LV RU

Bildes

Krāpniecība - Cilvēka atpazīšana!

Cilvēka atpazīšana! Labadiena! Vēršos pie jums ar jautājumu. Par fotoātelā redzamo sievieti! Varbūt kāds var pastāstīt par viņu, kas viņa attēla redzamā sievete ir! Ar ko šī sieviete nodarbojās, un vai ir kādam bijušas darīšanas ar viņu! Gaidīšu komentārus no jums! Ar cieņu Ivans!

Iv Ivans Tuskovs 28.03.2020
Komentāri 3

M79.lv - M79.lv Ļoti slikts serviss

M79.lv Ļoti slikts serviss Pasutīju preci 17.02 un lapas puse bija rakstīts "būs veikalā pēc 0 dienam" Piezvaniju un sieviete ļoti rūdi atbild,kā pēc 3-4 dienām,GAIDIET. Tā kā nauda bija pārskaitīta jau es gaidīju.21.02 pats sāku zvanīt,atkal tā sieviete,saka ka atzvanīs un skatīties pie piegādātājiem (!). Neviens neatzvanija un saņēmu šo ziņu!. NETĒRĒIET SAVU LAIKU

Latvijas pasts VAS - Latvijas pasts / Slikts serviss

Latvijas pasts / Slikts serviss Gada sākumā no Jelgavas uz Rīgu sūtītā vēstule pēc pusotra mēneša atnāk atpakaļ ! Vai tad nevar paziņot laicīgi ?

Al Alex60 20.02.2020
Komentāri 0

MAXIMA Akropole - Krāpšana

Nopirku veļas mazg.kapsulas... Uz iepakojuma rakstīts 100 mazgāšanas reizēm... Atvēru iepakojumu...izrādās..ka tikai 72 mazg.reizēm. tas nozīme, ka mani piemānija uz 28 mazgāšanas reizēm vai 5.eiro 60 centi... Vēlos, lai ar mani sazinātos MAXIMA speciālists

Sa Sandra Šnepste 17.02.2020
Komentāri 0

Komforts Rth - Krapsanas un nav pilna servisa

Krapsanas un nav pilna servisa Krapnieks un maldina cilvekus panem naudu par neko ko nevar vins izdarit jo nav kas strada pie tada krapnieka un pats neko nemak darit pardod preci 1/2 dargak neka vina maksa un vel paprasa par braucienu kur neuzraksta pat kviti cilveki uzmanieties no sis SIA Firmas

Liepājas Autobusu Parks - Krāpšana

Krāpšana LABVAKAR. Šodien 11.02.2020 plkst 19:00 izmantoju 22. mikroautobusa pakalpojumu par ko samaksāju 0.80€ centus. Pretī saņēmu nederīgu biļeti (sk. bildē) kuru šoferis ne izprintēja manā klātbūtnē un no paneļa paņēma citu. Ja iekāptu kontrole kas maksātu SODU? Un kāpēc pretī nesaņemu attiecīgi kvīti par pakalpojumu?! Ar cieņu Karīna

Viensēta. LV - ilgiem gadiem mekle stradniekus

ilgiem gadiem mekle stradniekus Привет всем, нашел еще одно предприятие которое постоянно нуждается в сотрудниках, регулярно вижу обьевление этого предприятия, решил написать работадателю, работадатель начал хамить, решил выложить это предприятие на публичное обозрение, чтобы лбди видели сколько лет ищет работадатель работников, если вы сами увидите обьевление этого предприятия значит бизнесмен этого предприятия водителей еще не нашел..

MAXIMA Akropole - Krāpšana

Krāpšana Akropoles maxima atkal izceļas. Gudrie kad tad ir iepakots šis produkts? Interesanti ka iepriekš par nedēļu derīguma termiņš atšķiras:) )

Ri Rimina 04.02.2020
Komentāri 3 Veikali

Big mac,Happy meal komplekts - Neatbilstošas Sanitaras Normas(Jugla 1- Brivibas iela 434 A)

Neatbilstošas Sanitaras Normas(Jugla 1-  Brivibas iela 434 A) Divas reizes par pēdējo menesi pirkam ar Kompaniju tur Komplēktus...un divreiz bija slikti kadam pēc...uzreiz pec Stundas,ka apēd komplektu.Otro reizi visai kompanijai bija slikti..vai vai...?Bet kad edam Burgerus viens no mums jau sajutā nepatikamu garšu tai Kotletei...mēdz but viņi tur ar bojatu partiku tirgo.Ja tas butu vienu reiz...,bet ja tas ir jau ne pirmo Reizi.Parbaudiet savus Darbiniekus Dargie!Fu...vairs tur Neiesim.(Bij slikti Divas dienas-Nafig Tadus Ēdienus - MISKASTE!

Le Lelja 333 03.02.2020
Komentāri 1

Beniņas krāpnieki - Kredītdevējs krāpnieks

Kredītdevējs krāpnieks Šis cilvēks no Beninas man sola 25000€ kredītu bet man viņam jāskaita 220€. Viņš ir krāpnieks

Māris Kalninieks 27.01.2020
Komentāri 0

Savērsuma regulēšana Jauncodē - Nekvalitātīvs darbs

Nekvalitātīvs darbs Vēlos informēt, ka Bauskas nov., Jauncodē, Draudzības ielā 15, kur atrodas autoserviss un tiek izīrēts autopacēlājas ( pēc īpašnieka vārdiem), lai veiktu auto savērsuma regulēšanu, savērsuma regulēšanas darbinieks savu darbu veic ļoti nekvalitātīvi, kā arī paņem samaksu - neizsniedzot čeku! Garantiju savam darbam pēc paša darbinieka vārdiem - dod līdz esošās teritorijas vārtiem. Savērsuma regulēšanas izdruku netika izsniegta. Pēc šī darbinieka darba auto riepas tika sabojātas ( noēstas riepām...

An Andrejs 25.01.2020
Komentāri 0

Brasla Lv SIA - Vistas gaļa/ Brasla Lv

Vistas gaļa/ Brasla Lv Konservi-vistas gaļa. Atverot duļķainā šķidrumā gaļas gabaliņs-bet šausmīga asa ķīmiska smaka! Kas tajā sastāvā? Pvd jāpārbauda šie konservi!

Extrade - Extrade SIA / uzmeta cilvēkus

Extrade SIA / uzmeta cilvēkus Strādājam Ķīpsalas ielā 6 Rtu universitātes , zinātņu fakultāta, aigars mukāns kas uzmeta cilvēkus un apakšniekus uz summu 30. Tk eur kopumā cilvēki strādāja ar melnu muti demontāžu veica, bet brutāli uzmeta visus pats sev par to naudu nopirka auto jauno un pārejo naudu nospēlēja lūdzu uzmanās no šī krāpnieka un neiesaku nevienā objekta ar viņu strādāt

Xx xx20 22.01.2020
Komentāri 1

Rimi - Постоянно испорченные авокадо

Постоянно испорченные авокадо В этом плане в RIMI все стабильно. Авокадо постоянно испорчены.

Fe Fentimas 20.01.2020
Komentāri 0 Veikali

Dūmu detektori - Dūmu detektori-Butaforija

Dūmu detektori-Butaforija Nopirku dūmu detektorus, nereaģē uz reāliem dūmiem, iesaku rūpīgi izvērtēt, ko jūs pērkat un ko skrūvējat pie grieztiem. Neiekrītat lētos tirgotāju slazdos. Vislabākais pārbaudīt palaižot dūmus.

Vi vitols 16.01.2020
Komentāri 0

Maxima - Maxima/ Kvalitātes trūkums

Maxima/ Kvalitātes trūkums Tīkliņos pārdodamie avakado visi melni iekšpusē.

Sa Samanta Sāra 16.01.2020
Komentāri 0 Veikali

Latvijas Valsts ceļi - Ceļš vienās bedrēs

Ceļš vienās bedrēs Ceļš , Kalni- Vaiņode ir ļoooti bedrains un applūdis ar Lielu peļķi! Gribu piebilst kad Vaiņodes pagasts ir nobraucis jau šogad 2x, bet Saldus vēl nevienu!

M79.lv - M79.lv / Krāpšana

M79.lv / Krāpšana 18.12.2019 veicu pasūtījumu ar priekšapmaksu, atnāca atbilde ka piegadās preci 7 dienu laikā, līdz šim nevaru ne sazvanīt, ne sarakstīt! A jau 09.01.2020

Sia Alfor - Feniks

Feniks Ночью пришел поиграть из другого города. Охранник перед носом закрыл двери, обьяснив, что нельзя. Хотя я человек, который постоянный клиент. Запрета на игры я не имеею. Прошу разобраться с данными охранником, который без причины запретил доступ к досугу.

сп Спам 08.01.2020
Komentāri 0

Grand Prix - Grand Prix/ Mirušā personām sūta vēstules

Grand Prix/ Mirušā personām sūta vēstules Pirms sūtat šādas vēstules pārliecināties vai persona nav mirusi. Jau 2 gadus jūs sūtat miruši personai vēstules.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes