LV RU

Bildes

Rīga Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

Rīga Tūrisma un radošās industrijas tehnikums Vai to var uzskatīt par normu? RTRIT koju skolotāji drīks ložņāt pa mūsu mantām. Ja kaut kas nepatīk jāmeklē mums cita dzīvesvieta. Ja uzzin kas sho publicē met ārā no skolas jo eaot slikta reputācija skolai

Sa Sanita2000 14.11.2017
1

Pircēju maldināšana

Pircēju maldināšana Rimi tirgo Dallmayr kafiju ar it kā aktuālu loteriju. Diemžēl norādītā ineta adrese nestrāda un loterijai nav iespējams reģistrēties.

Le ler 12.11.2017
4

Отвратительные орехи от ICA I LOVE ECO

Отвратительные орехи от ICA I LOVE ECO Не покупайте орехи ICA “I love eco”! На вкус горькие, сухие, безвкусные, невозможно есть.

Fe Fentimas 10.11.2017
0

Maxima - Kase vecākiem ar bērniem

Kase vecākiem ar bērniem Lūdzu ņemt vēra ka Kauguru Maxima, Talsu šosejā kasē ar bērniem apkalpo visus pircējus pēc kartas arī bez bērniem. Mums ar 2 bērniem nācās gaidīt 20 min rindā. Esmu ļoti neapmierināta!

Ol Ollons 09.11.2017
1

Bezkauniigs Zaglis

Bezkauniigs Zaglis Edgars smiltnieks, cilvēks, kurs bez jebkadiem mazākajiem sirdsapzinas pārmetumiem var apzagt savu darbavietu... Edgaru, interesē palielas naudas summas, ar sīkumiem vins nekēpājās... Pienemot edgaru darbā, vēlams, rokas saslēgt aiz muguras... Uzmanieties no šī krāpnieka...

Ap APZAGTAIS 24.10.2017
6

Kazdangas Agro SIA - Peders Кathlefs / Kazdangas Agro SIA/ Krāpšana

Peders Кathlefs / Kazdangas Agro SIA/ Krāpšana Peders Кathlefs. Nekad nestrādājiet pie šī "dāņu ". Strādāsiet, atlaidīs un algu nedabūsiet. Viņš pieņem latviešus strādāt Dānijā tas ir viņa peļņas avots. "vecā vikinga " īpašnieks. Līgumus neparakstīsiet jūs, to izdarīs viņa grāmatvede (kaut ko uzskribelēs) nekādi nodokļi netiek samaksāti, apzog Latviju un savus strādniekus.

Me Mendoza 05.09.2017
4

Rimi spridzina

Rimi spridzina 9.augusts Deglava ielas Rimi gardie putjkapostu salāti ar visu Mārupes tomātu reklāmu ? paldies ka uzlabojāt apetīti un sabojājāt savu veikala vārdu manās acīs... Liekas jau sīkums, braucu tai veikalā katru rītu pēc pusdienām darbam, bet laikam pēc šādas nolaidības nāksies domāt par citu iestādi

Ma Martin Marshal 10.08.2017
5

Slikts serviss

Slikts serviss Sveicinati nezinam kur lai griezas ar tadu atiekmi kada ir iecava! Ludz jau iedzivotaji vairak ka 2 gadus lai nomaina druposo akas vaku kuru pasi papidus ir parlkajusi ar skaidu plaknem lai berni neiekrit ieksa! Nerunajot par atbildem ko sanem no namu parvades kad atkartoti iet un luz nomainit vaku cilveku drosibai! Kam ir janotiek lai ko daritu kadam ir jaiekrit vai vinai ir jaiebruk ieksa aka? Kad saks domat jauna valdiba par to! Sas vis ir redzams ed.virzas ielas 30 pagalma kur neviens nav dros par berniem!

Ie Iecavnieki 08.08.2017
0

Slikta darbavieta

Slikta darbavieta Strādāju vairākus gadus sia, fenikss, apsardzes algas paaugstināšanu esmu pat aizmirsis sapņot, vidējā alga ko var nopelnīt 340+-, augstāk nemēdz būt. Kādreiz bija nepieciešams apsardzes serifikāts, bet nu vairs to neprasa. Visi apsardzes darbinieki ir azartspēlmaņi un fiziski nesagatavoti savam darbam. Strādājam 24 h + papildus maiņas, lai kādu kapeiku nopelnīt. Kas attiecas uz bārmenēm, arī viņām atalgojums diezgan zems. Darba pienākumi un atbildība kosmiskā līmenī, bet samaksa zema...

Ek ekte 02.08.2017
0

Datamarket - Slikts serviss

Slikts serviss Оскорбление клиента: Оплачиваешь ремонт, а сервис datamarket , считает себя вправе, оскорблять своих клиентов. И да , Умник, пишется - дЕбил. Remonts apmaksāts, un serviss datamarket uzskata, ka tam ir tiesības aizvainot savus klientus.

Za zawibisj 24.07.2017
0

Lielirbes 17a auto noma

Lielirbes 17a auto noma Čigānu kantoris, pie papīru parakstīšanas "aizmirsa" pieminēt, ka neliels defekts. Norādītās cenas uz vietas patoesībā 3x lielākas, pa telefonu saka, ka pieejami dažādi varianti, bet realitātē var izvēlēties tikai starp ford šrot bez stūres pastiprinātāja un tādu pašu opeli. Nožēlojams serviss un attieksme. Darbinieki acīs neskatās runājot.

An And1s 20.07.2017
0

krapsana, smauksanas

krapsana, smauksanas Ss.lv pasaule lielakais zaglu, smauklu, appiseeju, krapnieku kantoris Maksu iekase nenormalu, sludinaajumu izdzes Pasaka parkapti noteikumi, kautgan katra 3-5 sludinajuma ir kkas parkapts Man cik reizes jau nozagusi naudu No redakcijas uz epastiem neatbild Pilniigi ignoree Smaukli un krapnieki Ludzu izvelieties citus sludinaajumu serverus

Ga gacho 676754 27.06.2017
1

Sportland - Good quality ???? Sports Direct. Sportland veikals.

Good quality ???? Sports Direct. Sportland veikals. Pēc sešam dienam saplīsa. Naudu neatgrieza, iedeva dāvanu karta ar tādu pasu vērtību. Personāls negrib stradat, spele spiegu ar racijiam. Nolēmu apmainit karti, neiedeva atlaidi par laika zaudēšanu. Sūdzību uzrakstīju sportlendam, neatbildēja, piezvanīju sportlenda, runāju ar it ka menedžeri, kas apsolīja atbildet, bet tik un tā viņš ari ir. Nevajag tur neko pirkt! Slikts serviss.

вв Ввбд 20.06.2017
1

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Iegādājos Maxima Favorit saldētos dārzeņus "pavasara maisījums" . Sastāvā jābūt Briseles kāpostiņiem. Bet tie tur nebija.

Gi Gita Zvirbule 20.06.2017
0 Veikali

Slikta apkalpošana, briesmīgs ēdiens, neadekvāta cena

Slikta apkalpošana, briesmīgs ēdiens, neadekvāta cena Pasūtot Cēsīs kafejnīcā "Glendeloka" negaidīju neizceptu karbonādi ietītu jēlā mīklā, kad palūdzu paskaidrojumu saņēmu 1eur atlaidi, nerekomendēju kādam jebkad tur ēst. Uz jautājumu vai nevar vismaz dabūt citu porciju man atbildēja, ka esam izlepuši un oficiante bubinādama devās uz virtuvi. Lai arī porcija maksā aptuveni 7eur.

Na Nauris 16.06.2017
0

Adrenaline Tan/ Gandrīz tīrs

Adrenaline Tan/ Gandrīz tīrs Adrenaline tan brīvības ielā 85 horizontālais solārijs. Huggies salvete pēc apakšējās solārija virsmas noslaucīšanas. Nevizināju ilgi, nobraucu kādus 50cm apmēram tur ,kur pieskaras mugurā un dibens. Un kur stāvēja zīmīte "dezinficēts"? Nezinu vai var redzēt arī zilganus netīrumus bildē.

Ar Aretha 09.06.2017
0

Kempings Vectirukši - Kempings Vectirukši Slikts serviss

Kempings Vectirukši Slikts serviss Aizbraucot uz kempingu Vectirukši, esam vīlušies, izzīrējam 4 vietīgo mājiņu kur nakšņot, bet bijām vīlušies, ka par tādu naudu, mājiņas bija vienkārši drausmīgā stāvoklī, viss vecs, gandrīz pussagruvis. Šausmīgi!

Maxima Viestura prospekts 26

Maxima Viestura prospekts 26 Darbadienas vidus! Plaukti tukši. Vakaros akcijas preces vienmēr izpirktas, jeb plaukti netiek regulāri un laicīgi papildināti!? Gadījumā, ja prece ir izpārdota - būtu jānoņem cenu zīme, lai nerastos šādi pārpratumi... Vai tiešām jāiet pie kasiera un pašam jāprasa, vai iespējams iegādāties preci, kuras plauktā nav?

Ma Mangaļi1111 15.05.2017
2

Krāpšana

Nopirku 2 hotdogus pa 3 Euro, Kauguru Narvesenā tikai man iedeva vienu ar tumšo otru ar gaišo maizi un desu, tortillu, salātus un citu nedodot, jautājums kāpēc reklāmā ir uzrakstīts un ielikta bilde cits bet realitātē to nedod? Kaut arī salāti, salātlapas un viss pārējais bija uz vietas? Tā ir krāpšana vai saimnieka nelegāls rīkojums? Pārdevēla sacīja ka tāds esot rīkojums no priekšnieces? Notikums 14.05.2017.

Ed Edžiņš 15.05.2017
0

Lulu Pica Slikts serviss

Lulu Pica Slikts serviss Pirms kādām 2 ned. biju pasūtījusi picu Lulu picā un kurjers nokavējās, tāpēc saņēmu picu bez maksas un labi ir, jo iedomājoties, ka par tādu man būtu vajadzējis maksāt, ja kurjers būtu laikā, pilnīgi šermuļi metas, no manas Īstās Čillī picas ne smakas, vien kalni no garšvielām gan virs siera kārtas, gan zem tās, vienīgais, ko man pret šo piedāvāja ir 20% atlaide nākamajam pasūtījumam uz ko es atteicos. Nodomāju, labi, varbūt gadijās šāda ķibele, diezgan krietna jāsaka, šodien veicu pasūtījumu...

Ka Kary_y 10.05.2017
0
SubWay