LV RU

Bildes

Rīgas Anniņmuižas vidusskola - Rīgas Anniņmuižas vidusskola / beigtie dārzeni

Rīgas Anniņmuižas vidusskola /  beigtie dārzeni Tādus ābolus dod Euro savienība berniem

ми Михаил potapovich 16.02.2017
1 Bērni

Salonā Saulesspuke Briesmīgs serviss

Salonā Saulesspuke Briesmīgs serviss Salonā "Saulesspuke" Siguldā nenormāli "kruta friziere! Trīs ar pus stundas nosēdētas-mati sabojāti un 52€ izmesti ? "Friziere" vārdā Sigita-vienkārši drausmīga meistere! Skaidri un gaiši izstāstīju,ka vēlos pakāpenisku sapludinājumu,kas tagad ir topā un sauc par OMBRU...pat bildes rādiju! Rezultātā jāmeklē kāds kas šo vājprātu izlabos ?

Sa Sanita Biļčuka 10.02.2017
3

Ar 5dat beidzas termins. Labu apetiti!

Ar 5dat beidzas termins. Labu apetiti! Loti gardas vakarinas...paldies! Puka tada ka vājprāts...ar 5beidzas termins...3izgatavots...bet jau tada puka virsu...vajprats..nez vai jums tadu gribetos vakarinas! Visu laiku nav bijušas tadas problēmas bet soreiz ssmu loti vilusies... Smaka ir nenormala...olas vecas vai ieliktas..drausmas...! ;)

Zi Ziedite 05.02.2017
1

Ziedu salons Plači Jelgava Pasta iela 51

Ziedu salons Plači Jelgava Pasta iela 51 Tas notiek ar puķiem pēc 6 stundām. Sapratu ja dzivo cilvēks 5km no veikala varētu būt ka truks ūdeni bet te dzivo pretī ziedu salonàm un atnest puķies var pa divam minūtem. Pretīga sajūta kad bērns laimīgs uzdavina mammai vārda dienā un šitādi paliek puķies???????????? skumji uz tādiem pat skatīt un tas jau nau pirmāis gadijums ar šo ziedu salonu.

Ve Veronika Hermane 04.02.2017
0

RIX - Lidosta Rīga / RIX/ Slikts serviss

Lidosta Rīga / RIX/ Slikts serviss Slikts serviss, pieņem cilvēkus ar bagāžu, kas nestāv kopejā rindā.

Ar arci123 23.01.2017
4 Pakalpojumi

Forsale.lv - Forsale.lv/ Krāpšana

Forsale.lv/ Krāpšana Par šo sludinājumu mājas lapu: - sludinājumiem nav attēlu; - teksi ir vienkārši tulkoti no google translate; - tie ir nesakarīgi un kopēti no citām slud. lapām; - tālr.n. ir "uz dullo" salikti cipari; - iespējams apmaksāt tikai ar sms (un nosūtot kodu, nekāda atbildes īsziņa neatnak. zaudēju eur2,49) - nosūtiju vēstuli "redaktoram", neviens nav atbildējis. 05.01.2017 izveidoju sludinājumu šai lapā un pie "sludinājuma apmaksāšana" sadaļas vienīgais apmaksas veids bija "ar sms"(pie citiem...

Krāpšana

Krāpšana Cilveks kuram pieder šis profils, ar krapniecisko veidu raksta meiteniem un saka ka viņam ir problemas un vajag naudu lai viņu ne nogalinātu un ta talāk, visu naudu ir janosutā uz kontu it kā viņas māsas. Виктория Гончар. Lūdzu esiet uzmanigi.

Ci Cilvekss2400 05.01.2017
0

ProRmotors - ProRmotors/ Krāpšana, slikts servis

ProRmotors/ Krāpšana, slikts servis bija problēma ar kvadraciklu Suziki ltr-450, dzinēja kaut kas. Piezvanīju uz ProRmotors, noskaidrot vai viņi uzņemas labot tadu kvadraciklu, atbildēja man ka jā, ka labo visu un visu zina, prot, utt. Es aizvedu teica ka ir rinda jāuzgaida, gaidīju 3 nedelas tad man zvana uz saka ka ir jamaina cilindrs un virzulis, es prasiju kapec ta notika, ka sabojajas, teica ka braucu bez ellas , kam es nepiekritu un teicu ka vienmer parbaudu ellu un ka vis bij akartiba. Es prasiju vai nevajag labāk...

Nd nd34 04.01.2017
0 Meistari

Ceļa bojāšana tīrot sniegu - Sabojāts zālājs pie sētas

Sabojāts zālājs pie sētas Tīrot sniegu ar traktoru sabojāja ceļa malu un zālāju Rīgā, Zalves ielā.

RD Electronics - Nekvalitatīva prece

Nekvalitatīva prece Gribu brīdināt tautu, nepērkat adapterus RD elektronics,es nopirku OTG adoteri, adapteris nedarbojas vienkārši pieslēdz flešku un nēkas nenotiek,fleškai pat gaismiņa neiedegas un telefons arī flešku neuzrāda

Ne Nenopietni1 29.12.2016
2 Mobilie telefoni

Prismā / Svaigi Produkti

Prismā / Svaigi Produkti Nopirkts šodien siers 26.12.2016 , iepakots Prismā un terminš vēl līdz 29 datumam , majās atvēru un negaidīts pārsteigums. Galvenais līdz tam meklēju Riga plaza prismā , sēnes svaigas pie dārzeņiem neatradu , uzprasīju pārdevējai , kura mani aizsūtīja gandriz uz trijiem burtiem. Uzreiz garastāvoklis bija drausmīgs par tādu apkalpošanu un tad vel siera pārsteigums. Kur skatās priekšnieki, ka strādā darbinieki un kādi ir produkti !!!! Par to vispār varētu sūdzēties talāk ...Lūdzu ńemiet vēra to .!!!

Vi Viktorija Shlegele 26.12.2016
2

Krāpšana/ Permanent no Kristinas Jursevicas

Krāpšana/ Permanent no Kristinas Jursevicas Labdien pa vasaru nolēmu uztaisit permanent nu atradu tādu Kristini Jursevicu Imanta Kleistu iela. Uzacis maksāja 120 lupas 130. Nu atnācu uz profilaksi te pēkšņi profilakse maksa izacis 70 lupas 80!!! Uztaisīja acu konturu pēc 1 nedēļas neka nav redzams par tādu teiksim mākslas darbu samaksāju 150 e tad sij nu zvanu un saku kas ta par fignu runa gāja par biezam linijam un man neka nava un manai tantei vispār neka nava si atbild tas tev laikam krasu nepaņema tapēc kad pirms mēnešreizem a tantei...

Na Nadina Dapkus 22.12.2016
1

SKY - SKY/ Bojajums

SKY/ Bojajums Классные мандарины за 5€/кг. Спасибо за лохатрон:) Sky на krasta!:) ) ) цена это еще не показатель качества:) мало того - они сухие и не вкусные. Даже в rimi в коробке "simfonija" на много вкуснее!!! Даже не понимаю как такое можно продавать! Это просто давольно странно для такого "high end" супермаркета (если хотите держать этот уровень конечно) . :)

Garšīgi

Garšīgi Un tādu produkciju mēs pērkam no Talsu gaļas,ļoti bieži ir gadījies,kad produkcija ir jau šā smirdējusi un atverot iepakojumu sojas spiežas par visiem galiem ara,patiesam neesmu ēdīs sliktāku produkciju par Talsu galu,cenas vienkārši neadekvātas Latvijas tirgum,vai jūs pirktu tādu produktu,es ne

Ca Camelot 04.12.2016
0

Tirgo brāķus

Tirgo brāķus 15.10 nopirku 2 pārus(Tamaris,Rieker) apavu.Pēc 7 dienu nēsāšanas zole saplīsa.Čeku diemžēl pazaudēju,bet bija konta izdruka.Nesu uz veikalu,kur man deva cerību,ka būs kompensācija neskatoties uz to ka čeka nav.Tā nu ar cerību gaidīju atbildi un tikai šodiem 03.12 pasaka ka nebūs nekādas kompensācijas,jo nav čeka!Tad kāpēc tik ilgi "jāmarinē"bija?Lieki piebilst,ka otrs apavu pāris,par ko pārdevēja teica ka ir ziemas apavi,laiž mitrumu cauri,kā uzvelku sniegainā dienā.Tirgo pēdējos s***s!! 89.63€ kaķim zem astes!! Veikals atrodas Jelgavā t/c Raf.Nekad vairs tur neko nepirkšu!!

Kr Krīze 03.12.2016
0

Latvijas Pasts - Bojats iepakojums

Bojats iepakojums Sikpaka ielikta pastkastē 02.12.2016 no paša rīta 08.00 , iepakojums atvērts,preces iepakojums arī atverts. Jēkabpils,Dambja iela

Le LENAKEA 02.12.2016
4 Pakalpojumi

Maxima - Maxima/ Bojajums

Maxima/ Bojajums Ka vienmēr Maxima par visu padomāts!!!

Ve Veronicka 16.11.2016
11 Pārtikas produkti

Lietišķās mākslas muzejs - Lietišķās mākslas muzejs/ muļķošana

Lietišķās mākslas muzejs/ muļķošana Nav smuki piedāvāt izstādi, kas it kā veltīta Heimrāta 90 gadu jubilejai, spriežot pēc muzeja mājaslapas, bet izlikt tikai 2 viņa darbus. Jūtos uz muļķi paķerta.

In Ina 15.11.2016
0 Atpūta / Izklaide

SIA NL Auto, Ogre, Akmeņu iela 41 - Bojājums

Bojājums Ja jums ir apnikusi krāsa uz diskiem, tos droši var nodot SIA NL Auto, Ogre, Akmeņu iela 41, arodskolnieku gādīgajās rokās.

Gi Gintb52 12.11.2016
0 Autoservisi

Pasažieru vilciens - Automātiskās durvis

Automātiskās durvis 1. Aprīlis vēl ir tālu, bet PV dāvā mums jokus jau 1. Novembrī. Braucam ar atvērtām durvīm no Rīgas uz Daugavpili. Žēl gan, kā automātiskās durvis neveras ciet automātiski. Būtu jau labi, kā kāds mēģinātu tās salabot... Ļoti aukkksti. Žēl, ka vēl sildītāji strādā slikti.

Iv Ivi_123 01.11.2016
1
SubWay