LV RU

VIRŠI-A

VIRŠI-A AS
www.virsia.lv
Adrese: Bieķensalas iela 21, korpuss B-302,
Rīga
Latvia - LV-1004
(Biroja adrese)
Tālrunis: +371 67807505
Fakss: +371 67807503
Kategorija: Auto / Transports  •  Degvielas uzpildes stacijas
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

8%
Sūdzības
13
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

VIRŠI-A - Sūdzības un atsauksmes

Virši-A - Degvielas kvalitāte

Degvielas kvalitāte Ielēju degvielu viršos atpakaļceļā uz mājām un auto sāka niķoties... Domāju nu labi aizbraukšu līdz mājām tad skatīšos, par nelaimi līdz mājām netiku un biju spiests saukt evakuatoru auto aizveda līdz servisam kur konstatēja ūdeni bākā žēl ka čeku atstāju pie Letes bet skaidrs ir viens ka otrreiz vairs degvielu neliešu viršos un arī jums neiesaku.

AtrisinātaVirši-A - Slikts serviss

Slikts serviss Sestdien 07.06.2020, plkst 19: 30 bijām uzpildes stacijā Brocēnos kopā ar ģimeni. Degvielu stacija bija nekārtībā, tualetes netīras, kafijas galds netīrs, ilgi bija jāgaida ēdiens kad uztaisa, Rindā ilgi jāstāv, lai samaksātu par degvielu un ēdienu. Ēdienu bija jāgaida apmēram vairāk ka pus stunda. Mūsu uzskaitījumā tas nebija forši ka tik ilgi jāgaida, un kad tik netīrs bija. Turklāt tā ir degvielas stacija.

Virši-A - Degvielas uzpilde

Degvielas uzpilde Labdien esmu neapmierināts ar servissu, tā kā esmu students un braucu pa 'kapeikām', iepriekšējā dienā sanāca nobraukt visu gāzi kas bija auto līdzeklī. Šodien 26.05.2020 plkst. ~16: 30 iebraucu uzpildīt gāzi Virši degvieles uzpilldes stacijā uzpilldijos pa 6.29 eur kas bija izmantojot 3+ atlaižu karti. Uzticoties kā parasti nepievērsu uzmanību cik litri bija ielieti, gāju maksāt. Kad samaksāju dēvos uz automašīnu pārbaudīju tanka mērītāju kurš uzrādīju starp 9-7l daudzumu, sapratu varbūt...

Virši-A - Attieksme

Attieksme Ļoti liela sūdzība, un ne pirmo reizi, iebraucot uzpildes stacija, kura atrodas, tirgus iela 4, Ragana, Krimuldas pagasts, lv-2144 labierīcības telpa, ir traģiska stāvoklī, grīda visa ar zemi, tualetē, viss apkārt slāps, papīru dvieļu nebija. Palūdzot darbiniecei uzkopt, atteicas, nacas bērnu ievest traģiska stāvoklī, gaisa tur nebija, smaka drausmīga. Arī iepriekš bija ļoti nelaipna attieksme. Nekādas laipnības, pat ar klientiem nesasveicinās.

Virši-A - Slikts serviss

Slikts serviss Iepriekš, kad nebija mainītas datorsistēmas degvielu varēja uzpildīt par noteiktu summu, pie kases samaksāju (ar maksājumu karti un viršu atlaižu karti) , izsniedza man čeku, salēju degvielu un aizbraucu. Šobrīd tā tas nenotiek, man ir jāsamaksā pēc tam jāsalej degviela un jāiet atpakaļ uz kasi lai saņemtu čeku. Parasti cilvēki cenšas lai klientam būtu ērtāk, bet pie jums ir savādāk. Gribētu zināt kad šīs nebūšanas tiks novērstas?

Virši-A - Darbs

Darbs Pret strādniekiem izturas, kā vergiem.12 stundu uz kājām. Pusdienas var paēst l=ilgākais 15 min. Un tad var izsaukt... Ja neesi pie kases vispār jādara 4 cilvēku darbs. Krāvēja, apkopēja. Preču pieņēmēja utt. Atpūtas kā tādu paužu nav. Pamēģinātu paši, ātri kājas un muguru sabeigtu. Tādi paši asinssūcēji, kā Circle K. Tik lielas ar savu apgrozījumu un peļņu. Kārtējais Latvijas veiksmes stāsts.

Virši-A - Ēdoles virši A strādā nepieklājīga un nekopta pārdevēja.

Ēdoles virši A strādā nepieklājīga un nekopta pārdevēja. Nepieklajiga un nekopta pārdevēja. Uzskatu ka strādājot šādu darbu, pārdevējai ir jābūt sakoptai un ar sakoptām rokām, nevis izpūrušai ar netīriem nagiem. Klienti netiek sveicināti! Vakarā pēc 22: 00 jau sāk mazgāt telpas un ir nepatīkami iet iekšā, jo skatās ar šķību aci ka tik nepiestaigā!

O Oposums22 01.12.2018
Komentāri 5

Virši-A - nekvalitatīva degviela

nekvalitatīva degviela Uzpildīju 13.01.18 degvielu Pērnavas ielā 78. Mašīnu nevarēja piestartēt. Knapi knapi izdevās. Man vecs pasātiņš, kas nav diez ko izvēlīgs uz degvielu, bet šī bija briesmīga degviela. Knapi aizvilku līdz NESTE, uzpildījos un mašīna atdzīvojās, kā jauna. NEKAD vairs nepildīšu degvielu a/s Virši-A

Virši-A - Automazgātava Uzvaras Bulvāris, Rīgā!

Automazgātava Uzvaras Bulvāris, Rīgā! Virši automazgātava Uzvaras bulvaris! Это просто насмешка. Помыли машину+ салон 18€. Блин, салон полу в Г осталься.Все грязно, в пятнах. Сама машина вся в разводах, видно даже не пропаласкали, мыло прилипшы. Пазор. Не когда больше туда не поеду. Не когда! Блин, Как так можно? Не кому не советую. Пофиг там всем на тебя и на твою машину. Обидно.

Degvielas kvalitāte DUS Virši-A - Produkta kvalitāte

Produkta kvalitāte Pavasarī iegādājos atlaižu karti Virši-A. Priecājos es kādus 7 mēnešus. Pildīju savu dīzelīti tikai DUS uz Pērnavas ielas. Automobīlim degvielas filtru mainiju kā nosaka ražotājs. Nobraucu 14 tk km. Un nodeidzās sprauslas - viena sprausla beigta. Vai tiešām nekvalitatīva dīzeļdegviela? Tik īsā laikā aizgāja ciet sprauslas! Secinājums- nekvalitatīva dīzeļdegviela.

Virši-A - pārdevēja

pārdevēja Es nesaprotu Virši-A darba devēju viedokli,kādam jābūt lojālam darbiniekam. Iestājoties darbā, darbiniekam jābūt akurātam, smaidīgam, laipnam, izpalīdzīgam, strādīgam u.c. Līdz šim Tukumā Viršos nebiju bieži iegriezusies, tādēļ jauno dāmu neatpazinu, bet uz ielām biju ievērojusi sudraboto Opelīti, kur pie stūres sēž jauna meitene ar cigareti rokās un agresīvi braukādama. Kā vēlāk izrādījās, meitenei esot pazīstama Tukuma policijas darbinieki, tādēļ pārkāpt braukšanas noteikumus viņa nekad...

Virši-A - Iesaldēta nauda

Iesaldēta nauda Vēlaties uz pāris dienām "iesaldēt" 50Ls? Uzpildieties Virši-A benzīntankos, samaksājot viņu norēķinu terminālos. Uzpildījos par 10 Ls sestdien, tagad jau otrdienas pēcpusdiena bet 50Ls "Viršiem" joprojām "rezervēts".

Virši-A - Плохое обслуживание

Плохое обслуживание В ночь 7 марта на 8-ое марта в часа 3:00 ночи, я с друзьями подъехал к заправке и хотели купить Хот-догов, но вместо этого получили грубый отказ, продавец не то чтобы сказал что хот-догов нету, а что просто она не будет их делать, грубо разговаривала. Прошу обратить внимание.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes