AtrisinātaViaplay - Krāpšana

Viaplay reklamē, ka 30 dienas vari skatīties Viaplay piedāvātos raidījumus BEZ MAKSAS,
bet pēc tam 31 dienā automātiski bez savstarpēji noslēgta līguma noņem no klienta konta 6,99 eiro. Piezvanīju uz viapley lūdzu, lai atslēdz pakalpojumu par kuru neesmu noslēgusi līgumu un lai atgriež 6,99 eiro, viņi informēja, ka naudu neatdos.!

Atbilde no Viaplay_serviss 12.04.2017

Labdien!
Kā jau rakstiet, tad izmēģinājuma periods, kas ir bezmaksas ilgst 30 dienas. Tas Jums arī realizējās un ar 31 dienu, kā minēts Viaplay nosacījumos un noteikumos, tiek piestādīta maksa par pakalpojumu.

Viaplay noteikumi un nosacījumos ir punkts "Bezmaksas izmēģinājuma piedāvājums", kurā ir atrunāts: Kad Piedāvājuma izmēģinājuma periods beidzas, Jūs kļūstat par pastāvīgu klientu un līdz ar to Jums tiks piestādīta maksa par izvēlēto paku saskaņā ar Tīmekļa vietnē norādīto cenrādi, ja vien Jūs neizvēlaties atteikties no Piedāvājuma.
Ņemot vērā, ka Jūs neatteicāties no pakalpojuma noteikumos norādīajā laikā, Jums tika piestādīta maksa par izvēlēto Viaplay paku.

Viaplay

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 12.04.2017

Uzņēmuma Via Play pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Komentāri (3)

K kacis 09.02.2017

noteikumus izlasījāt pirms pasūtīšanas?

BondsBonds 12.02.2017

Patiesībā Jums ir taisnība! Jūs nēesat veikusi elektronisko parakstu - attiecīgi juridiska spēka tam nav.

B b234 12.02.2017

gan jau noteikumos ko apstiprināji, lai tiktu pie bez maksas apskatīšanas bija teiksts, ka pēc 31 dienas saņemsi rēķinu. Ja pats nokavē - maksā. bezmaksas siers - peļu slazdā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes