Kategorija "Atpūta / Izklaide"

Azarta spēles Kafejnīcas, bāri Naktsklubi Picērijas Restorāni Spēles Suši
Zvejnieku Sēta traktieris
Stageart studija
Latviabeerfest

Elmars Romeiko, Weekendbox - Krāpšana

Krāpšana CIk daudz uzņēmumu ir apkrāpti "pateicoties" šī cilvēka meliem un bezatbildībai. Kad WEEKENDBOX, izrādās, bija uz izputēšanas robežas, Elmars Romeiko turpināja maldināt savus sadarbības partnerus-uzņēmumus, ka bažām nav pamata un viss iet uz priekšu, lai tikai uzņēmumi turpina pieņemt klientus. Uzņēmumu piestādītie rēķini netika maksātii, un, kad jau situācijas nopietnība tapa skaidrāka, Romeiko pazuda un neko pat necentās risināt. Nauda svarīgāka par godu. Kauns.

Jump in & Dance, Studija - Krāpšana

Krāpšana Studijas Dance & Jump in īpašniece Vita Taube apkrāpj pati savus klientus - dejotājus. Uztaisa viltus postu savā facebook lapā ar aicinājumu pasūtīt deju apavus. Kad tas izdarīts - neliekas ne zinis. Pašu viņu neizdodas dabūt rokā, administrācija visu laiku atrunājas, ka neko nezin par šo situāciju. Naudu meitenēm neskaita atpakaļ. Pati Vita atrodoties slimnīcā un pus pasaulei esot parādā. Tas ir viss ko varēja uzzināt. Pievienoju foto ieskatam. Protams pēc komentāriem facebook, ieraksts tika izdzēsts!

Laguna House - а всё оказалось шикарно!

Недавно посетив с детьми отель-ресторан под названием LagunaHouse была в восторге от увиденного!просторы места воздуха и атмосферы вызвали наилучшие впечатления!озеро, чистый воздух, так же в наличии есть банька, и красивые номера впечатлили!на первом этаже где располагается ресторан, там есть детский уголок, что не мало важно мне, как маме, чтобы мои детки не скучали..так же для детей есть детское меню, что порадовало!персонал был вежлив, приветлив и не навязчив что не мало важно тк не приятно, когда заглядывают в рот, не давая насладится трапезой! Блюда были великолепны...могу заметить что все свеже приготовленное и еще они пекут свои (хлеб) булочки, что было потрясением для меня!ощутила романтический уют и приятно проведенное время!кстати, на фоне играл приятный чиллаут(а не радио заезженное или песни пляски 90х) как полагается в респектабельных ресторанах и главное что музыка не мешала трапезничать и только добавлял романтика!вообщем получила заряд эмоций и вайбов и детки мои довольны и я!обязательно будим посещать это заведение и уже компанией ведь хочется поделится таким прекрасным заведением как Лагунаhouse!

AtrisinātaBilešu Serviss - Обман, плохой сервис

Обман, плохой сервис 23.11.2017 Купил 2 билета на общую сумму 50 евро. Мероприятие должно было состоятся 26.11.2017, в итоге уже на следующий день 24.11.2017 я получаю оповещение, что мероприятие отменяется и организатор планирует перенести на март 2018г, что в моем случае неприемлимо, следовательно хочу вернуть билеты и получить назад свои деньги. Звонил по номеру указанному на сайте - 66100335, где мне сказали, что деньги не вернут, пока организатор мероприятия не ответит (я так понимаю типичная ситуация как и у других обманутых клиентов). Но, что интересно, деньги организатору ещё не ушли, следовательно их ничто не останавливает от возврата, кроме как жажда заработать денег. Интересно, сколько теперь придется ждать. Человек, который отвечал по телефону 66100335 в понедельник 27.11.2017 показала себя как совершенно некомпетентый работник, на все мои вопросы могла сказать только "Я Вам всё сказала, нужно ждать ответ организатора".

Tele2 - Krāpšana

Krāpšana Jūnija paņemu rūteri, zonas nav visu laiku jālade iebāza jau lietotu un bojātu usb kabeli, pieteicos uz zemāku tarifu bet rēķini nāk ka iepriekš 20€. Kvalitāte no 10 / 0. Tāpat arī telefona pērc internetu zonas nav visu laiku. 2gb maksa 10 € un pietiek uz 1 dienu. Cienījama kompānija, jūs nesat vienīgie tirgu, sāciet domāt un noplēst no cilvēkiem tādas naudas itka jūs zeltu tirgojam. Suds atteikšos no jūsu pakalpojumiem. Visur Eiropā internets ha drīz nemaksā. Atrados slimnīca un man jau tiklu ravējis suta virsu par nokavējumu 10€ vieta jāmaksā 30€.

Bilešu Serviss - Slikta mājaslapa

Slikta mājaslapa Vēlējos nopirkt biļetes uz izrādi mājaslapā. Lai to izdarītu, ir jāautorizējas. Tā kā nebiju piereģistrējusies, nolēmu autorizēties caur facebook, bet mājaslapa to neļāva un parādījās uzraksts ''kļūda''. Nolēmu izveidot profilu, bet šoreiz uzrādījās, ka mans epasts esot aizņemts. Vairākas reizes pārlādējot lapu, nekas nemainās.

Krapnieciba - Madara Rudzīte

Madara Rudzīte Nodarbojas ar krāpniecību, izvairās no nodokļu nomaksas AMEO DIZAINS SIA un ir iekļauta riska personu reģistrā. Neuzķerieties uz lētiem solījumiem un norunām. Tiek zagti līdzekļi, radīti zaudējumi, izvairās no atbildības un nodarbojas ar lētu līgumu sagatavošanu. Neizmantojiet viņas juridiskos pakalpojumus, ja vēlaties, lai Jūsu firmas vai iestādes vārds netiktu bojāts. Telefons 26602429

Novatours - Отвратительный сервис

Отвратительный сервис Отвратительное отношение туроператора Novatours к клиентам не имеет границ! После того как авиакомпания, у которой Novatours заказывает чартеры для своих клиентов, отменяет и переносит рейс на другой день, Novatours не считает нужным сообщить об этом своим клиентам. Вы можете отстоять всю очередь на сдачу багажа и только тогда вам вдруг сообщит об отмене рейса сам работник аэропорта! Но не туроператор! Туроператор сообщит об том в виде смс ПОСЛЕ ТОГО, как вы уже узнали об этом и позвонили в турфирму сами, чтобы узнать, что вообще происходит. Как компенсацию за потерянные день отдыха они выплачивают 6% от всей суммы путевки. При этом, просьбу продлить путевку в связи с задержанным рейсом туроператор отклоняет сразу, потому что им просто лень этим заниматься! И даже это не все. На пути в гостиницу из аэропорта ломается автобус Novatours, но другой они предоставить не могут, и путь до гостиницы вы проезжаете в четыре раза медленее чем должны. Вернее сначала все пассажиры ждут полчаса обещанный другой автобус, а потом все-таки принимается решение ехать на этом же, просто медленно. В результате вы теряете еще пару часов отдыха, но турфирма просто разводит руками. Для всех клиентов у них только один автобус, и не важно, находится ли ваша гостиница рядом с аэропортом или вообще в другом конце, вы будете трястись все в одном автобусе, пока не пойдет ваша очередь выходить. На обратном вылете с отдыха, рейс также задерживается, на полчаса. На просьбу разъяснить, каким образом учитывая все задержки и сокращение отдыха больше чем на сутки, размер компенсации может составлять только 6% в ответ - игнор и молча перечисленные БЕЗ СОГЛАСИЯ клиента эти несчастные 6%, и это при том, что цена на путевку далеко не маленькая. А взамен никакого сервиса, даже гид автобусе кроме температуры воздуха ничего интересного не может поведать. Печально но факт, никому не советую заказывать путевки через Novatours, или же их посредников, потому как в итоге дело вы будете все равно иметь с Novatours (а им до вас дела нет).

Jump IN studija - Krāpšana

Krāpšana Studijas vadītāja Vita Taube paņēma naudu biznesa attīstībai. Viss tika oficiāli noformēts pie notāra. Jau pēc 2 mēnešiem sāka kavēt naudas atmaksu. Pagāja gads un noformēju aktu pie tiesa izpildītāja bet taubes kundzei vienalga. Telefonu atslēdza, izpildītājam neatbild uz vēstulēm. Esiet uzmanīgi pirms strādāt ar šo kundzi. Cik es zinu arī par telpām nemaksā. Ceru ka palīdzēšu citiem godīgiem cilvēkiem. Lai valsts zin savus varoņus.

Postcard - Обман

Обман Подарила маме подарочную карту посткард, через полгода ее решили использовать по назначению. Подарок стоил достаточно внушаемую цену. Позвонили, чтобы записаться на СПА, но в салоне нам сообщили, что посткард не перечисляет им деньги и записи по карте невозможны. Позвонили по указанному номеру посткард, сказали, что перезвонят, но телефон выключен и достучаться до компании невозможно..

Shortcut.lv - Krāpšana

Neiekrītiet uz bezmaksas 30 dienu pieslēgumu - tas jums dārgi izmaksās! Pieslēgums bija nebaudām, šķita, ka atteicos jau 3 dienā, tomēr, pārbaudot konta izrakstu, diemžēl konstatēju, ka serviss tiek turpināts un konts - iztukšots! Atteikties pa telefonu un e-pastu nevar - ik reizi saskāros ar cinisku norādi - atslēdziet pakalpojumu pats mans.Lattelecom. Problēma vien tā, ka nāksies pusdienu krustu šķērsu pārmeklēt minēto vietni, lai atrastu vajadzīgo atteikuma pogu, lai gan līdz šim ar garīgu atpalicību sirdzis neesmu. Nekad, nekad, nekad mūžā vairs ne shortcut.lv, nedz lattelecom - par to esmu vairāk kā drošs! Diemžēl šiem kungiem šāda krāpšana paliek nesodīta, jo še ir latvija - te var visu :(!

Multikino kinoteātris - Slikts serviss

Slikts serviss Ieradāmies Multikino uz pēdējo seansu 22.20 ( "Supervētra" 9.11.2017.). Piegājām pie kases, lai nopirktu biļetes. Meitene kādu laiku skatījās datorā, pēc tam piegāja pie savas kolēģes, abas čukstus kaut ko apsprieda un tad mums paziņoja, ka ir izmaiņas un šis seanss šovakar nebūs. Jāpiemin, ka mēs ,3 cilvēku ģimene, bijām ieradušies vienīgie. Tad nu sajūta bija tāda, ka meičas grib ātrāk tikt mājăs un nolēma , ka atrunāsies ar to, ka radušās problēmas, filmu nerādīs. Mums nekas cits neatlika kā braukt pēdējā brīdī, protams ar nokavēšanos, uz Alfas kino.

Toss Boulinga Halle - Rupja administratore

Rupja administratore 08.11.2017. Gribēju noskaidrot sev interesējošus jautājumus par kuponu, kur piedāvāja boulinga spēli. Administratore rupjā tonī norādīja, lai lasu kuponā uzrakstīto un viņiem ir vairāki kuponi. Norādīju, ka ir tikai viens - pašlaik aktīvs, norādīju arī mājas lapu. Uz ko citu atbildi nesaņēmu. Lūdzu iedot kontaktinformāciju pārdošanas daļas vadītājam, mārketinga daļai - vienalga kam, kas man var atbildēt. Protams, to darīt viņa negribēja, atkārtoti pateicu savus neskaidros jautājumus un norādīju, ka mani interesētu pa taisno nopirkt kuponus no viņiem, jo mājas lapa nestrādā, bet es vēlētos pa tiešo samaksāt par 3 celiņiem, jo tā ir domāta kā dāvana. Uz ko jau puskliedzoši man tikai atkārtoja, ka maksa par kurpēm 1 eiro un, lai lasu, kas rakstīts un zvanu mājas lapai, kas to pārdod. Un.. Nometa klausuli. Bet pēc sūdzībām skatos, ka šī kundze nestrādā vienu dienu vien un šāda attieksme ir norma. Pāris gadus atpakaļ sadarbojos ar toss, viņi pat sponsorēja vienu pasākumu - žēl, ka kontakti pazuduši.. Agrāk bija sakarīga iestāde.

Balticom - Krāpšana

Krāpšana Krievu kantoris, nerisina situacijas, liek pirkt vairakas iekartas, pectam sola atsutit kurjeru lai atved jauno ligumu par jauno iekartu ( ko piespiez nopirkt) menesa laika nav ne minjas no kurjera, atnak vestule no balticom ka vini partrauc sadarbibu jo nespejot nodrosinat pilnvertigus pakalpojumus! Un to tikai tad kad ir pagajusi 9 men! Braukusi entie meistari kuri ari atzist ka firma ir bardaks! Pamatojums vestulei ir jus tak gribejat atteikties, tad nekas ka ir sarunu ieraksti ka esam ar mieru pirkt nakamo iekartu! Ar tik deb...ilu kantori vel nekad neesu saskarusies, neiesaku nevienam ar viniem sapities!

Narvesen - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana VID ēkā Narvesenā ļoti nelaipna apkalpošana. Apkalpoja meitene Laura. Nepatīkama apkalpošana ar dusmīgu smīnu uz sejas. Attieksme apmēram tāda, ko esi atnācis iepirkties tinies projām! Ļoti negribās redzēt tādus cilvēkus apkalpošanas sfērā.

SIA Bulta Tūrs - atsauksme par gidi

Gribu atstāt atsauksmi par SIA „Bulta Tūrs” – tikko atgriežamies no brauciena un vairāk nekādā gadījumā nebrauksim ar doto kompāniju. Proti, vairāki ceļotāji bija neapmetināti ar gides Valdas Madalānes profesionālismu. Brauciens bija „Rudens Brīvdienas Berlīne. (Berlīne – Berlīnes Zooloģiskais dārzs / izklaides centrs «LEGOLAND Discovery» – Ūdens atrakciju parks «Tropical Islands Resort», un, pats pa sevis bija saprotams, ka 2/3 no autobusa bija bērni. 1)    Atbraucot uz viesnīcu Polijā, kur mums bija ieplānots nakšņot trīs naktis, izskatījās, ka gide nekad nav bijusi dotā viesnīcā – nezināja kur atrodas mūsu numuriņi un visi 40 cilvēki ar bagāžu un ar bērniem pusdivpadsmit naktī skraidīja pa visu viesnīcu, meklējot savus numuriņus. Mums nezināmo iemeslu dēļ, gidei neienāca prātā pajautāt reception darbiniecei, vai sākumā pašai pameklēt, kur mēs dzīvosim un tikai pēc tam aicināt tūristus. Visi bija noguruši, jo brauca autobusā visu dienu no plkst.6.00 un diezgan saniknoti ar gides rīcību. 2)    Pa ceļam stāstīja par nebūtiskām lietam, pasniedzot materiālu garlaicīgi un bieži taisīja pauzes, līdz ar ko nebija saprotams, vai cilvēks aizmiga vai vnk domā. Vairākas reizes atkārtojot teikto pa 2-3 reizēm, savukārt par svarīgam lietam nemaz nestāstīja (organizācijas jautājumi – kur samainīt naudu, kur labāk nopirkt suvenīrus, cik ilgi brauksim un cikos ieplānots pusdienas pārtraukums un tml.) Uz mūsu konkrētiem jautājumiem atbildēja abstrakti vai vispār atbildēja par citu. Izskatījās pēc stipri nogurušās vai viņai pašai nebija interesanti. 3)    Atbraucot uz galamērķi, Berlīni, pēkšņi izrādījās, ka slīpsvītra ekskursijas nosaukumā nozīme, ka tiek piedāvāta viena no ekskursijām pēc izvēlēs – vai ZOO vai Legoland, ar ko, protams, visi vecāki nebija apmierināti un par ko pirms izbraukšanas nebija brīdināti. Pamēģiniet paskaidrot bērnam, ka jāizvēlas tikai ZOO vai tikai Legolandi, kad viņš jau noskaņots... Uz mūsu iebildumiem ar acīmredzamo nevēlēšanos gide teica, ka mēģināsim „aptvert neaptveramo”. Rezultātā, par 6 stundām, kas tika dotas Berlīnē kā brīvais laiks, mēs paspējām apmeklēt gan Legoland (2,5 stundas pietiekoši), gan ZOO dārzu (platums mazāks nekā Rīgas ZOO), gan iepirkties suvenīrus, gan paēst vakariņas McDonald. Par ko gide bija neizpratnē, kā mēs varējām to visu paspēt. Savukārt mēs bijām neizpratnē, kā pēc tik ilga brauciena var mums nepiedāvāt abas apskates vietas, pie nosacījuma, ka tie atrodas viens no otra 3 kilometru attālumā. 4)    Slikti organizētas ēšanas reizes – gide nevarēja savlaicīgi saskaitīt cilvēku skaitu un iepriekš piezvanīt un sarunāt. Rezultātā gaidījām, kad mūs pabaros un vai vispār mūs pieņems... Un galvenais, ka nemāk sakarīgi paskaidrot, kas notiek un ko mēs gaidām. 5)    Un pats galvenais – atbraucot uz ūdens atrakciju parku «Tropical Islands Resort», gide informēja, ka saunas zona ir atsevišķi un par to būs jāpiemaksā. Ok, par to iebildumu nebija, jo tā ir parasta prakse SPA vietās. Gide, zinot, ka 2/3 brauc bērni, nav pabrīdinājusi vecākus par to, ka Vācijā SPA zonā ir kopīga, taču tajā ir pieņemts atpūsties plikiem! Tādā veidā, piemaksājot vēl 37 euro, mēs ar meitu iegājām SPA zonā un bijām vnk šokētas, kad ieraudzījām plikus kungus un kundzes, dažus ar bērniem-pusaudžiem, kuri kopā plikie gāja saunā un pēc tam kopā gāja burbuļvannā! Manam bērnam bija emocionāla trauma. Izskrējām ārā, neskatoties uz to, ka par tādu „prieku” samaksājām 37 euro. Pēc tam vēl citi vecāki stāstīja to pašu, taču par trīs personām piemaksāja ap 60 euro... Var būt vietējiem tādas lietas ir normālas, taču mūsu bērni nebija gatavi tādai situācijai un par to obligāti jābrīdina. Uzskatu, ka tā bija rupja gides kļūda vai maršruta nezināšana, kas jebkurā gadījumā nav pieļaujama un kas ir gides profesionālisma rādītājs. Viss pārējais bija labi – šoferi profesionāli, viesnīca HOTEL NEVADA 3*** pilnīgi atbilsts 3 zvaigznēm, pat labāk – svaiga, tīra, tikko uzbūvēta. Tikai karsto ūdeni autobusā praktiski nebija iespējams dabūt, jo braukšanas laikā to nedrīkst un 90% no laika bija braukšana. Kopumā brauciens iepatikās, izņemot gidi. Ir pietiekoša braucienu pieredze un tas bija sliktākais variants no visiem redzētiem...

Interlux travel - Šoks

Šoks Šā gada janvārī devāmies ceļojumā, sadarbībā ar šo kompāniju. Nepietiek jau vien ar to, ka gids klāsta nepatiesu informāciju, regulāri kavējas un neceļ telefonu, bet vēl atstāj tūristus izmētātus pa viesnīcām, kā rezultātā nozīmētā datumā mājās mēs netikām, jo tikām atstāti viesnīcā! Risinot radušos problēmu, attieksme - ļoti rupja, turklāt viņu nolaidības dēļ-mums vēl bija jājūtas vainīgiem pie kaut kā, pieprasīja samaksāt vēl 1000 eiro par atpakaļ lidojumu uz mājām, kā arī piedraudēja, ja apmaksa netiks veikta 24h laikā uz Latviju atpakaļ mēs netikšot! Nerunāsim jau par to, ka katram viņu darbiniekam, kurš ar mums sazinājās visu vajadzēja stāstīt atkal un atkal no jauna, telefona rēķins atgriežoties bija 150 eiro robežās un atpakaļ lidojums bija organizēts ar diviem pārlidojumiem, viens no tiem valstī, kurā tajā brīdī bija - 25 grādi un putenis, taču mēs bijām vieglās pavasara drēbītēs. Dažōs vārdos - ļoti neorganizēta, nesakārtota un nekorekta kompānija, nevienam neiesaku!

Ģirts Kumeliņš - Zaglis

Nemaksā par saņemto pakalpojumu.Nerunā, nemeklē kopramisus, risinājumus kā samaksāt parādus. Tā vietā izvēlas bēguļot un slēpties.Neatbild uz telefona zvaniem, nobloķē nummuru. Nestrādājiet ar viņu uz pēcapmaksu. Ģirts Kumeliņš dzīvo Sigulgā, tel 27748769. Esiet uzmanīgi - slīpēts zaglis. Iedzimtas iemaņas zagt, krāpties, gļēvi bēguļot un slēpties.

Sadales tīkls - Bojājums

Bojājums Jautājums Andrim Oseniekam. Tilzas pag. Darznieki. Kas tas tāds ir? Nekur tehnika neiet lai noplautu sienu govīm. Bet jūsu kārtējie apakšuzņēmēji, bez brīdinājuma un saskaņošanas iebrauc sveša zeme, sataisa rises izlaiž govs no aploka. Lai demontētu gvl. Vai tad Jūs nerubijat neko. 9 klases vaig pabeigt. Kurs par to atbildes?

Olympic Casino - Обман

Обман Sveicināti! Esmu nepatīkami pārsteigta Ventspils Pātventas spēļu zāles vadītājas visatļautībā! 13.oktobrī, augstākminētajā spēļu zālē, tiku nostādīta nepatīkamā situācijā. Biju iegājusi ar paziņām pēc kafijas. Pasūtot dzērienu pie bāra, man bārmene laipni paskaidroja, ka ir vadības rīkojums mani zālē neielaist in neapkalpot! Jāpiebilst, ka esmu šīs zāles pastāvīga apmeklētāja. Diemžēl iemeslu viņa nemācēja man paskaidrot. Paziņu klātbūtnē jutos ļoti neērti. Mani pārņēma spēcīgs pazemojums un aizvainojums. Piezvanīju uz atsauksmes tālruni, taču arī tur nesaņēmu atbildi. Man izskaidroja, ka nekādā "melnajā sarakstā" mans vārds nefigurē, taču solījās radušos situāciju noskaidrot un atzvanīt. Pēc aptuveni 1/2 stundas man atzvanīja šīs zāles vadītāja. Atvainojās un laipni paskaidroja, ka ir radies pārpratums un viņa ar saviem padotajiem darbiniekiem visu izrunās, lai turpmāk tādas situācijas neatkārtotos. Jā...nav noslēpums, ka esmu laba paziņa abām šīs zāles bijušām darbiniecēm, kurām pirms pāris dienām bija palūgts pārtraukt darba attiecības Jūsu uzņēmumā. Taču zāles vadītājas vienpersoniska rīcība mani fascinēja! Diezgan bezsakarīgi liegt man ieeju, tikai tāpēc, ka esmu paziņa! Pirmkārt es esmu Jūsu zāles lojāla kliente, un nekad neesmu neko rupju pateikusi ne personālam, ne arī citiem apmeklētājiem, neesmu veidojusi kinfliktsituācijas Jūsu zālē, ne arī neslavu cēlusi Jūsu uzņēmumam! Vadītāja nebija gaidījusi, ka varu piezvanīt uz atsauksmes tālruni. Esmu ļoti vīlusies! Diemžēl izlietu ūdeni atpakaļ nesasmelsi, un skaidrot savām paziņām, ka noticis it kā pārpratums ir muļķīgi. Ceru, ka šī patvaļīgā rīcība no vadītājas puses, nepaliks nepamanīta!