Reitings Picērijas

Doka Pica
Grill Niko
La Pizza Veloce

Čili Pizza - Čili Pizza/ Pārtikas kvalitāte

Čili Pizza/ Pārtikas kvalitāte Pasūtīju kārtaino saldējumu un augļu desertu, bet viņš bija pretīgs dēļ putukrējuma, kas bija pa vidu, jo tas putukrējums bija pārkults sviests nevis putukrējums. Kad tika izteikta sūdzība, tika pateikts, ka tas ir normāls putukrējums, bet pielikts želatīns klāt. Kas par sviestu? Es 100x esmu ēdusi šo saldo, bet šis bija reti riebīgs.

B BSandra 24.09.2024

Čili Pizza - Attieksme

Attieksme Attieksme graujoša no sevis personāls iztēlojas nezin ko. Atbildēt korekti nemāk. Aiz Letes stāv hihinās, vadība izskatās arī nau nopietna, izskatās bailīgs lai izietu un atbildētu kāpēc tik ilgi jāgaida pasūtījums un kāpēc personāls atļaujas izturēties nelaipni.

Čili Pizza - Apkalpošana

Apkalpošana Alfa apkalpošana nulle, pārāk iedomīgi no sevis un priekšnieks tēlo pasaules nabu. Padeve un attieksme graujoša.

Top veikals (pārdevēja Ljudmila) - Apkalpojot klientu, es uzskatu vajag apkalpot, nevis kladzināt un aprunāt kādu ar pircejiem

Jau ne pirmo reizi pamanu tādu situāciju, ka pārdevēja vārda Ljudmila bremze rindu! Cilvēki stāv gaida un paralēli, klausās ka pārdevēja aprunā kādu citu vai to pašu pircēju kaut ka nesmuka forma izsakās! Par izskatu, smaržām, vai par to ka Cena uz paletes viena a kase cita, un apvaino klientu - ka jāievēro to pašai! Kauns

Picu darbnīca - Kavēta piegāde par 3h

Kavēta piegāde par 3h 6. Septembrī pl 17.30 pasūtījām 3 picas meitai uz dzimšanas dienu. Solīja būt 2h laikā. Nebija un arī nezvanīja. Zvanījām paši. Dzīvojam 3km attālumā no darbnīcas. Saņēmām pretī ekrāna uzņēmumu ar tekstu, ka ir sastrēgums un jābrauc vēl 35min, kas ir smieklīgi, jo pa šo laiku līdz mums varēja atnākt ar kājām. Iedot atlaidi atteicās; galu galā no picām atteicāmies mēs, jo par aukstām picām maksāt neredzam jēgu. "paldies" par sabojāto dzimšanas dienu. Vairāk pie jums nepasūtīsim.

N Nora 06.09.2024
Komentāri 4 Picērijas

Lulu Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtījām picu no Blaumaņa ielas picērijas uz konkrētu laiku, picērija zvana informēt, ka picērija ir nomainīta uz Briāna ielas picēriju. Aizbraucam tur un picas nav gatavas uz noteikto laiku, būšot pēc 30 minūtēm, pēc 30 minūtēm picu nav. Zvanam un informē, ka būs pēc vēl 30 minūtēm…. Picas nav. Zvanam atkal - pica būs pēc 30 minūtēm. Apkalpotājs vienaldzīgs, tikko pamodies šķiet. Neviens nevar pateikt konkrētu laiku, visu laiku pārceļ, viesi ieradušies un picu kā nav tā nav. Kantoris strādā uz visiem 100 neiesakam, 13 vīlušies jēkabpilieši

K kitijaka 30.08.2024

Stender's Pica - Talsi

Talsi Sveiki! Es pirms vairāk kā divām stundām pasūtīju divas picas un panētās vistiņas. Kad zvanīju uz picēriju, lai precizētu piegādes laiku, man ieteica iet paēst citur, jo picērijā esot lielas Rindas. Es to visu ļoti labi saprotu, bet ar šādu personāla attieksmi, (liels paldies, starp citu,) mēs arī aizgājām paēst uz citu iestādi. Paldies ''foršajiem picērijas darbiniekiem'', jo bez jums mēs vēl joprojām gaidītu savu ēdienu, par kuru jūs ''aizmirsāt, lielo rindu dēļ''.

K Krista 25.08.2024
Komentāri 0 Picērijas

Lulu Pica - Pvd netaisnīga rīcībā

Pvd netaisnīga rīcībā Labdien, notika tāda tiešām nepatīkamā lieta. Daugavpilī šī gada 6 augustā man pastakastē atsūtīja vēstuli no pvd (pārtikas un veterinārā dienesta) . Kur bija rakstīts, par naudas soda piemērošanu, sakarā ar to ka netika ielaists mājās Pvd priekšstāvis. Dzīvnieku aizsardzības likums: · 5. Pants otrā daļa 8. Punkts dzīvnieka īpašniekam ir šādi pienākumi: nekavējoties pēc šā likuma 9. Pantā minēto iestāžu amatpersonu pieprasījuma atbilstoši to kompetencei uzrādīt dzīvnieku, tā turēšana...

Lulu Pica - Tirgo preces bez termiņa

Tirgo preces bez termiņa Kad sanāk izvēlēties lulu picu, reti sanāk kkas okey, bet es viņiem piedodu. Naktī uzsūtīju saldējumu un 3 virtuļus caur bolt food no lulu. Pasūtījums gatavs pēc 1 min, domāju super. Atbrauc cits saldējums, caursalis, redzams jau, ka caur iepakojumu ir sulojis - domāju nekas traks. 3 virtuļi, iepakojumā, auksti? Jā, ar vismaz 2 dienas beigušos derīguma termiņu, kurš protams bija noplēsts un neatradās uz iepakojuma. Bija aizdomīgi un vienu tomēr apēdu. Tgd gāzēju un domāju, reāli 30 centus vērtus virtuļus, vecus, apzināti dod uz pasūtījumu.

Pica Lulū - Darba laiks

Darba laiks Gāju pasūtīt picu pulksten 20.20, meitene pie kases ieraugot mani aizgriezās un aizgāja aizmugurē, pienāca puisis un pateica ka pasūtīt nav iespējams, prasīju vai darbalaiks nav līdz 21.00, atbildēja ka jā bet pasūtīt gan nav vairs iespējams. Kāda jēga tad likt darbalaiku līdz 21.00 ja beidzat apkalpot jau 20.00?

Čili Pizza - Pārtikas kvalitāte

Pārtikas kvalitāte Šī nav pirmā bēdīgā pieredze ar šo iestādi, jau ir uzrakstīta sūdzība, kas palikusi bez uzmanības Daugavpils pilsētā picērijā pie cietokšņa tika veikts pasūtījums 2 picām. Pica bija pilnībā apdegusi, bija pat nebija iespējams ēst, bija arī lūgums izņemt sīpolus, šis lūgums tika pilnībā ignorēts un visa pica bija nokaisīta ar sīpoliem kārtējo reizi pārliecinājāmies, ka nav jēgas pasūtīt no šīs iestādes, jo apkalpošana un kvalitāte ir kļūst arvien sliktāk un esam ļoti vīlušies un vairs nepasūtīsim

AtrisinātaČili Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien, 27.07, pēc darba maiņas nolēmu ieiet "Čilipica", alfas t. C. , paēst. Pasūtiju picu un tomātu krēmzupu. Ar picu viss bija kārtībā, ja neskaita to, ka kečupa un majonēzes uz galda nebija, vajadzēja lūgt oficiantu tos atnest. Tiklīdz oficiants atnesa krēmzupu, es zupu pagaršoju. Tā izrādījās auksta. Pat bļoda un apakšējais šķīvis bija auksti. Arī lavašs, ko pasniedza pie zupas, bija auksts. Paaicinot oficianti Annu, pateicu, ka zupa ir auksta. Anna paņēma zupu uzsildīt un atnesa atpakaļ...

Monta Slaide (Lulu Pica Teika) - Lulu picā ka galvenā priekšniece ir nelaipna aprūna darbiniekus

Monta slaide ir teikas lulū priekšniece, kura ir atbildīgā par lulū kārtību, tīrību, darbiniekiem u. T. T. Strādājot picērijā, kā darbiniekam saskāros ar ļoti "cūciksu" teiktu pat zemisku attieksmi no montas, jau pirmajā darba dienā redzēju un dzirdēju, kā viņa kliedz, pazemo citus darbiniekus tai skaitā arī mani, bet ir viens viņas mīļais darbinieks kuru viņa tikai respektē un dod vairāk maiņas tādveidā apdalīt citus. Kā arī monta spēlējās ar darbiniekiem, kāds viņai garīgā labsajūta būs un...

AtrisinātaČili Pizza - Nekopts bērnu stūrītis

Nekopts bērnu stūrītis Labdien! Diemžēl, nākas secināt, ka CILI PICA ir slikts saimnieks (vadītājs). Elementāra lieta - ja iestādē ir bērnu stūrītis, tad par to ir jārūpējas vai, ja nevar, jālikvidē. ČILI PICA T/C Gaiļezers, Rīgā, bērnu stūrītis ir zem katras kritikas. Ne vien tas, ka nekas tur nestrādā (ekrāns sen jau nedarbojas, tās divas rotaļlietas ir vecas un izjukušas, trūkst detaļas), bet vēl arī zīmuļi nekad netiek asināti. Papīru noliek un gatavs. Zīmuļi visi truli un nolūzuši. Taču "kronis visam" ir auduma...

F Flavia 24.07.2024

Lulu Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Veicu pasūtījumu uz 3 picām. Attālums līdz picērijai 5km. Atveda picas 2h laikā, neko nepaskaidroja. Un vēl divas no trijām picām ir sadedzinātas apakšpusē. Respektīvi, drausmīgs serviss, mazliet vakars tika sabojāts. Nolēmu vairs te neko nesūtīt ja šitāds serviss notiek. Esmu ļoti vīlies.

F Flekijs 20.07.2024
Komentāri 3 Picērijas

Royal pizza, kebab Liepaja - Slikts serviss, saindēšanās

13.07. naktī, 12:05 iegājām royal kebabā un pasūtijām vienu kebab boxu un mazo kebabu. Cilvēki bija daudz, taču visus apkalpoja salīdzinoši laicīgi, bet mēs ar draugu sēdējām maliņā. Pēc 40 min gaidīšanas, draugs piegāja pie letes un prasija cik vel ilgi mums būs jāgaida. Saņemtā atbilde bija -“ Atvainojiet, mēs pazaudējām jūsu lapiņu, ko jūs pasūtijāt?” Mēs jau sākām palikt īgni un gribējām iet prom, taču pagāja minūte un mums iedeva uzreiz ēdienu. Likās aizdomīgi, jo tas bija patiešām ātri...

Lulu Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Esiet uzmanīgi! Šovakar savas 3 pasūtītās picas gaidījām pa virsu 45. Min. Viss pasākums nokavēts. Tas bija briesmīgi, lika nākt pēc 15. Min un tā 3 reizes, darbiniece nelaipna, pat neatvainojās. Izrādās bija sajaukusi nosaukumus utt. Izrādās kā es nebiju vienīgais (vismaz vēl 4 cilvēki gaidīja un bija tādā pašā situācijā) . Kopumā personāla attieksme ļoti vienaldzīga un nepretimnākoša.

Lulu Pica - Krāpj darbiniekus uz atalgojumu

Krāpj darbiniekus uz atalgojumu Vienojos strādāt divās picērijās par vadītāju bet algu sanēmu it ka par 1,2. Prasīju grāmatvedei teica lai runāju ar direktori maiju, atbildēja ne vienmēr solīts makā krīt, pica lulū personāla mainība ir 80% izskatās ka īpašnieki pat šito nezin.

L lails 10.07.2024
Komentāri 0 Picērijas

Čili Pizza - Ilga apkalpošana

Ilga apkalpošana Vēlējos veikt pasūtījumu, bet oficianti 30 minūtes nereaģēja, pārsedos uz citu vietu tuvāk virtuvei, reakcijas turpmāk nebija, bija jāiet jāprasa vai var veikt pasūtījums.

Atrisinātatesta sudziba - krāpnieki

Varam rast arī gudrību un tālredzību lietās sisahds adjsajdsa a sadjsai djsa ia aij isaj iaj ai ai jiaj ai ai jai jiaj i i ja ija i ji jaiaji ja ijai jiaai ja iaj ia ja ija ia jia jai jaa aj aoksdi ee e fewjfeflksa k;ughgrdgr sis josj fsoioifjoies f s kds oi esj fois li sif fj oisjefw09 fs fiesj se foisefs w f09s we f sfesao esf e e ies fois jiewf ewfiejfefef eeijfje