Reitings "Auto / Transports"

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits par uzņēmumu
Okey LV
JJ Company
Transintar

Panda Taxi - Проблема с расчетом карточкой и оператор присылает частные машины

Проблема с расчетом карточкой и оператор присылает частные машины Вызвал тахи в аэроплрт по фиксированному тарифу. Первое тахи пришло без тахи опозновательных знаков. Чек за проезд водитель не дает, выхвал другое тахи. Приехал быстро. Опять проблема карточку банка не принимает. После долгих дискусий и отказ платить наличными. Нашел аппарат и принял карточку. Но зачем было придумывать стока проблем?

Latfinance autoplacis maskavas 418 - Slikts serviss, mulku mekletaji, suda stumeji

Zurku kantoris, kas pec iespejas atrak megina iegruzt kartejo meslu. Visi autini ir vizuali nepievilcigi ar daudz dazadiem sikiem defektiem ka piem. karajas parkingsensors, nav saules sargu, kaut kas kaut kur vnk atnacis vala, pat to nespej piefikset, reti kuram autinam stradaja visas 5 durvis, kur nu vel autiniem riepas uzpildit, pat tas ir pa slinku. Lai auto aizdzitu uz kadu servisu, sakas atrunas, ka redz jamaksa 20eur stunda tik lidz auto ir aiz zoga. Un nemaz nerunasim par test drive. Viens vienigs zurku kantoris, kam tik iegrust kaki maisa.

Permalat - Krāpšana

Krāpšana В конце января 2017 года в Пермалате прошла по конкусу на должность пом. Бухгалтера,. Обещали зар. Плату 600 евро на руки, но договор оформили на минималку. Отработав месяц поняла, что чем дальше тем хуже их положение, решила уволиться. Свою зар. Плату больше месяца ждала. Каждый раз только обещания. Еле добилась

Pasažieru vilciens - Vēl joprojām Aukstums Vilcienā

Vēl joprojām Aukstums Vilcienā Šodien 10.01.2018 plkst.14: 00 no Rīgas uz Siguldu vilcienā bija tāds aukstums kad pat likās ka ārā siltāks! Cik var runāt par to ka vilcienos ir auksti varbūt beidzot sākat sildīt tos vagonus? Galu galā par ko es maksāju? Braucu katru dienu uz un no Rīgas man ir noriebies jau katru dienu salt. Sāciet beidzot kautko darīt!

Rīgas satiksme - Netaisnība

Netaisnība 11.12.2017 novietoju savu mašīnu wolkswagen ku 7282 Maskavas 1 stāvvieta. Piegāju pie automāta lai samaksātu 2 eiro par stāvēšanu bet konstatēju ka skaidru naudu nevar maksat un uz karti man nauda nebija. Uzskraidīju visas malas lai samaksātu bet beztolkam un talāk aizsteidzos bērnam uz skolu uz sapulci. Deļ tā lai samaksātu par stāvvietu pat kavēju sapulci. Atgriežoties atpakaļ aptuveni pēc st loga bija soda kvits un jāmaksā nu jau 17 eiro. Kviti fiksēts laiks cikos mašīna novietota bet kapēc...

Jānis un Iveta Stankeviči - Krāpšana

Krāpšana Uzmanieties, kas pasūta traktortehniku vai vieglos auto no Vācijas. Parastā shēma - tiek avansā paņemta nauda, prece netiek piegādāta, atrunas par preces sabojāšanos ceļā u. T. T. , it kā nekur nav pazuduši, bet nav ne mantas, ne naudas. Policija atsaka palīdzību, noveļ visu civiltiesai, tai pašā laikā pēc atkārtotiem zvaniem var saprast, ka viss turpinās ierastās sliedēs un tas ir šo cilvēku ienākumu avots.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Kas tas par kurjer dienestu-pilnīgs izsmiekls, paka no Vācijas ienāca 2. Janvārī, zvanīju 04.01 solija piegādāt 05.01, protams neatveda, zvanīju vēlreiz, adrese neesot pareiza, ka tavu māti man 25 gadus viss pienāk uz šo adresi, tiem cilvēkiem vienmēr laikam ir ar ko atrunāties. Tagad solija ka piemdien atvedīs, nekādas pārliecības, ka tas tiešam notiks man nav, bet jāsēz mājās un jāgaida no 9-17, it kā man nekā cita darama nebūtu. Kapēc dhl sadarbojas ar šitādiem mērkaķiem?

Rīgas satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Esmu ievērojusi, ka pieturā ar nosaukumu kapseļu iela sabiedriskais transports kavē katru reizi bez izņēmumiem. Šobrīd pieturā gaidu jau 20 minūtes kaut gan trolejbusam vajadzēja ierasties pirms 10 minūtēm. Saprotu ka transports var kavēt sastrēgumu vai laikapstākļu dēļ, bet nejau katru reizi. Esmu pieredzējusi situāciju, kad tramvaju, kurš nāk ik pēc + / - 6 ir jāgaida 40 minūtes jo pieturai neapstājoties garām pabrauc 2 tramvaji. Kāpēc par tik šausmīgu servisu biļešu cenas ir tik dārgas? Ceru...

AtrisinātaAutoprokat.lv - Krapsana, slikt serviss

Krapsana, slikt serviss Всем, кто вместо машины, хочет взять себе в аренду проблемы, очень рекомендую обращатся в эту и без того популярную на этом сайте кантору. Недоделанные гопники с радостью предоставят вам убитую напрочь машину, на которой и по городу страшно ездить, не говоря уже о поездках загород. Практически все машины убиты уже давно, состояние просто ужасное. Готовьтесь сразу, что при первых проблемах с машиной, ( а они 99% появятся), те самые недоделанные гопники, повесят на вас все поломки автомобиля и...

Rezervesdalas24.lv - Piegādes terminš

Piegādes terminš Pasūtiju Rezerves daļas savam auto pie pasutišanas prece bija noliktava. Tatad izsutišana mājas lapa noradita 1 - 2 dienam. Pasūtiju 20.decembrī . Tagad jau 2 janvāris un par preci ne ziņas, zvaniju internetveikalam un man sniedz adbildi ka, mans pasutijums nav sakoplektets, sakoplektešot 48 stundu laikā un tad 6 dienu laika piegadašot. Iereiķināju bankas parskaitijumu lidz 3 dienām, iereiķināju svētku dienas cerēju lidz 5 janvarim dabūt rezerves daļas, bet nekā. Kad preci saņemšu tad obligāti sniegšu atsauksmi vai sūdzibu tas būs atkarigs no www.rezervesdalas24.lv piegades kvalitātes.

Citipark Kurzemes prospekts 1a, - Штраф 35 евро за неправильную парковку

Штраф 35 евро за неправильную парковку Поставила машину на парковке возле магазина DAMME прихожу , Китанция штрафаnr. 952400 машинаnr lb 2378. Не правильная парковка на два места, но ведь парковка была полупустаи я никому не мешала, приттом, что сумма штрафа баснословно высокая 35 евро. Никаких объявлений, разве есть такой закон,что нельзя парковатся так нет. (при этом парковка била пустая.)

Andris Siders - Krāpšana

Andris siders ir bīstams tips, pārkāpjot ātrumu ar jūsu automašīnu viņš nemaksās par sodiem un izvairīsies no atbildības, tērēs jusu laiku ar liekiem sol;ijumiem un necels telefona kalusuli kad viņam zvanīsiet! Iesaku neielaisties ar šo cilvēku nekādā gadījumā.

Jelgavas autobusu parks - Biļetes rezervācija internetā un 50 min. Kājās

Biļetes rezervācija internetā un 50 min. Kājās Tika rezervēta online biļete no Jelgavas Uz Rīgu. Varbūt mājas lapas kļūdas dēļ, nevarēja norādīt "Pērnavas ielu", no kuras es braucu. Tāpēc biļeti nopirku no Jelgavas autoostas. Sanāk, ka pat pārmaksāju. Šoferis savukārt pateica, ka vieta ir aizņemta un ir jāstāv kājās. Nav pirmā reize kad mājās lappa čakarējas, bet pirmā, kad šoferis ļāva aizņemt manis rezervēto vietu kādam citam. Es iekāpu nākamajā pieturā pēc galvenās pieturas, un uzskatu, ka rezervācijas zīmītei bija jābūt. Cilvēk...

Taxify - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlos izteikt sūdzību par taxify. Mans bērns brauca uz mājām ar lielu maisu ar ēdienu un drēbēm. Neuzmanības dēļ, bērns maisu atstāja. Šodien skatos Ride History, kur parasti ir iespēja sazvanīt taksistu, bet taksists mani ir nobloķējis, sazvanīt nevaru. Es nesaprotu, tur nebija nauda, vai citas vērtīgas lietas. Rezultātā, sabojājāt bērnam svētkus, kā arī pazaudējāt klientus. Ļoti slikts serviss.

Red Cab - Klaji pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, braucot pa ceļa pretējo joslu., Aizmuka no, notikuma vietas divas reizes uzbrauca visrū man jo vēlējos izsaukt policiju.

Klaji pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, braucot pa ceļa pretējo joslu., Aizmuka no, notikuma vietas divas reizes uzbrauca visrū man jo vēlējos izsaukt policiju. Konflikts notika Man starp taksometra vadītāju (#RedCub), kurš ignorējot ceļu satiksmes noteikumus, apbraucot sastrēgumu, brauca pa ceļa pretējo joslu un izvairoties no sadursmes uzbrauca uz gājēju ietves. Taksometra vadītājs bija agresīvs no notikuma vietas aizmuka, jo nevēlējos, lai mani nobrauc. Ja mašīnā nebūtu bijis bērns, kurš pārbijās. Tas viss notika Krūzas ielā 49, Rīgā.

Taksometra pakalpojumiem - Taksis Saldū

Vēlos informēt,ka jebkurā darba dienas laikā Saldū nav iespēja sazvanīt strādājošus taksometrus, lai nokļūtu mājās. Kā šādu situāciju risināt? Kādēļ ir vajadzīgi taksometri? Sazinājāmies ar vismaz 7 taksometriem. Zvanijām uz 1188 bet arī tie nespēja savienot ar taksometru kurš strādātu nakts laikā.

Liepājas Autobusu Parks - Autubuss neierodas laikā

Autubuss neierodas laikā Šorīt,20.12,plkst. 06:17 atrodos pieturā un gaidu savu autiņu,kuram jābūt 06:19. Tajā laikā braucu uz darbu un NEDRĪKSTU kavēt nevienu minūti. Katru rītu pieturā satieku sievieti,kura arī brauc uz darbu. Šorīt autubuss izvēlas atbraukt ātrāk. Abi nokavējām darbu! KAS TĀ PA ĒTIKU? Ir jāgaida pieturā līdz pienāk brīdis,kad var atstāt.

Mārtinš Neilands - Krāpšana

Mārtiņš aizņemās naudu... it kā daudz visādu problēmu, tad tētis slims, tad mašīnai vajag, tad suns klibs... uttt... sola atdot rit, tad parit, tad nakosnedel... un ta mēnešiem. Ari mēs diemžēl savu naudiņu vēl neesam saņēmuši! Tukši solījumi mēnešiem ilgi..Rīt ejam uz policiju... ir kas pievienojas? Apkrāpto ļoti daudz!

Cityparks - Slikts serviss

Slikts serviss Tumsā autostāvieta pie bērnu kliniskās slimnīcas netiek apgaismota, pakometrs arī bez nevienas gaismas. Iebraucot stāvvietā zīmes noliktas tik augstu, ka pamanīt tās tumsā un intensīvā satiksmē nav iespējams un pats mazākais par ko domā, vedot slimu bērnu uz slimnīcu, ir tas, ka pie valsts slimnīcas pilsētas nomalē ir maksas stāvvieta. Atnākot pēc stundas saņemts 25 EUR sods. Tā ir krāpšana un necieņa pret mums un mūsu bērniem!

Pasažieru vilciens - Aukstums vilciena

Aukstums vilciena Sveiki, šodien no rīta vilcienā Sigulda-Rīga ļoti nepieklājīgi uzvedās mašīnists atnāca uz 1. Vagonu un vairākas reizes bļaujot teica lai ejot uz citu vagonu jo tajā būs siltāks, es saprotu ka jums ir daudz sūdzības par aukstumu vilciena vagonos, bet to visu var pasniegt pieklājīgāk nevis bļaut uz pasažieriem. Kaut gan vagonā kurā esot siltāks ir diezgan maz vietas visiem tāpat nepietiks, varbūt tad labāk sildīt visus vagonus nevis tikai vienu?