LV RU

Cata

MežrūkumiK SIA
www.garsigi.com
Adrese: Jāņa Poruka iela 8
Cēsis
Cēsu nov.
Latvia - LV-4101
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 29113954
+371 20207738
+371 29549538
Informācija: Juridiskā adrese
Līgatnes iela 25 - 2,
Cēsu nov., Cēsis, LV-4101
Darba laiks: 8:00 - 16:00
8:00 - 16:00
8:00 - 16:00
8:00 - 16:00
8:00 - 16:00
10:00 - 15:00
slēgts
Kategorija: Atpūta / Izklaide  •  Kafejnīcas, bāri
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

19%
Sūdzības
9
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
8
Apskatīt statistiku

Cata - Sūdzības un atsauksmes

Cata - Ļoti, ļoti slikts serviss

Ļoti, ļoti slikts serviss Šodien 24.04.2020. Vēlējos braukt ar mikroautobusu Sigulda-Ragana-Rīga plkst 16: 42 kopā ar savu suni, kas nesver pat 5 kg un ir vēl pavisam mazs kucēns. Autobusa šoferis rupji atcirtis, ka sunim līdzi nepieciešama potēšanas pase - kas vispār nekur nav minēts nosacījums, un izdzina mūs ar suņuku no mikroautobusa. Paldies jums cata, par tik “jaukiem” darbiniekiem. Pilnīgi “prieks” skatīties. Es centīšos vairs nekad neizmantot sabiedrisko transportu un pēc iespējas pārvietoties ar savu auto...

Cata - Slikts serviss

Slikts serviss Šī gada 17. Februārī pl. 15.43 Cēsīs autobusa pieturā Uzvaras bulvāris iekāpjot autobusā, notika negadījums, kur 9. Maršruta Cata autobusā durvis tika iespiesta 1942. G. Dzimusi sieviete. Sieviete negadījumā guva traumas, bet autobusa vadītājs pat neatvainojas un nesniedza nekādu palīdzību.

Cata - Slikts serviss

Slikts serviss Š. G 15, februārī gaidot pieturā Inciems uz Valmieras šosejas, neapstājās autobus Limbaži-Sigulda 18: 20 šajā pieturā. Stāvot pieturā ar atstarotājiem, gaismiņu spīdinot un pat rādot šoferim lai apstājās, šoferis aizbrauca garām. Ņemot vērā ka šis ir pēdējais dienas autobus lai tiktu līdz Siguldai esmu ļoti vīlusies netiekot uz mājām.

Cata - Vadītāja neadekvāta uzvedība

Vadītāja neadekvāta uzvedība 12. Janvāri 2020. Gadā es devis uz Rīgu. 13.54 iekapu autobusā valsts numurs hl7965 reisa Sigulda-Rīga Gaujas pieturā. Uzreiz vadītājs "kāpēc tu iekapi pirmais? Kāpēc nepalaiži parējos? " es: "Viņi brauc līdz Vangažiem un mums līdztiesības! Un mācīt ko darīt citiem nav Jūsu pienākums! Es pieturā biju pirmais! " tālāk viņš man ar paaugstinātu sak draudēt! Vai tiešam bezkaunība tā ir cata motīvs? Saprotu ka tā ir latviešu mentalitātes pamatsakmens, un ja sieva tev nedod, tas ir tava problēma...

Cata - Slikta attieksmes

Slikta attieksmes Labrīt ļoti nelaipns šoferis ar bērnu braucam es uz smilteni bērns līdz blomei. Nebija uz kartes nauda bija 10e. Šoferis burkseja nebija uzreiz 50e. Nevar izmainit 10e. Dels bija pirmstam stāstīja, ka šoferi nereti pārmet un burkšķ. Sorit sastapos pati ar to. Sabojāta visa diena no paša rīta.

Cata - Ēdināšana, Netīras kastes...

Ēdināšana, Netīras kastes... Sveiki, cata bistro uzņēmums, kas strādā ar augstām cenām itin visā, kur darba kvalitāte vairs neatbilst cenai. Ēdināšanas pakalpojumu summas ir gana augstas, lai šādās kastēs mums piegādātu ēdienu? Godīgi zūd apetīte redzot no malas ko šādu. Jums līmenis krītas bet cenas aug!

MežrūkumiK - Slikts serviss

Slikts serviss Ieturot pusdienas Cata Bistro atklājās nepatīkams pārsteigums, ēdienā bija mati. Vai tiešām meitenes, kuras strādā pie ēdienu porcionēšanas tiešām nemāk uzvilkt cepures. Vai tiešām priekšniecība ir tik vienaldzīga par to? Šai iestādei reputācija iet uz slikto pusi.

Cata - Autobusa biļete

Autobusa biļete Šodien Rīgas kase prasīju biļeti līdz noteiktam galamērķim, bet man izsita biļeti 1 pieturu pirms. Jo pietura kuru man vajadzēja nav autobusa pieturu sarakstā! (mana izvēlēta pietura 500 m tālāk) Sasniedzot biļetes galamērķi ārā lija lietus tāpēc nolēmu brauktu uz vajadzīgo pieturu. Kāpjot ārā šoferis prasīja uzradīt biļeti, uzrādot biļeti teica ka man bija jāpērk biļete līdz nākošajai pieturai. Piedāvāju samaksāt bet šoferis atteicās. Šoferis mani apkaunoja visa autobusa priekšā!

MežrūkumiK - Īpašniece

Īpašniece Esam patstāvīgi bistro cata klienti. Esam ļoti vīlušies par vadītājas attieksmi pret klientiem un to pasūtījumiem. Pirms gadiem draugiem kāzās tika pasūtīts ēdiens šeit, bet neatveda kāzu brokastis un vadītāja šo nekomentēja. Gadi jau pagājuši, bet tēvs sūtīja no šejienes un vadītāja aizmirsusi pierakstīt. Kliedz savas vainas dēļ uz darbiniekiem lai fiksi satausa tēvam ēdienu un to nogādā uz priekuļiem. Un pēdējā reize bija nesen, pasūtījām lielu galdu priekuļos jau ļoti laicīgi- bet dienu...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes