LV RU

Bildes

Maxima - Maxima/ Nekvalitatīvs produkts

Maxima/ Nekvalitatīvs produkts Kas noticis ar šo krējumu?tas ir ūdens, ne krējums, esmu ļoti apbēdināta jo pirku tikai šo agrāk

CanCan picērija - Tējas krīze

Tējas krīze Šādu "gardumu" pasniedz CanCan picērija Stockmanā.. Sākumā, 20 min jāgaida kamēr personāls sāks strādāt, nevis pļāpās ar draugiem un pieņēms pasūtījumu. Sagatavota Tējiņa stāvēja uz bāra, neviens nenēsā, Kad atnesa..nereāli to dzert! Kā cukura kg izšķīdināts ar ūdeni un pus kilo citrus augļu 🤢 Nav Jums kauns tā apkalpot klientus?!?! Auksta, nereāli saldā it kā tēja..

M Marija P 30.07.2020
Komentāri 0

Gintaro Mēbeles - Gintaro Mēbeles/ Плохое обслуживание

Gintaro Mēbeles/ Плохое обслуживание Доставка не вовремя.внутри расположение полок нетакое.я заказывала полки по краям а пришли вешалки..Рисунок на двери смешен в верх.

Avtobus 7, 305 - Bojajums

21vek

K Karina Musajeva 25.07.2020
Komentāri 1

Avtobus nomer 7( masina nm. 305) - Vesj avtobus zatoplen vo vremja dozdja!!!!

Vesj avtobus zatoplen vo vremja dozdja!!!! Rebjata! 21 vek, serjezno .. Nu stidno za gorod, neuzeli neljzja pomenjatj hotjabi takogo roda starije avtobusi?! Nu jeto ze nerealino, Evropa vsje taki. Nu nevipuskajte takije avtobusi v hod! V nih platjatjsja denjgi za projezd.

K Karina Musajeva 25.07.2020
Komentāri 0

Bite - BITE/ Slikts internets

BITE/ Slikts internets Bauskā, pie Rātslaukuma ir sagaidāms ļoti ātrs internets, ka var apskatīties kartē kur tu esi un nebūs ilgi jāgaida (joks). Ļoti slikts internets bildē var redzēt cērtējumu.

Čili Pica - Čili Pica/ Gausa apkalpošana un mati ēdienā

Čili Pica/ Gausa apkalpošana un mati ēdienā Šodien brokastos nolēmu ieturēt Jelgavas Čili pizza! Labāk brokastis nebūtu ēdusi vispār! Diezgan ilgi nosēdēju pie galdiņa gaidot kamēr kāds pienāks pieņemt pasūtījumu! Nosēdēju kādas 15 min, lai gan uz to brīdi aizņemts bija tikai viens galdiņš! Kad beidzot izdevās sasaukt oficianti, kas pieņēma pasūtījumu! Ēdienu pagatavoja salīdzinoši raiti, bet saņemot ēdienu ēst griba pārgāja, jo to rotāja tumši mati! Vienkārši pretīgi!

K Kristīne024 16.07.2020
Komentāri 0

Edega - Edega/ Обман

Edega/ Обман В упаковке селёдка только по краям, остальное - лук и масло.

URBSANA.LV - URBSANA.LV / krāpšana

URBSANA.LV / krāpšana Ja kads vēlas strādāt tur, tad labāk neaizejiet no darba jo jums ieskaitis smieklīgu summu, kaut gan būsiet nostrādinats kā suns.

U Urbejs 09.07.2020
Komentāri 0

Lv-Emergence - Lv-Emergence/ Krāpnieki un galvas sāpju iniciatori

Lv-Emergence/ Krāpnieki un galvas sāpju iniciatori Atvainojos par Manu Latviešu valodu... Firma atrodas Francijas dienvidos, piedāvā darbu celtniecībā (sastatnes un t.t) itka 40 stundas nedēļa bet pēc fakta sanāk 50+. Nauda ir jāizsit. Darba parāk daudz (pārtraukumi gandrīz nav). Nodokļus nemaksā ne tur, ne šeit. Sludinājumi šiem pertitiem ir uz ss un citos saitos. Esiet piesardzīgi draugi.

B Bromisto 20.06.2020
Komentāri 0

RIMI Pulkvedis nolaidība - Nekvalitatīvi gatavots ēdiens Rimi Hipermārkets pulkvedis

Nekvalitatīvi gatavots ēdiens Rimi Hipermārkets pulkvedis Rimi Mani gardumi aukstajā zupā konstatēju divus plastikāta gabaliņus no iepakojumiem.

C Citroniņš 19.06.2020
Komentāri 1

60.autobusa pieturvietas - Ķekavas ielas pieturvieta

Ķekavas ielas pieturvieta Cik ilgi mēs sēdēsim uz celmiem! Prieks par 60.autobusa maršrutu. Būtu nepieciešams apgādāt ar nojumēm un pagarināt vismaz līdz Dolei kur apgriešanās vieta ir ērtāka.

I Ieva 17.06.2020
Komentāri 2

Galss Buss - Galss Buss/ Slikts autobusa stāvoklis

Galss Buss/ Slikts autobusa stāvoklis Iekšpuse ir ļoti slikta stāvokli, ļoti slikta smaka. Netīri logi. Gandrīz visi krēsli ir sabojāti un ar caurumiem. Visur ir putekli. Konduktora Nr.140

Narvesen - Na/ rvesenVecas bulciņas, kas smird pa gabalu !!!

Na/ rvesenVecas bulciņas, kas smird pa gabalu !!! Iekšā bulciņām nenosakāma konsistence-sapuvusi gaļa, izskatās un smird pēc vēmiena. Paldies par brokastīm!

P P 08.06.2020
Komentāri 1 Tirdzniecība

SIA ARINGS - Krāpšana, bojājums

Krāpšana,  bojājums Iestājos darbā Ogrē, Jaudas ielā 4 SIA ARINGS. Iedeva veco labu dafu, pēc šefa vārdiem labs DAF. Braucu reisā uz Lietuvu, Nīderlandi, atpakaļ pa Vāciju, Polija un uz mājām, 2 nedēļas reiss. Varu pateikt to ka Arvīds Krāmens netur savus vārdus. Vācija nevarēja pielaist mašīnu. Detaļas brūk nost, ka bilde redzams. Nevar uzticēties Arvīdam.

Gunca96 06.06.2020
Komentāri 2

Hesburger - Кто то, ел мой бургер или как такое приготовили?

Кто то, ел мой бургер или как такое приготовили? Проверяйте свои бургеры на месте а то я выкинул такой бургер потому что выглядит так, как будто, кто то его ел. Salaspils

Stender's Pica - Stender's Pica/ Nekvalitativs ēdiens

Stender's Pica/ Nekvalitativs ēdiens Pasūtīju uz majam savu miļako picu. Liela vilšanas pica ir salda un mikla ir bieza un neizcepta salati pa virsu veci un dzelteni. Sabojāja visu apetīti

Cēsu Auto.lv - Cēsu Auto.lv / Krapšana

Cēsu Auto.lv / Krapšana Sveicināti, tika nopirkta automašīna no darbinieka Cēsu Auto.lv, norādīta placi Audi A4 B8 2009 gada, kura tika salikta kopā no divam automašīnam kura neatbild auto modelim, un velpietam no angļa, un pārdod pa 7k eiro, un visu noliedz un ttt, bet tika pārdota no viņa, un naudas parakstījums veikts, viņas sievai. Neiesaku pirkt automašīnas.

S sikaaais 27.05.2020
Komentāri 0

Veloatlaides.lv - Veloatlaides.lv / Slīkts veloserviss

Veloatlaides.lv / Slīkts veloserviss Attieksme un paši ričuki ir labi, bet diemžēl velo meistariem janorauj rokas par velo apkopi, no ziemas sezonas izbraucis, sākumā bija nepievilt klanis, kur mester atzina savu vainu, bet pēc nepilniem 200 km braucieniem tas nolūzt, būdām garantijas vēl. Vienlaikus nevar neko normāli saregulēt, viss vienmēr kā caur d###u. Nav pirmo reiz.

Koki - Puszāğētie koki

Puszāğētie koki Puszāğētie koki iepretim Rīgas Horeogrāfijas skolai

A Artūrs Arajs 23.04.2020
Komentāri 0

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes