SIA GELVORASERGEL - Slikts serviss

Nesen man no parādu piedziņas kompānijas SIA GelvoraSergel atsūtīja e-pastu, ka viņi gatavojās iesniegt lietu tiesā.
Biju mazliet izbrīnīta, kāpēc?!
Es maksāju pati cik varu atļauties katru mēnesi, protams viņiem tas nepatīk, ar viņiem ir jāvienojas par maksājumu grafiku, bet es gadu laikā piedāvāju savu maksājuma grafiku, bet diemžēl visi mani piedāvājumi no Montas Krūmiņas tika ignorētas.
Es nospļāvos un maksāju pa savam, protams, no 750 EUR tagad izauga līdz 1500 EUR, neskatoties uz to, ka maksāju.
Monta teica, ka mēs procentus varam apstādināt, kad būs sastādīts maksājuma grafiks, bet es piedāvāju, protams viņiem nepamierināja mana summa, viņi vēlējās mēnesī ap 200 EUR, lai maksāju.
Ir aizdomas, ka tas ir speciāli, jo viņi ļoti labi zina, ka mēs nevarēsim atļauties maksāt šādu summu, un viņiem tik augs procenti.

Un apmēram pirms mēneša saņēmu ļoti agresīvu vēstuli uz e-pastu no šīs kundzes Līgas Jansones, ka viņi tuvākā laikā griezīsies tiesā, utt.

Protams pateicu, ka man arī būs ko pateikt tiesai, viņa agresīvi atpakaļ atrakstīja, tādu, ka labāk būtu labāk nevērusi vaļās e-pastu.

Šodien 26/09/21 iedomājos ieiet manas tiesas portālā.
Un ko es redzu?

GelvoraSergel, SIA (40103837691)
Pieteicējs

Cēsu iela 31/3, 4.kāpņutelpa, Rīga 31/3, 4.kāpņutelpa [slēpt]@gelvorasergel.lv 67895902

Agate Peneze
Pārstāvis
Pārstāv personu: GelvoraSergel, SIA

Lietas veids: Civillietas

Lietas paveids: Saistību izpildes brīdinājuma kārtībā lieta

Instance: Pirmā

Valsts nodeva: 29.34

Tiesas izdevumi: 7.61

Kancelejas nodeva:

Tiesnesis: Līga Grīnberga

Un kāpēc nav norādīta prasības summa?

Esmu vairākkārt griezusies PTAC ar sūdzībām, bet diemžēl viņi tik paplāta rokas, un tas arī viss.
Es zinu ka parāds ir jāmaksā, un es arī maksāju.

Bet nevar jau uzvesties, kā agresīviem zvēriem, uzdzīvoties, utt.

C Cilvēks 12.01.2021
Slikts serviss

Parādu piedziņas birojs, kurš nekad dzīvē tā arī nav piedzinis nevienu parādu. Iesaku nevienam neizmantot šīs firmas pakalpojumus, jo firma neprot pildīt solījumus.

Z zanepavlov 26.09.2021

jacinas ar viniem

242296xx

xx vietā visi numuri vismaz no 33 - 57
vajag ierakstit lai google atrod

I ilrgjefiho 27.09.2021

Ja jums ir jāsniedz tiesai atbilde, atzīmējiet veidalapā, ka pilnībā nepiekrītat parādam. Jūs taču pilnībā parādam nepiekrīat? Atbilde jāsniedz 14 dienu laikā. Ar to šis "tiesas process" beigsies

J JaunaGelvora 27.09.2021

Bet tur tā lieta, ka nav norādīta parādu summa. Un nav noteikta tiesas datums. Īsti nesaprotu...

Y Yeaffggg 27.09.2021

"Es maksāju pati cik varu atļauties katru mēnesi". Vienkārši kronis visma :D. Paldies visiem ātro kredītu kantoriem par to, ka vismaz daļu no šiem "atbildīgākajiem" sabiedrības locekļiem esat novēluši no līdzcilvēku kakla. 100% esat viena no tām, kas no draugiem vai paziņām aizņemas naudu un pēc tam neatbild uz zvaniem.

J JaunaGelvora 27.09.2021

Kāds Te sakars ar ātrajiem kredītiem? Uzrakstīji savu pieredzi?