Sūdzības reģistrācijas forma

Iesakām rakstīt konkrētu - uzņēmuma, organizācijas, firmas, pārdevēja vai pakalpojuma sniedzēja nosaukumu.
Iesakām aprakstīt strīda būtību, iesniegšanas iemeslu, objektīvu pamatojumu.
Lūdzu, atlasiet preču vai pakalpojumu kategoriju.
Lūdzu, ievadiet valsti.
Lūdzu, ievadiet pilsētas nosaukumu.
Lūdzu, ievadiet uzņēmuma, iestādes, organizācijas precīzu adresi
Lūdzu, ievadiet derīgu url http://website.com formātā.
Lai jūsu problēmu risinātu un strīda izšķiršanas mehānisms būtu efektīvs, mēs iesakām, rakstīt šādu informāciju: problēmas aprakstu, kādas darbības veiktas, lai atrisinātu strīdu. Pamatojiet savu nostāju strīdā. Sūdzībā iesakām pievienot dokumentus, kas apstiprina jūsu pozīciju: video failus, attēlus, fotogrāfijas, teksta dokumentus. Tai skaitā darījumu apliecinošus dokumentus: čeka vai cita samaksas apliecinājuma kopijas, ja tas ir iespējams.
Simbolu skaits vismaz 0 / 350
Noklikšķinot uz “Lejupielādēt failu”, varat ievietot video, attēlus un failus, kas tiek glabāti jūsu datorā, un ir pievienoti jūsu sūdzībai. Tādējādi vairāk uzmanības pievērsīs citi lietotāji un uzņēmumu pārstāvji.