Kategorija "Internets"

Forsale.lv
Latvijas Grilētāju apvienība
Ēd un sporto
Skidka.lv

Scooter-zone.eu - Naudas izspiešana.

Naudas izspiešana. Sveiki, sastapos ar nepatīkamu lietu, kur es pasūtīju preces, bet precēm nebij uzliktas summas, līdz ar to nebij nekādas informācijas par tām. Veicu pasūtījumu un beigās izrādījās, ka man vel jāsamaksā nepilni 260€. Es viņiem atteicu, par piegādi biju samaksājis, viņi man atbildēja, ka naudu atgriezīs 14 dienu laikā, ko es vel neesmu saņēmis.

Ku KucinjaLV 02.12.2017

Aptauju Centrs - krapsana

krapsana Jau trešo mēnesi gaidu davanu karti. Krapnieki! Par aptaujam sola no 0,7 - 4 par aptauju, bet neesmu sanemis nekad vairak pa 0,6 centiem. :D Rakstiju vairakas reizes - pilnigs ignors. Ielogoties ar vairs nesanak, laikam noblokejusi. Vajag apvienoties un iemest vinus tiesa, par datu un privatuma izmanisanu. varbut var dabut kadu moralo kompensaciju.

Ko koly33 18.11.2017

Amigo - Krāpj klientus ar internetu x1000

Krāpj klientus ar internetu x1000 Amigo sola bezlimita internetu par 50 centiem nosūtot sms itd uz nr.1688, bet realitātē to nepieslēdz un novirza uz lapu telefonā info. Amigo.lv/lt tur paliek opcijas maksāt vēlreiz par 100mb 0.98 centi utt. Un tāpat internets nedarbojas, ieteiktu neizvēlēties krāpnieku kompāniju! Nenodrošina pakalpojumu vispār, bet naudu ņem... Un nekad nav diezgan.

Bl BLACKMAMBA 08.11.2017

Aptauju Centrs - Krāpšana

Krāpšana Te jau daudzi sūdzējušies, man arī vasarā pieteiktā dāvanu karte joprojām nav atsūtīta un uz epastiem arī, protams, neviens neatbild. Sūta tik jaunas aptaujas, kuras es vairs nepildu, jo nav jau jēgas. Nav jau tā, ka šis tagad būtu mans vienīgais peļņas avots, bet kāpēc mānīt cilvēkus un solīt kaut kādas dāvanu kartes, ja nav vispār domas savus solījumus pēc tam pildīt. Dāvanu karti pieteicu, ja nemaldos, jūlija beigās, ir jau oktobra beigas, tā kā tās 2 nedēļas ir pamatīgi ievilkušās.

Sa Sanda 31.10.2017
Komentāri 0 Internets

LMT - Taisnā nozīmē krapšana

Taisnā nozīmē krapšana Vēlētos sūdzēties par to kad man jau ilgu laiku tā ir kad papildini internetu man Atrauj visu kredītu par internetu bet internets nejiet atnāk izziņa vai man pieslēgts internets abonēšana nedēļā+ bet internets nejiet tiko papildinājums internetu nosūtīju lai pieslēgtu par 1€40 1gibaitu man atnāk izziņa kad man ir spēkā internets+ nedēļai bet 3€ Atrauj par neko un internets nejiet sāku domāt kad tā ir cilvēku krāpšana domāju laikam pāriet uz citu tīklu jo tā līdz šim esmu bijis uzticams priecēja tikai jūsu internets un pakalpojums lietoju jūsu pakalpojumus jau kādus 10 gadus vairāk bet tagad māc šaubas.

Ar artis99922 30.10.2017
Komentāri 9 Internets

Saliekamā metāla garāža - Plāns metāls un jumta plāksnes

Salikām metāla garāžu, jumta plākšņu pārsedze tikai 3cm, ūdens tek no jumta iekšā, vārtu automātikas blokam dz118 instrukcija ķīniešu valodā, nevar ieprogrammēt, garāžu nevar izmantot, tik lielu naudu 1300 samaksāt un iegādājos pamatīgu mēslu. Lūdzu kādu risinājumu, lai netecētu pa jumta salaiduma vietām ūdens un vadības blokam instrukciju latviešu valodā, ko jau es biju rakstījusi uz info.

Li lielkaje 05.10.2017
Komentāri 0 Internets

REDZAMS.lv - Krāpšana | Nepatiesas ziņas | "Klikšķu āķi" (clickbaits)

Ļoti nepatiesas ziņas. Nesen tika iepublicēts, ka Tu vari saņemt bezmaksas telefonus no Andra Brieda. (Link: https://www.redzams.lv/vel-ir-pieejami-daudzi-mobilie-telefoni-par-brivu/#.Wc6H3vfHPqA). Taisa to saucamos "klikšķa āķus (clickbaits)", lai varētu vairāk nopelnīt ar reklāmām. Murgs!

Baltcom/ Interneta kvalitāte - Slikts serviss, internets

Slikts serviss, internets Sveiki! Es Baltcom izmantoju jau 2 gadus, jeb pat vairāk, man kādreiz ir ļoti paticis viņu internets, jo kādreiz bija ātrāks, un bija vismaz kaut kas, bet šobrīd viņu serviss, un kā viņi attiecas pret klientiem tas vispār nav normāli, un tagad vispār internets ir tik zems, ka vispār ne kauna, ne goda nekā... Lūk pēc dotajām bildēm, jeb screen jūs varat redzēt cik zems ir viņu internets.

LMT - Ļoti slikta zona, internets nav..par ko es maksāju ikmēneša maksājumu..kas Jums tur notiek ???

Ļoti slikta zona, internets nav..par ko es maksāju ikmēneša maksājumu..kas Jums tur notiek ??? Agrāk bij labākais tīkls Latvijā..kas ar Jums notiek..pilnīgi un absolūti nav ne zonas, ne internets..nekā..mani cilvēki nevar sazvanīt...ne es viņus ! Par ko es maksāju 18 euro mēnesī?! Esmu absolūti neapmierināts...eju uz citu operatoru. No paziņām un ģimenes locekļiem visiem bij LMT pieslēgumi, O Kartes...tagad visi kā viens ir uz Bites pieslēgumiem! ..paldies par neko

Nova Sia - Slikts serviss

Interneta sniedzēja pakalpojums, kura internets ir ļoti, ļoti slikts. It īpaši vakaros. Reizēm pat internets pazūd uz visu vakaru un nav iespējams darīt nepieciešamās lietas internetā. Galvenokārt, kad ar internetu ir problēmas - pārstāvji uz telefonu neatbild. Ne tikai man tā sanācis, bet paziņām arī. Ļoti neiesaku šo interneta sniedzēju.

Dn dns444 22.08.2017

LMT - Slikts serviss

Slikts serviss Pāris dienas atpakaļ kārtējo reizi radās nesaprašana par LMT karti, kā allaž pieslēdzu nedēļu internetam+ kas sniedz neierobežotu internetu. Tieši nākošajā dienā atnāk īsziņa, ka internets ir iztērēs. Kā tas ir iespējams, ja dienu iepriekš tika pieslēgts pakalpojums bez limita? Tas nebūtu tik liels traucēklis, ja internets uz to brīdi netiktu 'noslēgts' un nenāktos gaidīt 1-2 dienas lai atjaunotos adekvāts interneta ātrums. Diemžēl jāatzīst ka šādi gadās jau trešo vai pat ceturto reizi un viss ko LMT iesaka no savas puses ir restartēt telefonu un kad tas nepalīdz atbild ar - ceram uz jūsu saprati un veiksmīgu turpmāko sadarbību. Kā arī izslavēais pārklājums ir krietni vien sliktāks, jo nereti dzīvojot Rīgas centrā ir ļoti vājš internets, nemaz nerunājot par vietām kas ir ārpus Rīgas.

Zx Zxcvbn 07.08.2017

SS.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Уже не первый раз жаловался что барыги купят абонимент на сс.лв и засирают обсалютно все разделы.. что изза таких вот работалателей потом тяжело искать работу так как приходиться буквально рыться в спаме! Там где мы находим спам мы конечно удаляем. ----- Original Message ----- From: бедалага Sent: Friday, July 28, 2017, 06:43:28 PM Subject: Re: [#175963]: SS.LV-ru Потому что это спам.. вы же другие обьевления по этой причине удаляете! ----- Reply to message ----- Subject: [#175963]: SS.LV-ru Date: 28 июля 2017 г., 18:38:01 From: SS.LV  To:  Почему мы должны их удалять? ----- Original Message ----- From: бедалага@inbox.lv Sent: Friday, July 28, 2017, 06:06:57 PM Subject: SS.LV-ru Здрасивуйте.. почему многих фирм которые выставляют обьевления о работы вы не удаляете? Это выглядит как спам.. и чтобы просмотреть список вакансий нужно постоянно пролистывать то что каждый день сливают!

www.gribu.lv - Krāpšana

sveiki vēlos sūdzēties par pornogrāfiskām lapām. puh.lv un gribu.lv, gribētos lai beidzot viņas aizvērtu, jo tur tiek ievietotas erotiskas bildes un netikai, ari zagtas no socialajiem tikliem, un tādā veidā pazemo cilvēkus kas nemaz nav likuši sludinājumus. un tas bildes var redzet jebkurš nepiereģistrējies lietotājs...

Dk dksadakda 05.08.2017
Komentāri 8 Internets

Arvils Antonovs - Обман

Товарищ штудирует объявления на ss.lv и предлагает покупателям товар в два раза дешевле. Утверждая что денег нет на топливо, живёт где то в жопе, и просит выслать 25 евро) ) . Наверно на дозу не хватает. Так что бизнесмены не ведитесь, уверен что скоро будет с другой фамилией продавец) ) . Слава богу я сразу вычисли его и не повелся. Удачи всем

Ro Roman1860 03.08.2017

Onlinemarketing4free@gmail.com - Ļoti rupja attieksme bez pamatojuma

Atsaucāmies uz vienu sludinājumu ss.lv portālā kur ar e-pastu onlinemarketing4free@gmail.com relamējas baigie profesionāļi klientu piesaistē. Mēs īsi un lakoniski uzrakstījām, ka varam dalīties procentos, par klientu peisaisti, bet ja neinteresē, tad lai nemaz ar mums nesazinās. Pretī atnāca vēstule ar lakonisku tekstu krievu mēlē "ну вас нах*й... " utt... Skaisti - var just, ka šiem puikām augsts līmenis! Redzot e-patu ar onlinemarketing4free@gmail.com - droši varat sākt sarunu ar viņiem neatīstītu un morāli sakropļotu cilvēku līmenī.

Baltcom - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Mūsu sadarbība beidzās tā arī nesākusies! Laikam jau tā arī ir labāk! Ļoti nepatīkama sadarbība ar jūsu menedžeri uldi - ierodoties ar piedavājumu - tik laipns un jauks puisis, bet pie pirmajām domstarpībām "kažociņš tika apmests otrādi" - tonis nikns, iepriekš teikto noliedz. Ja jau šāda ir apkalpošana vēl nennoslēdzot līgumu, tad kas ir gaidāms tālāk?

Op opti 25.07.2017
Komentāri 1 Internets

SS.lv - Krāpšana

Krāpšana Samaksājot par diviem dažādiem sludinājumiem, dažādās kategorijās 2x 3.75 EUR , pēc brīža saņemu ziņu, ka sludinājumi ir dzēsti. Pirms publicēju parlasīju noteikumus un esmu drošs, ka atbilst prasībām. Tā ir krāpšana! Kad vienreiz kāds pieliks punktu šai visatļautībai?

Al Aldis 17.07.2017
Komentāri 4 Internets

Baltcom - Slikta apkalpošanas kvalitāte un krāpšana

Slikta apkalpošanas kvalitāte un krāpšana Maniem vecākiem bija interneta provaiders SIA "MFL Serviss" un 2012.gadā BALTCOM šo kompāniju pārpirka un mēs kļuvuši par SIA "Baltcom" klienti. Atsevišķi līgumu neslēdzam un SIA "BALTCOM" turpināja sūtīt mums rēķinus. Bet vakar 4.07.2017. mēs izdomājam ka 16,65EUIR maksāt par katru mēnesi par internetu un kabeļtelevīziju tomēr dārgi un gribējām atteikties un aiziet pie cita operatora, bet Ģirts no SIA "Baltcom" pierunāja palikt ar nosacījumu ka cena būs 12,50EUR vienīgais ak ir jānoslēdz jauns līgums. Mani vecāki atnāca SIA "Baltcom" ofisā 05.07.2017. ap 18:00 ORIGO centrā, bet apkalpošanas nodaļā jauna meitene iedeva viņiem līgumu ar 2012.gada datējumu! Ja mans tēvs būtu parakstījis šo līgumu, automātiski būtu parādnieks pa 5 gadiem un tikai caur tiesu varētu pierādīt ka mēs veicam maksājumus. Sarunājam ka aiziesim nākošajā dienā līdz plkst.17:00. Un 06.07.2017. mēs esam uz vietas trijatā un ko jūs domājiet viņi atkal gribēja mums iedot parakstīt līgumu ar 2012.gada datējumu! un viņiem neliekas ka tas ir kļūda kuru ir jāizlabo. Tas abas meitenes nemācēja izskaidrot ne situāciju un nemēģināja labot kļūdas. Viņi negribēja darīt neko! Teica ka viņiem sistēma uzrāda šo līgumu un tas ir pareizi. Uz mūsu iebildumiem nereaģēja! Vairāk nekad nebūsim ne mēs ne mani radinieki ne manas draudzenes par SIA “BALTCOM” klienti. Jāmaina klientu apkalpošanas kvalitāte! Ir speciāli kursi viens un no izciliem paraugiem kā jāstrādā ar klientiem ir STOCKMANN. Paskatīties tendences - pēc LURSOFT datiem apgrozījums sākot no 2013 gada ir samazinājies un turpina krist uz lēju. Neviens no viņiem nerūpējas par darbiniekiem, neregulāri maksā algu, ņem jebkuru kurš atnāk, neviens viņus neapmāca strādāt ar klientiem konfliktu situācijās. Tendence uz bankrotu? Vai tiešam kāds grib lai tas notiktu? Jāmaina attieksme, jo klienti nes NAUDU! KATRS! Un jāskatās uz cilvēkiem ka uz pelņas gūšanas avotiem nekā uz pēdējiem bomžiem!

tantr 07.07.2017

SS.lv - Krāpniecība

Krāpniecība Labdien! Sludinājuma portāls ss.lv veic krāpniecību. Šis portāls bez jebkādiem pamatojumiem ir nobloķējis divus kontus. Naudu kura atradās šajā kontā neatgriež. Uz e-mail neatbild. Atrakstīja tikai vien to, ka lai beidzu rakstīt un traucēt servera darbību, par to draudot kriminālatbildība. Uz zvaniem krievu tautības vīrietis tikai atbild: " Esmu firma, man nav nekāda saistība ar ss.lv, rakstiet administrācijai". Šodien mēģinot ievietot sludinājumu no trešā konta sastopos ar nepatīkamu informāciju. Sludinājuma maksa pacelta par 5 euro vairāk. Gandrīz visām sadaļām. Pat pie opcijas ievietot bez maksas sludinājumu beigās ir jāmaksā tomēr 5 euro par sludinājuma ievietošanu. PTAC ir bezspēcīgs atbild tikai ar to lai rakstot iesniegumu. Pievienoju arī bildes.

Kl KL_LIGA 06.07.2017

Aiga Gulbe - Apmelošana.

Aiga Gulbe - Terrorize socialajos tiklos, apmelo. Aiga Gulbe.! Shis cilveks tiks saukts pie atbildibas ! KL157 pants. Neslavas celshana un Goda aizskarshana (soc. tiklos) Sho sievieti pat nepazistu, bet tas vinjai netrauceja rakstit riebigus un aizskaroshus komentarus soc. tiklos par manim. Vinas ricibas del, biju spiesta izdzesties no visiem soc. tikliem, jo miera vinja neliek. Nolemu to neatstat bez uzmanibas un saukshu sho cilveku pie atbildibas, par saviem vardiem jaatbild!

On Onikoo 04.07.2017
Komentāri 5 Internets