www.sudzibas.lv Viaplay Krāpšana, neesmu abonējis

Viaplay - Krāpšana, neesmu abonējis

Labdien.
2017. Gadā paņēmu bezmaksas izmēģinājuma periodu, lai skatītos Maira brieža cīņu. Tikai šodien (2018. Gada. 28. Augustā) uzzināju, ka man katru mēnesi kopš 2017 gada sākuma no konta norāva 6.99 eur, lai gan es pilnībā nebiju informēts, tākā interneta bankā ieeju ļoti reti. Tā arī nepamanīju kontā nekādas izmaiņas, jo man nenāk ziņojumi uz telefonu. Abonementu vispār neesmu izmantojis, bet no konta atskaitīti 140-150 eur līdz šim brīdim. Mazliet vairāk par pusotru gadu. Vaitad uzņēmumam nebūtu jāziņo par to ka atskaita naudu uz ēpastu vai jāslēdz kautkādu līgumu? Kādā sakarā paši uz savu galvu pieslēdza abonementu, lai gan biju gatavs samaksāt, lai noskatītos vienu cīņu. Kur vērsties, lai naudu atgrieztu? Varbūt ir daudz tādu cilvēku kuru nezin, ka viņiem no konta zūd nauda, jo nav paziņojumi par naudas atskaitījumiem. Uzskatu, ka uzņēmumam bija uz ēpastu jāsūta kautkāds rēķins, lai cilvēks vispār varētu zināt, ka maksā par abonementu, kuru gandrīz 2 gadus neizmanto, bet par to samaksā. Pieļauju, ka neesmu vienīgais, kurš maksāja par abonementu nezinot un neizmantojot to. Uzskatu, ka uzņēmumam man ir jāatgriež naudu, vismaz kādu daļu.

Papildināts laurelis 29.08.2018

Pārskatīju datus, mazliet kļūdijos par summām. Maksāju kopš 2017 gada rudens.līdz šim brīdim. Un samaksātā summa ir 76-77~ EUR, bet tas nemaina faktu, ka notiek sava veida cilvēku krāpšana.

La

Mo MohawkUshanka 28.08.2018

Viņi nemaz bez Jūsu piekrišanas/paraksta neko tādu nedrīkstētu darīt.
Vajag lasīt līguma nosacījumus.

Ve Veris6 28.08.2018

[email protected]

Lūdzu rakstiet viasat pārstāvei šo pašu.

Наивный: думал что бесплатный период даётся без того, что будет оплаченный период? А вот нет: обычно оплаченный период не менее 2-3 месяцев. А тут Вы ещё и не отписались от услуги, стало быть с Вас берут не только абонентку, но ещё и пени (штаф) за неуплаченный период! Что вполне законно!

La laurelis 29.08.2018

Neiet runa par to, ka es domāju, ka nebūs jāmaksā, biju gatavs samaksā vienu summu 6.99,bet nejau paņemt abonamentu uz 11 mēnešiem, kuru neizmantoju. Uzņēmumam ir jāziņo epastā, jāsūta rēķins par to, ka naudu atskaita, lai cilvēks zinātu par ko maksā. Visi neiet i-bankā regulāri skatīties rēķinus un ne visiem nāk paziņojums telefonā!
Un laikam Jūs nesapratāt no šī teksta pilnīgi neko, varbūt vajag izlasīt kārtīgāk un saprast! Ņemot vērā to, ka rakstat krieviski, noprotu, ka ar valsts valodu Jums arī ir problēmas. Nekas personisks.

NAV MAN problēmu ar latviešu valodu! Jāatrakstās vienkarši no pakalpojuma un viss!

26 26101885 24.01.2019

Kā to izdarīt? Atrakstīties?

La laurelis 24.01.2019

Sava viaplay profila, tur jā'but opcijai, ka var noņemt abonamentu. Jāizklikšķina ārā. un viss.

26 26101885 26.01.2019

Bet man nemaz nav tur profila. Pasūtiju kā vienreizēju pasākumu , lai noskatītos Maira briež cīņu un tagad jau vesalu gadu no mana konta atvelk 9.99

Pa pastars_l 26.01.2019

Arī ir bijis pieslēgts šis izmēģinājuma periods. Pieslēdzot tur tiek sniegta informācija, ka pirmas mēnesis ir bez maksas un turpmāk abonemets tiks pagarināts automātiski. Šo automātisko pagarinājumu var atslēgt pie iestatījumiem.

La laurelis 28.01.2019

Jā, sen jau atslēdzu. Bet vienalga, tas ir dīvaini kā viņi dara. Vienkārši automātiski sāk ņemt naudu no konta, bez nekādiem rēķiniem vai ziņojumiem, katru menesi. Kontā gāju reti un vnk nepamanīju. ( Jo līdzīga nauda summa kontā skaitijās iekšā, tāpēc bija tā jocīgi, ka vajadzētu būt vairāk.) Katrā ziņā, tas ir veids kā apkrāpt cilvēkus. ******* kantoris.

St stebulis 31.01.2019

Man notika tieši tāpat, labi ka laicīgi, pirmā mēneša sākumā pamanīju, ka man atskaita 6,99 €, viņiem jāpaprasa vispār nebija?