Reitings Internets

Ēd un sporto
Skidka.lv
25%

Aruss Kronbergs - Krāpšana, naudas zādzība

Krāpšana, naudas zādzība Aruss Kronbergs - Talsi - identifikācijai konta numurs lv97haba0551048082238. Aruss kronbergs ir cilvēks, kas apzog citus, internetā piedāvājot preces, paņem naudu, bet pretī neko neatsūta. Aruss kronbergs pārsvarā piedāvā pārdod preces par nelielām summām. Aruss kronberga iecienītākā summa ir ap 20 euro, jo cilvēki bez liekas gaidīšanas šo summu pārskaita, cerot, ka ar pakomāta starpniecību saņems preci par kuru pārskaitīja naudu arussam kronbergam. Prece no arussa kronberga nekad neatnāk, jo...

Bite - Slikts serviss

Slikts serviss Nevienam neiesaku iet biti uz viņi jums piespiedīs parakstīt līgumu uz viņiem labvēlīgiem noteikumiem un netiksiet no bites vaļā 2gadus gribēju pieslēgt arī go3 kad vēl nebija noslēgts līgums teica uz 3menesiem par brīvu noslēdza līgumu tad mani pierunāja uz ļoti labiem noteikumiem iepriekšējais operators un pie viņiem pieslēdzu arī go3 un tad vēl nepieslēdzot go3 gribēju laist līgumu jo man taču nevajag 2telefona operatorus 2go3 un tad uzzināju ka man būs jāmaksā prasīju lai dod iesniegumu lai...

A Akmens888 31.12.2022
Komentāri 4 Internets

Sandis Kohs - Krāpnieks

Facebook un daudzos citos saitos taisa viltus anketas un tirgo preci kas nemaz nava viņam, visas bildes ko suta ir zagtas no citiem saitiem, uzreiz piedāvā sūtīt caur Dpd vai omniva bet no sakuma jāpārskaita naudu uz viņa kontu, ja gribi redzēt realitāte preci tu tiksi nobloķēts, iegaumējiet Sandis Kohs, var atrast daudz sūdzības par viņu īpaši facebook, ka ari ir sūdzības no darba devējiem ka cilvēks ir rūdīts zaglis un melis.

S sansan22 15.12.2022
Komentāri 1 Internets

Zanda Astašonoka - Krāpšana

Krāpšana Uzmanību, garīgi nelīdzsvarota, uzmācas internetā. Slēpiet banku datus! Mūsdienās, kad cilvēki pārāk daudz lieto atkarību izraisošas vielas, tas veicina, dažādas anomālijas galvā, ja satiekat Zandu Astašonaku zvaniet tvaika ielai. Mēdz izbēgt no psihiatriskajām palātām. Saņemtas vairākas sūdzības par sievietes uzvedību un darbībām. Diemžēl sociālekonomiskā situācija neveicina veselo saprātu.

Telenet - Slikts serviss, bieži bojājumi

Slikts serviss, bieži bojājumi "loti bieži nav interneta. Problēmas nerisina, bet tikai Sola. Šodien 18.10.2022. Internets no paša rīta nestrādā. Nevar sazvanīties. Ap plkst 11, zvanu Saka, ka viss kārtībā, bet mums interneta nav. Atkal zvanu, Saka, ka viss kārtībā, be man interneta nav pārstartēju visas iekārtas, kā nav tā nav, zvanu, man Saka to pašu, viss kārtībā, prasu ko darīt, atbild, pārstartējiet iekārtu, un tā 3. Stundas. Sāku bārties, ka man viss darbs paralizēts visu dienu, jo nestrādā video un nevaru strādāt ar...

BIGZBET - Krāpšana

Ilja gubins - KRĀPNIEKS. Sākumā teica, ka investēju fondos, es kā muļķis saklausījos un sapratu, nu tik būs peļņa. Beigās izrādās, tā ir nelegāla telegram/facebook grupa - @bigzbet, kur liek likmes. Prasīju, kur nauda - IGNORĒJA. Painteresējos vairāk par viņu, konkrēts krāpnieks, apzadzis dzīvokļus un draugus, sēdējis arī 3 gadus. Esat uzmanīgi cilvēki ar šo personu. Ja satiekat vai pazīstat to mūli, pasveiciniet no Henrija lūdzu.

Epic.com - Par Fortnait

Neuzķerieties uz epic piedāvātajām spēlēm. Viņi ir krāpnieki, zagļi un noziedznieki. Ar 1. Lvl nevienu nevar nošaut. Mans vārds ir Džihāds Pļehturs. Mans viedoklis ir svarīgs. Man ir tiktok sekotāji. Vācam parakstus, lai fortnite izņemtu no epic platformas. Un Epic no interneta noņemtu

Gelvora Sergel - Krāpšanās

Krāpšanās Man atnāca no tiesas vēstule no Gelvora Sergel bet tur visi dati sagrozīti par labu Gelvora Sergel mainīti uz augšu pamatsumma un ari soda procenti lai tikai iedzīvotos krāpnieku un blēžu firma viņiem jānoņem licence un uzsūtīt auditu virsu tiem krāpniekiem.

A Aigars12 21.06.2022
Komentāri 5 Internets

Gelvora Sergel - sūdzība

sūdzība Sūdzības pret kolekcionāriem var iesniegt vietnē tiesibsargs.lv

M midere 09.06.2022
Komentāri 4 Internets

Gelvora Sergel - krāpnieks

krāpnieks tiesu izpildītājs atteicās izsniegt uzņēmumam izpildu rakstu un intrum viņi prasīja 468 eiro, summa tika izkrāpta no kapeikām, ko es nodrošināju maksājumus.pagājuši vairāk nekā divi gadi, šis parāds atnāk uz e-pastu tikai summa mainījusies 2912.01 atsutija gerlovasergei.lv

M midere 09.06.2022
Komentāri 0 Internets

HS Ad - Krāpšana

Nu jau kādu laiku tiek piedāvāts pievienoties platformai Hs Ad. Platformas darbība sastāv no tā, ka tev katru dienu youtube, tiktok u. C. Vietnēs jāliek like klikšķus un par katru klikšķi tu saņem atalgojumu kripto valūtā usdt. Tad nu galvenais.. Lai tu varētu piedalīties ir jāpērk vip. Mazākais vip1 ir 100 usdt, lielākais vip5 ir 3000 usdt (praktiski Cena līdzvērtīga asv dolāram) . Kad pievienojies, tevi uzrunā laipnā angelia.. Nekādi uzņēmuma nosacījumi netiek izklāstīti... Pērc tik vip...

Gelvora Sergel - Slikts serviss

Slikts serviss Nav iespējams cilvēcīgi vienoties par parādu apmaksu. Stāstu savu situāciju un tuvāko datumu, kad varu veikt pirmo iemaksu, bet darbiniece turpina savu, ka vajag tūlīt un tagad. Secinājums, neielaisties garās diskusijās. Vienoties par pirmo maksājumu grafiku, novēlēt jauku dienu un uzredzēšanos. Citādi lieks stress un uzvilkti nervi. P. S. Manu pirmo nomaksāto lietu nav izņēmuši no saraksta, rāda, ka vēl jāmaksā, kaut gan zinu, ka pie t. I. Lieta ir izbeigta. Pasaka, ka sistēmā kaut kas nav izdarīts. Māk tikai sastādīt maksājuma grafikus, bet nomaksātos parādus neprot anulēt.

Lv. Youbster.com pakalpojumi - Krāpšanā

Man nepamatoto atskaitīja 2 reizes 2.99euro, par pakalpojumu kuru neesmu pasūtīs abonēšanai, pat nepritinot. Tas notika atsūtot mana caur menedžeru ziņu ka uz vidio esmu es un lai es apskatos-atsutija numuru kuru janospieš-ta ari darīju, nospiedu un uzreiz atskaitīja naudu, kaut neatvēra ne siatu ne video, vēlāk apskatījos sava profila tele2 nauda 2 reize atskaitīta.

G Gazis Hab 25.03.2022
Komentāri 8 Internets

CatchBox SIA - Krāpšana, atteikšanās maksāt

Labdien, vēlos padalīties ar cita cilvēka pieredzi, sadarbojoties ar uzņēmumu catchbox. Izstrādāja viņiem programmatūru, pēc 3 nedēļām viņi atteicās no sadarbības, par ieguldīto darbu nesamaksājot. Vēlos painformēt visus par šo negodīgo rīcību. Naudu nevajag, vienkārši princips, ka šādi rīkoties nedrīkst.

J jek112 23.03.2022
Komentāri 0 Internets

CDR SIA - Krāpšana

Krāpšana Man vajadzēja instalēt sev e-parakstītāju, meklējot to google, atrodu it ka to lejuplaide, man iepriekš nebija pieredzes to instalēt, tāpēc kad pieprasīja telefona numuru, domāja, ka tā vajag. Izrādās ka e-parakstītāja vietā šie krāpnieki boxplay pievienoja kaut-kādām spēlēm, kādu naudu viņi iekasēja nav zināms pagaidām, situācija noskaidrošanas stadijā.

CDR SIA - Krāpšana

Krāpšana Pie šis firmas neesu neko pieteikusi un ko ta apstiprinàJusi. , bet naudu par katru nedelu atskaita 3.50. Kà var vispar bez kadam savam piekrišanam un apstiprinajumiem atskaitit naudu? 😡😡😡. Un kàpec pec cilveku sûdzibam nekas netiek darits ar šo firmu?

N NLiene 25.01.2022
Komentāri 3 Internets

Mansviedoklis.lv - Krāpšana

Piedalijos mansviedoklis.lv aptaujās. Sakrātos punktus apmainīju pret dāvanu karti. Nesūtīja ilgi dāvanu karti. Yika ziņots ptac un vp par krāpšanos. Velāk saņēmum dāvanu karti ar beigušos derīguma termiņu. Slikts lietuviešu kantoris. Uzmanāties!

Gelvora Sergel - Izziņu kavēšanās

Izziņu kavēšanās Šausmīgas problēmas ar izziņu iegūšanu. Vēstules sūtīt viņi prot, bet kad ir samaksāts un vajag iegūt izziņas tad mēnesi jāgaida. Mēnesis ir vajadzīgs lai atsūtītu izziņas? Jūs ko smejaties? Tas ir nenormāli ar viņiem karot un cīnīties. Es jau vairāk kā mēnesi gaidu izziņas savas. Kam ir jāraksta lai jūs laicīgi atsūtītu izziņas kad ir nepieciešams?

P Paradokss 20.12.2021
Komentāri 1 Internets

Telenet - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Miskaste ar miskastes servisu, noteikti ejiet garam šiem krāpniekiem. Bija beztermiņa līgums, paaugstinājām interneta ātrumu un nebrīdinot līgums pārtapa par termina, meistars teica uzliec keksi (parakstu) un viss, tad kad velējamies lauzt līgumu, teica sudu serviss lai rakstam uz epastu iesniegumu, uzrakstījām un klusums, pēc 14 dienām zvanam, viņi Saka ka tāds neder jānāk klātiene (mums kovids majas) cits nākt nevar, rakstiet caur mans. Telenet taja pieslēgties sistēmā neļauj, visbeidzot...

Mansveidoklis.lv - Krāpšana

Krāpnieku kantoris. Gribēju apmainīt savus punktus pret balvu. veicu apmaiņu un sistēma redzu ka jau 3 mēnesī net man pieteikums nav apstiprināts. Rakstīju vairākas reizes vēstuli viņu sistēma, pilnīgs īgnors. Viņu e-pasts nekur nav noradīts lai sazināties, tikai var sūtīt viņu sistēmā, bet aicinājums veikt aptauju joprojām suta un suta. Neieteicu sadarboties ar viņiem.