Reitings Bizness / Finanses

100%
Castovanni
Bresco Group
Privat Group Apvienība

Green Balance Ltd SIA - Систематическое задержка подготовки отчётов. Неуважение к клиенту.

Просто ужасно. Крайне не рекомендую. Систематическая задержка в подготовке pvn и социальных отчётов. Низкий уровень коммуникации и компетенции. Нет понимания бухгалтерского учёта и налогового законодательства. Надеюсь данная фирма и её владелица Ирина не будут лицензированы для работы бухгалтером.

L Leonty Moroz 03.03.2020
Komentāri 1 Bizness / Finanses

Vitalombards - Nelādējoša fotokamera kuru man iesmērēja ar meliem

Nelādējoša fotokamera kuru man iesmērēja ar meliem Labdien, Nopirku šajā vietā fotokameru bez lādētāja to ka bez lādētāja ir OK viņa mums iestāstīja ka kamerai ir navigācijas lādētājs nu OK nopirkām lādētāju bet izrādās kameru nelade zvanīju uz iestādi saku ka nelade viņa man saka ka tā nevar būt viņš lādējot, interesējos pa kameru Sony centra izrādās ka kamerai ir pavisam savādāks lādētājs nevis kā pārdevēja man teica, zvanu uz Vita lombardu saku vedīšu atpakaļ lai atgriez man naudu viņa man pasaka ka neņems, tas ir normāli? Jūsu darbs ir melot un iesmērēt cilvēkiem mantas kuras nevar uzlādēt utt?

Intrum Latvia SIA - Плохой сервис

Инкассовая компания. По хамски со мной общались по телефону(обслуживала оператор ОЛЬГА), не выслушивают - говорят свое, навязывая свое мнение. Шлют повторные несопоставимые с основной суммой счета от своей фирмы с двойной комиссией, когда как долг был непосредственно оплачен фирме, а за услуги по "взиманию" компания своевременно получила свой процент. В ответ на жалобы и предоставления хоть какой информации по делу молчат. По телефону не желают общаться. Не рекомендую. Как такие компании еще получают лицензии от государства.

WM GROUP SIA - Мошенничество

Осторожно! Остерегайтесь мошенников. Эта так называемая фирма предлагает обмен электронных денег webmany. Сделав заказ у них на сайте, деньги могут попросту не прийти к вам. Проблемы начались сразу после сделанного заказа, деньги не появились на следующий день на счете они так же не появились и через день. За это время эта фирма не удосужилась отправить какое-то оповещение, никакого письма на почту, никакого звонка. После разговора в скайпе с их оператором который является по сути и владельцем...

Paysera - Nespēja saņemt savu naudu

Nespēja saņemt savu naudu Kompānija, kur strādāju agrāk pārskaitīja manu algu par diviem Mēnešiem nevis uz manu kontu Paysera bankā, bet uz Uab Paysera kompānijas kontu. Tagad jau no pagājušā gada septembra cenšos sazināties ar paysera darbiniekiem, lai tik vienkāršu problēmu atrisinātu, bet viņi visādi izvairās un atrakstās. Teikdami ka maksātājs (kompānija) nebija norādījusi maksājuma saņēmēju, kas ir pilnīgs absurds. Jo bez saņēmēja norādīšanas maksājums nemaz nebūtu iespējams nosūtīt. Esmu vīlies Paysera bankā vai arī to darbiniekos kuri nepilda savus pienākumus!

Inese Beitāne tiesu izpildītāja - Tiesu izpildītāja no Ventspils krāpniece

Uzmanību! Tiesu izpildītāja Inese Beitāneno Ventspils krāpniece un mele, jo viņa man izkrāpa 300 eur atstājot mani bez iztikas līdzekļiem reāli man nav pat ar ko nopirkt maizi un vai informācija par to parupešos lai apcietināta tiktu tāda mele un krāpniece Inese Beitāne - bože no Ventspils pilsētas. Uzmanās mīļie tautieši no tiesu izpildītājas Ineses Beitānes božes, krāpnieces.

Inese Beitāne - Tiesu izpildītāja no Ventspils krāpniece.

Labdien daru jums zināmu cienījamie Latvijas valsts iedzīvotāji tai skaitā arī Ventspils pilsētas iedzīvotāji, uzmanās no Ventspils tiesu izpildītājas Ineses Beitānes Božes. Viņa man izkrāpa 300EUR atstājot mani bez iztikas līdzekļiem reāli man nav pat ar ko nopirkt maizi. Uzmanās mīļie tautieši no tiesu izpildītājas Ineses Beitānes no Ventspils pilsētas. Viņa ir ļoti liela krāpniece un ir apkrāpti daudzi cilvēki.

Vitalombards - Bojājums

Bojājums Nekad neizmantojiet lombarda pakalpojumus. Iepriekš nebiju izmantojis, bet vienā nelaimīgā dienā ss.lv atradu macbook air, ko pārdod Vita Credit. Aizbraucu, apskatījos. Vizuāli nekādu defektu, strādāja arī ātri un labi. Nopirku un pēc diviem Mēnešiem sākās problēmas. Izrādas dators ir apliets ar kafiju un jau izveidojusies korozija. Nekādu atbildību Vita lombardā nenes! Datoru saremontēju, par ko samaksāju 120 eur, bet pēc pāris dienām atkal sākās problēmas, kas ir saistītas ar to pašu mitrumu. Labāk samaksāt vairāk un pirkt pārbaudītas vērtības nevis dotēt šīs visas iestādes.

Eutaxback.com - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlos visus painformēt, kuri domā, ka pie eutaxback.com ātri un vienkārši var atgūt savu nodokļu naudu. Tā nav! Jūnijā pieteicu pārmaksātos nodokļus. Septembrī saņēmu par veselības apdrošināšanu naudu. Jā, oky. Decembri saņēmu par 2017. Gadu. Bet par 2018. Gadu joprojām neesmu saņēmis. Ja citur nodokļu summu var atgūt 3 mēnešu laikā, tad šeit minimums 6 mēneši.

Pozit SIA grāmatvedības pakalpojumi - Grāmatvede Vija Juhneviča darba vietā uzmācas precētiem vīriešiem, terorizē viņu sievas un bērnus

Precētu vīru sievas, bērni un ģimenes, uzmanieties no psihiski neveselas, agresīvas, nekaunīgas un neadekvātas sievietes Vijas Juhnevičas, kura strādā par grāmatvedi daugavpilī sia"pozit".  šī sieviete - šķirtene-  izmisīgi karas kaklā precētiem vīriešiem darba laikā, pildot savus grāmatvedes pienākumus. Izvēlētais, noskatītais upuris - precētais vīrietis tiek nemitīgi lenkts, uzmācīgi bombardēts ar  telefona zvaniem, whatsapp saraksti vakaros, biznesa ideju aizsegā tiek aicināts  uz kafejnīcu...

AtrisinātaSilvija Zeltīte - Krāpšana

Šī privātpersona mani piekrāpa.lv 60parx0012993770004 Silvija Zeltīte. Samaksāju uz kontu naudu cerēdams ka atsūtīt to ko man vajadzēja. Vajadzēja redzēt šo personu caur skype jo bija noruna. Bet kad nosūtīju tad pazuda un viss. Kāds zin viņas numuru?

AtrisinātaRolands Aseris - Naudas izkrāpšana

Šā gada maijā caur bankas kontu uzskatīju šim cilvēkam 3 tūkstošus, kā viņš sacīja kā kapitālu ogļu biznesam, kur piedalās viņš un vēl viens cilvēks. Ar līguma nosacījumiem, ka saņemšu naudu atpakaļ pa mēnešiem ar procentu likmi. Savstarpējo līgumu sastādījām. Bet, Rolands arī solīja līgumu apstiprināt pie notāra, no kā viņš izvairījās. Neko nesaņemdama sāku interesēties. No sākuma Rolands aizbildinājās, ka esot ārzemēs. Tad vēl visādas problēmas, līdz sāka izvairīties pavisam un kad sāku uzdot...

Luminor banka - Naudas izņemšana bankomātā

Saņēmu algu un devos uz luminor izmaksas bankomātu Daugavpilī diton namā, ievietoju karti, ievadīju pin kodu, viss jau bija forši, uz kreiso pusi parādījās naudas izņemšana usd, bet uz labo - eur zem kura dažādas summas, kuras piedāvā izņemt, starp tām bija arī manis plānotā, uzspiežot uz konkrētās summas, bankomāts man izdeva nevis eur banknotes bet dolārus. Stulbi, jo tagad konvertējot vairs konkrēto summu atpakaļ nedabūšu.

Aptauju Centrs - Krāpšana

Krāpšana Piedalījos aptaujās vairākus gadus. Vairāk nepildu nevienu aptauju. Šis kantoris ir tīrākā cilvēku muļķošana. Nu jau vairāk kā pusgadu gaidu savu nopelnīto naudu savā paypal kontā. Naudas nav. Uz e pasta vēstulēm arī neviens neatbild. Tikai sūta jaunas aptaujas.

Telemarket - Darba vadītāja

Darba vadītāja Labdien! Vēlos brīdināt par drausmīgo attieksmi no darba vadītājas Ilgas Grodnas pret darbiniekiem balvu filiālē! Darbinieki mainās patstāvīgi, jo vadītāja ir garastāvokļa cilvēks. Nespēj saliedēt kolektīvu, tā vietā taisīt prot nepamatotas afēras. Strādāt tādā vidē ir neiespējami. Sūdzības ir daudz no bijušajiem darbiniekiem, un tagadējiem.. Lūdzam pieņemt mērus vadībai, un izvērtēt darba vadītājas amatu citai personai.

Aptauju Centrs - Slikts serviss

Slikts serviss Esmu aizmirsusi paroli, lai apskatītos cik esmu nopelnījus, jo es jau kādus 2 gadus piedalos aptaujā, sūtu uz centru, lai varētu nomainīt parol, bet nekā. Un tad jautājums, kā piedalīties aptaujā, tad lūdzu, bet kā dabūt jaunu paroli, tad nekā.

Vitalombards - Novērtēšana, strāda muļķi.

Novērtēšana, strāda muļķi. Sveiki, izlēmu doties uz vita lombards, lai novērtē manu Šveices oriģinālo pūlksteni, kuram tirgus vērtība ir sakot no 1000€, nogaidīju + - 30 minūtes kamēr vērtētājs sazinājās ar menedžeri, lai beigās man piedāvātu 50 eiro. Super izcils uzņēmums. Augstākā līmeņa. Kamēr gaidīju, biju liecinieks sarunai, kurā augstāk minētais darbinieks, ar otru darbinieci, sarunas laikā dālija ieķīlāto mantu. (laikam pieņēma par absurdu naudu, un pirms likšanas uz pārdošanu, paņem to sev)

Kredītu Inkasso - Cilvēku maldināšana, slikta apklapošana

Cilvēku maldināšana, slikta apklapošana 28/11/2019 savā paskastīte saņēmu brīdīnājumu-atkartotu no sia kredītu inkasso uz 111.94eur. Zvanu uz t.67214004 28/11/19 plkst.08: 25 ar prasību izskaidrot šo vēstuli. Jo ši vēstule pēc teksta ir atkartota un pirmo es nemaz neesmu saņēmusi. Noskaidrojas, šajā vēstule adrese mana, bet cilveks nepazistāms. Atvainošanās vietā, saņēmu pārmetumus kā atveru vēstuli uz svešu vārdu! Par savu kļudu atzīšanas pat negāja ne runa. Atruna, kā klients var noradīt jebkuru adresi. Bēt kļūda īsti bija...

Eutaxback.com - Neiesaku

Neiesaku Naudu gaidīju ļoti ilgi, apmēram 7 mēnešus. Vispirms iemaksāju 49 eiro par pakalpojumu, jo savādāk nodokļu atgriešanas procesu neuzsāk. Vispirms saņēmu neizmantotās veselības apdrošināšanas naudu, bet pašus pārmaksāto nodokļus saņēmu pēc krietna laika. Kad tika ieskaitīta pārmaksāto nodokļu summa, saņēmu no uzņēmuma "avansa rēķinu", kas tika paskaidrots ar to, ka nodokļu atgriešana ir jau pavisam cits pakalpojums no apdrošināšanas naudas atgriešanas. Viss jau jauki, par visu jāmaksā, bet par...

Inga Megne - Не доверяйте свои деньги

Не доверяйте ни в коем случае! Вы скорее всего потеряете не тол ко время... У вас будут выпрашивать деньги на партнерства во всяких бизнес проектах... Или просто одалживать на неделю тк деткам нечего кушать итд... В итоге мы убили массу времени на пустые разговоры и пару тысячь денег.