Reitings Bizness / Finanses

Castovanni
Bresco Group
Privat Group Apvienība

Rita Leimane un Agita Kristina - Krāpnieces

Rita Leimane un Agita Kristina krāpnieces. Epasts [slēpt]@inbox.lv. Biju ielikusi sludinājumu ka steidzami nepieciešams aizdevums, atsaucās šī krāpniece. Solot aizdevumu 2h stundu laikā, iemaksājot vienu maksu, it kā noformēšana. Beigās izkrāpa naudu un melo ka atgriezis. Pilns epasts ar meliem, ka nauda pārskaitīta jau, dažādas bankas, lai gaidot utt. Un beigās vēl sāk draudēt man, ka man būšot nepatikšanas. Un tā tas turpinās trīs mēnešus.

expressfundinginter.com/index-2.php - Krāpšana

Krāpšana Kārtējie krāpnieki. Tādi paši kā universal-loangroup.com. Šitie ir tie paši, tikai ar citu nosaukumu. Neticiet šitiem! Šis krāpniecības veids jau ir sens, un tagad pienākusi mūsu kārta. Viņu tel. nr. +33756829957 Kā paskaidroja Latvijas vēstnieks Francijā, tad viņiem ar likumu aizliegts izsniegt aizdevumus ārpus valsts robežām. Varat droši pačatot ar viņiem. Ticiet man pirmais būs 189€ samaksa notāram...)))

Universal-loangroup.com - Krāpšana, draudi

Krāpšana, draudi Tīrākie krāpnieki! Neticiet cilvēki viņiem! Pat latvijas vēstniecība francijā paziņoja, ka tīrākā krāpnieki! Izmanto viltotus bankas dokumentus! Arī līgumi tiek sastādīti ļoti ticami, un skaisti. Universal-loangroup.com universal-loangroup.com universal-loangroup.com

Paysera - Patvala

Patvala Neiesaku nevienam atvērt kontu paysera.lv. Par to, ka gribēju pārskaitit 50 eur uz kontu, kas viniem kaut kādu iemeslu deļ neiepatikas, viņi man vienkarsi nobloķēja kontā visus lidzekļus uz mēnesi! Vel pagaidām neesmu dabūjis tos atpakaļ! Ja negribi negaidītas problēmas, labāk ar viniem nesaisties!

AtrisinātaMārtiņš Alksnis - Naudas izkrāpšana

Naudas izkrāpšana Bildē ir viss apraksts, par to kā tas notiek. Puisim ir 21 gads. Izliekās par sporta talantu meklētāju. Un it kā papildus nodarbojas ar investīcijām ārvalstu bankās un piedāvā ari citiem piepelnīties. Investējot 40eur un noteiktu laiku, ar noteiktu % likmi sola palīdzēt nopelnīt naudu. Tikai kad paiet šis noteiktais laiks sākās atrunas par to ka ir problēmas ar naudas pārslaitīšanu. Lai gan pats visu laiku ceļo un dara citas lietas, bet atgriezt investēto naudu nav spējīgs, jo neesot nauda vai kā pēdējā atrunā teica VID esot bloķējis visus viņa kontus.

Paus Konsults - Krapsana

Krapsana Pieprasa samaksat piedzinas maksu par parādu , kurs 2016. Gada jau tika nomaksats citAi paradu atgusanas firmai! Nekadu saistibu ar viniem nav bijis. Tas , ka vivus. Lv nodeva viniem , vini nespeja ar mani sazinaties, tad atgrieza vivuslv atpakal un sie nodeva citai firmai, kas ar msni sazinajas un es ari nomaksaju visu paradu. Tagad vini pec gandriz 3 gadiem grib man pieprasit mistiskus 17€ , smiekli nak! Krapnieki

Indexo - Meļi

Neprofesionāli pajoliņi tirdzniecības centros uzmācas, melojot, ka viņiem ir zemākas pensiju kapitāla menedžmenta komisijas. Apskatījos manapensija.lv - citadelei vai swedbankai utt. Ir zemākas izmaksas. Ja esat lohi un grigules elektorāts - uz priekšu!

Moneza / OC Finance - Slikts serviss

Šajā iestādē strādā klientu apkalpošanā darbiniece Lelde. Griezos ar savu jautājumu, kas saistīts ar iestādes produktu, bet diemžēl Lelde bija ļoti rupja, un neatbildēja uz jautājumiem, jo redz kā viņiem ir tiesības neatbildēt. (jautājums bija saistīts ar moneza.lv produkciju) . Tad ir jautājums, ko viņa tur dara? ! P. S. Par sasveicināšanos un atvadīšanos viņa nav mācīta, kā ar klientiem vajag sveicināties, un atvadīties.

1c andi - Slikts serviss, apkalpošana

Nekad neizvēlaties 1c Andi par sava uzņēmuma tirdzniecības programmu - tā principā nav lietojama, lēna, nemitīgi karās, nestrādā un nav iespējama ikdienas lietošanai (neskatoties ne uz to vai nomājat, vai esat nopircis šo programmu, nav strādājama un lietojama) komunikācija ar klientu-ārpus kritikas-rupja-darbinieki lielākoties runā tikai krieviski.

Sergejs Logins/ Сергей Логин - Альфонс, кидало

Альфонс, кидало Убежал сережка на кипр пожить думает 2019 год будет круче . Думает альфонсом много заработает . Гнилой человек ворует с квартир . Живет в пурциемсе и кенгаракс . Кинул собственную жену и убежал на кипр . И у меня в плявниеках жил 4 месяца взял на меня кредит сказал надо срочно и улетел . Я сейчас расплачиваюсь .

Geniustrading. Pro - Krāpšana

Krāpnieki! Brokeru firma, kas piedāvā ieguldīt naudu, lai gūtu peļņu. Profilā uzrādās peļna, kas visu laiku mainās. Bet kad tu vēlies to noņemt, tad no profila tas nav iespējams. Sazināties ar brokeri nav iespējams, tikai rakstot uz e-pastu un gaidot kad atzvanīs. Atzvana vienmēr no skype. Prasot noņemt naudas līdzekļus no sava konta. Telefona saruna tiek pārtraukta.

Josip Vezjak - Krāpšana

Krāpšana Josip Vezjak, Horvātijas pilsonis, Biežs viesis Rīgā, pieder vidi degradējoša ēka Rīgā, uz kuras pamata cenšas piesaistīt investorus renovācijai. Sadarbības modelis izplānots ir ar viltu un maldiem, kā arī tiek viltoti dažādi dokumenti. Gala rezultātā ir izkrāpti ap 25000 euro. Pēc šī gadījuma vēršoties policijā, sapratām ka neesam vienīgie cietušie!

Vekselis - Krāpšana

Krāpšana Labdien sakiet lūdzu vai kāds ir saskāries ar elektroniski sastādītu vekseli? Man ir aizdomas ka esmu apkrāpta. Šodien persona atsūtīja man viņas parakstītu elektronisko vekseli kurš man jāatmaksā bija ar paysafe čeku. Vai šis vekselis ir īsts? Kā man rīkoties šajā situācijā?

Sveiki kundze un kundze - Vai tā ir persona

Vai tā ir persona Vai tā ir persona, kurai ir nepieciešama steidzama nauda, lai konsolidētu savus parādus, vai samaksātu rēķinu vai īri, vai ko nosaka bankas, un kas ir vairākkārt apsimots pēc kredīta meklēšanas, tad medejar me teica, ka jums ir jūsu iespēja, jo es esmu šeit, lai palīdzētu jums ar savu aizdevuma piedāvājumu par $ 20,000 uz vienu iedzīvotāju $ 700,000, man ir 3% procentu likme atkarībā no atmaksas termiņa, tāpēc, ja tas ir interesanti, es neuztraucos ar jums sazināties. E-pasts:

Peridots SIA - Обман, подделка документов!

Фирма Peridots SIA (рег. Номер 42103088701, дата регистрации 30.01.2019) зарегистрирована в регистре предприятий на основании предоставленных этой фирмой поддельных документов! Будьте осторожны с этой фирмой! Firma peridots sia (reģ. Nr.42103088701, reģ. Datums 30.01.2019) reģistrēta uzņēmumu reģistrā ar dokumentu viltošanu! Esiet uzmanīgi ar šo firmu!

Sandra Caune un Tycoon69 - Ponzi shēma aktīva vervēšana

Saprotu ka veselais saprāts ir visiem bet nu tomēr ja jau šādi cilveki darbojas tad ir arī aitas - lai aitas izglītotu rakstu šo sūdzību jo Sandra aktīvi vervē cilvekus kārtējā shēmā - PONZI shēma. Pati neko neesmu iztērējusi vai pirkusi, bet lapā nopērkamie tokeni ir pilnīgi bezvērtīgi. Sandra sola jaunas tehnoloģijas , kaudzem naudu, kredītkartes, jaunā 21.gs. banka utt, bet pamata tam pilnīgi nav. Netērējie savu laiku un galvenais, naudu!

Dzīvās liecības - Dzīvās liecības par saņemto finansiālo palīdzību.

Dzīvās liecības par saņemto finansiālo palīdzību. Dzīvās liecības par saņemto finansiālo palīdzību. Es vairs neticu finansiālajam atbalstam, jo ​​visas bankas bija noraidījušas manu failu. Patiesībā es biju iestrēdzis pie manas bankas. Bet kādu dienu draugs man ieteica privātu vīrieti, viņa man nosūtīja e-pastu. Es mēģināju nosūtīt viņam e-pastu un tā strādāja. Man bija īstais cilvēks, godīgs cilvēks, kuru jau gadiem ilgi esmu meklējis. Es saņēmu finansiālu palīdzību, kas ļauj man dzīvot labi tagad un es regulāri apmaksāju ikmēneša...

Bio Seed SIA - Lauksaimniecība, mežsaimniecība

Sākumā sasola zelta kalnus! Darbs notiekas lielāko daļu ar tehniku kuru ir jānaglo vairāk kā tiek izmantota darbam! Algu izmaksā gan aploksnē, gan uz kontu! Darba devējs nereti darbiniekiem liek pārkāpt likumus, Pats viņš ir tiesu izpildītājas kas pēc viņa domām padara viņu neaizskarami! Viņam pastāv arī firma Forest Fox! Abās firmās ir vienādi iespaidi! Atlaižot darbiniekus neizmaksā viņiem algas, pats uzstāda to ka nav pelnījuši to, un ja darbinieks vēlētos iesaistīt VID un Valsts darba inspekciju, viņš uzstāda to ka viņi nevarēs pierādīt neko un viņš ir neaizskarams!

Fotogrāfe Diāna Veinberga - Slikts

Mūsu kāzām izvēlējāmies Diānu Veinbergu kā fotogrāfu. Iemaksājām avansu, parakstījām līgumu. Kāzu vakarā samaksājām atlikušo daļu. Līgumā minēts, ka 90 dienu laikā fotogrāfe apstrādās bildes. Bildes tika solītas pēc 2 mēnesim. Gaidīju līdz beigām un prasīju kad būs. Atbild, ka aizņemta utt. Nenopietna attieksme, neveiklas atrunas un neizpilda solīto. Pēc 4 mēnesim bildes ir atsūtītas. Par viesiem, viņa nefotografēja viesus kopējai bildei, uzsmaidīt, piekoriģēt- kuru redz, kuru...

Credit24 - Информация на сайте вводит в заблуждение

Информация на сайте вводит в заблуждение На сайте компании указан номер телефона 8824 и сказано,что звонок без повышенной платы. На самом деле это враньё,стоимость звонка на этот номер (например в Bite) - 20 cent/min. Если по какой-то причине оператор Вас не предупредил об этом,и Вы позвонили,то Вы залетаете на деньги.У других операторов цена чуть ниже.