www.sudzibas.lv Viaplay Krāpšana, neesmu abonējusi

Viaplay - Krāpšana, neesmu abonējusi

Mistiski pēkšņi katru mēnesi sāk atvilkt 9.99 no mana konta, kaut pakalpojums netiek izmantots... Pat nesaprotu, kurā momentā esmu pie tāda pakalpojuma tikusi... Zvanot uz norādīto telefona numuru problēmu atrisināt nav iespējams... Un ko lai dara gados vecāki cilvēki tā '' ieperoties"?

I

C critical thinker 29.03.2018

lasīt mazos burtus...

C cherry112 29.03.2018

Visticamāk izmēģinot viaplay pakalpojumu neesiet pārtraucis abonēšanu(var pārtraukt izņemot ķeksīti pie attiecīgā teksta) un tad nu tāpēc katru mēnesi maksā

I Inguna Ruma 09.04.2018

Nu te jums taisnība- bet tas viss ir veidots tā,lai '' iekristu" cilvēki ar sliktu orientēšanās iemaņu spējām internetā... Vajadzēja bērnu palīdz''ibu...

2 26101885 24.01.2019

kā tikt līdz ķeksīš likšanai? un kur?

2 26101885 24.01.2019

lai atslēgtos no viaplay, jo man ir tā pati problēma kas daudziem 9.99 eiro mēnesī