Lulū Pica

SIA Later LTD
Adrese: Audēju iela 8
Rīga
Latvia - LV 1050
Tālrunis: +371 67601306
Darba laiks: 8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Atpūta / Izklaide  •  Picērijas
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

3%
Sūdzības
134
Atrisinātas
4
Ar atbildēm
2
Apskatīt statistiku

Lulū Pica - Sūdzības un atsauksmes

Lulu Pica - Negatavs ēdiens, slikt serviss

Negatavs ēdiens, slikt serviss Piegādātās picas mīkla bija jēla, izcepusies bija maza kartiņa pamatnē un augšpuse, bet pavīdu jēls. Zvanīju picērijai, pieklājīgi atvainojās un pēc pierādījumu foto nosūtīšanas uz epastu solīja atvest jaunu maiņā pret neizcepto. Sarunājām laiku kad piegādās picu nr2, tomēr norunātajā laikā pica nepienāca, bet gan ar 30min nokavēšanos. Tomēr labākais, ka arī otra pica tika atvesta tādi pati neizcepta uz ko atbildēja labi trešo necepsim atgriezīsim jums naudu.

Lulu Pica - Krāpšana vai neveiklībā

Krāpšana vai neveiklībā Vēlos informēt, kad jebkura lulu restorānā, neviens nemaksās jums, 800 eiro! Viņiem minimālā stundas likme ir 3 eiro stunda, no kuriem tiek noņemti nodokļi jums uz rokas paliek 2,30 varbūt 2,50 vidēji mēnesī strādā 20 manas, no rita līdz 17: 00 un pelnīsi savus 370 eiro! Vēlos ar šo sūdzību pabrīdināt visus kas ies pie viņiem stradat, maksā maz! Vadība slikta! Avans: d tikai 70 eiro, pēc likuma 50% no nopelnītas sumaks līdz 20 datumiem. Bet šie stāsta 30% āmurgalvas! Informācija jū...

Lulu Pica - Nekvalitatīvs produkts

Nekvalitatīvs produkts Pasūtīju picu internetā mājas lapā, kas aizņēma diezgan daudz laika, jo aplikācija neatbalsta plašu norēķinu klāstu un aplikācija ir neērta. Picu atveda ar kavēšanos, tomēr pretenzijas necēku lielā sniega dēļ. Tā kā pica bija vizināta pa Rīgi pildot citus pasūtījumus, tā ieradās knapi silta. Picas mīkla bija jēla un nācās picu cept vēlreiz. Diemžēl ši jau ir otrā reize pēc kārtas, kad pica ir jēla.

B Briskis 30.01.2021
Komentāri 1 Picērijas

Lulu Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju picu 22.01 Blaumaņu iela 5a ar pasūtījuma numuru - 1874995 ar saņemšanas laiku 20: 20 atbraucot uz picēriju gaidu vel 50 min gala rezultāta saņemot šo picu atverot un konstatēju ka sājā pica ir olives, gan ko nevelējos un sēnes. Beigas mana acu priekša ņem nost pavari olīves, vakars sabojāts nauda izmesta vēja.

E emeizans 28.01.2021
Komentāri 2 Picērijas

Lulu Pica - Slikts serviss, maldināšana, ciniska attieksme

Slikts serviss, maldināšana, ciniska attieksme Veicām pasūtījumu divām lielajām picām 19.01.2021. Ap 19: 00. Pasūtījumu veicām lulu.lv, kur norēķinājāmies par pasūtījumu. Saņemšanas laiku picērija uzrādīja 21: 15. Tas mūs apmierināja. Pēc stundas zvana no picērijas un Saka, ka tik ātri mūs tomēr nevarēs apkalpot un picas varēsim saņemt 21: 45. Samierinos, esmu pakaļ 21: 45. Taču tur apkalpojošais personāls man pasaka, ka jāgaida esot vēl vismaz stunda, pasūtījums nav gatavs un pat vēl nav bijis plānots. Protams, ka atteicos no pasūtījuma...

Lulu Pica - slikts serviss

slikts serviss Nekad vairāk ! Pasūtīju picu 21:45, ar panemšanu uz vietas 22:30, aizbraucu uz turieni un man saka, lai gaida vēl 30 min ! Izskatijās, ka viņi pat nav sakuši gatavot. Ārā -9 grādi, atbraucis esmu par velti, ārā aukstumā nestāvēšu. Izskatās ka te tā ir standarta lieta tā čakarēt klientus. Mūsdienās ir iespēja caur aplikāciju pasūtīt ēdienu un redzēt precīzu laiku un atrašanās vietu kurjeram. 2021. gadā ar tādu servisu driz klientu vairs nebūs ! Drausmas.

R Reinis 20.01.2021
Komentāri 0 Picērijas

Lulu Pica - Serviss

Serviss Uz vietas picai pieejama 1 šķēle, pasūtīt ar piegādi uz vietas nevar, ja sūta, tad 30 min jāgaida, esot jāzvana pa numuru, zvanu uz numuru, tur pasūtīt nevarot, jāiet majaslapa, jo šis numurs paredzēts dažādiem jautājumiem. Man šis serviss nav izprotams, vēlos iegadāties produktu, bet sajuta tāda, ka darīts tiek viss, lai pie tā nevarētu tikt.

Lulu Pica - Nekvalitatīva produkta piegāde

Nekvalitatīva produkta piegāde Labdien! Nolēmu pasūtīt picu ar piegādi uz māju, 02. Un 27. Jūlijā, pasūtījuma numuri 1744735 & 1759497. Picas saņēmu knapi siltas un vidū neizceptas, mikla bija jēla, pēc pirmās pieļāvu, ka gadījies negadījums, pēc otrās nu jau sapratu, ka sistēma, otro bija cepis Sandis, kā vēstīja uzraksts uz kastes. Protams, piegāde notika apm 20-25 min, nu tas ir svarīgi, laikam, galvenais ātrāk un vairāk... Lai atrisinātu doto situāciju devos uz augstākminēto picēriju klātienē, lai satiktu kādu no...

Lulu Pica - Неквалифицированный персонал

Неквалифицированный персонал Кассирша (или кто там она) не знает элементарных 20 фраз на русском языке. Не выдаёт столовые приборы. Крышку и соломинку для напитков нужно вымаливать на коленях. Причём стоит у них кусок теста с 3 ломтиками просроченной колбасы + 300 мл газировки около 5 евро. За такие деньги можно сожрать кебаб у милых пакистанцев, которые вам будут улыбаться. У самого грустного гробовщика лицо намного веселее и приветливее, чем у работников этой конторы. Они даже не говорят спасибо, когда кидаешь копейки в...

Lulu Pica - Garšas butība

Garšas butība Atceros, pirmo pica lulū nopirku 2001, nu teikšu negaršoja, jo bij baudītas sulīgākas. Un man vel tas jaunības maksimālisms bij. Otru nopirku 2020 februārī. Jājautā vai tiešām vērtības nemainās? Varbūt es varētu ieteikt viņiem vairāk eksperimentēt. Vismaz tajās picērijās kamās esmu bijis, jo nevar jau tā teikt ka visur ir tik štruntīgi, ja nēesmu bijis labo picu meklējumos.

E Evalts 05.03.2020
Komentāri 1 Picērijas

Lulu Pica - Nožēlojams pakalpojums, nekad vairs...

Nožēlojams pakalpojums, nekad vairs... pēdējos pāris mēnešos 2x no 2, pasūtot netā ar pašizņemšanu, neskatoties uz to, ka jau stunda jāgaida, sāk gatavoties cept tikai, kad ierodies pēc stundas pakaļ un jākvern uz vietas vēl 30 minūtes. Plus - sākuši prasīt obligātu priekšapmaksu, tā ka nav pat opcijas pagriezties un aiziet nafig. Un pica patiesībā pārcenots mēsls ... nav tā visa vērts.

Lulu Pica - Daļēja naudas atgriešana

Daļēja naudas atgriešana Pasūtīju picu internetā, sestdienas vakarā par summu €19.99. Tehniskas kļūdas pēc, pasūtījums nenoformējās un netika izpildīts, bet pirmdienā nauda no konta tika noņemta. Pēc sarunas ar darbiniekiem un saraksti e-pastā, vienojāmies par naudas atgriešanu. Viss notika, vienīgi nauda tika tika atgriezta daļēji €15,30. Paldies, bija patīkami ar jums sadarboties pēdējo reizi.

Lulu Pica - Nenopietna attieksme pret jauniem darbniekiem ( kurjers )

Nenopietna attieksme pret jauniem darbniekiem ( kurjers ) Nevienam neieteiktu iet stradat Lulu pica kompanija. Merdz būt tā, ka jums piezvanis un piedāvās darbu kurjera Amata, pateiks, ka vajag noformēt visus dokumentus (pašnodarbināta status, konts bankā) pirms atnāksiet uz parrunam, it ka lai nav jāierodas ofisa divreiz. Nu ok! Atnāksiet uz ofisu, tad runāsiet ar "piegadas daļas vadītāju", kurs jums izstastis to, ka par vienu piegādi maksa 3.5 euro (bet strādāsiet jūs ar savu auto, tātad jāatņem degvielu, amortizāciju un t. T) , cik piegadies stunda...

K Kurjers 13.02.2020
Komentāri 2 Picērijas

Lulu Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Lulū pica biku pabojā vārda dienas svinības, paši atsūtīja kodu vakar, kad vārda dienā būs 20% atlaide... Šodien pasūtot picu ievadījām to kodu (pareizi ievadījām) .. Jo pirmajā reizē, kad kods bija ievadīts nepareizi - izmeta sarkanu logu... Un tad atbrauca lulū un protams Saka ka kods tika ievadīts nepareizi un atlaides nav:) smieklīgi... Tā turpināt lulū komanda.

Lulu Pica - Pārtikas saindēšanas

Pārtikas saindēšanas Sveiki pasūtīju Lulu Picu 2020-01-23 00: 49 un pica atnāca planāka neka parasti un garšoja glumi, pēc apešana nākamajā dienā stipra caureja man un manai draudzenei, kad zvanīju viņu dispečeriem atbilde bij ka viņi nav atbildīgi par to, loti slikta apkalpe un dell šī jāņem slimības lapa jo vēders sāp un nevaru pastrādāt, un Dell šis ricības zaudzēšu vismaz 50 eur ja ņemšu slimības lapu, sanāk 22 eur par vēder sapiem un - 50 vell par to ka nestrādāšu.

Lulu Pica - 2.5 h gaidīšana

2.5 h gaidīšana Pasūtījām pica lulū. Pēc 2 stundām pasūtījums netika piegādāts. Kaut gan picērijā atrodas max 3 km attālumā no mājām. Pēc telefona sarunas pagarināja laiku Lid 2.5h., ņemot vērā kad maksājums uzreiz tika veikts pasūtījuma izdarīšanas brīdi. Noteikti tuvākā nākotnē apsversim picas pasūtīšanas iespējas lulū.

Lulu Pica - Mācaties no manām kļūdām!

Mācaties no manām kļūdām! Kārtējo reizi, šis kantoris, ir izčakarējis vakaru. Pirms trim nedēļām nopludināja datus. Uz mana vārda pēc picas saņemšanas, tika pasūtīta vēl kāda pica, pilnīgi citā Rīgas galā... Uz ko lulu atbildēja, ka operatorā kļūda. Šodien tiek pasūtīta pica. Kavējas jau vairāk kā 1h 10 min un šie grib iestāstīt, ka garantija uz 49 min, vai par brīvu uz manu pasūtījumu neattiecas... Informācija par tādu lietu ir 0. Šo mēslu kantori turpmāk ignorēšu, picu mājā arī nav nemaz tik grūti izcept. Ieteiktu šeit vairs nepārmaksāt par picām... Mācaties no manām kļūdām!

U Uzmanās 13.12.2019
Komentāri 3 Picērijas

Lulu Pica - Slikts serviss

Slikts serviss На свой день рождения решила заказать пицу, чтобы быстро перекусить с родными. Пицу есть невозможно, одно тесто, бросили несколько кусков курицы и ананасов. Что на вид отвратительно, что на вкус.

Lulu Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtījām picu lulū piegādē. Sanāca tā ka picu gaidījām 1,5h (tas nav tas trakākais) bet, pasūtījām aptuveni 22: 30 kas nebūt nav kautkādu sastrēgumu laiks. Atbraucot kurjers var teikt iemeta picas man rokās, pagriezās un aizgāja. Kad atvērām kastes, konstatējām, ka viņa ir auksta, viena no picām bija nodegusi apakšā, un vienlaicīgi neizcepta no iekšas, salami bija samētāti pa picas malām un vidus atstāts tukšs + pica bija pielipusi pie kastes augšas.. Otrai picai pretenziju nav.

Lulu Pica - Плохой сервис и дезинформация на домашней странице

Плохой сервис и дезинформация на домашней странице Очень недовольна вашим сервисом. Ждала комплект пиццы полтора часа заказала его через интернет на вашей странице. На вопрос о том, когда приедет пицца получила ответ, что еще даже не прикреплен курьер к моему заказу и ждать еще час-два, что неудовлетворительно по отношению к вашим клиентам. Также спросила про возврат денег, ведь на домашней странице написано, что если в течение 49 минут пицца не приезжает к заказчику, вы возвращаете полную стоимость заказа. Девушка по телефону сказала, что надо...

и Ира 02.11.2019
Komentāri 1 Picērijas

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes