VIADA

VIADA Baltija
Adrese: Alīses iela 3
Rīga
Latvia - LV-1046
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: 80000208
Darba laiks: 8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 16:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Auto / Transports  •  Degvielas uzpildes stacijas
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

2%
Sūdzības
49
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

VIADA - Sūdzības un atsauksmes

Viada - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss 25.08.2022 iebraucu iepildīt degvielu, jo radītājs bij jau pie sarkanās atzīmes... Pildījos pie 1. Nr jo 3. Un 4. Kautko remontējās... Pildot degvielu uzpildās pistole šņāca itka nāktu tukšs gaiss.. Ne tā kā parasti... Iepildīju 10 litrus teorētiski degvielu... Bultiņa stāvēja kur stāvējusi.. Parasti kad pildos bultiņa paiet uz priekšu... Šoreiz nekā.. Ok, nobraucu aptuveni pus km un noliku auto stāvēšanai... Kad nākam reiz iedarbināju tad joprojām netikai bultiņa stāvēja pie sarkanās atzīme...

Viada - Apkalpošana zemākajā līmenī

Apkalpošana zemākajā līmenī Visu laiku leju degvielu Viadā, pārsvara Juglā pie autobusu galapunkta, vienmēr jaukas meitenes kas tur strāda. Bet nu tagad parādījusies jauna operatore kura vispār ar klientiem runāt nemāk. Skaidrs ka darbs gan jau nav no vieglākajiem it īpaši brīvdienās bet nu visam ir robežas. Jau pirms tam biju saskārusies ar rupjību un neapmierinātību no tas meitenes puses, neko neesmu nekur rakstījusi bet šovakar reāli apkalpošana bija zem 0. Ne sveiciena, pilnīgi mēmi izsista mana uzpilde, paldies ka...

Viada - Mal atencion

Mal atencion On july 17 i had to travel from the city where i live, Ludza, to kaunas to pick up some relatives who were arriving by plane. Picking them up and returning by road, towards home, we stopped to rest and eat something at the gas station in ukmergės r. , dukstyna village, vytauto str. 131, deluded of us that when asking for a hog dog for the 10-year-old niece, in russian, thinking that this way she would understand us better than in spanish, the gas station attendant, first made us a desperate...

Viada - Tualetes maksa

Tualetes maksa DUS Daugavpilī ieraudzīju ka pie tualetes jāievada kods, uzjautāju pārdevējai vai ir iespējams apmeklēt tualeti, saņemu atbildi jā, bet tikai par papildus maksu, labi tas tika samaksāts. Ienākot ieraudzīju ka tualete netiek uzkopta tajā nav tīrības, labi ka tualetes papīrs un ziepes ir pieejami. Nav skaidrs kāpēc jāmaksā par tualetes apmeklēšanu (0,30 eiro centi) ja tā netiek uzkopta laicīgi. Pielikumos var redzēt laikus un uzkopšanas grafiku kā arī čeks par apmeklēšanu.

Viada - Nepareizas cenas

Nepareizas cenas Viada degviela uzpildes stacijās jau apmēram mēnesi uz lielā reklāmas stenda pie tanka ir uzrādītas vienas Cenas, bet piebraucot pie paša automāta jau uzrādās cita - lielāka Cena. Un to es esmu novērojis vairākās viņu degvielas uzpildes stacijās - visās kurāš esmu iebraucis pēdējā mēneša laikā, viada uz krasta ielas pie lido viada uz maskavas ielas pie k-senukai viada uz granīta ielas netālu no Krustpils ielas viada uz Rīgas apvedceļa Baltezers - Saulkalne varbūt vēl kādu esmu aizmirsi...

Viada - Serviss

Serviss Ak dievs! Cik mazs cilvēku strāda Bauskas Viada pie ceļa. JA nav cilvēku kas strādā, tad atrodiet. Nevis viena meitene pie kases ir un rindas garas un tā nabadzīte nespēj visus apkalpot. Tur tak vajag 2 cilvēkus pa dienu! Kas tas par BARDAKU!

Viada - Tolete zem koda

Tolete zem koda Bullu ielas rajona Viādā ir jaunums tolete zem koda! iepildīju automašīna degvielu un tad gribēju ieiet toletē,jo pie kases rinda ,taču tā ir zem koda,agrāk tā nebija Tad sanāk ,kad lai tiktu tolete man no viņiem sākumā kautkas jānopērk,jo kods rakstīts uz čeka. Šāda rīcība nav attaisnojama,jo no malas cilvēki tur nenāk un ja arī atnāk,tāpat kautko nopērk. Pagaidām tur nebrauksu.

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien, 26.02. , braucu Salacgrīvas viadā, lai nodotu veco gāzes balonu un nopirktu jaunu. Jau kuro reizi pārdevēja pasaka, ka viņai neesot laika iedot jaunu gāzes balonu. Viņa varēšot iedot tad, kad uzpildes stacijas laukums būšot tukšs, kad pajautāju - kad viņš ir tukšs? Un viņas atbilde bija - gandrīz nekad. Pretīga attieksme, jau kuro reizi šādi notiek. Iesaku pārdevējai iemācīt kas ir klientu apkalpošana!

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Diemžēl, nevarēju šorīt nopirkt 18.9 litru ūdens pudeli. Kaut manīju, ka uz vietas tādas ir, bet kasē neesot koda un varot tik uz maiņu dabūt! Staprpcitu, nedēļu atpakaļ pārdeva pudeli pa 12 eiro un par ūdeni arī bija jāsamaksā ap 4 eiro. Kopā bija 17 vai 18 eiro. Aicināja klienta kartes uzkrājumu izmantot, lai būtu izdevīgāk. Tomēr, šodien pērkot Viadā pārdeva pa 12 eiro pudeli ar jau ūdeni iekļautu.

DUS Viada zonas neesamība - Bojājumi?

Bojājumi? Līdz ar jauno, nesen atklāto degvielas uzpildes staciju “Viada” Jelgavā, Rīgas 56, starp Jelgavu un Ozolniekiem, kur bieži sanāk braukt uzpildīties, jo ir pa ceļam, katru reizi saskaros ar aktuālu problēmu-nav zonas. Personīgi visērtākais norēķināšanās veids ir ar mob. T. , ko nav iespējams izdarīt šajā konkrētajā benzīntankā, jo iekštelpās nav zonas un maksājuma darījumu nav iespējams veikt ar bankas karti, kas ir telefonā, kur katru reizi ir vai nu jāiet atpakaļ uz auto pēc maka vai arī jāiet...

Viada - Degvielu skaida ar ūdeni

Degvielu skaida ar ūdeni Viada Baltija dīzeli iekšā ir ūdens! Pildījos divas stacijas Šampētera iela un Kauguros, viena no tam dīzels bija ūdens! Motors pārstāja strādāt, ir jātaisa ļoti dārgs remonts! Nelejiet nekādu degvielu viadas jo motors un mašīna būs pa galam!

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Nekad vairs nebraukšu un nevienam neieteikšu. Manam draugam aizdegas mašīnāaun es ar savu ātri braucu uz tuvāko Viada pēc ugunsdzēšamā aparāta, ieeju viada steigšus un skrienu uzreiz meklēt ugunsdzēšamo aparātu, redzu saku jautāt pārdevējai vai ir ugunsdzēšamie, vai varu ņemt, viņa skatās uz mani un neko neatbild, es viņai jautāju vai jūs atbildēsiet, viņa ka kundze - jūs to man, es saku jā, graciozi lēni pārdevēja pienāk pie manis un Saka ā jums ugunsdzēšamo es saku jā, viņa atbild - mums nav...

Viada - Netīrīts sniegs

Netīrīts sniegs Esmu patsāvīgais klients jau vairākus gadus. Bet šīs brīvdienas pielika punktu visam. Kā vienmēr brīvdienās pildīs degvielu, bet iebraucot man šokēja pagalms - sniega bedres no vienas vietas - vai tiešām nevar noalgot kas sados snigšanas gadījumos tīra pagalmu? Protams meitene ar lāpstu visu priekšu tīra, bet līdz turienei tikt. Man žēl jūsu darbinieces uz kuram taupat naudu.

Viada - Ogre Viada blakus Ledus Halei !

Ogre Viada  blakus Ledus Halei ! Ogre Viada blakus Ledus Halei, laikam atvērusi maksas ato stāvvietu! Iebraukt vispār nevar normāli, visu laiku stāv auto mašīnas paprasīju operatorei kāpēc tāds bardaks jums, viņa vienkarsi pasmejas un pateica a ko es varu padarīt!

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Bauskas dus 25, dīči 1 Elektriķi, sestdien 28.08 jūs viada taisiet akcijas un liekiet strādāt tikai diviem operātoriem, kas nespēj veikt ātru darbu. Kāpēc nav tādās dienās, trešais operātors, kas var spēt padarīt darbus. Meitenes zili melnas gandrīz ģībstošas nespēj apkalpot visus klientus. Tā jau nav pirmā reize. Vai tiešām jums nav žēl jūsu pašu darbinieku. Esmu patstāvīgais klients, visu šito redzu jau pāris gadus.

Viada - Slikta attieksme

Slikta attieksme Netaisnība ņem virsroku. Reāli operatori ir tie, kuri uzņēmumam nes peļņu, apkalpojot klientus divās rindās-pa lodziņu un zālē. Darbinieku trūkuma dēļ stacijas meklē palīdzību citos dusos, sākumā vienojoties par virsstundām, kuras vēlāk negrib apmaksāt. Operators viens strādā 12stundas, pusdienlaika nav, palīga nav, saņem kapeikas par izpildītajiem plāniem.

Viada - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Šodien ar draudzeni iebraucam Viļānu viadā. Pasūtījām hotdogu, nesaņēma ne labdien pretī neko. Uztaisot hotdogu vienkārši nomētā viņu nepasakot, ka “lūdzu varat ņemt, gatavs”. Paklusēsim par to cik “jauki” un kāda balss tembrā runāja ar mums. Ļoti neapmierināta ar dzīvi.

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Vakar, piektdienas vakarā, biju ļoti apmierināts kad ieraudzīju vienu no ilgstošām operātorēm! Maizītes un hotdogi bija uzsildīti vienkārši super-paldies! Nebija jādzird purpināšana un vārdi "man po... ", kā to dara jaunā operātore ar īsiem blondiem matiem-laikam Anete? Pie visas tās nelaipnās un rupjās apkalpošanās viņa strādā bez maskas. Saprotu kad tā situācija visiem ir apriebusies, bet pārējās meitenes tak stāv maskās? Un paldies operatorei Svetlanai, laikam, par palīdzību kafijas uztaisīšanai! Vairāk tādu darbinieku Viadās.

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss "Dīči 1", Elektriķi, Codes pag. , Bauskas nov. , lv-3901 Viadā strādā ļoti nepieklājīga un rupja pārdevēja Anete - dūšīga ar īsiem, blondiem matiem. Nelaipna attieksme, kad palūdz uzsildīt karstmaizes, kā arī kārtīgi neuzsilda, siers pat neizkūst. Un šī nav vienīgā reize.

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Plkst. 15.00, viada Ķekavas Pagasts, Mazsvilpji pie apļa. Iebraucām ar ģimeni benzīntankā pēc pusdienām. Tā kā iekštelpās drīkst atrasties līdz diviem pircējiem, nolēmu nosūtīt foto ar veikalā esošajām maizītēm mājiniekiem, kuri ir mašīnā. Pēc kādas pusotras minūtes melnmataina pārdevēja uzbļāva, vai es kaut ko pirkšu un, ka ir cilvēki Rindā, kam jāsamaksā par benzīnu. Uzbļāva, lai nestāvu un nespaidu telefonu. Tā nu es mazāksvarīgais klients izgāju ārā, palaižot priekšā vīrieti, kurš stāvēja...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes