Money Express

Stacijas laukums 2, Transferta
Stacijas laukums 2, LDZ, Transferta

Filiāles Ogrē
Rīgas iela 23

Valūtas maiņa, komunālie maksājumi, ātrie naudas pārskaitījumi.
Kategorija: Bizness / Finanses

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Money Express - Sūdzības un atsauksmes

Money Express - Slikts servis

Slikts servis Разочарован сервисом. Принес 5 новеньких купюр по 100 $. Кассир придрался что на одной есть печать (буква М, 5 на 6 мм ) еле заметного голубого цвета. Минус 4% это слишком много, да ещё минус 1,5€ за сервис. Это расстроило, как будто дискриминация,учитывая что купюра может использоваться и дальше по прямому назначению без каких либо преград. Вот представьте, что вы пришли получать зарплату, а вам кассир говорит "Вам минус 4% так как у вас родинка на щеке".

Money Express SIA - Klientu mānīšana

Klientu mānīšana Jau kuru reizi nākās nokļūt situācijā, kad šīs iestādes darbinieki dzenā apkārt savus klientus ar viltus info. Ir vesels saraksts ar valstīm, ar kuriem Latvijā nav ieteicams sadarboties, tās ir sankciju sarakstos, un jebkurš naudas pārvedumu punkts ir lietas kursā par tādām, bet Merķeļa ielas darbinieki cītīgi virza klientus tomēr saņemt pakalpojumu citās iestādes, kas nodarbojas ar naudas pārvedumiem, precīzi sauc adreses, jau zinot iepriekš, ka darījums būs atteikts. Kāpēc klientam uzreiz...

Money Express - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien lieta tada ka saja maney grama es jau otru reizi nevaru izniemt naudu kuru man sutija civilvirs no skotijas. Kad suma parsniedz vairak neka 50 eiro vinji saka ka ir nepareizi no ta gala aizpildits. Es taka esmu 9 menesi stavokli del viniem man vajadzeja braukt uz dominu un tur bez problemam izniemt naudu. Ceresu ka jus noskaidroses kapec ta vinji dara jo izkatas ka vinji pec izveles izdot naudu. Man tas godigi abedina jo man nav viegli del viniem skraidit un meklet kur es varu izniemt naudu. Ta ir nirgasana par cilviekiem.

Money Express / valūtas maiņa - Neaptēsti darbinieki

Neaptēsti darbinieki Šajā kantorī strādā nekompetenti, nelaipni, neaptēsti darbinieki. Konkrētais serviss, kas atrodas zem katras kritikas, atrodas Deglava 67, Maxima XXX, ar pārējiem nav bijusi saskarsme. Bija nepieciešamība mainīt valūtu, rindā "dažādu sakritību dēļ" nācās gaidīt vairāk nekā stundu, lai saņemtu nepieciešamo pakalpojumu. Ja vēlaties ātru, kaut cik kvalitatīvu servisu, metiet līkumu šai vietai.

Money Express (valūtas maiņa) - gribēja apšmaukt

gribēja apšmaukt Gribēju pamainīt valūtu no LVN uz PLN. Saņēmu naudu, domāju, pārskaitīšu, izrādās gribēja piešmaukt par 16 Ls jeb 100 zlotiem. Atgriezos atpakaļ, parādīju čeku un naudu cik man iemainīja zlotos. Ar diegzan ilgu gaidīšanu atgrieza iztrūkstošo.. Secinu, ka šajā valūtas maiņas punktā jāuzmanās-nekādas uzticības! Iesaku arī citiem naudiņu pārskaitīt vairākas reizes, neatejot no kases.