Money Express - Slikts serviss

Labdien lieta tada ka saja maney grama es jau otru reizi nevaru izniemt naudu kuru man sutija civilvirs no skotijas. Kad suma parsniedz vairak neka 50 eiro vinji saka ka ir nepareizi no ta gala aizpildits. Es taka esmu 9 menesi stavokli del viniem man vajadzeja braukt uz dominu un tur bez problemam izniemt naudu. Ceresu ka jus noskaidroses kapec ta vinji dara jo izkatas ka vinji pec izveles izdot naudu. Man tas godigi abedina jo man nav viegli del viniem skraidit un meklet kur es varu izniemt naudu. Ta ir nirgasana par cilviekiem.

07.12.2018

"Es taka esmu 9 menesi stavokli del viniem" - šausmas! Pieprasi alimentus!
Bet, ja nopietni - eksistē tāda lieta, kā pieturzīmes un pareizrakstība. Ja otrā galā aizpilda tikpat "inteleģenta" persona, nav brīnums, ka ir neparezi.

Kolta 08.12.2018

Kāpēc civilvīrs vazājas apkārt brīdī, ka jums ir drīz jādzemdē?