Reitings Kafejnīcas, bāri

25%
Šašliku centrs
Restart Cafe

Mcdonald's - Attieksme

Attieksme Ne reizi šeit iebraucot naktī nav bijusi normāla attieksme..pārdevējas nesveicinās, uzvedās tā itkā mēs viņām būtu kko parādā..18.04 naktī tieši tāds pats gadījums, 15min nostāvējām,nogaidījām pie drive kamēr beidzot mūs apkalpoja un arī uz labvakar sveicienu nosauca summu un agresīvi aizvēra lodziņu..Un tiešām jau kuro reizi kartupeļi bija auksti.. Varbūt uzņēmumam vajadzētu aizdomāties par klientu apkalpošanas standartu kursiem. Pati strādāju šajā pašā sfērā un zinu kā ir kad kāds klient...

Pica Diāna Ventspils - Slikts servisa

Slikts servisa Pasūtīju 1 veselu un trīs pusītes, saņēmu 4 pusītes. Visas apdedzinātas un sagāztas. Kurjers fiksi nozuda un sazvanīt uz norādīto tālruņa nr arī nevienu nav iespējams. Slikts serviss, neiesaku!

Marus lv - Kavēts derīguma termiņš, strādnieki alkohola rēbuma, antisanitārija

Kafejnīcas strādnieki visi statagā alkohola rēbumā, viena no viņiem izskatās ka vispār nakšņo tur pat uz vietas, ēdieni mēdz būt ar kavēto derīguma termiņu…. Un tā nav vienīgā reize! It īpaši cenšaties nepasūtīt tur neko kad gatavo gaišmataina pavāre, tā vienmēr galahakajā stīmē… neiesaku pat iet pa to ielas pusi, jo bieži vien pie kafejnīca pulcējas piedzērušies vīrieši, kuri izskatās pēc cietumniekiem, gan jau ka vietējie alkoholiķi.. Nevienam neiesaku

Kuku Milis SIA / Valmiera K Baumaņa 9 - Slikts serviss

Neiesaku iet pēc kūkām uz kūku Mīlis Valmiera k Baumaņa 9 kur pārdod vecas vai ari nepareizi glabātas (tā bija medus kūka) vēlējos pārrunāt ar pārdevēju kura tajā diena pārdeva un atnāca vel viena darbiniece iespējams vadītājā viņas novel problēmu uz manam brokastu maizītēm un nevēlējas risināt situāciju tāpēc es ari rakstu sūdzību lai izlasot zin ka labāk tur neiet citādi var dabūt ātras kājas neiesaku iet uz šo iestādi protams ka es tur kājas nesperšu nekad nekad.

Zupu restorane Tikaj karote - Плохое обслуживание

Подошли сделать заказ, девушка была занята телефоном, долго ждали, наконец - то на нас обратили внимание. Заказали, нас не предупредили, что нужно забирать самим супы. Долго ждали, когда подошли спросить, скоро ли принесут, ответ был ужасающим, сказали: а жопу вам не отлизать. Это просто ужас, я сама работаю в торговой сети, но такого хамства себе никогда не позволяла. Очень стыдно за таких работников. Надеюсь руководство фирмы примет меры, научит вести себя с клиентами.

Kuku Milis SIA / Valmiera K Baumaņa 9 - Slikts serviss

Neiesaku iet uz KUKU MILIS VALMIERA K Baumana 9 est kūkas Tur pārdod vecas vai ari nepareizi glabātas kūkas vai ari izpārdod vecas Pārrunājot ar tas dienas pārdevēju un otra bija laikam vadītajā Viņas uzstāj uz to ka man slikti palika no brokastu maizītēm Viņas neatzina savu vainu Tāpēc es ari rakstu lai citi izlasot manu rakstu padoma kur iet ( tā bija medus kūka ) NEVIENAM NEIESAKU IET UZ SO IESTADI Bet ja grib ātras kājas tad var iet.

Pie Gabrieļa - Очень не вежливый хозяин

Очень не вежливый хозяин Приехали в ресторан, не успев зайти нам сказали зачем вы сюда пришли, у нас мест для вас нет! Спросили почему вы так общаетесь? Вы же должны радоваться что у вас есть много клиентов…в ответ мне не нужны клиенты!

Caffeine - Iespējams barista zem narkotikām

Iespējams barista zem narkotikām Sveiki, vēlos izteikt nepatīkamu ziņu. Ieejot Caffeine baristas darbiniece bija zem Letes, nodomāju - mazums kaut ko piekārto u. C. Lietas, bet kad kafiju biju izvēlējusies, darbiniece berzēja sausās lūpas un ar izbīļa acīm mani pamanīja un mazliet šokēta piecēlās kājās. Pēc skata elsoja it kā tūlīt ģībtu. Nezinu vai bija zem narkotikām vai vienkārši ar Veselības problēmām, bet uzsaktu, ka tas nav normāli un ir jādara kaut kas lietas labā. Kā arī baristas pagatavotā kafija bija diezgan auksta...

Kuku Milis Valmiera - Slikts serviss

Neiesaku iet uz šo iestādi Valmiera K Baumana 9 SIA Kuku Milis ēst kūkas jo tur pārdod vecas vai temperatūru nepareizi glabātas (tā bija medus kūka) biju aizgājusi aprunāties iznāca tas dienas pārdevēja un laikam vadītāja izstāstot problēmu it ka tika uzklausīts bet lika vainu uz manam brokastīm vai pusdienām protams viņas savu vainu neatzina tāpēc es ari rakstu jo tas iestādes darbinieki negribēja uzklausīt protams es pateicu ka rakstīšu sūdzību bet viņām pie vienas vietas tāpēc vēlreiz atgādinu valmieriešiem ja grib ātras kājas ejiet uz šo iestādi.

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Apmeklēju 28.02.2024 Origo Hesburgeru, apkalpoja meitene ar tumšiem matiem, vienkārši tik slikta attieksme pret klientiem, uzvedas tā it ka tas ir viņas Hesburgers, ar ļooot sejas izteiksmi apkalpoja mūs. Negribot to darīja. Mīļā mana ja nepatīk darbs ar klientiem, ej atrodi kaut ko citu!

Kūku mīlis SIA - Slikts serviss

Nevienam neiesaku iet uz šo iestādi Valmiera k Baumaņa 9 kur pārdod vecas kūkas (ta bija medus kūka) ja grib dabūt ātras kājas tas dienas pārdevēja un laikam ar mani uz pārrunām atnāca vadītāja gribēja iestāstīt ka man tas ir no brokastu maizītes nevienam neiesaku iet uz so kafejnīcu.

Caffeine - Slikts serviss un kafija

Slikts serviss un kafija Kafijas ir ļoti pārsaldinātas un neiespējami izdzert visu, jau vairākas dienas ir briesmīgas kafijas. Apkalpotājā lej pusi no krūzes ar sīrupu un vel papildus ļoti daudz topingu. Lūgums nomainīt apkalpotāju, lai varētu turpināt tur iet. Kafijas tiešam negaršīgas, garšo vainu ka ir briesmīgi pārsaldināts vai ari garšo ka būtu piededzināts piens ar ļoti daudz sīrupu.

Kūku mīlis SIA - Slikts serviss

Neiesaku nevienam apmeklēt Valmiera k baumana iela kafejnīcu kuku milis kur pārdod vecas kukas piem. Medus kuka kura iespējams bija veca vai nepareizi uzglabāta runājot ar pārdevēju un iespējams otra bija pati vadītajā protams noliedza ka pie vainas nav medus kuku bet manas brokastis vai pusdienas jo man pec kukas esanas palika slikti. Tāpēc gribu brīdināt citus pirms tur ejat ko pērkat protams es tur vairs kaju nespersu. Tāpēc es ari rakstu sūdzību lai citi izlasa ja vel no tam darbiniecēm būtu kaut kada iesaiste tad šī sūdzība varbūt nebūtu.

Junge - Nekvalitatīva pārtika

Esmu pilnība un galīgi pret tādiem uzņēmumiem kuri tirgo nekvalitatīvus produktus. Biju iegādājies vairākas preces, pīrāgu ar vistu un belašu un gan mikla gan gala es pat tādu dzīvniekiem nedotu est! Garša pretīga, ēst nav iespējams! Būtu superīgi ja junge vieta paradītos kāds sakarīgs mājas kafejnīca.

Ozoliņa konditoreja - Kvalitāte

Kvalitāte Tika iegādāta kūka Elvi veikalā, ražotājs Ozoliņa konditoreja. Vienkārši kaut ko pretīgāku nebiju ēdusi, pat nesaprotu no kā var būt tāda piegarša, taka plastmasa, vai veca eļļa.

Kūku mīlis SIA - Slikts serviss

Gribu darīt zināmu Valmieriesiem un viesiem Neiesaku iet uz kafejnīcu Vamiera Baumana iela uz Kuku milis kur pārdod vecas kukas (tā bija MEDUS KUKA) jo citādi var dabūt ātras kājas Aprunājoties ar pārdevēju un laikam tā bija vadītajā to visu noliedza un lika vainu uz manam brokastīm ko edu majas.

Caffeine - Slikts serviss

Slikts serviss Ledus kafija ar ~ pieciem ledus gabaliņiem un trīs espresso (?) . Palūdzu uztaisīt ledus amerikano no trim espresso, jo nebija pieejams cold brew. Godīgi … bail pat dzert, kaut gan kvalitāte kafijai sen vairs nav tāda kā agrāk, ar ko rēķinos, bet šis ir kas pāri “jaunajiem standartiem”. Pati esmu strādājusi ar kafiju un zinu kā tai jāizskatās aukstā veidā. Pat pagatavošana bija aplama. Kaut gan piebildu, kā taisīt būtu vēlams. Meitene visticamāk jauniņā, bet man nauda samaksāta un dzēriens ir kāds ir. Akropole Rīga

Kioto / Sushi & Uzkodas - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Pastāstīšu par savu pavisam noteikti pēdējo reizi, kad biju Kioto klients. 😗 ļoti negribas izspēlēt “Jažematj” kārti, bet nu tomēr, ar 2 maziem bērniem (gandrīz 1 un 2 gadiņi) apzinos mūsu ģimenes iespējas paēst valentīndienas pusdienas klātienē uz vietas, un pasūtīju setiņu ar komentāru, ka uz vietas, uz plkst 12: 00. Brauciens nav dikti garš, bet tomēr sapakot 2 mazos un 25 minūtes braukt uz kafejnīcu ar mērķi paēst, padzīvoties uz vietas sajutos ļoti stulbi, kad starp līdziņemamo setu rindu...

Hesburger - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Pasūtīju lielos frī kartupeļus par papildus piemaksu 50 eiro centu vērtībā. Pēc pasūtījuma saņemšanas konstatēju, ka esmu saņēmis mazos frī kartupeļus ar savu komplektu. Nu jau kā krievu laikos, ka deficīta preces varēja dabūt tikai pa blatu. Šausmas! Esmu vīlies, jo nesaņēmu solītos lielos frī kartupeļus, un turpmāk būšu Makdonalds klients! Bēdīgi.

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Jau kuro reizi pasūtot Hesburger, viemēr kaut kas trūkst, saprotu, ka visi esam cilvēki, gadās aizmirst kaut ko, bet šovakar ar ģimeni pasūtot hesburger, trūka kebabs, tortīlija, divi hesburger burgeri un viens siera burgers, kā arī mazā kola un lielās kolas vietā ir ielikta mazā Fanta , lielu kartupeļu frī vietā, visi tiki iedoti mazie kartupeļi frī , lai gan visiem bija lielie komplekti! Kā var gadīties tik daudz ko aizmirst? Un, šī nav pirmā reize, vienmēr kaut kas trūkst, VIENMĒR! Laba apkalpošana tur viennozīmīgi nav. Nekad nav bijusi laba saskarsme ar šo iestādi!