Reitings Televīzija / Radio

27%
Latvijas Televīzija
Radio Skonto

Lattelecom HELIO - Neapmierinošs serviss

Neapmierinošs serviss Bez saskaņošanas klientu tika veikata pāreja uz helio televīziju, kas nenodrošina normālu televīzijas skatīšanās pakalpojumu. Pults kanālu pārslēgšanai nav izmantojama, kompānija sola meklēt risinājumu, bet risinājums nav atrasts jau vairāk kā nedēļu. Netiek arī nodrošināta iespēja no šī nestrādājošā pakalpojuma atteikties, bet vienlaikus tiek pieprasīta samaksa par neapmierinošu pakalpojumu. Ja iespējams, izvairīties no lattetelom un meklējiet citus operatorus!

Lattelecom - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien televīzijā pa LTV1 kanālu rāda LMT programmu. Neiesaku lietot jauno Helio programmu. Daudz sarežģītāka par veco, daudz vairāk jāspaida pogas un mazāk informācijas ekrānā. Laika patēriņa pieaugums pārslēdzot kanālus un ceļojot pa programmu - 2 reizes ilgāk pret veco programmu. Kam tas ir izdevīgi nav saprotams. Reizē logā, kad var redzēt raidījumu, uzrādās tikai 3programmas - agrāk vismaz 12 bija!

Lattelecom - Helio ITV

Helio ITV Naktī uz 21.08.2018. Mums tika tas “gods”, būt pārslēgtiem uz helio itv (jāpiebilst, ka informācija, par to ka tiksim pārslēgti tika atsūtīta sms veidā iepriekšējā dienā, vairāk nekā un nekur) . Izvēle netiek dota! Pārslēdza un viss! Piezvanot uz lattelecom informatīvo tālruni noklausos, ka instrukcija jāmeklē internetā vai e-pastā (atgādinu, ka tur nav ne paziņojuma, ne arī instrukcijas) . Mēģinu atrast internetā, lapa nevērās (laikam jau visi meklē, kā ar šo “izgudrojumu” apieties) ...

TVPlay - Nevar normāli noskatīties seriālu!

Nevar normāli noskatīties seriālu! Tik kaitinoši,kad nevar normāli noskatīties seriālu,vai nu tas nav ievietots laicīgi tvplay,vai arī nevar noskatīties...tas karās. Es labprāt gribētu atpakaļ veco tvplay mājas lapu,es biju pieradusi pie vecās varēju normāli noskatīties seriālu bez raustīšanās,laicīgi ievietots.

TV3 - Tvplay kvalitāte pēc mājaslapas izmaiņām

Tvplay kvalitāte pēc mājaslapas izmaiņām Diemžēl jāpiekrīt iepriekšējiem komentāriem, pēc tvplay lapas uzlabojumiem raidījumi un filmas raustās. Arī es sākumā domāju, ka pie vainas internets, bet tad sapratu, ka viss cits iet kā nākas. Jau kāda nedēļa ir pagājusi, ceru, ka tvplay komanda drīzumā šo atrisinās.

TV3 - Slikts serviss

Slikts serviss Man ļoti neapmierina jaunā mājaslapa, gan arī dizains! Es saprotu gribas pārmaiņas, tomēr vai tiešām nevar sataisīt visu jēdzīgi? Video neiet, ziņas tiešraide vairs nevar redzēt, aplikācijā vispār rāda ne to, ko mājaslapa! Kā arī raidījumu saturs raustās un vairākas reizes atkārto vienu un to pasu, kā arī bieži skaņa neiet kopā ar bildi! Nevar tādu lapu vispār laist cilvēku izmantošanai! Neko jēdzīgu tur arī nevar atrast! Lūdzu risiniet šis problēmas!

Lattelecom - Loti slikta televīzijas kvalitāte

Loti slikta televīzijas kvalitāte Esmu ļoti neapmierināta ar Latelecom televīziju. Ļoti bieži nav signāla, īpaši tas sestdienu vakaros, darba dienās pa dienu. Nevar saprast kāpēc citas televīzijas raida, bet LTV IR pavisam vāji. Cenas celt ir ļoti naski, bet nodrošināt kvalitatīvu programmu pārraidīšanu nav spējīgi!

Viaplay - Nelāga izturēšanās pret klientiem

Nelāga izturēšanās pret klientiem Esmu ļoti vīlies attieksmē pret klientiem. Mēs ar draugiem, kā jau patriotiski noskaņoti latvieši, ar nepacietību gaidījām maira brieža cīņu pret usiku. Vienīgais, mums pieejamais, serviss kas piedāvāja to tiešraidē bija viaplay. Protams, tas ir maksas pakalpojums, bet 9.99 naudiņas bija pieņemama summa, lai atbalstītu mūsu sportistus reāllaikā. Tā nu malkojot tēju un našķējoties ar cepumiem jauki pavadījām vakaru ar skaļiem saukļiem "mairi! Mairi". Mazliet vīlušies par cīņas iznākumu devāmie...

Viasat - Slikts serviss

Slikts serviss Sūdzības iemesls-viasat neatbild uz @pastiem un nerisina dekodera nomaiņu. Jūnija sākumā viasat nomainīja iepriekšējo dekoderu pret jaunu tvplay dekoderu. Taču tas darbojas nekvalitatīvi: bieži neizslēdzas ar pulti un ja tv tiek ilgi skatīts tas neieslēdzas ar pulti. Tad atvienojam to no elektrotīkla un no jauna ieslēdzot tas kādu laiku rāda, ka notiek uzlāde. Uzskatām, ka dekoders ir bojāts vai nekvalitatīvs. Jau mēnesi sūtu viasatam @pastus. Bija viena atbilde, kurā lūdza precizēt klienta...

Lattelecom - Krāpšana

Krāpšana Latelecomam nobrūk servers, visā Latvijā nav interneta un tv. Palaižot serveri nosvilina man modēmu, līdz ar ko es divas dienas nodzīvoju bez interneta un tv , līdz atbrauc un nomaina modēmu, un par to vēl viņi pie rēķina pieliek pieci eiro. kuns viņiem nav. Un tā nav pirmā reize ka vi'nu dēļ nosvilst modems. Neiesaku šos izspiedējus nevienam.

Viasat - Drakoniski slikts serviss

Drakoniski slikts serviss Vēlamies izbeigt līgumu, jo esošajā adresē vairs nedzīvojam, īpašumam ir jauni saimnieki. Jau gandrīz mēnesi cenšos ar Viasat dažādos veidos - telefoniski, caur Mans Viasat - sazināties un pārtraukt līgumu, esmu ar mieru samaksāt samērīgu sodu utt., bet visu laiku viņi atbild, ka jautājums ir nodots līgumu daļai, ka līgumu daļa ar mums sazināsies, bet neviens neatbild! Nekad - NEKAD - mūžā vairs neizmantosim Viasat pakalpojumus, šāds servisa trūkums redzēts pirmo reizi. Dienā, ka līgums tiks izbeigts, atkorķēšu šampi un iedzeršu par to, lai Viasat pazaudē visus klientus!

Par VIASATA pakalpojumu sniegšanu - krāpšanās , slikts servis

Jūnija mēnesī piedāvāja jaunu dekoderu un atsūtīja ar kurjera starpniecību . Tad sākās arī lielās problēmas.Kad pievienoju jauno dekoderu ,nebija ne skaņas ne bildes ,klusums .Vecais dekoders arī vairs nedarbojās . Zvanīju uz 8686 bet tur visu laiku atbild automātiskais atbildētais un sola , ka atzvanīs tuvākajā laikā , tikai nepateica cik ilgs būs tas ,,tuvākais laiks'' .Otrā dienā saņēmu isziņu - ja vēl mans jautājums esot aktuāls lai sūtot īziņu uz1800 ZVANS .Tā nu mēs sūtām ziņas vien...

Viaplay - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Izkrāpj naudu no klientiem. Cilvēciskie faktori šajā uzņēmumā vispār neeksistē. Operātori viens saka vienu, otrs kaut ko citu. 3 dienas nevar sazvanīt, kā solīts neatzvana. Neintresē klientu labklājība, tikai paliek pie sava un neiklausas klienta neapmierinatībā un sūdzībās par pakalpojuma kvalitāti! Uzmanaties, novelk automatizēti naudu no jūsu konta, kaut arī pakalpojumu neizmantojat! Dēļ viņiem zaudēju 50 eur! Kurus katru mēnesi rāva nost. Nekauņas! Marketinga un naudas sūceji par vecām, filmām, kuras var atrast internetā!

Viasat - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss 1. Bez pilnīgi nekāda iemesla (iepriekšējais dekoders darbojās) un pamatojuma (neizskaidrojot, kāpēc) kurjers piegādāja un nometa uz galda jaunu dekoderu. 2. Lai arī tikko bija saņemta salkanā glaimu vēstule sakarā ar Direktīvu, no kuras izriet, ka klientes dati ( omitei ur 77 gadi) Viasat ir zināmi, nesekoja pat elementārākā palīdzība jaunā dekodera pieslēgšanā. Kaut nieka telefona zvans, lai painteresētos, vai izdevās pieslēgties, un palīdzētu attālināti. Protams, omite ar dekoderu galā...

AtrisinātaViasat - Attieksme

Attieksme Man piezvanīja no Viasat un piedāvāja pakalpojumu - 4G internetu, ko nodrošina, sadarbībā ar "Biti". Par reāli labu cenu. Piekritu, jo pašreizējais pieslēgums man ļoti neapmierinošs. Saņēmu attiecīgo aparatūru (planšete+SIM karte) un pārliecinājos, ka zona pie manis ļoti slikta un par 4G faktiski nav runas. Man ir 14 dienu atteikuma tiesības, par ko arī sarunā man pieminēja - ja nu kas. Taču šīs atteikuma tiesības izmantot nav iespējams, jo operatore, kas man zvanīja, uz maniem zvaniem vienkārši nereaģē...

Viasat - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, sprotam, ka latvijā ir bezdarbs, bet vai tāpēc būtu klientu apkaplpošanas sfērā jāstrādā solvitai, kura nespēj sniegt nekādu informāciju, naļauj izteikties un nomet klausuli, klientam pasakot, ka jāmaksā rēķini nemaz neuzklausot situāciju.? Diezgan nožēlojami attieksme pret klientiem, vienīgā vēlme ir nebūt jūsu klientam!

Lattelekom virszemes tv - Raidījumam nav pēdējās 15 min

Kopš februāra skatos TV kanālā 2 seriālu DRAUGI. Ne vienmēr man ir iespēja to redzēt tiešraidē, tāpēc izmantoju ierakstu. Bet tad nav iespējams redzēt pēdējās 15 minūtes. To vienkārši nav. Arī nākošā raidījuma sākumā to nav. Lattelekom šo problēmu ignorē. Gribu atlaidi par nekvalitatīvu pakalpojumu ČETRU mēnešu garumā. Zemniekam ir āboli. Tos nopērk Lattelekom. Pārdod tālāk. Labi. Bet pārdod tālāk arī iekš bezmaksas plēves maisiņa, bet sapuvušus ābolus. Man tos jāēd?

AtrisinātaBaltcom - Krāpšana

Krāpšana Nekad nekad nekad neatsakaties no latelecom, baltcom ir pedejais mēsls, man vienkarsi baltcom dekoderis beidza darboties, jo man iedeva bojātu un tagad man uzlika sodu 60 euro vertiba un vveeeeel prasa, lai samaksaju par dekoderi, neiekrītiet kā es.

Latvijas Neatkarīgā Televīzija - Slikts serviss

Slikts serviss Es gribetu uzzinat kapec raidijumam ejot tiek uzliktas reklamas. Kad beidzas reklamas tad raidijums ir pagajis uz prieksu un neesmu redzejusi dalu raidijumu. Ta jau nav pirma reize. Planojiet reklamas un raidijuma laikus ta lai tie netrauce viens otram. Gribetu dzirdet kadu atbildi.

Viasat - Krāpšana un slikts serviss

Krāpšana un slikts serviss Подключила в частный дом вместе с подругой виасат тарелку телевидение. Договор заключила на 2 года. Через год вместо 70 каналов показывало 30. Затем с каждой неделей все меньше и меньше. У подруги тоже самое. В итоге 2 канала показывают и все. А деньги плачу те же. И договор не могу расторгнуть. Может можно както на них в суд подать?