LV RU

Bildes

Labas Riepas - Плохой сервис

Плохой сервис Ne Labas Serviss

A Alex Korchagin 9 st atpakaļ
Komentāri 0

FARM MILK 3,2% - FARM MILK 3,2% Polija

FARM MILK 3,2% Polija Открыла молоко FARM MILK 3,2% добавила в кофе,делаю глоток а меня ждал сюрприз выплёвываю червяка .. Срок 15.05.2021 года ... И как после этого мне дальше покупать этот продукт?! Мерзость.

M Marinakiseljova 02.12.2020
Komentāri 0

Auto SDL, Autoserviss Rezekne - Slikts serviss

Slikts serviss Atbraucu tikai uzbortēt uz diskiem riepas un nomainīt nipeļus, samaksāju par to 30 eiro. Domāju, ka par tādu summu darbs tiks izdarīts ideāli, tomēr, montējot diskus uz mašīnu, ieraudzīju, ka darbs pavisam nav kvalitatīvs, to var redzēt uz foto. Izbraucot uz ceļa, uzreiz sapratu, ka nav labi nobalansēti diski, radās arvien lielākas vibrācijas, tāpēc apstājos un sapraru, ka puse atsvaru ir atlīmējušies. Iepriekš riepu montāžu veicu "Riepu garāžā", kur par paveikto darbu samaksāju mazāk un tas bija veikts perfekti. Slikts serviss, nerekomendēju!

Rimi - Slikta gatavošana

Slikta gatavošana Nopirku rimi veikalā pelēkos zirņus ar speķi. Domāju kaut ko ātri paēst bet izrādījās viņi bija tik cieti ka zobus lauza ārā. Nebija kārtīgi pagatavoti. Pārdevējas attieksme arī nebija ļoti laba, jo viņa pat ne sasveicinājās kad pateicu labvakar. Slikts serviss 😤😤😤 Rimi olympia

G Gints 29.11.2020
Komentāri 1

Virši - Virši krāpšana

Virši krāpšana Brocēnos, 29.11.20 13.05 Iegādājos desiņu, grauda maizē. Protams no tik nesmukas desiņas, apetīte pārgāja. Nauda netika atgriesta.

L Lita Puškaļova 29.11.2020
Komentāri 1

Valdori - Ужас

Ужас Ужас а не колбаса

Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Slīkts serviss!!!

Slīkts serviss!!! Slīkts serviss! Rupji runā, ne sasveicinājās, ne atvadījās, uzvedās agresīvi! Uz māņiem jautājumiem atbild agresīvi, pret saslimušo cilvēku ļoti slikta attieksme!

LAT REAL ESTATE - Обман

Риэлтор Владимир Морозов обманул нас и сдал на год квартиру которая продаётся! Когда мы съехали из за постоянных приходов покупателей! Он не вернул деньги и угрожает судом! За то что как будто в мы разгромили квартиру! Подскажите как быть?

I Inna Bukauskaite 26.11.2020
Komentāri 3

Valsts Policija - Slikts serviss

Slikts serviss Un tā policija ievēro manieres stāvot uz trotuāriem., 💪💪💪Žēl ne nofotografēju numurus lai zinātu foršs policijas darbiniekus.

JŪRA zivju pārstrāde. - Krāpšana

Krāpšana Atverot šo siļķu trauku ar sīpolu marinādi atklāju,ka tur ir sīpoli ar siļķu marinādi.Gar trauka malu pusotra rinda ar siļķu gabaliņiem un pārējais sīpoli.Gribēju siļķi dabūju sīpolus !

M Māris 26.11.2020
Komentāri 0

Tokyocity - Slikts serviss

Slikts serviss Uz svētkiem pasūtījām suši, lai palutinātu sevi. Izvēlējamies, kā parast iemīļoto tokyocity. Diemžēl, mūsu izvēle, kā kadreiz, vairs neiepriecināja. Suši galīgi zaudējuši kvalitāti. Bekons vairs nav viss apkārt, izmērs mazāks. Garša pavisam cita, jo noteikti ir izmantots cits bekons. Ļoti žēl, ka vairs nav kā bija agrāk - izskatīgi, lieli, gardi un sātīgi suši.

PayPal - PayPal - Vēstule e pastā

PayPal - Vēstule e pastā Saņēmu šādu vēstuli no Paypal. Domāju ka kārtējā krāpnieku uzdarbošanās.

M Mammīte Zane 19.11.2020
Komentāri 1

Can Can - Nekvalitatīvs ēdiens

Nekvalitatīvs ēdiens Uzskodu,draugu plates vietā dabujām šo! No 4 porcijām salasiju šo,pārējais bija metams ārā😡 Kraukšķ.vistas nūjiņas un ,,uzkodu,,plate var redzēt bildē!Žēl,ka čeku nepaņēmu

Hesburger - Šādi izskatās mans hesburges atnesot mājās

Šādi izskatās mans hesburges atnesot mājās Māceklis salika visu iekšā,atnāku mājās un beigās ir šādi.

AS G4S - Pilnvaru parkapums.

Vadetais Kaspars Gros gribeja sist savu darbinieku.

A Anonim.Apsardze 10.11.2020
Komentāri 2

Rīgas namu pārvaldnieks - Rīgas namu pārvaldnieks/ Man kā patērētājam nau nekādas tiesības

Rīgas namu pārvaldnieks/  Man kā patērētājam nau nekādas tiesības "Šodien pēc iepriekšējā pieraksta devos uz Rīgas namu pārvaldnieku - "Kurzemes namu apsaimniekotāja galveno ēku, Mārtiņa ielā 7, Rīga konsultācijā par īpašumu apsaimniekošanu... Daži Darbinieki tur strādā šausmīgi nekompetenti - biju atnākusi uz iestādi 30 minūtes ātrāk... - " jautājums viņiem no manas puses bija kur es varu apmeklēt toleti?..- - atbilde bija sekojoša: - toletes apmeklēšana ir iespējama tikai darbinieku personālam un man kā patērētājam nau nekādas tiesības,,, "tad es jautāju...

S Simona Ērgle 09.11.2020
Komentāri 3

NS King - NS King / Обман

NS King / Обман Вчера 6.11.2020 в торговом цэнтре Альфа в магазине NS king примерное время покупки с 17:30 до 18:30, примерно время потому что у меня нет чека и спросив про чек и гарантию продавцы меня обманули сказав что положили мне чек и гарантийный талон, то есть я потратила почти 90 евро на покупку и что случись я получяеться выкинула деньги на ветер, знаете это была последняя покупка в вашем магазине

L Leite Irina 07.11.2020
Komentāri 1 Apavi

Balta - Drausmīgi cilvēki

Drausmīgi cilvēki Auto tiek nekvalitatīvi nokrāsots. Balta eksperts pasaka, kad viss tur ir kārtībā. Kaut gan auto nokrāsots pilnīgi citā tonī. Vilnis Baltas eksperts pasaka, kad auto ir vecs. Tapēc nevar kvalitatīvi nokrāsot. Un savu kłūdu vińu nelabos. Cenšoties iestāstīt, kad tas nav orgināls krāsojums. Ziniet esmu krāsojis vairākus auto. Un jebkurš krāsotājs pietonē krāsu esošajam tonim. Tas viss ieilga. Kamēr beidzās Kasko. Tad vnk lieta tika izbeigta. Super attieksme.

Ivars Lasmanis - Zaglis

Zaglis Šis vìrietis Ivars Lasmanis nozaga man màjas atslègas kamèr stràdàju dàrzà.Seksuàli man uzmàcàs ,nozaga briljanta gredzenu 500€ vèrtìbà,

V Vecvagare Inga 03.11.2020
Komentāri 0

Ss.com - Удаляют объявление только из за того что у меня на эвакуаторе наклеен номер моего телефона

Удаляют объявление только из за того что у меня на эвакуаторе наклеен номер моего телефона Посмотрите как это происходит

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes