Altum Finanšu Institūcija - Krāpšana

Jauniem uzņēmējiem neieteiktu sadarboties ar Finanšu Institūciju Altum un neizmantot šīs organizācijas piedāvātās atbalsta programmas, iesākumā nomocīsieties ar visu to viņu papīru birokrātiju vairāk nekā būs labums no tā visa pasākuma, pēc tam jums paprasīs vienkārši nereālu paša līdzdalību vai pirmo iemaksu, pēc tam dabūsiet maksāt aizdevuma procentus lielākus nekā jebkurā citā vietā, ja jums nebūs tā saucamā paša līdzdalība naudas izteiksmē jums piedāvās ieķīlāt savu vai jūsu radinieku nekustamo īpašumu un pēc tam jūs slauks kā slaucamu govi!
Piemēram ja sava biznesa uzsākšanai jūs aizņemsieties 20000 eur uz 60 mēnešiem tad tikai % jūs samaksāsiet aomēram 6000 eur!
Tā lūk mūsu valsts atbalsta jaunos uzņēmējus!
Apzog uz līdzenas vietas

V

S Sergejs Glazovs 28.11.2022

Nemaz nedomāju, ka mes dzīvojam tik sudīga valstī. Paši viņi (valdība) saņem milionus no Eiropas Savienības un laikam visa nauda aiziet deputatu kabatos.