www.sudzibas.lv Madara 89 Slikts serviss

Madara 89 - Slikts serviss

Labdien!
Diemžēl, lai cik smuks būtu jaunais veikals grundzālē ir vilšanās veikala pārdevējas nesveicinās, nelaipnas. Biju iebraucis veikalā pēc precēm ko pasūtīja kaimiņš, bet diemžēl daudzas preces kurām ir akcijas nav pieejamas. Lielāko daļu ko man pasūtīja nevarēju nopirkt, jo viņu nebija. Ne visi var atļauties dārgā gala preces. Un nonākot līdz kasēm jāgaida kamēr kasiere atnāk, gaidīju kādas 3 minūtes tad atnāca viena kasiere dusmīgā sejas izteiksmē, pēc brīža otra kasiere atnāk apkalpo vienu klientu un aiziet prom no kases, kaut gan ir gara klientu Rinda. Vai tāda attieksme ir pieļaujama, es domāju ka nē.

11.05.2024

S sannas 11.05.2024

Jūs pats teicāt, nav daudzu akcijas preču. Nav tāpēc, ka tam pašam nabaga kasierim ir jāliek tā prece plauktos. Ja stāv rinda, pircēji bļauj uz kasieriem, bet, ja nav izvesta prece, viņi atkal bļauj, jo grib to preci, kuras nav. Nevar viens cilvēks atrasties 2 vietās vienlaicīgi.
Ja pieņems vairāk darbiniekus, proporcionāli augs cenas, jo alga no kaut kā taču jāmaksā. Pircēji atkal bļaus un sūdzības rakstīs par cenām. Kad beidzot pircējam būs labi?