Kategorija "Bizness / Finanses"

Apdrošināšana Bankas Līzings un Kredīts Neuzticami biznesa partneri Ražošana
Bresco Group
Mārtiņa investīcijas nams
Privat Group Apvienība

Julianus Inkasso - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Julianus Inkasso Latvija SIA Liāna Petrova 67783133, 26366458, liana@julianus.lv Ir agresīva, uzbrūkoša, draud un sola veikt pretlikumīgas darbības. Nerunājot jau par iedziļināšanos problēmā, tāpēc labāk ja ir iespēja izvēlieties citu parādu piedzinēju. Šī kompānija un darbiniece nepalīdzēs atgūt Jūsu parādus.

Swedbank - Krāpšana, maldināšana

Krāpšana, maldināšana Internetbanku lietoju ne pirmo gadu. Vēlējos krājkonta naudu izņemt. Pieteicu naudas izņemšanu. Pēc kā vakar naudai jau vajadzēja būt kontā, jo ieskaita 7 dienu laikā. Operāciju veicu korekti līdz galam. Šī jau nav pirmā reize, kad tieku apčakarēts. Uzrakstīju bankai vēstuli. Gan jau zvanīs un taisnosies, ka kaut ko nēesmu līdz galam apstiprinājis. Ar kādu nolūku viņi tā dara, nav skaidrs!

Emīls Eglītis - Krāpnieks

Krāpnieks Ir parādā vairāk kā 30000 eur un ilgstoši neatdod-tikai sola un sola, mēģina darīt visu, lai parādu neatdotu. Kopējā parāda summa ar nokavējuma procentiem uz doto brīdi ir ap 50000 eur. Kā jau parasti šāda tipa cilvēki, viņš dzīvo labi-braukā ar jaunākā modeļa Masserati, dodas dārgos ceļojumos utt. Darbojas koģenerācijas staciju biznesā. Dotajā brīdī ir iesaistījies koģenerācijas staciju izveidē Alojā, Madonā, Sedā un Strenčos. Uzņēmumi kuros viņš darbojas atrodas Rīgā, Miera ielā 36. Vai kādam vēl ko izsaka šis vārds un uzvārds?

Lukas Ozols - Krāpšana

Krāpšana Izkrāpj naudu caur facebook, piedavajot firmām un privātpersonām piesaistīt un palielināt lapu apmeklētāju skaitu un piesaistīt jaunus klientus. Parskaiti naudu un pazud ar galiem.. Dzēš savu profilu un veido jaunu! Vardu un uzvārdu gan saglabā! Esiet uzmanīgi!

Edgars Zakriževskis - FRAUDSTER

FRAUDSTER ATTENTION! PROFESSIONAL FRAUDSTER Edgars Zakrizevskis, from Latvia. Tells everyone that he is working on big projects for currency conversions at the international level. Scam people money by getting them involved in these projects and promising to share money. The real situation for Edgar Zakrizevskis is the following, a person without a specific place of residence, who has only a portable computer, through which he is speaking with people from abroad with the impression that there are very serious things to do. The current debt of Edgar Zakrizevskis is over € 300,000, not including the people he has defrauded. Pep the cigars and owe the money for the cigars Gertrudes street 22 Zigmunds cigar shop, and also owes the money for cigar store in Alberta Street 1. In fraud schemes use stories about jewels, currency conversions, and communications at government levels around the world. He tells very imaginative and reliable stories about the possibilities to make a business. Places where Edgars Zakrizevskis tends to stay, Kanalu street 18, Jurmala. Riga, Antonijas street 3-6 (the apartment does not belong to Edgars Zakrizevskis). In 2017 an apartment in Jurmala, Turaidas street 17-65, was rented Edgars Zakrizevskis contacts edgars.gotsa@gmail.com Phone number: +371 26264167 skype: edi.pif

Julianus Inkasso Latvija - Krāpšanās

Krāpšanās Es nevaru tikt vaļā no šīs kompānijas! Ir tāda lieta, ka trīs gadus atpakaļ viena kompānija nodeva šai parādu piedziņas firmai manu parādu. Saņemot no viņiem vēstuli, es pa telefonu sazinājos kurā datumā samaksāšu, utt. Pienāca datums kurā man bija jāsamaksā parāds, to izdarīju un arī 7.00 euro par parādu piedziņas izdevumiem. Tagad pēc trīs gadiem atnāk man vēstule uz e-pastu, ka es viņiem vēl esmu parādā 10.00 euro, parādu piedziņas izdevumi. Sazinājos ar kompāniju teicu, no kurienes tik pēkšņi parādījās šī summa, man pateica tie ir 10.00 euro par parādu piedziņas izdevumi, kas bija trīs gadus atpakaļ, utt. Esmu teicis, ka esmu visu norunātājā datumā pirms trīs gadiem nomaksājis visu, protams viņiem tas ir vienalga maksā un viss! Tagad uz telefona nāk sms par to ka tiesu izpildītājs bloķēs bankas kontus, atņems īpašumus, utt. Draudi nāk no viņiem nepārtraukti. Lai nedomā ka es maksāšu viņiem tos 10.00 euro, jo zinu labi ka man viss ir nomaksāts. P. S. Kāpēc vispār es saņēmu tikai pēc trīs gadiem, ka esmu parādā viņiem 10.00 euro par parādu piedziņu izdevumiem? Un nekādas oficiālas vēstules pa pastu nesaņēmu vai arī zvanus, jo vienu reizi tikai no viņiem bija e-pasts, pasts zvanījos, darījos, tas pirms trim gadiem, kādi viņiem vēl zaudējumi?

FGI BANK - Investitionen für Ihre Projekte

Investitionen für Ihre Projekte Sie haben Business-Projekte kämpfen wegen des Mangels an Kapital ausgeblieben. Träumen von einem großen, schönen Haus oder sogar ein schönes Auto zu besitzen. Keine Sorgen mehr um Sie jetzt. Mit einem Kapital auf 1,6 Millionen Euro oder US $ 1,4 Millionen geschätzt, die FGI-Bank-Gruppe kommt Sie durch das Angebot von Investitionen einen Schimmer von Hoffnung zu geben. FGI hat bereits mehr als €130 000 000 auf der ganzen Welt erteilt. Wir wussten, dass viele Kunden wie Sie, auf der Suche nach Finanzierung für ihre Projekte zu verführen oder zugeschnitten bewerten ihre Bedürfnisse durch das Angebot von Interesse äußerst gering. Kontaktieren Sie uns unter unserer Adresse für weitere Informationen. FGI, Ihr bester Partner!

Tele2 - Slikts serviss

Slikts serviss Iegādājos uzņēmumu augustā. Septembrī atnāca rēķins uz iepriekšējo uzņēmuma īpašnieku, par tele2 pakalpojumiem. Iepriekšējai īpašniecei uzrakstīju vienas dienas pilnvaru, lai pārraksta tele2 uz savu vārdu (lai uzņēmumam nebūtu jāmaksā) . Sieviete aizgāja, visu iesniedze. No tele2 ar mani sazinājās agnese, lai apstiprinātu manu pilnvaru. Teica, ka nākamais rēķins vairāk nebūs uz firmas vārda, bet uz iepriekšējās firmas īpašnieces. Jau 2 mēnešus pēc kārtas man joprojām nāk rēķini. Pagājušo mēnesi sazinājos ar tele2, lai noskaidrotu, kāpēc tā. Teica, ka neesot līdz galam kkas aizgājis (esot tele2 vaina) . Arī iepriekšējā firmas īpašniece sazinājās, sakārtojām visu. No tele2 man zvanīja un teica, ka rēķinu pārsūtīs otrai personai un vairāk tas neatkārtosies. Pienāk jauns mēnesis un atkal atnāk rēķins uz uzņēmuma vārda. Kas tā par biznesa apkalpošanu, ja 2,5 mēnešus atpakaļ jau viss tika sakārtots, bet liek maksāt joprojām uzņēmumam, nevis cilvēkam, uz ko tika pārrakstīti tele2 pakalpojumi?

Rimi - Drausmīga apkalpošana

Drausmīga apkalpošana T/c Dole ir rimi, vakar ar ģimeni iegajam rimi ieraudzijam Tērvetes alus uz akciju.. Domāju paņemšu vīram. Plaukta nebija vairs un uz papildu izvietojumiem ari ne. Piegajam ar bērnu pie pārdevēja pajautājam vai var palīdzet jo darbinieki zāle nebija. Viņa atbildēja: man vienalga neredzi ka es kases zonu kartoju. Piegajam pie galas nodaļas un tur vispār pasaka lieciet mierā es aizņemta.. Noteikti draugiem teiksu kada ir attieksme rimi.. Jo ša nau pirma reize.. Bērna klātbūtnē pasaka ka man vienalga un nepalīdz... Darbiniekiem darba laiks kas beidzas 14.00 brīvdienas? Šausmas... Kur skatas darba devējs.

Edgars Zakriževskis - Krāpnieks

Krāpnieks UZMANĪBU! Profesionāls KRĀPNIEKS Edgars Zakriževskis, no Latvijas. Stāsta visiem, ka strādā pie lieliem projektiem saistībā ar valūtu konvertācijām starptautiskā līmenī. Izkrāpj no cilvēkiem naudu iesaistot tos šajos projektos un solot dalīties ar naudu. Reālā situācija Edgaram Zakriževskim ir sekojoša, cilvēks bez konkrētas dzīves vietas, kuram līdzi ir tikai portatīvais dators, caur kuru tiek runāts ar cilvēkiem no ārvalstīm radot iespaidu, ka notiek ļoti nopietnas lietas. Pašreizējā Edgara Zakriževska parāda saistības ir virs 300 000 €, neskaitot cilvēkus, kurus viņš ir apkrāpis. Pīpe cigārus un ir parādā naudu par cigāriem Ģertrūdes iela 22 Zigmunds cigāru veikalam, kā arī parādā ir Alberta ielas 1 cigāru veikalam par cigāriem. Krāpšanas shēmās izmanto stāstus par dārgakmeņiem, valūtas konvertācijām, un par sakariem valdības līmeņos visā pasaulē. Stāsta ļoti tēlainus un ticamus stāstus par iespējām uztaisīt biznesu. Vietas, kur Edgars Zakriževskis mēdz uzturēties, Kanālu iela 18, Jūrmala. Rīga, Antonijas iela 3-6 (dzīvoklis nepieder Edgaram Zakriževskim). 2017.gadā noīrēts apartaments Jūrmalā, Turaidas iela 17-65 Edgara Zakriževska kontakti edgars.gotsa@gmail.com Telefona nr: +371 26264167 skype: edi.pif

Āris Gābergs - Krāpšana

Krāpšana Šajā vasarā kā sanāca, kā nē,iepazinos ar lielisku puisi īstajā vārdā Āris. Izpalīdzīgs,smaidīgs un visādā ziņā ļoti pozitīvs tēls,kas prot celt smilšu pilis no nekā! Tieši tā,smilšu pilis,jo vienā dienā viņa dzīvē iedrāzās konkrēts viesulis un sagāza visu kājām gaisā, Izmetot viņu no mājām,arestējot mašīnas,un atņemot iespēju pašam par sevi parūpēties kā pienākas! Tikai nesaki,ka Tu neglābtu viņu!? Protams,ka glābu! Un nevienu reizi vien???? Nu tā,kamēr puisis tika atpakaļ uz kājām! Kas pie tā vainīga?! Protams bijusī,kas visu šo nodarijusi Ārim. Ai..ai..ai... Nabaga vīrietis! Bet nu labi,kā bija kā nē, Es Ārim lūdzu tomēr būt vīriem un atgriezt to,ko ir aizņēmies, Bet te nu seko bet... Tagad varu rakstīt grāmatu,kādas tik ķibeles nepiemeklē šo puisi! Ārprāts,pēkšņi bankas vairs nav uzticamas,jo veselas tris reizes,viņš gribēja atdot parādu,bet nekā,banka neveic pārskaitījumu! Tad miljons vienu reizi gribēja satikties,neizdevās,jo regulāri kaut kas notika,saplīsa auto,daudz darba,apcietināja policija un ārprāts,pat veselības stāvoklis pasliktinājas, Apkrāptas un apzagtas ir daudz meitenes... zagts zelts, nauda, kā arī izkrāptas mājas un mašīnas... Nu un te nu var rakstīt romānu! Dienu no dienas un nedēļu no nedēļas velkas parāda atdošana(vai neatdošana) Nu lieki piebilst,ka Āris ir uzņēmējs! Jā,vada savu uzņēmumu Jelgavas sirdī,kur pats dzīvo! Bet nāk viņš no Bauskas! Esiet lūdzu uzmanīgi un apdomīgi palīdzot kādam, Protams,saprotu,ka par naudu varu aizmirst,bet es ticu un zinu,ka pasaule ir sasodīti maza un apaļa ☺️ Lai visiem viss forši! Lūdzu neaizmirsti padalīties ar šo rakstu ????

Teletrade Riga Sia - Krāpšana

Šī gada sākumā man zvanīja Teletrade darbinieks Kaspars Miksons. Viņš mani pierunāja ieguldīt naudu 20000 EUR. Solījums bija, ka neatkarīgi no valūtas svārstībām mans konts tikai pelnīšot. Uz manu jautājumu, cik liels risks ir zaudēt naudu, viņš atbildēja, ka lielākais risks man ir zaudēt 200 EUR. Naudu es varēšot izņemt jebkurā laikā, kas arī bija meli. RĪGAS KAPITĀLA vadītāja Marta Dreimane, pašās beigās, pirms atlikušās naudas nozagšanas man izskaidroja, ka lai es varētu izņemt savus 20000EUR, tad tiem vispirms būtu jānopelna kontā vēl 20000 EUR! Tas nekad nenotiktu.

AtrisinātaCitadele banka - Slikts serviss

Slikts serviss Loti slikta rupja apkalpošana ir ari citadele banka spice, panemu paterina kreditu, , maksaju laicigi, bet vienu bridi nolemu atdot visu, mani loti izbrinija darbinieces rupjiba un nekauniba, kad centos atdot atrak kreditu dodiet dokumentu vina kliedza, (bet kadaa toni to pasniedza kaa cietumniekam, kurs nesaprot, suniski) , vina man sabojaja man garastavokli uz visu dienu, jo principaa vinai bija jaapkalpo pieklajigi. Vinas vards ir nellija kovtuna

Ingleby Dobele Agro SIA - Netiek maksāta naktsstundas un virsstundas likmes

Netiek maksāta naktsstundas un virsstundas likmes Uzņēmums nemaksā darbiniekiem darba likumā noteiktās naktsstundu un virsstundu likmes, ka arī nelikumīgi ietur no darbinieku algām uzņēmuma traktortehnikas un automašīnu izmaksas. Uzņēmums saviem laukstrādniekiem nemaksā virsstundas, darba laika tabeles katrs darbinieks aizpilda manuāli katru dienu pēc fakta, taču algas aprēķinam tiek ņemtas stundas pēc grāmatveža kalendāra, virsstundas nekur netiek uzrādītas un apmaksātas. Faktiskās darba laika tabeles tiek slēptas Uzņēmuma vadība veido slepenu failu, kur visas virsstundas tiek uzskaitītas, kā arī morāli piespiež parakstīt nelikumīgu un nelegālu vienošanos par virsstundu uzkrājumiem, piedraudot, ja tā netiks parakstīta, tad darbinieks tiks atbrīvots no amata.

WP Solutions, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību, - Krāpšana

Tātad pirms 5 mēnešiem veicu sijas restaurācijas darbus cilvēkam vārdā Pēteris Līdums kurš pārstāv firmas WP Solutions un Koster.lv darba gaitā tika solīts darba līgums kā arī samaksa, taču pec darba paveikšanas un nodošanas šis cilveks parstāja atbildet uz zvaniem, iszinjām ēpastiem. Kā noprotat nauda netika samaksāta bet kas kaitina visvairak ka wacapaa es refzu ja vinjsh ienak un izlasa tachu vienkarshi ignorē. Pret vinju veikshu prasību tiesā. Uzzinaju ka nēsmu vienīgais laimīgais taoec brīdinu visus ar šo personu NESADARBOTIES!

InCredit Group - Soda nauda ne par ko

Soda nauda ne par ko InCREDIT ir parādījis nu visu- veicu maksājumu attiecīgajā datuma, par kuru ta jau maksāju komisijas maksu bankai par naudas pārskaitīšanu, ne vini neskatās ne uz to kad maksājums veikts, bet reģistrē maksājumu kad tad ienāk- respektīvi, samaksāju naudu piektdienā un viss laikā ka vajag, vini jau saņem pirmdien un es ka klients esmu vainīgs, ka starp Swedbank un SEB bankas kontiem nauda nenonāk tai paša dienā. Lidz ar to skatos, ka par šīm brīvdienām un lidz pirmdienai man ir uzlikta soda nauda! Burvīgi! Uz ko viņi atbild - ka viņi vainīgi nav un es esmu vainīga beigu beigas... super kompānija. Neiesaku un dzīve nekad vairs ar šitādiem " muļķiem" neielaidīšos. Sanāk maksājuma uzdevuma datumam - šai kompānijai nav vērtības. Uzskatu, ka ta nedrīkst būt. Soda nauda ir nepamatoti piemērota! ?

Opteck - Krāpšana

Krāpšana Reizi atverot kaut kādu web labu bija smuks apraksts, ka cilvēks no lv, piereģistrējies un sāka smuki pelnīt uz finanšu tirgus. Salicis dažādas bildes, dzīvo jau citā valstī utt. Bet, meklējot pēc viņa vārda uzvārda facebook neko neatradu. Kurš tagad nav sociālajos tīklos, vienīgi pensionāri. Tas jau lika apšaubīt, ka tā tik reklāma. Tad mēģināju, gribējas paprovēt. Piereģistrējos, ātri jau zvanīja kaut kāds aģents. Apmēram lūdzās, lai ieskaitu 250 eur, un, kā ieskaitīšu, man jau uzreiz būšot bonusā vēl 250 eur. Bet protams, tā nebija. Tie bonusi tik sāka krāties. Pazaudējot 250 eur, bonusu uzkrāju ap 12 eur:) minimālais bija 250 eur. Kad pazaudēju, tad protams, zvanīja cits aģents, teica, lai to mācētu, ir jaieskaita 1000, tad ar mani strādās profesionālis. Zvanīja nepārtraukti, sāka jau apnikt. Tad teica, ka arī pietiks ar 250, parādīšot, kas un kā. Kaut gan, pirmo reizi, kad zvanīja, teica, ka viegli esot nopelnīt utt. Beugu beigās, rakstīju, lai man visu izlēdz, likvidē manu kontu. Bet, kad likvidēja, man vēl joprojām novelk, katru mēnesi ap 8 eur, no mana konta, kaut kāda kompānija, svs limited 2082, nicosia, cyp. Zvanīju uz opteck, viņi saka, ka tas neesot ar viņiem saistīts. Ka nezin, kas tas tāds utt. Lai zvanot, meklē to kompāniju, kas novelk naudu. Bet, tas viss sākās, kad piereģistrējos tajā nolāpītajā saitā, opteck.com, ru valodā visi runājoši. Pārsvarā no krievijas, ukrainas. Tāda uzbāzība, lai tik ieksiata naudu, bet, ka man ko vajag, tad pasīvi. Visi aģenti pelnot tādu naudu, ka varot nestrādāt, bet tad jautājums, ko viņi sēž visu dienu pie telefoniem, tāda skaņas apkār, kā 1188, pilns ar aģentiem. Ja visi tā pelnītu, neviens tur nesēdētu. Es personīgi nevienu neesmu dzīrdējis, kurš tur labi nopelna, kāpēc, tad nav reāls cilvēks, kurš ielicis aprakstu, ka labi var pelnīt. Bet gan kāds neliels baneris, web lapā, kur ir smuks apraksts, kā viens labi nopelnījis utt. Uzspiežot to skaisto aprakstu, uzreiz ir reģistrēšanās logs:) ) takā nemaz nedomājiet šeit, ko darīt, viss ir sviests.

Eduards Kiršbaums - Krāpšana, naudas izkrāpšana

Ļoti turīgu cilvēku atvase, sevi pozicionē kā ļoti darbīgu cilvēku, kurš viss ir biznesā un dzīvi sev ir sakārtojis. Galvojot ar sevi un saviem vecaakiem, saviem darījumiem un esošajiem ilgtermiņa noguldījumiem bankās, pie kuriem uzreiz nevar tikt, izkrāpis ir vairākus desmitus tūkstošus eiro no saviem draugiem un paziņàm. Uzmanieties, jo viss par un ap šo cilvēku ir meli !

Lindorff - Nesaprotami

Nesaprotami Labdien! Man sanāca tāda ieta, ka nevarēju atdot parādu, un tagad viņu īsā laikā pārirka lindorfs. Saņēmu viņu vēstuli, kurā viņi min, ka mana lieta tiks virzīta uz kvalitātes kontroles un izvērtēšanas nodaļu. Varbūt kāds var pateikt, kas tā tāda ir arnodaļu, jo i-netā nekas īsti nav paskaidrots...

Sergejs Antipovs Riga - Nenormals cilveks

Куда катиться мир? Неужели опять скоро наступит время, когда народ начнёт бить друг-другу рожу за одно только оскорбление! Неужели борзата и неуважение вернулись? Взять, к примеру эту бесстыжую рожу Сергея Антипова. Он может ударить Вас даже, если вы наступите ему на ногу, при этом вы извинитесь, но это не поможет. А вообще он человек не предсказуемый, даже неадекватный. Никогда не знаешь, что у него на уме! Плюс, у него в полиции хорошие связи. Люди будьте осторожны с ним. Никакие проверки Вам не помогут узнать данного субъекта, только время. Любой конфликт он замнёт и оставит Вас в дураках. Берегитесь его и по слухам он ищет работу в Риге. Так прислушайтесь к совету и не берите его на работу!