www.sudzibas.lv VSAA un NVA Apkrāpt banānu republiku, slikts serviss

VSAA un NVA - Apkrāpt banānu republiku, slikts serviss

Labdien banānu republikas iedzīvotāji!

Esmu 25 gadus vecs jaunietis kurš ļoti aizraujās ar IT un kuram jau darba stāžs būs tūlīt 6 gadi, vēl ne reizi neesmu bijis bezdarbniekos, tā nu sanāca, kamēr meklēju jaunu darbu, pieteicos bezdarbniekos, ierakstot vienkārši latvija.lv bezdarbnieki. Viss labi, atnāca apstiprinājums uz tel, iesniegums ir saņemts VSAA utt.

Nu ko, paiet divas nedēļas un VSAA zvana, ka nav otrs iesniegums uz NVA, nē nu jauki, un diemžēl neko tur izdarīt nevar, jāraksta NVA iesniegums, un tad bezdarbnieki tikai sāksies ar to datumu.

Kāda velna pēc, tik ilgi bija jāgaida? Jā, es atzīstu savu kļūdu, varbūt neizlasīju to lielo blāķi latvija.lv ka vajag vēl otru iesniegumu, vai man nebija pietiekošas informācijas par to, kas vēl ir jāara, BET, tiešām jāgaida tik ilgi? Varēja vispār mēnesis paiet, un tad pateikt, sorry večuk tev neizmaksāsim.

6. gadus man nodokļos aizgāja 1300eur, un kur ir tā atdēvē? ES VIŅU VISPĀR NEJŪTU, pie ārstiem jāiet ar apdrošināšanu, jo valsts rindas ir minimums mēnesi, ir bijis pat, ka jāgaida astoņi mēneši. :) policiju izsaucu, jo kāds izsita un apzaga manu auto 5h gaidīju, viss salons jau ar ūdeni bija (jo tieši bija lietus), atbrauc uz 5min izraksta papīru priekš kasko un aizbrauc, tiešām visi nodokļi aiziet kādam kabatā, vai kā? Kā es valstij parādā, VID mani uzreiz atrod pēc dienas, kā valstij man jāatmaksā naudu atpakaļ, tā neviens neliekas ne zinis, un pašam jāmeklē ir, piemēram man bija pārmaksa par zemes nodokli, kā domājat, man kāds pateica, ka ir pārmaksa? nē, vēlāk izrēķinot visu pats, tad pamanīju, ka ir pa 200eur vairāk samaksāts, un tad sākās triljoni iesniegumi, 50 paskaidrojumi.

Kas man ir pieejams:
- Latvijā divi dažādi konti ar pasēm (swedbank, luminor,seb),
- Krievijā viens aktīvs konts,
- UK viens aktīvs konts,
- Ir iespējams dabūt invalidātes apliecību,

Man ir noriebies dzīvot pareizi, maksāt visus nodokļus un viss pārējais, meklēju tagad, kā es varētu nopelnīt, jo pa divām nedēļām kamēr atpūtos un meklēju jaunu darbu, izrādās man neko nesamaksās, bet kredītus ir jāmaksā, un ģimeni ir jābaro. :)

Pašlaik meklēju dažādu veidus legālus un nu jau arī nelegālus, jo vienalga, es uzskatu, šī banānu republika nav pelnījusi nodokļus no manis.
Man dažas shēmas ir galvā, bet nu tur tikai uz pārdesim eiro var, varbūt ir labāki piedāvājumi?

Ha, un par pensijām, neviens netic, ka viņas būs, es arī neticu. :)

P.S. VSAA vismaz smsvarēja pierakstīt klāt, paldies iesniegums ir pieņemts, lūdzu aizpidliet nva iesniegumu, aij.

Piedāvājumus - [slēpt]@inbox.lv

Es atzīstu savu vainu, bet varēja to visu menedžēt ātrāk, nevis pēc 14 dienām. :)

N nopelnit_legali 12.04.2021

nopelnit_legali @ inbox.lv

A asdasd123 12.04.2021

šitais vēl jauns , nesaprot , ka visi nodokļi ko viņš makša iet kariņa un citu levitu algam :D . laipni ludzu latvija , neatkariba and briviba :D

N nopelnit_legali 12.04.2021

man tiešam žēl, ka tā ir, daudz jaunieši aizbrauc projām, un paņem pat citu pilsonību, es kaut kā ticēju latvijai, bet nu jā, jāsāk man ar būs shēmot, un beigās būs diezgan daudz naudas, un nabag cita tauta, kas strādā rimi pa minimālo, sponsorēs mani, maksājot nodokļus. Šajos laikos, ja ir smadzenes, tad var shēmot kā tev tik ,un būs ieguvejs, žēl, ka mani valsts tā uzmet, jo kā viņiem vajag, tā viss notiek, kā man vajag, SORRY VECĪT, pats vainīgs ka nezini! :) Banānu republika.

A aicis24 13.04.2021

Baigais jau nodokļu maksātājs esi bijis. Ja 6 gados esi tikai kopā nodokļos nomaksājis 1300€.Tas ir mēnesī aptuveni 18€.

L Laika smiltis 13.04.2021

Un kas tev liedza piezvanīt tai pašai NVA un pakonsultēties,ja reiz nevīžo izlasīt visu informāciju pats?

N nopelnit_legali 13.04.2021

Katru mēnesi 1300€, nepierakstīju. :)

beetlejuice 13.04.2021

Lai maksātu katru mēnesi 1300 eiro nodokļos, algai jābūt ~4k uz papīra. Banānu republikas fantazētājs.

I ilrgjefiho 13.04.2021

Nevajag fantazēt. Samaksājot nodokļos 1300 algai nav jābūt 4000, drīzāk apmēram 2600

Nu labi, man alga bija 3000€ neto, es atvainojos, lielie eksperti,

beetlejuice 13.04.2021

Kopš kura laika nodokļos tiek atstāti 50% no algas?

I ilrgjefiho 13.04.2021

Jūs jau laikam valsts iestādē "strādājat", ka nejēdzat cik nodokļus jāmaksā. Jums laikam liekas, ka nauda bankomātā rodas, elektrība rozetē, maize veikalā

te algas kalkulators

ar algu 2600 uz papīra
Izmaksa (57 %)
Nodokļi (43 %)

Izmaksa 1833.61 €
Nodokļi 1380.09 €
Kopējās izmaksas: 3213.70 €

Gan jau jums pat nav nojausmas kādi nodokļi veido tās summas

N nopelnit_legali 13.04.2021

It sfērā cilvēki pelna arī 5000€ neto, ja strādā rimi, tad nav brīnums, ka nezini cik citiem algas, paskaties mūsu kariņam algu, neskaitot bonusus, atmaksā auto, atmaksā dzīves vietu un vēl tāpat prēmijas dod. Es nefantazēju, esmu pietiekami gudrs, lai tagad izmantotu caurumus likumā un pelnīt vēl vairāk))) un tad brīnās, kāpēc ir melnā nauda.

beetlejuice 13.04.2021

Un ko tu gribi teikt, ka tu savā profesionālajā jomā esi tikpat “ietekmīgs”, cik Kariņš savā? xD Lai IT speciālists pelnītu 5k, ir jābūt ļoti augsti kvalificētam un pieprasītam speciālistam, tādi bez darba nesēž un sūdzības internetā neraksta, bet kruķijās pa dzīvi. Gudrs, inteliģents, sakarīgi un loģiski domājošs ir vārdi, kas tevi neraksturo pat par 1%. Banānu republikas fantazētājs gan esi par visiem 100%

N nopelnit_legali 13.04.2021

Es savu vainu atzinu, bet varēja nedaudz ātrāk to izdarīt, nevis pēc 13 dienām, ka tev ir kkas iesākts bet nav pabeigts)

M Mego izmeklētājs 13.04.2021

Tik augstas klases speciālistam bija jāstājas bezdarbniekos? Un par iesniegumiem ,ir noteikts laiks kurā tos izskata, izskatija konstatēja ka nav otra iesnieguma.