LV RU

Viaplay

Modern Times Group
www.viaplay.lv
Adrese: Dzelzavas iela 120
Rīga
Latvia - LV-1021
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: 8822
Darba laiks: 12:00 - 0:00
12:00 - 0:00
12:00 - 0:00
12:00 - 0:00
12:00 - 0:00
12:00 - 0:00
12:00 - 0:00
Kategorija: Televīzija / Radio
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

60%
Sūdzības
5
Atrisinātas
3
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Viaplay - Sūdzības un atsauksmes

Viaplay - Slikts serviss

Slikts serviss Tika samaksāti 9,99 eiro, lai varētu redzēt Maira Brieža cīņu un serveris bija tik noslogots, ka tiešraidi pat nelādēja. Zvanot uz turieni operātore Alise, apgalvoja, ka man esot slikts internets, bet citur nezin kapēc tiešraide gāja un nebremzēja. Es neesmu vienīgais, kas ar šo problēmu saskārās, spriežot pēc citu cilvēku komentāriem facebook.

Ni Niklāvs1 29.01.2018
Komentāri 3 Web lapas

Viaplay - Ļoti slikts serviss un pakalpojums

Ļoti slikts serviss un pakalpojums Esmu ļoti vīlies par viaplay sporta paku, kas izmaksāja man 9.99€ mēnesī. Nolēmu iegādāties abonomentu jo tuvojās eurobasket. Skatoties Latvijas-Slovēnijas spēli serveris bija tik noslogots, ka pat uz viszemāko kvalitāti, kas jau ir gandrīz neskatāma, video vislaik nokārās un spēli skatīties nebija iespējams. Mēģināju gan lmt 4g gan bites 4g internetu uz mac osx un windows platformām un dažādiem pārlūkiem, nekādu uzlabojumu. Par pārsteigumu, kad iegāju tvplay.lv tur pa brīvu bija tieši tas pat...

AtrisinātaViaplay - Slikts seviss

Slikts seviss Labdien, Man piezvanīja no viaplay.lv un piedāvāja 2 mēn. Pamēģināt skatīties filmas internetā bez maksas. Es piekritu un viaplay atsūtīja man uz epasta adresi atlaižu kodu. Es piereģistrējos portālā www.viaplay.lv. Lai skatītos norunāto periodu divus mēnešus par bez maksas bija jāpiereģistrē apmaksas veids. Es piereģistrēju paypal. Pēc norunātā bezmaksas perioda man no konta būtu automātiski sākta vilkta nost mēneša maksa. Par to klient netiek brīdināts. Filmas sliktā kvalitātē nav...

AtrisinātaViaplay - Krāpšana

Krāpšana Viaplay reklamē, ka 30 dienas vari skatīties Viaplay piedāvātos raidījumus BEZ MAKSAS, bet pēc tam 31 dienā automātiski bez savstarpēji noslēgta līguma noņem no klienta konta 6,99 eiro. Piezvanīju uz viapley lūdzu, lai atslēdz pakalpojumu par kuru neesmu noslēgusi līgumu un lai atgriež 6,99 eiro, viņi informēja, ka naudu neatdos.!

AtrisinātaViaplay - Slikts serviss

Slikts serviss Velns parāvis, ieeju viaplay portālā, par kuru esmu maksājis savu sūri, grūti pelnīto naudu, gribot noskatīties jaunāko Ugunsgrēka sēriju, bet kas mani šajā portālā sagaida...Sērija jau stundu kā bijusi ēterā, bet portālā pēdējā pievienotā ir vakardienas sērija. Fui viaplay. Kāš naudu, bet pakalpojumu sniedz gausi un nepilnīgi.

Ze ZentaLove 02.11.2016
Komentāri 2 Web lapas
SubWay