Cata

MežrūkumiK SIA
www.garsigi.com
Adrese: Jāņa Poruka iela 8
Cēsis
Cēsu nov.
Latvia - LV-4101
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 29113954
+371 20207738
+371 29549538
Informācija: Juridiskā adrese
Līgatnes iela 25 - 2,
Cēsu nov., Cēsis, LV-4101
Darba laiks: 8:00 - 16:00
8:00 - 16:00
8:00 - 16:00
8:00 - 16:00
8:00 - 16:00
10:00 - 15:00
slēgts
Kategorija: Atpūta / Izklaide  •  Kafejnīcas, bāri
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

18%
Sūdzības
19
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
13
Apskatīt statistiku

Cata - Sūdzības un atsauksmes

Cata - Žēl darbinieces

Žēl darbinieces Es nespēju, saprast vai tiešām visur Viada ņirgājas pa darbiniekiem, vai kā? Sāksim ar to ka pārdevējai jāklausās kāpēc nestrādā 3 mēnešus tualetē vis negatīvais uz viņas otrkārt, cilvēks ir viens, cilvēku ir daudz, un paspēt gan apkalpot gan desiņas, gan kebabus uzsildīt! Tā ir ņirgāšanās, ka uz vienu cilvēku tiek tik daudz uzgrūsts. Ne velti mi...

Cata - Slikts serviss ar krāpšanu

Slikts serviss ar krāpšanu Labvakar, braucot ar autobusu virziena no Saulkrastiem uz rīgu iekāpjot pieturā Siguļi un pērkot biļetes ar 3+ kartiņu sev un diviem bērniem vienam bērnam piemēroja 100% kuram ir 4 gadi bet otram bērnam 90% kuram ir 11 gadi nepiemēroja un tika samaksāts par pilnu biļeti. Ļoti skumji ka šoferis uz aizrādījumu ļoti nesavaldīgi skaļā tonī atbildēja, ka neesot uzrādījusi bērna apliecību kautgan bija abas apliecības gan mana gan bērna kopā pasē ielikta... Ceru uzņēmums paliks bagātāks...

Cata - Pretīga attieksme

Pretīga attieksme Jau pirmkārt šoferis nebija pieturā laicīgi, lai arī autobuss blakus tajai stāvēja 10 minūtes. Maršruts ir Mālpils-Rīga 14: 45 un 3. Aprīlī, un nekad neesmu saskaries ar kaut ko šādu. Iekāpjot uzrādu 3+ karti atlaidei, aizmirsu parādīt id, lai to apliecinātu, tad nevis palūdza id, bet uzburkšķēja. Pēc tam meitenei nebija mazākas Vienības par 10€ banknoti, negrasījās izmainīt, tad lika aiziet uz veikalu, arī 5€ bija pārāk daudz, tad atkal lika aiziet uz citu veikalu. Kas tas par absurdu, viņam grafiks nav jāievēro, ka galapunktā var ņemties 10 min pēc izbraukšanas laika?

Cata - Slikts serviss

Slikts serviss Autobuss Cēsis - Mežmaļi - Rauna 2021. Gada 9. Janvāra 11: 05 šoferis dusmīgs. Savu darbu nedara ar prieku, kaut ko burkšķ par to, ka ir 5€ skaidrā + autoostā pabrauca garām pieturai, pat nepiestāja. Šausmīga attieksme, un tā gandrīz vienmēr ar šo šoferi.

Cata - Slikts serviss

Slikts serviss 16.10.21. Plkst 6.12 bija jābūt autobusam (5601) pēc saraksta dārza ielā. Ne jau pirmo reizi braucu tik agri sestdienā ar šo autobusu. Bet šoreiz tas nemaz neieradās. Nogaidīju 10 minūtes, neredzēju pat ielas galā, neko darīt, bija jāzvana kolēģei, ka netieku uz darbu. Cik labi, ka ir tādi kolēģi! Citādi maize nebūtu izcepta un bulciņas arī. Kā lai tagad zinu, vai nākošo reizi šoferīts atkal neizdomā pagulēt!

Cata - Slikts serviss

Slikts serviss Labvakar. Arī beidzot mans mērs ir pilns. Tas sakara ar maksājuma karšu termināļiem Ogres filiāles autobusos. Esat tik laipni un veiciet modernizāciju jo šodien bija 7 reize kad karšu termināls nepieņem maksājumu ar karti, visu laiku kaut ko domā šoferis restartē, bet tas pats notiek pēc tam kad nenotiek maksājums. Ne man vienam arī pārējiem cilvēkiem un šoferi ari teikuši ir kad esot ziņojuši vadībai.

Cata - Slikts serviss

Slikts serviss Kādā valodā ar tiem ir jārunā? !, lai beidzot vienreiz un uz visiem laikiem tiktu salabota problēma ar norēķinu karšu lasītāju "komunikācijas kļūdu"? !? !? ! Pilsētas centrā ir internets! Tas nav meža vidus! Citām kompānijām nav tādas problēmas, un, ja arī bija, viņu tās ir atrisinājuši! Vai tiešām esiet, ka nevar jau sazin cik ilgu laiku izlabot vienu! Problēmu! Cik reizes var teikt? !? !? !?

AtrisinātaCata - Slikts serviss

Slikts serviss 24.11.2020 autobuss Rīga-Pabaži-Saulkrasti. Ļoti slikts serviss. Biju rēķinājies ar šo transportu, lai aizbrauktu līdz saulkrastu stacijai no pieturas Pabaži, jo ideāli var paspēt uz vilcienu. Man pēc tam vajadzēja braukt uz rīgu ar vilcienu. Biju ļoti vīlies, ka autobuss aizbrauca ātrāk par sarakstā norādīto! Autobuss pat neapstājās pieturā, vienkārši pabrauca man garām! Es uz to varēju noskatītīes, kamēr sabruka visi mani šī vakara plāni.

Cata - Slikts serviss

Slikts serviss Diemžēl nākas domāt par cata reisu Rīga - Limbaži reisu, kas kursēja vakar 14.10.2020 no Rīgas plkst. 18: 20 šofera darba ētiku (reisa neizpildi tarifa pieturā) , vakar gaidot autobusu pieturvietā " teika" plkst. 19: 15 šoferis ignorēja 3 pasažierus, neuzņēma viņus autobusā, pabrauca garām ignorējot mūs!

Cata - Slikts serviss

Slikts serviss Joprojām! Nestrādā stabili norēķini ar karti! Pēdējā maršruta busā nedrīkst "nestrādāt internets"! Vispār jau nevienā, cilvēkiem ir jābrauc uz darbu un mājām no rītiem un vakariem, bez nervu tērēšanas ar catas stulbajiem aparātiem! Nu jau vairāki gadi, kad nerisina šo problēmu. Un cilvēkiem nevajag "atrakstīšanos", bet vienkārši ņemt un atrisināt problēmu!

Cata - Nerisina tehniskās problēmas

Nerisina tehniskās problēmas Jau gadiem nerisina savas problēmas ar bankas karšu lasītāju iekārtām. Tās bieži nestrādā, pat covid laikā! Teorētiski norēķināšanās ar karti skaitās pieejama, bet faktiski to izdarīt ir veiksmes jautājums. Jau vairākas reizes rakstītas sūdzības viņiem pašiem, bet problēma netiek labota. Salīdzinājumam - citai autobusu kompānijai, kas kursē vidzemē (nordekai) , tāda problēma nav manīta. Ir dzirdēti šoferu mēģinājumi iestāstīt pircējiem, ka autobusā kustības laikā satelīts nevar to izsekot...

Cata - Ļoti, ļoti slikts serviss

Ļoti, ļoti slikts serviss Šodien 24.04.2020. Vēlējos braukt ar mikroautobusu Sigulda-Ragana-Rīga plkst 16: 42 kopā ar savu suni, kas nesver pat 5 kg un ir vēl pavisam mazs kucēns. Autobusa šoferis rupji atcirtis, ka sunim līdzi nepieciešama potēšanas pase - kas vispār nekur nav minēts nosacījums, un izdzina mūs ar suņuku no mikroautobusa. Paldies jums cata, par tik “jaukiem” darbiniekiem. Pilnīgi “prieks” skatīties. Es centīšos vairs nekad neizmantot sabiedrisko transportu un pēc iespējas pārvietoties ar savu auto...

Cata - Slikts serviss

Slikts serviss Šī gada 17. Februārī pl. 15.43 Cēsīs autobusa pieturā Uzvaras bulvāris iekāpjot autobusā, notika negadījums, kur 9. Maršruta Cata autobusā durvis tika iespiesta 1942. G. Dzimusi sieviete. Sieviete negadījumā guva traumas, bet autobusa vadītājs pat neatvainojas un nesniedza nekādu palīdzību.

Cata - Slikts serviss

Slikts serviss Š. G 15, februārī gaidot pieturā Inciems uz Valmieras šosejas, neapstājās autobus Limbaži-Sigulda 18: 20 šajā pieturā. Stāvot pieturā ar atstarotājiem, gaismiņu spīdinot un pat rādot šoferim lai apstājās, šoferis aizbrauca garām. Ņemot vērā ka šis ir pēdējais dienas autobus lai tiktu līdz Siguldai esmu ļoti vīlusies netiekot uz mājām.

Cata - Slikta attieksmes

Slikta attieksmes Labrīt ļoti nelaipns šoferis ar bērnu braucam es uz smilteni bērns līdz blomei. Nebija uz kartes nauda bija 10e. Šoferis burkseja nebija uzreiz 50e. Nevar izmainit 10e. Dels bija pirmstam stāstīja, ka šoferi nereti pārmet un burkšķ. Sorit sastapos pati ar to. Sabojāta visa diena no paša rīta.

Cata - Ēdināšana, Netīras kastes...

Ēdināšana, Netīras kastes... Sveiki, cata bistro uzņēmums, kas strādā ar augstām cenām itin visā, kur darba kvalitāte vairs neatbilst cenai. Ēdināšanas pakalpojumu summas ir gana augstas, lai šādās kastēs mums piegādātu ēdienu? Godīgi zūd apetīte redzot no malas ko šādu. Jums līmenis krītas bet cenas aug!

MežrūkumiK - Slikts serviss

Slikts serviss Ieturot pusdienas Cata Bistro atklājās nepatīkams pārsteigums, ēdienā bija mati. Vai tiešām meitenes, kuras strādā pie ēdienu porcionēšanas tiešām nemāk uzvilkt cepures. Vai tiešām priekšniecība ir tik vienaldzīga par to? Šai iestādei reputācija iet uz slikto pusi.

Cata - Autobusa biļete

Autobusa biļete Šodien Rīgas kase prasīju biļeti līdz noteiktam galamērķim, bet man izsita biļeti 1 pieturu pirms. Jo pietura kuru man vajadzēja nav autobusa pieturu sarakstā! (mana izvēlēta pietura 500 m tālāk) Sasniedzot biļetes galamērķi ārā lija lietus tāpēc nolēmu brauktu uz vajadzīgo pieturu. Kāpjot ārā šoferis prasīja uzradīt biļeti, uzrādot biļeti teica ka man bija jāpērk biļete līdz nākošajai pieturai. Piedāvāju samaksāt bet šoferis atteicās. Šoferis mani apkaunoja visa autobusa priekšā!

MežrūkumiK - Īpašniece

Īpašniece Esam patstāvīgi bistro cata klienti. Esam ļoti vīlušies par vadītājas attieksmi pret klientiem un to pasūtījumiem. Pirms gadiem draugiem kāzās tika pasūtīts ēdiens šeit, bet neatveda kāzu brokastis un vadītāja šo nekomentēja. Gadi jau pagājuši, bet tēvs sūtīja no šejienes un vadītāja aizmirsusi pierakstīt. Kliedz savas vainas dēļ uz darbiniekiem lai fiksi satausa tēvam ēdienu un to nogādā uz priekuļiem. Un pēdējā reize bija nesen, pasūtījām lielu galdu priekuļos jau ļoti laicīgi- bet dienu...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes