāt Latviju un nekad nebija nekādu problēmu ar pakalpojuma pārtraukšanu un vēlāk atjaunošanu. Nezinu kas pēc tam ar viņiem notika, bet SIA IZZI klienti kļuva par SIA Baltcom klientiem. Patreiz atkal taisos braukt prom no Latvijas uz ilgāko laiku un parādījas vajadzība internetu atslegt. Piezvanīju tagad jau uz SIA Baltcom, izstāstīju situāciju un izradījas kā vēl esmu viņiem parādā par pakalpojuma pārtraukšanu. Es viņiem prasu, vai tas nekas, ka tā jau par mēnesi uz priekšu viss ir apmaksāts? Nē, vēl būs jāmaksa par interneta atslegšanu 17 Eur pirms līguma termiņa beigšanas. Vienvārdsakot, kārtēja Latvijas Nokia, kā pat no prom braucoša noplēst vēl kaut ko. Kad atbraukšu atpakaļ un pieslēgšu internetu atkal, noteikti vairs NEKAD neizmantošu SIA Baltcom pakalpojumus. Pilns ar citām firmām, kuras piedāvā līdzīgus pakalpojumus tikai bez soda par atslēgšanu un bez līguma termiņiem.

Baltcom - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Baltcom internets tiek lietots jau kādus gadus 10, bet pēdējā laikā ir tādas problēmas... Sāksim jau ar to, ka dienā vismaz 3 reizes notiek tā, ka internets uz kādu minūti vienkārši pazūd. No sākuma domāju, ka tas saistīts ar rūteri, bet pēc nomainīšanas nekādu izmaiņu nav. Pats interneta ātrums arī - solīts ka ātrums ir līdz 1 GBit/s, bet man pat 100 MBit/s nekad nav bijis. Maksimālais, kādu sasniedz ir 25, itkā ir ok, bet kaitinoši kad vajag lejupielādēt lielus failus. Un tad visbeidzot lielākā problēma - kādreiz šādi notika ļoti reti, bet tagad jau pāris reizes nedēļā stabili. Interneta ātrums gluži vienkārši pazūd. Nokrīt uz pašu minimālo - 1 MBit/s, ar ko pat visvienkāršākās lapas nevar apskatīt bez ilgas gaidīšanas. Tā nu arī tas man ir pašlaik, kamēr šo rakstu. Video burtiski nav iespējams skatīties, kur nu vēl spēlēt kaut ko onlainā. Ir gan zvanīts, gan rakstīts viņiem, bet lielākoties mani uzskata par muļķi kurš neko nesaprot no datoriem. Vienu reizi pat solīja sūtīt meistaru, kurš tā arī nekad neieradās. Bija arī reize, kad piesolīja visu kārtīgi pārbaudīt un atzvanīt, bet tā "atzvanīšana", protams, arī nenotika. Esmu ļoti vīlies ar šo pakalpojumu un, ja tuvākajā laikā nebūs izmaiņas uz labo pusi, tad mainīšu interneta sniedzēju.

Baltcom - Slikts serviss

Slikts serviss Pārgāju no Lattelecom uz Baltcom (itkā uz ātrāku interneta ātrumu).Internets nestabils, TV modems neērts. Nolēmu atteikties no Baltcom pakalpojumiem. Piezvanīju pa norādīto telefonu, darbiniece piefiksēja manu vēlmi un informēja, ka 5 dienu laikā ar mani sazināsies meistars, lai noņemtu iekārtas. Piezvanīja, mēģināja pierunāt turpināt sadarbību un vienojāmies, ka lietošu līdz mēneša beigām, jo rēķins par to ir apmaksāts. Mēneša beigās zvanu vēlreiz un tagad izrādās, ka līgumā ir minēts, ka par pakalpojuma atslēgšanu ir jāinformē rakstiski un mēnesi iepriekš. Un iekārtas jānosūta uz Baltcom. Devos uz klientu apkalpošanas centru Maskavas ielā. Darbiniece man laipni piešķīra papīra lapu, noskatījās, kā es aizpildu iesniegumu brīvā formā un painformēja, ka šo vēstuli es tagad varu nosūtīt pa pastu uz ofisu, kas atrodas pāri ielai, bet klientus nepieņem. Un iekārtas arī jāsūta pa pastu un viņa redz sistēmā, ka man tas esot teikts. Tagad ir jāgaida, kamēr pasts nogādās sūtījumus un noslēdzošais rēķins par pakalpojumu, ko neizmantoju. Dīvains kantoris ar slikto pakalpojuma kvalitāti un izteiktu necieņu pret klientu.

Baltcom SIA - Плохой сервис

Плохой сервис Плохой сервис, плохое качество услуг, клиентам ставят старую аппаратуру. Интернет периодически падает. Нужно ожидать неделю, чтобы техники соизволили придти и устранить неисправность. Некомпетентные специалисты среди техников. Надоел их сервис до невозможности! Телефон службы поддержки - по повышенному Балткомовскому тарифу, потому что жлобы даже не хотят установить обычные общедоступные контактные номера для клиентов!

Shortcut.lv - Slikts serviss

Pirmkārt reklāmas sauklis: "30 dienas par brīvu" ir daļēja taisnība, jo līgums ir jāslēdz vismaz uz 1 mēnesi pēc 30 dienu "par brīvu" skatījuma, - tātad maksā tāpat tikai par mazāku cenu par 2 testa mēnešiem. Tālāk pati platforma ir praktiski tukša. Pie jaunākajām filmām ir pielikts "forests gumps", utt. Ir tikai pāris normālas filmas. Tālāk vēl no dažām atlikušajām daļa neveras vaļā, dažas kuras veras vaļā - bremzē. Iespējams ka brīdienās ir lielāks noslogojums, bet kad tad darba cilvēkam skatīties. Pilnīgi nevajadzīga naudas izmešana, lai arī protams summa nav liela. Iesaku tomēr meklēt citas iespējas skatīties filmas normālā kvalitātē, jo pagaidām šis ir nesakārtots risinājums.

Ostkom - Nedarbojas 2 programmas

Nedarbojas 2 programmas No 9. Janvāra nerada 2 programmas: CBS rechy, kubok-kr. Valoda, un bērniem multi... Starta paketi iegadajos ar jauno gadu. Uz ostkom zvanīts daudzkārt un solīja mēness laika sakartot. Katreiz savs operators un jāstasta viens un tas pats... Gadas, ka operators vispār nav lietas kursa par manu problēmu, bet savukārt cits jau zin - un sola... Ir jau 02.02.2017. - bet kanāls joprojām rada "sniedziņu"... Jūsu tiešais pienākums būtu par izmaiņam i n f o r m e t! Klientu, lai to nepazaudētu un atvainotos par nekvalitatīvu dabu, ja nevēlaties zaudēt klientu! - neesat jau vienīgie! Dzīvoju liepāja. Gaidu atbildi uz 20558898. Ar cienu - penikis.