Reitings "Televīzija / Radio"

Sūdzību skaits par uzņēmumu
Uzņēmuma uzticības līmenis
Viasat
TV3
Latvijas Neatkarīgā Televīzija
Viaplay
Latvijas Televīzija
Radio Skonto

Viasat - Vilcināšanās ar signāla padevi jaunajam dekoderam.

Vilcināšanās ar signāla padevi jaunajam dekoderam. 17.09.2018 saņēmu jauno dekoderu,kuru jau piekto dienu, ar tik grūti sazvanāmo,Viasat speciālistu palïdzïbu, nav izdevies aktivizēt. Katra mūsu saruna beidzas ar solïjumu,ka info nodos speciālistiem,kas manu problēmu atrisinās. Kad jautāju,cik ilgi vēl jāgaida,seko atbilde ... diemžēl nevaram pateikt. Viņi pieklājïgi pasakās par manu sapratni...bet...CIK ILGI? Kāpēc nevar konkrēti atbildêt...signāls būs pēc tik un tik dienām? Kā mērït solïjumu...ÏSLAICÏGI? Manā gadïjumā ..jau piecas dienas.

Fi filze 23 st atpakaļ
Komentāri 0 Televīzija / Radio

Lattelecom Helio - Slikts serviss

Slikts serviss Pīlnīgi monopolizēta un piespiedu kārtā pieslēgta interaktīvā tv. Ja es savos 35 gados neko nevaru saprast un Lattelecom dara visu , lai ar klientiem nebūtu jārunā. Viņiem pat info tālrunis ir maksas. Tad es tikai varu iedomāties kā būs ar vecāka gājuma cilvēkiem, kuri ar iepriekšējo versiju ne vienmēr varēja tikt galā. Vai tiešām nevarēja atstāt cilvēkiem izvēles iespēju? Nemaz nerunājot par to, ka tv pakas cena arī pieaugs.

Helio iTV - Slikta kvalitāte un serviss

Mums arī pieslēdza tās šausmas - Helio Itv... ! Kā iepriekš minēts - vienkāršo sarežģīja līdz maksimumam! Sīki burtiņi, sarežģītas tabulas utt. ! Vairs pat televizoru vakarā pēc darba negribās slēgt iekšā un iespringt par to, kā atrast vajadzīgo! Murgs.

Lattelecom - Helio

Helio Likās ka Lattelecom ir tā kompānija kas dara lietas pareizi un piedāvā labāko televīziju Latvijā, bet Helio ieviešana pierāda pretējo! Nepraktisks, grūti saprotams un ar veco pulti (Motorola) pat vienkārši kanālus nevar pārslēgt uz priekšu un atpakaļ. Liekas kustības pa labi, pa kreisi! Un lai dabūtu jauno pulti droši vien jāmaksā lielais piķis.

Viaplay - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana Paņēmu izmēģinājuma peridu un tagad pēc nepilnām 2 nedēļām izlec paziņojums: This site can’t be reached viaplay.lv took too long to respond. No citas ierīces kas darbojas no cita tīkla saits strādā - tātad iznāk ka speciāli bloķē IP adresi lai nevarētu skatīties?

LMT - Viedtelevīzija ir miskaste

Viedtelevīzija ir miskaste Lielākas miskastes par lmt viedtelevīziju nav. Pēc darba dienas pat normāli nevari noskatīties seriālu vai filmu, jo rūteris karas un raustas. Restartē to vai nē, tāpat viss bez izmaiņām. Spraud vai nespraud anteni, tāpat viss ir bez izmaiņām. Par ko mēs maksājam?

Baltcom - Slikts serviss

Slikts serviss Kapec maksa tiek prasita menesi uz prieksu neviena darba vieta algu nemaksa menesi uz prieksu japrasa par tekošo menesi, pakalpojuma kvalitate nekada plus ja tu samaksa man jagaida 3 dienas lai piesledz televiziju un internetu kas tas vispar par servisu neviena iestade nav tada bardaka zinat tikai ka naudu plest savedat kartiba savu sistemu citadi bus jagrieżas pie BEZ TABU varbut tad bus kartiba

Lattelecom - slikts serviss

slikts serviss Man riebjas jaunais Helio...vai kāds no supermeņiem padomāja kā tos sīkos un gaiši zaļos burtiņus izlasīs cilvēks kurš redz sliktāk par jums...Vēl man interesē kad atsūtīs jauno pulti - BEZMAKSAS... jo ar jūsu Motorollu neko nevar pārslēgt...vai arī tas ir jauns noslaukšanas veids - no katra pa 10 un re atkal jau kāds būs miljonārs...

Balticom - Проблемы с интерактивным телевидением

Проблемы с интерактивным телевидением Подключили интерактивное телевидение: на канале "пятница" на протяжении н-ного кол-ва месяцев программа не соответствует показываемым передачам. Раз в неделю-две телевидение зависает, нужно перезапускать систему несколько раз. Сейчас хотели посмотреть "танцы" на тнт - сплошные рекламы поверх передачи. Придётся качать в интернете. Печаль.

Lattelecom - Slikts serviss

Slikts serviss Es arī esmu viena no tiem klientiem, kuru lattelecom jaunā helio. Tv absolūti neapmierina. Ja iepriekš kanālu pārslēgšana, darbību atrašana bija ātra, vienkārša, ērta, kāpēc mani piespiedu kārtā pārslēdza uz šo murgu? Jā, ok, attēla kvalitāte ir uzlabojusies, bet tas ir vienīgais pozitīvais, ko varu teikt par šo helio. Helio. Tv ir lēns un neērts! Fui, kauns par lattelecom. Laikam arī es meklēšu iespējas atteikties no šī pakalpojumu sniedzēja. Žēl gan.

Lattelecom - Slikts serviss

Slikts serviss Vairāki tūkstoši pirmo klientu jau to ir sākuši lietot un, spriežot pēc atsauksmēm, ar helio itv ir ļoti apmierināti, » uzsver lattelecom izklaides un komunikāciju pakalpojumu daļas direktore inga alika-stroda... Ha-ha... Esam saņēmuši kārtējo klibojošo platformu, kā teiksim e-veselība... Nu no šīs kompānijas to negaidīju pat ļaunākos murgos, kaut arī šeit daļēji ir valsts kapitāls... Nu ļoti ļoti, visa ģimene apsveram domu mainīt operatoru pat tikai pēc nedēļas "pazīšanos" ar helio... Ir arī...

TV3 - Slikts serviss

Slikts serviss Tvplay nekas vairs nav redzams... Kur ir palikuši izdzīvotāji? Un par superbingo tiešraidēm vispār nerunāsim. Viņas melo labāk arī bieži uzmet error. Jaunā lapa nav labi pārredzama, vecai versijai nebija ne vainas un nebija problēmas noskatīties savus iemīļotos raidījumus!

TV3 - "Viņas melo labāk" 55.sērija un filma "Dedzīgais līgavainis"

'Viņas melo labāk' 55.sērija un filma 'Dedzīgais līgavainis' Diemžēl 55. Sērija seriālam "Viņas Melo Labāk"un filma "Dedzīgais Līgavainis" neiet. Man parādās error: this video file cannot be played. Error code 232403. Bēdīgi, ka tik ilgi nevariet salabot un nodrošināt normālu kvalitāti pakalpojumiem. Vispirms visi video raustījās, nesakrita bilde ar skaņu, tagad šis. Nu jau stabili vismaz 3 nedēļas regulāri ir kādas problēmas.

TV3 - Slikts serviss...

Slikts serviss... Krīt reāli uz nerviem tas, ka tika mainīts dizains un mobīlajā versijā tvplay nav labi pāskatāms, tas gļuko uz visām ierīcēm ieskaitot iOS, līdz ar to nevaru noskatīties savu seriālu 'Viņas melo labāk', 55. sērija vispār neveras vaļā, metās error gan uz planštes, telefona un datora!

TVPlay - Slikts serviss

Kopš mājaslapa ir atjaunota, viss strādā daudz sliktāk nekā iepriekš. Atskaņojamais video vai filma ķeras bieži un uzkaras. Bieži ir ielikta jauna sērija, kuru nevar atskaņot jo radusies kaut kāda kļūda. Jāpiemin, ka kļūda netieklaboda vairāk kā 12h laikā, kas man šķiet ir dīvaini un nepieņemami. Manuprāt, ja nevar nodrošināt kvalitatīvu skatīšanos, tad labāk likvidēt šo lapu, nevis likt cilvēkiem čakarēties lai noskatītos savu iemīļoto seriālu vai raidījumu. Jāpiemin, ka telefonā aplikācija arī nestrādā un visu laiku rāda erorus un met arā no aplikācijas.

Lattelecom Helio - Neapmierinošs serviss

Neapmierinošs serviss Bez saskaņošanas klientu tika veikata pāreja uz helio televīziju, kas nenodrošina normālu televīzijas skatīšanās pakalpojumu. Pults kanālu pārslēgšanai nav izmantojama, kompānija sola meklēt risinājumu, bet risinājums nav atrasts jau vairāk kā nedēļu. Netiek arī nodrošināta iespēja no šī nestrādājošā pakalpojuma atteikties, bet vienlaikus tiek pieprasīta samaksa par neapmierinošu pakalpojumu. Ja iespējams, izvairīties no lattetelom un meklējiet citus operatorus!

Lattelecom - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien televīzijā pa LTV1 kanālu rāda LMT programmu. Neiesaku lietot jauno Helio programmu. Daudz sarežģītāka par veco, daudz vairāk jāspaida pogas un mazāk informācijas ekrānā. Laika patēriņa pieaugums pārslēdzot kanālus un ceļojot pa programmu - 2 reizes ilgāk pret veco programmu. Kam tas ir izdevīgi nav saprotams. Reizē logā, kad var redzēt raidījumu, uzrādās tikai 3programmas - agrāk vismaz 12 bija!

Lattelecom - Helio ITV

Helio ITV Naktī uz 21.08.2018. Mums tika tas “gods”, būt pārslēgtiem uz helio itv (jāpiebilst, ka informācija, par to ka tiksim pārslēgti tika atsūtīta sms veidā iepriekšējā dienā, vairāk nekā un nekur) . Izvēle netiek dota! Pārslēdza un viss! Piezvanot uz lattelecom informatīvo tālruni noklausos, ka instrukcija jāmeklē internetā vai e-pastā (atgādinu, ka tur nav ne paziņojuma, ne arī instrukcijas) . Mēģinu atrast internetā, lapa nevērās (laikam jau visi meklē, kā ar šo “izgudrojumu” apieties) ...

TVPlay - Nevar normāli noskatīties seriālu!

Tik kaitinoši,kad nevar normāli noskatīties seriālu,vai nu tas nav ievietots laicīgi tvplay,vai arī nevar noskatīties...tas karās. Es labprāt gribētu atpakaļ veco tvplay mājas lapu,es biju pieradusi pie vecās varēju normāli noskatīties seriālu bez raustīšanās,laicīgi ievietots.

TV3 - Tvplay kvalitāte pēc mājaslapas izmaiņām

Tvplay kvalitāte pēc mājaslapas izmaiņām Diemžēl jāpiekrīt iepriekšējiem komentāriem, pēc tvplay lapas uzlabojumiem raidījumi un filmas raustās. Arī es sākumā domāju, ka pie vainas internets, bet tad sapratu, ka viss cits iet kā nākas. Jau kāda nedēļa ir pagājusi, ceru, ka tvplay komanda drīzumā šo atrisinās.