Bildes

Bellevue Park Hotel Riga - Slikta attieksme pret personālu

Slikta attieksme pret personālu Sveiki visiem kuri ir darba meklējumos! Īsumā par vakancēm Bellevue Park hotel rīga,istabene,apkopēja,veļas noliktavas darbinieks.Ļoti laba viesnīca,foršs kolektīvs. Bet mierīgi strādāt nebūs iespējams,pat tad jā tiksiet galā ar darba pienākumiem,būsiet labs darbinieks. Jā darba vadītājai pret jums būs antipātija tad ziniet,kas notiek tālāk (apmelošana),jūs neko nevarēsiet pierādīt lai aizstāvētu sevi, (baumu palaišana),par jums zinās visi,pat grāmatvede. Darba vadītāja ir ļoti agresīva sieviete gados,kurā vairs netiek galā ar savām emocijām un neprot savaldīt dusmas.

C Claria 8 st atpakaļ
Komentāri 1

Super Fintech kompanija - Super Banknotes Darbinieki

Super Banknotes Darbinieki Kā kompānija var sevi pozicionēt kā Fintech uzņēmums, ja pat savā veikalā izvieto preces ar nepareiziem nosaukumiem, piemēram, jauns zīmols, ko izdomājuši Banknotes darbinieki: LenovA - urā! Nu, ASer tas gan labi skan:)))

A Anatolijs 555 20 st atpakaļ
Komentāri 0

Maxima, Gaigalas iela 29, Bolderājā - Maxima/ Prusaki

Maxima/ Prusaki Labrīt Bolderājas iedzīvotāji

S slave 07.04.2024
Komentāri 1

Jelgavas medicīnas preču veikals - Jelgavas medicīnas preču veikals/ Nekompetenci konsultanti

Jelgavas medicīnas preču veikals/ Nekompetenci konsultanti Strādā pilnīgi nekompetences konsultanti. Ja gribat iegādāties kādu no precēm, būs jārēķinas ar to, ka informāciju un ekspluatācijas veidu būs jāzin vai jāmeklē pašiem. Bijām spiesti atgriezt preci, jo nebija sniegta nekāda konsultācijā un prece vienkārši nav izmantojamā. Pēc atgriešanās konsultante atrada telefona numuru, zvanīja un piespieda atgriezt preci un samaksāt par to, jo (tikai pēc dažam dienām) atrada uz preces matusun pleķus, teicot, ka “zeme ir apaļa” un viss atgriezīsie...

N NikAnder 26.03.2024
Komentāri 0

Строительство, ремонты - Строительство, ремонты / Берет авансы и исчезает

Строительство, ремонты / Берет авансы и исчезает Не связывайтесь с "мастером на все руки" Вадимом Германским тел.29119439. Он берет аванс и ничего не делает. Кормление завтраками. Сплошное вранье. Сейчас активно собирается информация для дальнейшей передачи в высшие инстанции. Уже достаточно собрано информации. Пострадавших от его работы просьба написать мне в личку. Чем больше нас будет тем удачнее сложится у него судьба.

K Kimaskay 24.03.2024
Komentāri 2

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss Nesen sūtiju paciņu un redzēju, ka uz ekrāna rakstīts kurjers pakomātu iztukšo šodien 19:00, likās svarīga informācija, iegaumēju to. Šodien gribēdama nosūtīt paciņu pēc iespējas ātrāk steidzot uz pakomātu, lai paspētu līdz 19:00. Paspēju, bet rakstīts, kā pakomāts pilns. Nodomāju, ka pagaidīšu pāris minūtes līdz tiem 19:00. Gaidu, gaidu, gaidu.. zvanu uz norādīto numuru kas uz pakomāta, tur man saka, kā tā nav patiesa informācija un nevar zināt cikos kurjers būs vai jau bija, vai vispār bū...

Jelgavas poliklīnika - Slikts serviss

Slikts serviss Man vaidzeja izņemt šuves 219 kabinetā. Ķirurģe teica ka ja visas izņemtas aizeju majas un draudzene saka tev vel tur šuves. Ķirurģe atribizņema baigi neskatoties vai nau vel šuves divas izņēma un teica ka viss.

Cata - Cata AO/ Rupjš šoferis

Cata AO/ Rupjš šoferis Cēsu AO-Priekuļi 21.02.2024 Plkst. 18:30. Autobusa šoferis neapmierināts, rupjš, nepieklājīgs pret klientiem. Vadītājs lisijs. Autobusa valsts numurzīme KM-5339

Rīgas Satiksme Ecolines - Ecolines/ Nekaunīga sēdēšana, auto salonā

Ecolines/ Nekaunīga sēdēšana, auto salonā Jauniete vecums 15-17 gadiem (SLIKTI IETEKMĒ SKATU NO SĀNU SKATIENA ) nepieklājīgi sēž uz auto sēdvietas un kājas uz salona paneļa Diezko cūciski no šīs jaunietes kaut autobusā ir veco gadu cilvēki un jauna meitene uz 9 gadu vecuma skata.

Bolt Food - Aizdomīgi mati ediena!

Aizdomīgi mati ediena! Pasutiju caur bolt food edienu sanemu edienu ar matiem, bolt food nevēlas to atrisināt, man nācās edienu izmest miskaste.vairs nepasutisu esmu vīlusies!

Wayupmont SIA - Wayupmont/ Krāpšana, nodokļi nemaksāšana, verdzība

Wayupmont/ Krāpšana, nodokļi nemaksāšana, verdzība Draugi Mīļie neiesaku šo kantori, darbs ārzemēs metāla konstrukcijas būvnieks, Nosūta nav zināms vai komandējumā vai darba braucienā līgumā nekas nav iekļauts alga 8 Euro pirms nodokļiem ārzemēs , algas lapiņas nav ja ir tad pirmklasnieks gatavojis, apiet likumus un verdzība un valsts darba inspekcija kur skatās kur šādi biznesmeņi rodas.

A Andris198998 10.02.2024
Komentāri 0

Rimi CHM Vivo (jelgava) - Ļoti rupja apkalpošana + bojāta produkcija

Atnācu mājas pēc veikala, sagriezu papriku - viss pārklāts ar pelējumu. Sazinājos ar Rimi, izskaidrot situāciju un vienīgais ko es dzirdēju: “nu un?”, “tā nav mana problēma, bet jūsu”, “ja JUMS vajag, varat nākt” Vai tiešām viņiem ir atļauts tā runāt?

F Fos4 06.02.2024
Komentāri 2

Myfragrance.lv - Myfragrance.lv Slikts serviss, klientu maldināšana

Myfragrance.lv Slikts serviss, klientu maldināšana Nav orģinālas smaržas!Neiesaku!

L Lig.lvd 29.01.2024
Komentāri 0

Krāslavas centrs SIA - Firsa Sadovņikova 31 pelējums / Mold in rental apartments

Firsa Sadovņikova 31 pelējums / Mold in rental apartments Pelējums jaunos īres dzīvokļos. Ievācoties dzīvoklī bija daudz problēmas, durvju slēdzenes atslēgas nestrādāja, dušā karstajam ūdenim nebija spiediens, pēc divām nedēļām uz sienām parādījās pelējums. No ievākšanās nav pagājis pat mēnesis, taču pelē sienas un griesti. Tika informēts mājas pārvaldnieks, bet nedēļas laikā nav bijis neviens situācijas risinājums. Cilvēki dzīvo veselībai bīstamos apstākļos.

B Beāte 26.01.2024
Komentāri 0

Vilkme SIA - Slikts serviss, bezatbildīgi nekompetenti darbinieki

Slikts serviss, bezatbildīgi nekompetenti darbinieki Pirms pāris dienām ciemā Mucenieki notika avārija kanalizācijā - plīsis centrālais kanalizācijas cauruļvads. Iedzīvotāji saņēma ziņu e-pastā, ka iespējami ūdens padeves traucējumi uz neparedzamu. Netika precizēts kādā laika posmā, vienkārši, ka kaut kad var nebūt ūdens un ka neviens nezin uz cik ilgu laiku. Pagaidām ūdens atslēgts netika. Sazinoties ar namu pārvaldnieku telefoniski, tika ziņots, ka avārija ir ļoti nopietna un pašlaik tiek strādāts ar līguma noslēgšanu ar kompāniju, kura veik...

V Violeta8989 24.01.2024
Komentāri 0

Rimi, Bauska, Pionieru iela - Rimi, Bauska/ tārpi

Rimi, Bauska/ tārpi Rimi nopirku kāpostu, kur pā redzams ir daudz tārpi! Nav runa par to cik maksā utt bet par to kā iespējams ko šādu pārdot pārtikas veikalā. Tas nav normāli

A Amaaandaaa 17.01.2024
Komentāri 1

Veikalā"Elvi"Ventspilī tiek pārdots"Saldumu izlase Skrīverus Zābaciņš" - Pirceja maldināšana

Pirceja maldināšana Nopirku šo saldumu izlase,kāds bija cenu zīme "Elvi" veikalā,bet patiesibā izrādījas,ka tikai puse ir saldumi,bet cita puse ir dzeriens-200 ml.sulas no firmas "Cido" Uzskatu,ka tā ir tieši pirceja maldināšana,es ne gribeju pirkt sulu un saldumi,es gribeju nopirkt tikai saldumi,kā cenu zīme norāda!

O OLGAHAR 16.01.2024
Komentāri 1

Roadway Luck, Sia - Roadway Luck Sia / Nekvalitatīvas briketes

Roadway Luck Sia / Nekvalitatīvas briketes Kraujot briketes, drēbes palika baltas kā ar miltiem, un briketes ātri sadeg, nedodot siltumu, kādu dod bērza Malka.

I Inese L. 12.01.2024
Komentāri 1

Ventspils Reiss - Ventspils Reiss Kavēšanās

Ventspils Reiss Kavēšanās Labdien es biju pieturā 14:25 un mikriņš atbrauca tikai14:57. Vai tas ir pieņemams? Attēlā redzams, ka mikriņa šoferis sēž telefonā un otrs guļ. Mikriņam ir jābūt klāt 5-10min NEVIS 30 minūtes. Mikriņš uzlādējās, un brauca pie malas atpūsties. Paldies tam trešajam šoferim, kas pēc ilgas gaidīšanas piebrauca klāt. Pa tām 30min es jau sen būtu pāri tiltam, otrā pilsētas galā. Šī nav pirmā reize kad šādi notiek. Viss ir saprotams kad šoferu nav, bet vai tiešām 30min ir jāgaida? It īpaši ziemā. Šoferi ir arī ļoti neapmierināti un nepieklājīgi!

E Emililati 08.01.2024
Komentāri 0

Dobeles Dzirnavnieks - Dobeles Dzirnavnieks / Tārps miltos

Dobeles Dzirnavnieks / Tārps miltos Pirmo reizi sijāju miltus, un pirmā reize ar pārsteigumu, sakumā domāju kāds grauds, bet pačekojot tuvāk izrādās tārps. Labi ka griķus neēdu, bet rīsiem turpmāk pāriešu pāri. Dobelniekiem ir vieni no dāgākajiem produktiem, bet jāraksta kā man viens fb komentāra rakstīja, tā cena tāda jo proteīns klāt. Pat pārgāja velme pīrāgu mīklu turpināt taisīt. Tā laikam tāda z-svētku dāvana no viņiem. Priecīgus svētkus visiem!

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes