Reitings Degvielas uzpildes stacijas

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Froster
Gāze+
RT Services Baltics

Circle K - Apkalpošana

Apkalpošana Šajā Circle ir viena darbiniece Irina, kas nav piemērota darbam ar klientiem. Jau 2x izsit nepareizi čeku, pirku burgeru. 1x bija jāmaksā otrreiz, lai saņemtu, ko pasūtīju, šovakar atļāva piemaksāt, bet tas notiek ar strīdiem un viņa neatzīst, ka kļūdījusies. Šeit bieži uzpildos, bet tagad jācer, ka nestrādā tajā laikā.

Schenker - Sliktākais kravu pārvadājumu serviss

Sliktākais kravu pārvadājumu serviss Sliktākais, nekvalitatīvākais kravu pārvadāšanas serviss Latvijā! SIA Schenker - lv40003280118 liels, respektabls uzņēmums ar daudz skaistām jaunām mašīnām, loģistikas centriem u. T. T bet pakalpojuma kvalitāte ir laipni izsakoties "pakaļgalā". Šīs kompānijas pakalpojumus izmantojām ļoti īsu laiku un katra piegādes reize bija stresa pilna un gandrīz vai izvērtās, kā melodrāma. Tika piegādātas kravas kur bojāti finiera saplākšņa iepakojuma kastes, kastes ar redzamiem pēdu nospiedumiem un...

Circle K - Плохая мойка

Плохая мойка Народ, не советую программу золото+... (по крайней мере на Бривибас 203, напротив ЛМТ). Полный развод, моет хуже чем бронза, мойку шасси и крыши под высоким давлением вообще не слышал + не отмыло с крыши птичьи какахи, остались разводы белые на машине от шампуня... Только что помыл тачку, вообще не доволен. Хотя бронзой был очень доволен, т.к. программа бронза лучше справилась (+ ещё и по скидке ехал) хоть и дешевле стоила с минимум функций. 100% не стоит своих денег, можно на ручной за такие...

KOOL Latvija - Krāpšana slikts serviss

Krāpšana slikts serviss Gandrīz gadu mans uzņēmums uzpilda degvielu Jelgavas Kool, pēdējā laikā sāku just ja jautkas nau kārtībā! Te pēkšņi izdomāju nejauši pārbaudīt čeku, un izrādās degvielu ieleju par vienu summu, bet kaseizsit citu, daudz lielāku! Griežos pie vadības pēc paskaidrojumiem, bet tie āksti ignorē un uzskata to par normālu! Nevienam neiesaku Jelgavas Kool un vispār visu uzņēmumu, jo viņiem ir normāli apkrāpt apmeklētājus, tāpēc es domāju kāpēc man neiet uzņēmuma gali kopā! Ļoti slikta apkalpošanas kultūra, gribu jūs vienkārši brīdināt, lai nepiekrītat tāpat! Paldies!

Viada - Viada Maskavas 2 neatrādā norādītajā darba laikā

Viada Maskavas 2 neatrādā norādītajā darba laikā DUS Viada Maskavas ielā 2 (Ķengarags) nestrādā noteiktajā darba laikā. Darba laiks norādīts līdz plkst. 22:00, taču 21:50 durvis jau ir slēgtas un darbiniece nevienu negrib laist iekšā. Šovakar 22.februārī plkst. 21:50 Viadas darbinieces izdomāja beigt savu darba dienu ātrāk nekā paredzēts. Stāvu pie durvīm, lai mani ielaistu, taču divas blondas sievietes iztēlojas, ka neredz un nelaiž iekšā, uz klauvēšanu pie stikla nereaģē. Viena pārskaita jau kasi, tikmēr otra, kas ir ar brillēm jau...

Vtu Valmiera - Slikts serviss

Slikts serviss 05.02.2024. 13: 15 gribēju apmaksāt bi|eti Valmiera - Valka ar bezskaidru naudu, ar telefonu, bet termināls nestrādā, šoferis teica, lai maksāju ar skaidru naudu, bet tādas iespējas nebija. Galu galā uz savu autobusu netiku. Kādēļ šoferis pirms izbraukšanas nevar pārbaudīt vai termināls strādā?

Circle K - Uzticams punkts

Uzticams punkts "Ziniet, tas Circle K uz Deglava ielas vienmēr ir tāds uzticams punkts, kurā nekad neesu atstāts neapkalpots. Un tas piedāvā plašu izvēli gan degvielas, gan citi produktu ziņā. Bet, nu, vislielākais foršums ir tā atrašanās vieta blakus Mc'Donald's, un zini, viņiem 24/7 izsniedz burgereļus. Tāpēc, kad iestājas nakts kūpinājums pēc Big Mac, un vakar uzpīldīt degvielu tad Circle K Deglava iela vienmēr ir mans galamērķis.

Circle K - Labs serviss

Labs serviss Circle K ir mana izvēlētā vieta, kur es parasti pildu savu mašīnu ar degvielu. Tas piedāvā ne tikai augstas kvalitātes degvielu, bet arī ātru un draudzīgu apkalpošanu, kas padara degvielas uzpildi patīkamāku. Turklāt, es vienmēr varu paņemt kādu uzkodu vai dzērienu no veikala, kas piedāvā dažādus produktus, lai padarītu manu apmeklējumu vēl ērtāku.

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss 27.01.2024 plkst 18: 15 iebraucu dus lai iegādātos vinjeti savam transportlīdzeklim. Pārdēvēja atbild, ka vadītājas kabineta netiekot un vinjeti iegādāties nevaru. Kāpēc pieņemiet darba cilvēku kurš nav apmācīts strādāt vienatnē? Sapratu to, ka pārdevēja nemāk to izdarīt. Sods ir 500€ tuvākais dus olainē. Kāpēc man jācieš no nepilnīga darbinieka?

KOOL Latvija - Vienmēr pildu degvielu

Vienmēr pildu degvielu Kool Dzelzavas iela 36 ir vieta, kur es vienmēr pildu degvielu, un esmu ļoti satisfied! Jaunā uzpildes stacija ir ērta un moderna, offering efficient service. Vēl vairāk man patīk, ka šeit ir arī tasty burgers. Tas ir ērti, kad vienā place varu gan aizpildīt degvielu, gan enjoy garšīgu maltīti. Kopumā great experience, un es definitely turpināšu izmantot Kool Dzelzavas iela 36.

Virši-A - Slikts serviss

Slikts serviss Man šķiet nepieņemami tā jau uzceļot tik tuvu benzīntanku dzīvojamas mājas tuvumā-kur mājas iedzīvotāji ikdienā vēros benzīntanka ikdienu, kustību un pat ja benzīntanks vēl celtniecības procesā vai nav pienākums trotuāru kur pārvietojas veci cilvēki, māmiņas ar ratiem (tiem viss grūtāk) vai jums pienākums nav notīrīt trotuāru-vai kāds to atcēlis!? Šajā ziemā tas nav ne reizi darīts, - liels kauns benzīntanks Virši uzņēmumam par tādu attieksmi pret Čiekurkalna iedzīvotājiem kuri pārvietojas ar kājām...

Virši-A - Braucu katru reizi kad man ir jāuzpilda degviela

Braucu katru reizi kad man ir jāuzpilda degviela Virši mana mīlāka uzpildes vieta. Katru reizi kad man ir jāuzpilda degviela es braucu uz viršiem. Turklāt es vienmēr izbaudu garšīgu kafiju un pie reizes uzēdu gardos biezpiena plācenīšus. Tagad kad viņi ir atjauninājuši visus viršus tas padara manu braucienu uz turieni patīkamāku. Es priecājos ka viņi sniedz ne tikai augstas kvalitātes degvielu bet arī baudāmu ēdienu.

Viada - Neievēro darba laiku

Neievēro darba laiku 18. Janvāra rītā plkst.6.20 Viada Dus Kuldīga nestrādā. Darba laiks norādīts 6.00-22.00. Uzņēmuma degvielas karte ir tikai viadā. Pašapkalpošanās automātā ar to norēķināties neizdodas. Tuvākā viada Dus ir saldū, bet līdz turienei degvielas nepietiek. Rīts sabojāts, pasākums Rīgā nokavēts. Kas to kompensēs? Pirms piedalieties iepirkumos, izvērtējiet, vai spēsiet saistības izpildīt!

Circle K - Thanks to the friendly staff

Thanks to the friendly staff Circle k gunāra Astra ielā 17 ir absolutely amazing. Darbinieki vienmēr sagaida ar smaidu, and, ja uzķeras ātrai uzkodai, ēdiens ir garšīgs. Tas ir kļuvis par manu favorite spot, kur atri var uzēst, thanks to the friendly staff un convenient location.

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti zems serviss, sestdien naktī (6.01.2024.) labierīcības nebija pieejamas, uz ko klientu apkalpotājs norādīja. Par to gan nekādas norādes nebija pieejamas. Uz vietas gatavotie burgeri sausi, bezgaršīgi, izskatījās, ka darbinieks vai nu pirmo vai pēdējo nedēļu tur strādā. Ieteicams veikt apmācību kā jāgatavo siera burgeri. Izteikta soja gaļas vietā! Apkalpošana slikta.

Schenker - Autovadītājs, ekspeditors

Autovadītājs, ekspeditors Kad strādāsiet Db schenker, un veiksiet kravu piegādi kā autovadītājs/ekspeditors, tad ziniet, ka vienmēr strādāsiet par lēnu, lai arī kā centīsieties un steigsieties. Jūs nenovertēs un kraus virsū darba apjomu uz pilnu programmu, lai pēc iespējas vairāk "jūs izmantotu", jo jums maksās fiksētu darba samaksu. Daļa pat tiek maksāta neoficāli, aploksnēs. Īsumā par situāciju. Noliktavā visu laiku trūkst preču atlasītāji/mantziņi (dēļ sliktajiem darba apstākļiem, mazajām algām) un citas lietas, ka...

Neste - Slikta degviela

Slikta degviela Braucu ar kaimiņu un nopirkām dīzeļdegvielu kannā, atvedu mājās degvielu un ielēju to mašīnā. Pēc kaut kādām 5min gāju piedarbināt un izrādījās, ka sasala bākā. Tajā pašā laikā kaimiņš konstatēja, ka tā ir vasaras degviela. Kur galva tirgot vasaras degvielu - 27 grādos.

PRIEDE degviela,Saldus - Slikta degviela ,krāpjas ar čekiem

2 janvārī ielēju degvielu un 3 janv no rīta vairs mašīna nekustās un bij jāved uz servisu,aizsala. Un vēl ko pamanīju krāpjas ar čekiem vakarā lēju degvielu apm ap 16:00,3janv.a čeku iedeva kas izsists no rīta un ar mazāku degvielas daudzumu.

Neste - Nekvalitatīva degviela

Nekvalitatīva degviela Jaunais gads sākas ar ļoti patīkamām zinām, 1. janvāri tiek ielieta degviela DUS Neste, nekas neliecienaja bēdu , bet diemžēl 2.datuma jau mašīnu bija nepielais. Aizvilkam uz servisu un secinājām ka degviela kristalizējas ( precīzāk palika par putru ) Vai DUS darbinieki pārbauda kvalitāti savai degvielai? Vienmēr biju Jūsu klients, bet diemžēl saku aizdomāties par kompānijas maiņu .

Virši-A - Slikts serviss

Slikts serviss Uz durvīm ir rakstīts ka strāda 00-24. Ierodoties 23.48 durvis neveras vaļā. Gaidīju 10 minūtes un pēc 10 minūtēm viena no darbiniecēm pateica ka ir pārtraukums, tomēr iekšā atradās kāds pircējs un runāja ar degvielas uzpildes stacijas darbinieci. Ja ir kaut kādas iekšējas kārtības noteikumi tad iekšā nav jābūt cilvēkiem kas nav Virši darbinieki. Ir jābrīdina par pārtraukumiem ja tas ir tik nepieciešams, jo strāda 2 darbinieki. Iespējams tas ir pašiedomātais pārtraukums. Paldies par uzmanību, neskaidrību gadījumā zvaniet 25958697