Kategorija "Jurisprudence / Konsultācijas"

Sūdzību skaits par uzņēmumu
Holberg
Ieva Ratniece advokāte
Jbmnj.lv
Santa Terjohina

Cēsu policija sadarbībā ar Vidzemes prokuratūru - neprofesionalitāte, izmeklēšanas vilcināšana, apsūdzēto aizstāvji

Līdz šim biju naivi domājusi, ka tiesībsargājošās iestādes vienmēr palīdz cietušajiem, bet izrādās dzīves realitāte ir graujoša. Ja, nedod Dievs, būsiet cietušie Cēsu pusē, tad droši ziniet, ka paliksiet paši vainīgi. Apsūdzētais, sniedzot liecību, var droši melot, jo Cēsu policijā netiek brīdināts par nepatiesas liecības sniegšanas atbildību, tādēļ, tiek attaisnots un netiek saukts pie kriminālatbildības, rezultātā cietušie paliek par pilnīgiem muļķiem, kas uzdrošinājās cīnīties par privātās mantas zādzību. Un otrs, mūsu valstī var droši zagt svešu mantu, vismaz līdz 10 minimālajām algām, jo mazākas vērtības nozagtai mantai netiek piemērota kriminālatbildība. Ja šādi strādā tiesībsargājošās iestādes, varbūt samazināt šo milzīgo aparātu mūsu valstī , atstāt tikai dažus profesionāļus, kas vēlās palīdzēt cietušajiem, un brīvos līdzekļus novirzīt medicīnai, lai varētu glābt smagi slimos, kuri nespēj segt medicīnas izdevumus.

Tiesu Izpildītājs Rolands Veinbergs - Квартирный мошенник

Всем кто имеет дело с судебным данным судебным исполнителем. После того, как этот наркоман продал квартиру моей знакомой и заработал на этом 5000 евро. Я посоветовала своей знакомой писать каждый день письма чтобы он подтвердил что долг уплачен и вот она каждый день писала ему письма на протяжении 1,5 года. И вот на днях он прИслал ей письмо что долг остался ещё 700 евро. Оговорюсь, что квартиру за копейки купила его знакомая ( это мы уже сами провели расследование) так вот мой вопрос в следующем. Как долго этот наркоман ещё может с неё что -то требовать? Уловили с ней ещё один факт, когда моя знакомая ему звонила она топала ногами, кричала и даже орала. Почему не отвечал на письма. А на том конце провода мы услышали такие слова: она ещё не дошла до кондиции. Это что? Сведение человека до безумия? Тогда для чего? Ей уже нечего отписывать этому наркоману.

Securex SIA - Обман населения

Добрый день! Хочу обратиться с жалобой на фирму securex sia, которая позиционирует себя как "детективная фирма". Фирма обманывает население, предлагая услуги детектива, так как дмитрий оболевич по-латышски Dmitrijs Obolevičs, который принимает заказы и якобы осуществляет "детективную деятельность" в прошлом строитель, с 9 классами образования! Не лицензий на фирме, не сертификата детектива у дмитрия оболевича на фирме не числится!, о чем каждый может удостовериться на сайте полиции (лицензионной комиссии) http://www.vp.Gov.lv/?Id=613. Согласно закону о "детективной деятельности" в латвии детективом может быть только лицо, которое отработало в правоохранительной системе латвии не менее 5 лет, либо у которого есть высшее юридическое образование в аккредитованном вузе в латвии! Не попадитесь на этого мошенника дмитрия оболевича, а также на те некачественно выполняемые услуги, которые он предлагает, не имея на то специальных знаний! Я почти попался, но вовремя проверил фирму Securex SIA на наличие лицензий и дмитрия оболевича, с которым я разговаривал, думая, что он "детектив". На сайте www.privatdetektivs.lv, как я понял, вся информация украдена с сайтов местных детективных фирм, о чем кишит весь интернет! Будьте аккуратны! Securex SIA, дмитрий оболевич по-латышски Dmitrijs Obolevičs, www.privatdetektivs.lv мошенники!

Jānis Bramanis - Prasa naudu par pakalpojumu, bet neveic savu darbu.

Ieteica kā labu juristu maksātnespējas nokārtošanai.Griezos pie viņa 2 gadus atpakaļ..Tad itkā to sāka virzīt un beigās paziņoja ka mazliet jānogaida.(tad veicu viņam maksājumu 500 eur apm.)Gaidīju atbildi...Kad atkal sazinājos..pateica ka laiks iztecējis un jāpiemaksā 250 eur.,ko arī izdarīju un atkal klusums.Neatbild ne uz e pastu ne zvaniem.

Daina Priedniece - Krāpšana

Krāpšana Loti slikts cilvēks... Es grutniece, ar 95€ ienakumiem menesii, audzinu meitu, dzivojam divata, norunajam ar dainu p, ka katru menesa 5 datumu, sūtīšu naudinu, pa 40€ bet si sieviete, nakdama preti, ja labi nav problemu, paskaidroju, ka vairak diemzel nevaru atlauties, sobrid jau esmu gaidibas ar otru mazuli, bet tiko ka konta ienak kkada naudina, daina suc ara no mana konta... Kur tad, palikusi vienoshanas!? ! Tik launu sievieti pirmo reiz, manu! ( ( (

Madara Rudzīte - Nepatiesas liecības sniegšana ziņojumā

Konkrētā persona Madara Rudzīte, sniedz apzināti nepatiesas liecības drošības iestādēs ar mērķi, lai tiktu ierosināta lieta pret konkrētu personu. Izvairās no atbildības, un rada pamatotus iemeslus, lai tiktu ierosināta Krimināllieta par nepatiesas ziņojuma sniegšanu. Cik zināms ir iestājusies kā biedre kādā partijā Jēkabpils filiālē. Lūgums izvērtēt un padziļināti izpētīt dotās personas godīgumu. telefona numurs 26602429

Paus Konsults - Izdevumi

Izdevumi Labdien. Mans parāds tika no Paus Konsults tikai nodots Ferratum Latvia, kuram visu parādu apmaksāju tai skaita parāda atgūšanas izdevumus 10 eur. Lieta tika slēgta. Pēc 5 mēn. pēkšņi vēstule no Paus Konsults, lai nomaksāju viņiem parāda atgūšanas izdevumus 17 eur? LIKUMS nosaka max 17 eur, tad jau sanāk, ka parādu pārdod viens otram un tik katrs piedzen savus atgūšanas izdevumus? Likumā nekas tāds nav teikts.

Alianse Baltija, SIA "Aģentūra Baltija NS" filiāle - Slikts serviss, nekompetence

Если не хотите потерять свое время и свои деньги, то не идите в эту фирму за юридическими услугами. Юрист Татьяна назначает время консультации сама не приходит врет. Назначает на другой день, чтоб не прийти. Вторая, что там сидит даже не извиняется. При этом они не компетентны в своей работе. Один обман.

Aivars Zvīdris - Krāpšana, algas nemaksāšana, grāmatvedības falsifikācija

Krāpšana, algas nemaksāšana, grāmatvedības falsifikācija UZMANĪBU BRĪDINU! Aivars Zvīdris zvērināta advokāta palīgs. Esiet uzmanīgi no ši cilvēka, labi padomājiet pirms griežaties pie sī cilvēka vai viņam saistītiem uzņēmumiem: 1. Sia "Lex Aurum'', juridiskās konsultācijas, grāmatvedības pakalpojumi. 2. Sia " PROPERTY MANAGER JŪRMALA" ,namu apsaimniekošana, apzaļumošanas pakalpojumi. 3. Sia "Milzkalne.lv", pirts, viesu nams. 4. Biedrība "Jūrmalas boksa skola". Strādāju Sia''Lex aurum'' 2014;2015;2016. gadā, man nesamaksāja darba algu par 2016. gada 6 mēnešiem, kaut gan VID adskaites par manu algu tika nodotas un atvaļnājuma naudu par visiem gadiem aptuveni 5000eur. Zvīdris aizbildinājās, kad uzņēmumā nav naudas un nodokļi tāpat tiek maksāti, un mana alga nekur nepazudīs, pārējie darbinieki algu saņēma, par cik bijām pazīstami kopšs skolas laikiem, uzticējos biju ar mieru pagaidit. Pēc tam uzzināju, ka esmu atlaists sev nezinot. Atkal pavaicāju algu, man atbildēja, ka tagad grūti laiki, nav liekas naudas, jālej pamati jaunajai mājai un jāpērk motorollers. Aivars piedāvāja noreiķināties no kopīga īpašuma savas daļas pārdošanas. Man nekas cits neatlika, ka gaidīt. Pārdevām īpašumu saņāmam katrs savu daļu. Atkal pajautaju algu, uz ko sanēmu atbildi, kad viņš man nav neko parādā, un es nekur neesmu strādājis (liecinieki, darba kolēģi var apliecināt, kad es godprātīgi pildiju darba pienākumus), lai liekos mierā. ja vēl prasīšu algu griezīsies policijā ar iesniegumu par izspiešanu, viņam policijā un VID, kā advokātam ir sakari, man tāpat nekas neizdosies, kā ari apmelnos mani un manu ģimeni publiski. Aivars Zvīdris tā arī izdarija. Es nenobijos un griezos ar iesniegumiem: 1. Valsts darba inspekcija par neizmaksāto algu un atvaļnājuma naudu, kā arī atlaišanu bez manis informēšanas. 2. VID par novēlotiem nodokļu labojumiem, kas tika veikti gandrīz ar gada novēlojumu. 3. Valsts policijā par krāpniecību un grāmatvedības dokumentu falsifikāciju, lai nemaksātu algu. 4. Latvijas zvērinātu advokātu padomei, lai ētikas komisija izvērte vai Aivara Zvīdra darbības ir topošā advokāta cienīgas? Vai šis darbonis ir cienīgs kļut par advokātu? Vai kļustot par advokātu viņs savas privilēģijas izmantos sautīgos nolūkos? Vai kolēģija atbildēs par Zvīdra pārkāpumiem? Katru dienu sociālajos tiklos uzpeld jaunas sūdzības un pierādāmi fakti par advokāta palīga Aivara Zvīdra viltu, mantkārību un negodprātibu. Cietušas daudzzivokļu mājas. Slimi neaizsargāti cilvēki, kas Zvīdrim uzticējās. Vai Zvērinātu advokātu kolēģija to atbalsta? Cik vēl būs cietušo? Kad tas apstāties? Sargiet sevi no topošā advokāta Aivara Zvīdra.

Lex aurum - Krāpšana, algas nemaksāšana, grāmatvedības falsifikācija.

Uzmanību brīdinu! Aivars zvīdris zvērināta advokāta palīgs. Esiet uzmanīgi no ši cilvēka, labi padomājiet pirms griežaties pie sī cilvēka vai viņam saistītiem uzņēmumiem: 1. Sia "lex aurum'', juridiskās konsultācijas, grāmatvedības pakalpojumi. 2. Sia " property manager jūrmala" ,namu apsaimniekošana, apzaļumošanas pakalpojumi. 3. Sia "milzkalne.lv", pirts, viesu nams. 4. Biedrība "jūrmalas boksa skola". Strādāju sia''lex aurum'' 2014;2015;2016. Gadā, man nesamaksāja darba algu par 2016. Gada 6 mēnešiem, kaut gan vid adskaites par manu algu tika nodotas un atvaļnājuma naudu par visiem gadiem aptuveni 5000eur. Zvīdris aizbildinājās, kad uzņēmumā nav naudas un nodokļi tāpat tiek maksāti, un mana alga nekur nepazudīs, pārējie darbinieki algu saņēma, par cik bijām pazīstami kopšs skolas laikiem, uzticējos biju ar mieru pagaidit. Pēc tam uzzināju, ka esmu atlaists sev nezinot. Atkal pavaicāju algu, man atbildēja, ka tagad grūti laiki, nav liekas naudas, jālej pamati jaunajai mājai un jāpērk motorollers. Aivars piedāvāja noreiķināties no kopīga īpašuma savas daļas pārdošanas. Man nekas cits neatlika, ka gaidīt. Pārdevām īpašumu saņāmam katrs savu daļu. Atkal pajautaju algu, uz ko sanēmu atbildi, kad viņš man nav neko parādā, un es nekur neesmu strādājis (liecinieki, darba kolēģi var apliecināt, kad es godprātīgi pildiju darba pienākumus), lai liekos mierā. Ja vēl prasīšu algu griezīsies policijā ar iesniegumu par izspiešanu, viņam policijā un vid, kā advokātam ir sakari, man tāpat nekas neizdosies, kā ari apmelnos mani un manu ģimeni publiski. Aivars zvīdris tā arī izdarija. Es nenobijos un griezos ar iesniegumiem: 1. Valsts darba inspekcija par neizmaksāto algu un atvaļnājuma naudu, kā arī atlaišanu bez manis informēšanas. 2. Vid par novēlotiem nodokļu labojumiem, kas tika veikti gandrīz ar gada novēlojumu. 3. Valsts policijā par krāpniecību un grāmatvedības dokumentu falsifikāciju, lai nemaksātu algu. 4. Latvijas zvērinātu advokātu padomei, lai ētikas komisija izvērte vai aivara zvīdra darbības ir topošā advokāta cienīgas? Vai šis darbonis ir cienīgs kļut par advokātu? Vai kļustot par advokātu viņs savas privilēģijas izmantos sautīgos nolūkos? Vai kolēģija atbildēs par zvīdra pārkāpumiem? Katru dienu sociālajos tiklos uzpeld jaunas sūdzības un pierādāmi fakti par advokāta palīga aivara zvīdra krāpniecībām, mantkārību un negodprātibu. Tur nav tikai konkrēti cilvēki, bet pat veselas daudzzivokļu mājas. Vai zvērinātu advokātu kolēģija to atbalsta? Cik vēl būs cietušo? Kad tas apstāties? Sargiet sevi no topošā advokāta aivara zvīdra.

Lex aurum - Krāpšana

Krāpšana Bizness aivara zvīdra gaumē Strādāju tirdzniecības jomā aptuveni desmit gadus. Pēdējos gados vairāk specializējos uz dzērienu vairumtirdzniecību. 2012. Gada ziemā, zinot, ka man ir zināšanas un noderīgi kontakti, griezās Aivars Zvīdris. Teica, ka viņam ir pieejamas telpas agīks „jūrmalas stūre” teritorijā kā arī ir iespējams piesaistīt partnerus ar finanšu līdzekļiem. Toreiz uzskatīju aivaru par gudru un izdarīgu puisi. Gudrais un izdarigais puisis apsolija man 25% no uzņēmuma daļām, ja izveidošu dzērienu mazum un vairum tirdzniecības bāzi. Aivars zvīdris pārliecināja partnerus ar naudu kā arī nokārtoja formalitātes ar telpām „jūrmalas stūrē”. Kad uzņēmums tika nodibināts un aprīkotas, izremontētas telpas, sākām aktīvu darbību. Dažu mēnešu laikā man izdevās ielauzties tirgū un sasniegt ievērojamu apgrozījumu. Sarunāju ar daudziem piegādātājiem, ka varam ņemt preci uz pēcapmaksu, lai varam kāpināt apgrozījumu. Strādājām jau aptuveni gadu. Uzņēmumu apkalpoja Zvīdrim piederošs uzņēmums sia „lex aurum” un, ja precīzāk, tad laulātā dzīvesbiedrene inese zvīdre. Par darbu saņēma nepilnus 1000 eur. Man patstāvīgi tika iesniegtas atskaites pēc kurām varēja noprast, ka uzņēmums knapi savelk galus kopā. Tas nekādīgi nevarēja atspoguļot patieso situāciju, jo centos rēķināt visam pats līdzi. Sāku interesēties pie Aivara:„kāpēc grāmatvedība tik dārga, ja tirgū par tāda darba apjomu ņem maksimāli 300 eur? Kāpēc atskaites neatbilst reālajai situācijai? Kad beidzot saņemšu atalgojumu par padarīto? ” neērtie jautājumi lika mani un dažus partnerus, kas saucās, pabīdīt malā. Pēc kāda laika man sāk zvanīt preces piegādātāji un jautāt par norēķiniem ar viņiem. Izrādās, ka prece tika notirgota, nauda izņemta no kases, uzņēmuma valde nomainīta uz iespējams bezpajumtnieku. Atlikusī prece, alkohols, esot iespējams nonākusi Aivara Zvīdra garāža no kuras tas tālāk esot tirgots gan savai ģimenei piederošā viesu namā „Milzkalne.lv” gan arī citur. Ar šīm darbībām var redzēt kādi nodomi bija izveicīgajam draugam. Kā vienā latviešu filmā – „ceplis”: „jauns virsnieks nolaiž pa grunti plaukstošu uzņēmumu! ”

Aivars Zvīdris - Krāpšana

Krāpšana Sveicinati! Vēlos jūs brīdināt par zvērināta advokata palīga A. Zvīdra nelietīgām izdarībām un būt piesardzīgiem ar šo cilvēku, kā arī kārtīgi apdomāt pirms pieņemt viņa pakalpojumus. Ceru, mans stāsts būs labs piemērs.Manam tētim un viņa māsai pieder, vai jau tagad piederēja, zemesgabals ar māju, Jūrmalas pilsētā. Tēva māsa bija gados un ļoti slima, guļoša uz gultas. Jau laicīgi savu domājamo daļu no nekustamā īpašuma novēlēja jaunākam brālim, kuru viņš mantotu pēc māsas nāves. Abi draudzīgi dzīvoja vienā mājā brālis rūpējas, kopa savu māsiņu. Tētis visu dzīvi rūpīgi strādāja, nodarbojās ar sportu, nesmēķēja, nelietoja alkoholiskos dzērienus. Bet kā parasti gadās, slimība parādās nemanot. Tēvs nonāk slimnīcā ar insultu. Kad veselība nedaudz sāk uzlaboties, viņu pārved mājā, bet situācija tāpat ir ļoti smaga, pats par sevi parūpēties nevar, galva nestrādā, ķermenis neklausa. Uzzinot šo situāciju, bērni no bijušās laulības sarunā ar sev pazīstamu notāra palīgu, noķer brīdi, kad neviens nav klāt, un iedod abiem guļošajiem, slimiem cilvēkiem parakstīt nostiprinājuma lūgumu - pirkuma pārdevuma līgumam uz tēva bijušās sievas vārda. Brālim un māsai tika ieskaidrots, ka tiek parakstīti dokumenti priekš ārstēšanās un apkopes slimnīcā. Tētis nedaudz atkopjās, sāk staigāt un sāk labāk justies, bet māsa mirst. Māsa bija sadomājusi savu domājamo īpašuma daļu dāvināt tēvam, par ko liecina arī viņas, ar pašas ar roku rakstits dokuments, un tika pieacināts notārs, kurš darījumu oficiāli apstiprinātu, bet dienu pirms notāra paredzētā apmeklējuma, tiek saņemts telefona zvans, ka šāda īpašumam dokumenta sastāde nav iespējama, jo ne tēvs, ne viņa māsa neesot īpašnieki. Tēvs dodas uz zemesgrāmatas reģistru, kur uzzin, ka nemaz tēvs vairs nav mājas īpašnieks, bet viņa pirmā sieva. Ģimene palikusi bez mājas un bez naudas. Itkā pārdevuši īpašumu par niecīgu summu, lai gan īpašuma reālā vērtība lēšama aptuveni pus miljona eur vērtībā. Lieki teikt, ka neviens no cietušajiem nekādu naudu nav saņēmuši. Traģēdija, smags emocionāls stāvoklis, bezpalīdzība, neziņa kam lūgt palīdzību. Te savu roku sniegt piedāvājas jurists Aivars Zvīdris. Tā kā viņš man bija pazīstams, beidzot parādījās cerība, ka viss nokārtosies. Zvīdris aktīvi izstāstīja maniem vecākiem, ka viņam ir tiesībsargājošās iestādēs draugi, kuri ātri dabūs īpašumu atpakaļ. Viss ļoti jauki, bet ir viens „bet”, jāparaksta līgums, kur pēc īpašuma atgūšanas puse no tēva mājas piederēs Aivaram. Savādāk nevarot, jo nekas nesanāks, esot lielas izmaksas tādās lietās, bet vecākiem šobrīd nav tādu līdzekļu. Sacīts, darīts. Vecāki dodas atkal pie notāra un paraksta drakonisko papīru. Nu tagad viss ir kā nākas un jāķeras klāt smagam juridiskam darbam. Uzrakstot iesniegumu policijā un veicot dažas mazsvarīgas darbības, odiozais nu jau advokāta palīgs pazūd. Saprotot, ka lieta ir sarežģīta un bizness tik viegli nesanāks viņam, puisis met mieru. Tajā pašā laikā vecāki ir pārliecināti, ka viss notiek, jo zvana viņam, interesējas, uz ko saņem atbildi, ka viss procesā. Tā velkās kādu laiku, kamēr tēvs saprot, ka ir aptīts atkal ap pirkstu un atrod citu juristu. Pētot lietas materiālus izrādās, ka Aivars Zvīdris ir novilcinājis tik ilgi laiku, ka nevar iesniegt noilguma dēļ tik svarīgo prasību tiesā (neesmu juriste, tāpēc detaļās neieslīgstu). Nobijies, ka par viņa bezdarbību tiks ziņots zvērinātu advokātu padomē, žiglais darbonis atsūta ierakstītu vēstuli mēnesi atpakaļ, par līgumu kurš sastādīts gadus atpakaļ, kur teikts, ka līgums esot lauzts jau praktiski pēc dažiem mēnešiemkopš parakstīšanas bija brīža. Šobrīd notiek tiesvedība, ģimene iek psihoemocionāli mocīta jau kādu laiku, jo krāpniekiem ir daudz naudas un aizstāv viņus 3 advokāti vienlaikus. Tēvu šie advokāti pratina pa 5 sundām tiesas procesa laikā. Šo visu varētu izbēgt, ja Aivars Zvīdris nebūtu nekam ķēries klāt. Tagad arī pastāv bažas vai Aivars būs objektīvs turpmākajā tiesas procesā un nepārmetīsies uz vienu roku ar krāpniekiem. Mīliet savus tuvos, neatstājiet bezpalīdzīgā stāvoklī un noteikti 10 reizes pārbaudiet, kad jums ko piedāvā. Visa ģimene cer, ka šis murgs beidzot veiksmīgi beigsies, bet cik tētim pietiks spēka, patiešām nezinu.

E-consulting - Krāpšana

Krāpšana Biju šokā! Aizgāju uz šo iestādi, ja tā viņu var saukt. Atrodas skanstē, labā rajonā, viss šķita normāli. Līdz brīdim, kad no manis tiek prasīta priekšapmaksa, pietam bez papīriem, jautājot, ka tā, man atbild, ka viņiem esot lieli nodokļi. Pabrīnījos par tādu atklātību, sapratu, ka nevēlos kaut kāda kaktu kantori mācīties, kas pat nodokļus nemaksā un burtiski spļauj seja saviem klientiem un valstij kopumā. Noteikti ieteiktu visiem apsvērt divreiz - mācīties mājas, ņemt privātskolotāju vai ņemt kaut kādas konsultācijas, kas nav vērtas 85 euro/stundā!

E-consulting - Briesmīga attieksme, laika vilkšana, nekvalitatīvs serviss

Briesmīga attieksme, laika vilkšana, nekvalitatīvs serviss Bija steidzama nepieciešamība pēc toefl konsultācijām, kuras sniedz e-consulting. Pirmais, jāmaksā uz rokas, čeku/kvīti atsakās dot, attaisnojās, ka tad sanāks dārgāk, jo redz, viņie esot grūtības atjaunot informāciju mājaslapā. Viena stunda maksā 75 euro! Tas jau tā ir traki, bet būtu vērts, ja būtu kvalitatīva un profesionāla apmācība, bet tur tādu neieguva. Apmāca haotiski, materiāli bieži neizprinteti. Nemaz nerunājot par šī uzņēmuma priekšnieci - uzpūstas lūpas un iedomīga attieksme. Reiz gribēju pārlikt nodarbību uz stundu vai 30 min. Attaisnojas, ka viņiem viss tur tik pilns un pārlikt nodarbību nevar un viss. Vienkārši briesmīgi. Nav tā vērts.. Pretīgi paliek atcerēties šo kantori un tā darbiniekus.

Credit Management SIA - Izkrāpj naudas līdzekļus

Uzņēmums SIA "CREDIT MANAGEMENT", kas strādā zem brenda "JURISTS ABC" nodarbojas ar parādu piedziņu un pretlikumīgi, maldinot parādniekus, iekasē no viņiem līgumsodus un parāda piedziņas izdevumus, kas parādniekiem nemaz nebūtu jāmaksā. Parādniekam, saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu, ir pienākums apmaksāt pamatparādu un līgumsodu, kas nedrīkst pārsniegt 10% no pamatparāda summas. SIA "CREDIT MANAGEMENT" mēģina iedzīvoties uz parādnieku rēķina un piedzen līgumsodus kas krietni pārsniedz 10% no parāda summas, izrakstot mistiskus avansa rēķinus un tādējādi nelikumīgi iegūst naudas līdzekļus savos bankas kontos, kaut gan izrakstīt avansa rēķinu parādniekam viņiem nav nekādu likumīgu tiesību. Esiet uzmanīgi ar šo kompāniju, saņemot no viņiem pretenzijas par parāda piedziņu, konsultējieties ar juristiem, lai nekļūtu par krāpšanas upuriem un nepārmaksātu parādsaistības divkāršā un trīskāršā apmērā. Ja gadījumā no jums tomēr ir izkrāpti naudas līdzekļi, nekavējoties iesniedziet attiecīgu iesniegumu valsts policijā un jums nelikumīgi iekasētās naudas tiks atgrieztas.

Tiesu izpildītāja Vēsma Ampermane - Nolaidība, amata nepienācīga pildīšan

Lieta par bērna uzturlīdzekļiem tiek skatīta četrus mēnešus. Vienreiz zvanot un interesējoties par lietu, tiek saņemts paskaidrojums, ka lieta pazudusi, vēlāk saka, ka beidzot atrasta un bija ar putekļiem jau apaugusi. trešo reizi zvanot, saka, ka nevar piedzīt no parādnieka uzturlīdzekļu summu, lūdzu, lai tad sūta uz Uzturlīdzekļu garantijas fondu... Sesto reizi zvanot, saka, ka nav nekur lieta nosūtīta un obligāti jāaizpilda iesniegums e-latvija. Tā nav obligāta prasība, papildus tiesu izpildītājai speciāli, lai lieta pēc iespējas ātrāk virzītos uz priekšu, tika uzturlīdzekļu pietekumā atzīmēts punkts, ka, lai tiesu izpildītāja pati nosūta attiecīgos dokumentus pa taisno UGF. Tas atkal nav izdarīts, jo obligāti esot jāaizpilda iesniegums e-latvija. Ne jau visiem ir pieeja e-latvija, piem, neizmanto ibanku utt. Nolaidība, beatbildība, likumu nezināšana un apzināta lietas vilcināšana, jo izrādās, ka ir pazīstami ar parādnieku. Pats trakākais ir tas, ka lietās par BĒRNU UZTURLĪDZEKĻIEM ir īpašas un nedrīkst vilcināties, kur nu vēl četru mēnešu garumā.

Paus Konsults - neskaidrības kā rīkoties

neskaidrības kā rīkoties Sveiki! Varbūt kāds var līdzēt ar padomu ko darīt un kā rīkoties. Tātad, ir uzpeldējis viens parāds, saprotu par ko, atzīstu utt. Viss ok, bet arpaus konsults summām esmu vienkārši šokā. 24.aprīlī 2017g saņēmu šādu ziņu- AKCIJA! - Lūdzam Jūs steidzami sazināties ar SIA "Creamfinance Latvia" (iepriekš - SIA"MD Investīcijas") parāda apmaksu.Kreditors Jums piedāvā atlaidi parādsaistību dzēšanai!Summa uz šo brīdi - 297.00 EUR, summa ar atlaidi - 217.00 EUR!IESPĒJAMS VIENOTIES ARĪ PAR AKCIJAS SUMMU PAKĀPENISKAI APMAKSAI, PIE NOSACĪJUMA, KA LĪDZ 26.04.2017. TIEK VEIKTA PIRMĀ EUR 30.00 IEMAKSA! Tālāk man bija sarakste, kad itkā piekritu jūlija sākumā veikt to maksājumu, saucamo pirmo iemaksu. Atkal godīgi teikšu, ka aizmāršības pēc aizmirsu, jo bija pagājuši 2 mēn, un saņemu e-pastu 11.jūlijā - Informējam, ka tā kā labprātīgi nepildat savas saistības SIA "Creamfinance Latvia" (iepriekš - SIA"MD Investīcijas") lietā ar inkasso Nr. xxx regulāri netiek veikti maksājumi un minēti iemesli par nespēju dzēst savas parādsaistības, nav arī panākta vienošanās par pakāpenisku parāda apmaksu, lieta tiek iesniegta Tiesvedības nodaļā saistību nepienācīgas izpildes dēļ piedziņas procesa uzsākšanas īstenošanai un lietas izskatīšanai ar atzīmi xxx lietā labprātīga saistību izpilde saprātīgā termiņā mierizlīgumā nav iespējama! Nekavējoties veikt maksājumus zemāk norādītajā apmērā (sk. rekvizītus zemāk) Maks. merkis - Inkaso Nrxxx Summa 297.00 EUR(EUR 46.50 IEMAKSA) - akcija beidzās, iemaksa jau izaugusi. Informējam,ka pēc izpildu raksta saņemšanas (tiek izsūtīts uz darba vietu), kad lietas tiks nodotas zvērinātam tiesu izpildītājam piedzina (t. sk. Tiesas izdevumi, Tiesu izpildītāja pakalpojumi, citas sankcijas saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu) tiks versta pret visu Jūsu kustamu,nekustamu mantu,darba algu un citiem ienakumiem. Informējam, ka saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu piespiedu piedziņa var tikt vērsta pret atvaļinājuma naudu, prēmiju, stipendiju, valsts vecuma un invaliditātes pensiju, izdienas pensiju, slimības, maternitātes, paternitātes un vecāku pabalstu, atlīdzību par darbspēju zaudējumu, kaitējuma atlīdzību! ..bla bla.. Atbildēju uz e-pastu, ka nu šobrīd tiešām man nav iespēju uz doto brīdi maksāt, esmu bez darba un sēžu ar bērniņu mājās, neesmu pat oficiāls bezdarbieks, un nesaņemu arī bezdarbnieka pabalstu, un vienīgie oficiālie ienākumi kas ieripo manā kontā ir 11,38 lielais bērnu pabalts. Tas jau protams viņiem pa vienu ausi iekšā un pa otru āra, tas jau skaidrs. Un tad es izdomāju ka vēlos lai atsūta man detalizētu parāda "aprakstu" .. nu tad šodien manā e-patā ieripo - Parāda saturs norādīts zemāk! Pamatparāds - EUR 200.00 Nokavējumā procenti - EUR 200.00 Parādu atgūšanas izdevumi - EUR 17.00 Kopējā summa bija EUR 417.00 No 2015. gada 12. marta lietas nodošanas piedziņā līdz šim veiktas veiktas iemaksas EUR 120.00 apmērā. Vai ir kaut kas ko es varu apstrīdēt? Kopējā summa BIJA 417, tad uz šo brīdi ir šie 217 itkā (akcija) , vai 297 (bez akcijas) - jānoskaidro.. Un kā šinī gadijumā ar šīem 17 eiro, vai arī varu mierīgi teikt ka 10 eiro esat ne par ko pierēķinājušī klāt..? Milzīgs paldies jau iepriekš, par jebkuru atbildi...

Solution 4 - Krāpšana

Krāpšana Vēlējos izveidot savu biznesu, nauda bija, bet īsti kādu biznesu attīstīt nevarēju izdomāt tāpēc nolēmu griesties - kā krāpnieks Miks Tomas apgalvoja - "pie profesionāļiem, kuri palīdzējuši atvērt ļoti daudzus veiksmīgus uzņēmumus... ", un iegūtu juridiskās konsultācijas kā arī juridiskos pakalpojumus biznesa attīstīšanai. Par šiem pakalpojumiem m. Tomass atsūtīja 423.50 eur lielu rēķinu, kurš bija jāapmaksā 5 dienu laikā, samaksāju rēķinu uzreiz, jo par rēķina neapmaksāšanu termiņā pakalpojumu saņēmējs maksā pakalpojumu sniedzējam līgumsodu 0,5% apmērā par katru rēķina apmaksas kavējuma dienu. Diemžēl juridiskos pakalpojumus biznesa attīstīšanai tā arī no viņa nesaņēmu, visu laiku atrunājās ar to ka neesot laika, pārāk daudz darba utt. , beigās ignorēja manus zvanus un ziņas. Tiešām neiteiktu izmantot viņa pakalpojumus.

Āris Stoks - Kukuļņēmējs

Suns spalvu met, paradumus ne. Savulaik sēdēja prokurora vietā Rīgā un ņēma kukuļus ka švirkst vien - mani nosūtīja uz Antonijas ielas pie sava jurista, lai lieta iegūtu labvēlīgu gultni, tas arī palūdza honorāru pāris tūkstošu apmērā. Savādāk biedēja ar cietumu daudzu gadu garumā un ja nebūtu uzticējies savam advokātam, būtu arī maksājis. Riebj tādi sprukstiņi ar zelta pulksteņiem un smīniņu sejā pie minimālās algas valsts iestādēs.

Jokuzimes.lv - Krāpšana

Nekādā gadījumā neiesaisties ar Madara Rudzīte 26602429 , finansiāla rakstura darījumos un lietās. Māna, sola, veic slēptas fikcijas, kas uzrādās vien vēlāk. Piesavinās svešu īpašumu un mantas, neizrāda ne mazāko cieņu un atbildību pret uzticēto. Rada materiālus zaudējumus īpašniekam. Esiet ļoti uzmanīgi, un prasiet nodrošinājumus un samaksu uz priekšu.