LV RU

Lulū Pica

SIA Later LTD
www.lulu.lv
Adrese: Audēju iela 8
Rīga
Latvia - LV 1050
Tālrunis: +371 67601306
Darba laiks: 8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Atpūta / Izklaide  •  Picērijas
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

4%
Sūdzības
127
Atrisinātas
4
Ar atbildēm
2
Apskatīt statistiku

Lulū Pica - Sūdzības un atsauksmes

Lulu Pica - Serviss

Serviss Uz vietas picai pieejama 1 šķēle, pasūtīt ar piegādi uz vietas nevar, ja sūta, tad 30 min jāgaida, esot jāzvana pa numuru, zvanu uz numuru, tur pasūtīt nevarot, jāiet majaslapa, jo šis numurs paredzēts dažādiem jautājumiem. Man šis serviss nav izprotams, vēlos iegadāties produktu, bet sajuta tāda, ka darīts tiek viss, lai pie tā nevarētu tikt.

Lulu Pica - Nekvalitatīva produkta piegāde

Nekvalitatīva produkta piegāde Labdien! Nolēmu pasūtīt picu ar piegādi uz māju, 02. Un 27. Jūlijā, pasūtījuma numuri 1744735 & 1759497. Picas saņēmu knapi siltas un vidū neizceptas, mikla bija jēla, pēc pirmās pieļāvu, ka gadījies negadījums, pēc otrās nu jau sapratu, ka sistēma, otro bija cepis Sandis, kā vēstīja uzraksts uz kastes. Protams, piegāde notika apm 20-25 min, nu tas ir svarīgi, laikam, galvenais ātrāk un vairāk... Lai atrisinātu doto situāciju devos uz augstākminēto picēriju klātienē, lai satiktu kādu no...

Lulu Pica - Неквалифицированный персонал

Неквалифицированный персонал Кассирша (или кто там она) не знает элементарных 20 фраз на русском языке. Не выдаёт столовые приборы. Крышку и соломинку для напитков нужно вымаливать на коленях. Причём стоит у них кусок теста с 3 ломтиками просроченной колбасы + 300 мл газировки около 5 евро. За такие деньги можно сожрать кебаб у милых пакистанцев, которые вам будут улыбаться. У самого грустного гробовщика лицо намного веселее и приветливее, чем у работников этой конторы. Они даже не говорят спасибо, когда кидаешь копейки в...

Lulu Pica - Garšas butība

Garšas butība Atceros, pirmo pica lulū nopirku 2001, nu teikšu negaršoja, jo bij baudītas sulīgākas. Un man vel tas jaunības maksimālisms bij. Otru nopirku 2020 februārī. Jājautā vai tiešām vērtības nemainās? Varbūt es varētu ieteikt viņiem vairāk eksperimentēt. Vismaz tajās picērijās kamās esmu bijis, jo nevar jau tā teikt ka visur ir tik štruntīgi, ja nēesmu bijis labo picu meklējumos.

E Evalts 05.03.2020
Komentāri 1 Picērijas

Lulu Pica - Nožēlojams pakalpojums, nekad vairs...

Nožēlojams pakalpojums, nekad vairs... pēdējos pāris mēnešos 2x no 2, pasūtot netā ar pašizņemšanu, neskatoties uz to, ka jau stunda jāgaida, sāk gatavoties cept tikai, kad ierodies pēc stundas pakaļ un jākvern uz vietas vēl 30 minūtes. Plus - sākuši prasīt obligātu priekšapmaksu, tā ka nav pat opcijas pagriezties un aiziet nafig. Un pica patiesībā pārcenots mēsls ... nav tā visa vērts.

Lulu Pica - Daļēja naudas atgriešana

Daļēja naudas atgriešana Pasūtīju picu internetā, sestdienas vakarā par summu €19.99. Tehniskas kļūdas pēc, pasūtījums nenoformējās un netika izpildīts, bet pirmdienā nauda no konta tika noņemta. Pēc sarunas ar darbiniekiem un saraksti e-pastā, vienojāmies par naudas atgriešanu. Viss notika, vienīgi nauda tika tika atgriezta daļēji €15,30. Paldies, bija patīkami ar jums sadarboties pēdējo reizi.

Lulu Pica - Nenopietna attieksme pret jauniem darbniekiem ( kurjers )

Nenopietna attieksme pret jauniem darbniekiem ( kurjers ) Nevienam neieteiktu iet stradat Lulu pica kompanija. Merdz būt tā, ka jums piezvanis un piedāvās darbu kurjera Amata, pateiks, ka vajag noformēt visus dokumentus (pašnodarbināta status, konts bankā) pirms atnāksiet uz parrunam, it ka lai nav jāierodas ofisa divreiz. Nu ok! Atnāksiet uz ofisu, tad runāsiet ar "piegadas daļas vadītāju", kurs jums izstastis to, ka par vienu piegādi maksa 3.5 euro (bet strādāsiet jūs ar savu auto, tātad jāatņem degvielu, amortizāciju un t. T) , cik piegadies stunda...

K Kurjers 13.02.2020
Komentāri 2 Picērijas

Lulu Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Lulū pica biku pabojā vārda dienas svinības, paši atsūtīja kodu vakar, kad vārda dienā būs 20% atlaide... Šodien pasūtot picu ievadījām to kodu (pareizi ievadījām) .. Jo pirmajā reizē, kad kods bija ievadīts nepareizi - izmeta sarkanu logu... Un tad atbrauca lulū un protams Saka ka kods tika ievadīts nepareizi un atlaides nav:) smieklīgi... Tā turpināt lulū komanda.

Lulu Pica - Pārtikas saindēšanas

Pārtikas saindēšanas Sveiki pasūtīju Lulu Picu 2020-01-23 00: 49 un pica atnāca planāka neka parasti un garšoja glumi, pēc apešana nākamajā dienā stipra caureja man un manai draudzenei, kad zvanīju viņu dispečeriem atbilde bij ka viņi nav atbildīgi par to, loti slikta apkalpe un dell šī jāņem slimības lapa jo vēders sāp un nevaru pastrādāt, un Dell šis ricības zaudzēšu vismaz 50 eur ja ņemšu slimības lapu, sanāk 22 eur par vēder sapiem un - 50 vell par to ka nestrādāšu.

Lulu Pica - 2.5 h gaidīšana

2.5 h gaidīšana Pasūtījām pica lulū. Pēc 2 stundām pasūtījums netika piegādāts. Kaut gan picērijā atrodas max 3 km attālumā no mājām. Pēc telefona sarunas pagarināja laiku Lid 2.5h., ņemot vērā kad maksājums uzreiz tika veikts pasūtījuma izdarīšanas brīdi. Noteikti tuvākā nākotnē apsversim picas pasūtīšanas iespējas lulū.

Lulu Pica - Mācaties no manām kļūdām!

Mācaties no manām kļūdām! Kārtējo reizi, šis kantoris, ir izčakarējis vakaru. Pirms trim nedēļām nopludināja datus. Uz mana vārda pēc picas saņemšanas, tika pasūtīta vēl kāda pica, pilnīgi citā Rīgas galā... Uz ko lulu atbildēja, ka operatorā kļūda. Šodien tiek pasūtīta pica. Kavējas jau vairāk kā 1h 10 min un šie grib iestāstīt, ka garantija uz 49 min, vai par brīvu uz manu pasūtījumu neattiecas... Informācija par tādu lietu ir 0. Šo mēslu kantori turpmāk ignorēšu, picu mājā arī nav nemaz tik grūti izcept. Ieteiktu šeit vairs nepārmaksāt par picām... Mācaties no manām kļūdām!

U Uzmanās 13.12.2019
Komentāri 3 Picērijas

Lulu Pica - Slikts serviss

Slikts serviss На свой день рождения решила заказать пицу, чтобы быстро перекусить с родными. Пицу есть невозможно, одно тесто, бросили несколько кусков курицы и ананасов. Что на вид отвратительно, что на вкус.

Lulu Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtījām picu lulū piegādē. Sanāca tā ka picu gaidījām 1,5h (tas nav tas trakākais) bet, pasūtījām aptuveni 22: 30 kas nebūt nav kautkādu sastrēgumu laiks. Atbraucot kurjers var teikt iemeta picas man rokās, pagriezās un aizgāja. Kad atvērām kastes, konstatējām, ka viņa ir auksta, viena no picām bija nodegusi apakšā, un vienlaicīgi neizcepta no iekšas, salami bija samētāti pa picas malām un vidus atstāts tukšs + pica bija pielipusi pie kastes augšas.. Otrai picai pretenziju nav.

Lulu Pica - Плохой сервис и дезинформация на домашней странице

Плохой сервис и дезинформация на домашней странице Очень недовольна вашим сервисом. Ждала комплект пиццы полтора часа заказала его через интернет на вашей странице. На вопрос о том, когда приедет пицца получила ответ, что еще даже не прикреплен курьер к моему заказу и ждать еще час-два, что неудовлетворительно по отношению к вашим клиентам. Также спросила про возврат денег, ведь на домашней странице написано, что если в течение 49 минут пицца не приезжает к заказчику, вы возвращаете полную стоимость заказа. Девушка по телефону сказала, что надо...

и Ира 02.11.2019
Komentāri 1 Picērijas

Lulu Pica - Melošana un drausmīga attieksme

Melošana un drausmīga attieksme Nepasūtiet picu tajā kantorī. Pirmkārt pica bija jāgaida 4! stundas un tas vēl bija ātri, jo uzzvanot un jautājot, kur mana sūda pica, man meta nost klausuli. Pēc tā es zvanīju ik pēc minūtes! Tad es laikam tā apniku, ka pica nakts vidū atbrauca. Fuj! Nekad neko tajā kantorī nepasūtīšu.

Lulu Pica - Atieksme

Atieksme Ejot garām restorānam Lulu pica, darbinieki rada nepiemerotus žestus garām ejošiem cilvēkiem. Ar pirmo darba dienu katrs darbinieks mētā desas gabalu pret sienu un liek to picā. Es kategoeiski niesaku sūtīt un ēst picu, tieši šajā restorānā!

Lulu Pica - Неуважительное отношение к работникам

Неуважительное отношение к работникам Отвратительное отношение к работникам, заставляют несовершеннолетних работать ночные смены и по 12 часов в сутки, на увольнительное, руководитель līga, предлагает пососать мамину грудь и называет бездарем, крайне не рекомендую устраиваться в эту пиццерию не при каких условиях.

Lulu Pica - Старая пицца

Старая пицца Раньше часть заказывала у них, всегда все было здорово. Последнее время с мужем стали заказывать снова у них, и это какой-то кошмар. Как открылась лулу в Лиелупе, пицца была не раз реально подгоревшей снизу. Привозили новую, но она была тоже горелая. Это было что-то с чем-то:) ) ) недавно привезли сырую. Мы ее допекали. А вчера была полная бомба! Пицца была явно или утренняя или вчерашняя. Как можно было запихать в коробку эту пиццу и подумать, что мы примем ее за новую? И она, кстати, была на тонком тесте, а мы заказали на классическом.

A ArnaUda 21.08.2019
Komentāri 0 Picērijas

Lulu Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju divas picas. Pateica ka būs 49 minūtes. Zvana piegādātājs saka ka esot klāt. Izeju ārā neviena nav. Zvanu piegādātājam viņš sakot ka ir Vecmīlgrāvi bet pasūtīju uz langstiņiem. Izrādās ir divas vienādās ielas. Kad sūtīju domāju ka pēc iepriekšējā pasūtījuma redz ka esmu langstiņos nevis Vecmīlgrāvī. Zvanīju uz picēriju un teica ka būs jāgaida vēl 1 h 30 min kamēr atvedīs uz langstiņiem. Jo redz esot pateicis ka atrodos Rīgā. Nekādu atlaidi nepiedāvāja un es atcēlu pasūtījumu. Zvanīju...

Lulu Pica - Picas kvalitāte

Picas kvalitāte Hello everyone, i am a customer since 17 years and i have always been satisfied with the quality of your pizzas, but today unfortunately it was a catastrophe! I went to buy a pizza, the same i order since 17 years: pizza bacon double cheese double bacon. And today the horror! The dough wasn’t cook, almost row. Spring onions missing and others “mistakes”... The 2 teenagers working, a boy in the kitchen and a girl behind the desk were for sure without any experience and any skills with the world of pizzas... Very disappointed! Bruno Gerard Menez

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes