Reitings Bizness / Finanses

Castovanni
Bresco Group
Privat Group Apvienība

Vitalij Berzin, ZB Bizness, monocrystal - Мошенничество, обман

Vitalij Berzin, ходит по улицам делает стримы в тикток и собирает деньги на путешествие или еду. Ходил по Риге делал рекламы за еду и плохо говорил про город, потом в Даугавпилсе тоже делал рекламы. Теперь уехал в Испанию, там делает стримы обзывает девушек и всех своих подписчиков которые помогагли уехать в путешествие, не шлите ему денег.

Atrisinātasia Tehhe - Krapsana izmanto cilveko

Man neapmierina ka elīna uncles pakap darbinieku ligumu raksta kauko citu bet Dara kauko citu Un vel draud ka neizmaksas pilnigi visus algu ludzu nejiet stradat uzmanaties no šis kopanijas nodarbojas ar grapnicibu darud cilvekiem kam ir grupas ludzu uzmanaties

Georgijs Buklovskis - Ideju zādzība, uzņēmumu ''kārtošana''

Georgijs ir visā Latvijā zināms, ar to, ka ir kavalieris Nīderlandē, ordeni kuru dod jebkuram šarlatānam, mūsu uzņēmumā ieradās kā konsultants, nosaluca kaudzi naudas, nozaga idejas un devās tālāk, strādā pāri ar vēl vienu vārdā Ruslans, esot jomas eksperti it visā, patiesībā atstāsta grāmatās izlasīto par lean un 5s pavāvuļo, mēģina nobiurt cilvēkus un iztīrīt viņu biznesus, teikšu, ka pazīmes labākajās tradīcijās.

Financiengroep - Krāpšana

Krāpšana Sūta e-pastus, piedāvā kredītus, prasa apdrošināšanas maksu 72 eiro, bankas konts privātais Anglijā. Viss ir ļoti ticami ir sava web lapa uz kuras uztaisa jūsu profilu un bilancē norāda summu kura jums jau ir ieskaitīta profila kontā, lai aizsūtītu uz savu privāto jums jāaizsūta kaut kādām Raivis Šteinbergs naudu, konts Anglijas. Bet varētu būt, ka facebook atrodas arī kāda reklāma

Tavex - обман

Ето фирма по обмену валюты, сознательно скрывают комиссию 2 евро с каждой сделки, пишут об етом очень мелким шрифтом на табло в самом вверху, специально чтобы клиенты не заметили ету информацию. При совершении сделки также не говорят клиенту об етой комиссии, а только признают ее, если клиент сам заметил, сосчитав на калькуляторе, сколько он должен получить по курсу обозначенном на табло или внимательно осмотрев чек, выданный после совершения сделки. Конечно если клиент сам заметил ету...

AtrisinātaSales and bales - No payment

Extremely disappointed with them. Their customer service is abysmal - calls go unanswered and emails ignored. Ordered a premium gadget, but it arrived damaged and far below advertised quality. Despite numerous complaints, their response was non-existent. It's clear they don't value customer satisfaction or adhere to basic quality standards. Highly advise avoiding them; there are far better options out there with companies that respect their clients.

Daugavpilī Pilsētā nav darba, jaunieši ir spiesti doties prom - Pilsētā nav darba,

Pilsētā nav darba, Daugavpilī arvien vairāk jauniešu neiztur, atstāj bērnus vecvecākiem un dodas strādāt. Kāds uz Rīgu, kāds vēl tālāk - uz Angliju vai Vāciju. Mūsu varas iestādes uz šo problēmu cītīgi piever acis.“Pilsētā nav darba, jaunieši ir spiesti doties prom. Mani trīs bērni ilgi centās šeit izdzīvot, taču saņemtās algas neļāva uzturēt normālu dzīves līmeni – labi paēst, maksāt komunālos, uzturēt ģimeni. Rezultātā visi viens pēc otra aizbrauca uz Angliju. Skolas tur ir pavisam citādas nekā mūsējā...

JaunsLikums SIA, reģ. Nr.44103106140 - Krāpšana

Samaksāju rēķinu par semināra video materiāliem, ar piebildi ka videomateriālu varēs noskatīties sev izdevīgā laikā. Vebinārs 18.12.2023 ___________________________________________ Vebināru vadīs Jadviga Neilande Sertificēta nodokļu konsultante. Latvijas Nodokļu Konsultantu Asociācija biedrs. SIA "T & D" Advance. v. pr. rakstu autore žurnālos "IFinanses","Praktiskais Latvietis" Autore grāmatai "Komersanta ABC" "Apgāds Zvaigzne ABC". Grāmatas "Ka nepārmaksāt nodokļus" autore. "Peļņa un...

Mārupes uzņēmēji - Krāpnieki

Krāpnieki Labdien visiem mani sauc konstantīns komanovskis sūdzēties sia Mārupes uzņēmēji darbinieku Kristaps Beķeris · amats Ceo viņa patīk aizvainot cilvēku caur tikko un vēl Saka ka atbalsta. Viņu domāšanu Mārupes uzņēmēji viņu pats stišu pa dzīvi iedošu pa galvu un izstāstīšu viņa bērniem ko tēvs nodarbojas.

Conventus - Ignorēšana

Tika saņemts sods no europark. Netika laicīgi apmaksāts, jo atnāc auz deklarēto adresi, kurā neuzturējāmies vairāk kā pus gadu. Pa to laiku parāds nodots kompānijai conventus. Tik tālu viss ir kārtībā. Sods tika nomaksāts kopā ar parāda piedziņas procentiem, nosūtīts maksājuma uzdevums ar jautājumu, vai lieta slēgta? Pilnīga ignorēšana e-pastos vairākas nedēļas un rakstīts ir atkārtoti 3 reizes. Sazvanīt arī nav iespējams, zvanīts gan uz vēstulē, gan mājaslapā norādītajiem numuriem. Zvanīju uz...

Guno Ziemelis - Krāpnieks

Krāpnieks Vai kādam ir bijis ar šo krāpnieku sakars? Jā, diemžēl arī uzķēros uz viņa pasakām, un ieskaitīju 350 eur, savā telegramma kontā smuki runā, nekas sākumā nelikās, ka kaut kāds krāpnieks būtu, jo visa informācija tika pārbaudīta netā, nevienas atsauksmes, un atsauksmes, ko it kā cilvēki viņam rakstīja, bet atklāju ka fake visas atsauksmes. Viņam seko vairāk, kā 970 cilvēki, nezinu vai kāds vēl ir uzķēries, bet uzdzīvo labi Dubaija, savas storija liek. Vienkārši brīdinu, nekad viņam neskaitiet...

20k interneta biznesa skola - Naudas neatgriešana

Sociālajos tīklos biju atradusi 20k interneta biznesa skolu kur stāstīja ka pelnīt naudu internetā no majam. Man tas ir ļoti aktuāli tā ka man ir mazs bērniņš majas un es nevaru strādāt. Es reģistrējos un samaksāju abonementu taču man neiedeva pilnu piekļuvi kanālam un es visu apskatīt nevarēju. Kad jautāju pēc palīdzības man neviens neatbildēja ilgu laiku un kad atbildēja neviens man nevarot palīdzēt. Naudu kad jautāju lai atgriež ari neviens netaisoties atgriest.

Matiss Kurilovs - Naudas izkrāpšana no revolut

Nejauši uzgāju video ka Matiss Kurilovs piedāvā nopelnīt, vajag ar viņu sazināties tiktok un viņš var palīdzēt nopelnīt 100-200 eiro. Es sazinājos, vajadzēja ielādēt teamviewer telefonā, lai viņš varētu ieet manā bankas kontā, vis bija labi līdz brīdim, kad iegāju kontā, pectam telefonam palika melns ekrāns un neko nevarēju izdarīt, kad atguvu piekļuvi par telefonu secināju ka no mana revolut kontā ir izzagta visa nauda! Uzmanāties no ši reportāža.

Matiss Kurilovs 20k biznesa skola - Krāpšana

Pārskaitīju naudu Matīsam Kurilovam uz LT konta par mārketinga pakalpojumiem un uzreiz tiku nobloķēts whatsapp un izslēgts no discord grupas! Vai kādam ir informācija kā dabūt rokās šo skameri? Vēlos lai uzrakstāt arī savu pieredzi ar viņu! Jo ja nebūšu es vienīgais apkrāpts, tad varam doties kopā uz policiju un rakstīt iesniegumu un cerams šo krāpnieku paņems pie dziesmas!

Martiņš Kurilovs 20k biznesa skola - Martins Kurilovs 20k biznesa skola krāpnieks!

Martins Kurilovs 20k biznesa skola krāpnieks! Sveiki! Sāku čatot ar Mārtiņu Kurilovu jeb 20k biznesa skolas bosu. Aizrāvu ar ļoti interesantu tēmu un uzaicināju uz vienu privātu grupu, kur varēja pievienoties tikai caur linku. Grupā pectam pievienojas Oskars T kas ir Martiņa Kurilova viltus profils. Ar šo viltus profilu viņš ir sevis slavinājums visur! It īpaši man ļoti patika Studentu rezultātu sasniegumi! Pēc šīs bildēm varam uzreiz saprast cik 'īsti' ir šie sasniegumi... nešaubos ka arī citu lietotāju sasniegumi ir neīsti. Un jūs vel maksājat 20 eiro mēnesī? :D

Viktors Tereškovičs & Renāte Tisjaka - Krāpēji!

Krāpēji! Viktors Tereškovičs 4 gadus atpakaļ pierunāja mani paņemt viņam auto range rover kredītā, kur saistības uz mana vārda! Solījās izpirkt! Pretī saņēmu, ka Renāte Tisjaka vadot man piederošu auto ir 2x aizmukusi no cn notikumu vietas, neskaitāmus adm. Sodus, parkinga talonus u. T. M šada rīcība (aimukšana no notikuma vietas) no renātes tisjakas ir anormāla, jo viņa stradā autoskolā einšteins un diez vai šādi prezentē autoskolas prestižu, tieši otrādi-grauj tās reputaciju! Pec neskaitāmu rēķinu...

VAIRO - Bez piekrišanas nomaina pensiju parvāldītāju

Uzrunāja darbinieks lielveikalā Alfa, piedāvāja apskatīt uzkrājumu pensiju 2. Līmenim. Atļauju ielogoties Latvija.lv. Sāk klikšķināties, parāda uzkrājumu, piedāvā saņemt atskaiti. Pēc piekrišanas, pats uz savu roku nomaina pensiju pārvāldītāju uz vairo, iesniedz un nevienā brīdī neprasa piekrišanu. Kā to vispār legāli var darīt? Tagad esmu uz kaut kāda mistiska vairo un mainīt šogad vairs nevaru. Vienīgā opcija ar steigu rakstīt uz vietas iesniegumu vsaa lai palieku pie esošā. Pretīga taktika dabūt jaunus klientus..

Crowdestor - Krāpšana lielā apjomā

2020 gadā ieguldīju 2 viņu projektos kur abiem bija minēts kā tie ir pilnīgi droši jo pretī saņēmējs dod ķīlu. 1. Projekts plānoja pirkt mežu izstrādei un pēc koksnes tirgošanas atdod ieguldījumu ar procentiem 2. Projekts plānoja uzlabot savu kažokaudzētavu JSC Grobiņa. Ir pagājuši 3 gadi, koksnes vērtība ir cēlusies pat 5x, bet atpakaļ no šī projekta ir saņemti vien pāris procenti. Otrā projektā vispār nav sniegta nekāda informācija. Crowdestor ir scam, krāpšanas uzņēmums kas taisa viltus projektus lai savāktu visu naudu sev un partneriem. Crowdestor is a scam project. Beware!

Money Express - Slikts servis

Slikts servis Разочарован сервисом. Принес 5 новеньких купюр по 100 $. Кассир придрался что на одной есть печать (буква М, 5 на 6 мм ) еле заметного голубого цвета. Минус 4% это слишком много, да ещё минус 1,5€ за сервис. Это расстроило, как будто дискриминация,учитывая что купюра может использоваться и дальше по прямому назначению без каких либо преград. Вот представьте, что вы пришли получать зарплату, а вам кассир говорит "Вам минус 4% так как у вас родинка на щеке".

Sia ''MAREDU" - Krāpnieks Artūrs Grustiņš apmelo Sia "MAREDU''

Artūrs Grustiņš apmelo SIA ''MAREDU" no 22.02.2014g sudzibas.lv ievietojot nepatiesu informāciju, būdams narkomāns (ko var apstiprināt Emīls Kalniņš) nosūtija mājaslapu uz "MAREDU'' e-pastu un piezvanija, prasija nekavējoties samaksāt par darbu 100€ (mājaslapa bija nekvalitatīva kopija no cita uzņēmuma) sākās ''lomkas'' un vajadzēja naudu narkotikām, samaksājām. Izspiešana notiek arī tagad, ir uzsākta krimināllieta, no kuras krāpnieks izvairās Anglijā, sargājiet sevi no Artūra Grustiņa. Internetā viņu var atrast kā Arthur Grustins.