VIADA

VIADA Baltija
Adrese: Alīses iela 3
Rīga
Latvia - LV-1046
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: 80000208
Darba laiks: 8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 16:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Auto / Transports  •  Degvielas uzpildes stacijas
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

3%
Sūdzības
31
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

VIADA - Sūdzības un atsauksmes

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss "Dīči 1", Elektriķi, Codes pag. , Bauskas nov. , lv-3901 Viadā strādā ļoti nepieklājīga un rupja pārdevēja Anete - dūšīga ar īsiem, blondiem matiem. Nelaipna attieksme, kad palūdz uzsildīt karstmaizes, kā arī kārtīgi neuzsilda, siers pat neizkūst. Un šī nav vienīgā reize.

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Plkst. 15.00, viada Ķekavas Pagasts, Mazsvilpji pie apļa. Iebraucām ar ģimeni benzīntankā pēc pusdienām. Tā kā iekštelpās drīkst atrasties līdz diviem pircējiem, nolēmu nosūtīt foto ar veikalā esošajām maizītēm mājiniekiem, kuri ir mašīnā. Pēc kādas pusotras minūtes melnmataina pārdevēja uzbļāva, vai es kaut ko pirkšu un, ka ir cilvēki Rindā, kam jāsamaksā par benzīnu. Uzbļāva, lai nestāvu un nespaidu telefonu. Tā nu es mazāksvarīgais klients izgāju ārā, palaižot priekšā vīrieti, kurš stāvēja...

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Šī izstāde, kā sarkano lukturu māja... Kā ieiet vīrieši tā it sevišķi viena pārdevēja gatava pat uz leti uzkāpt, lai izgorītos vīriešu priekšā, bet sievietes apkalpot nesteidzas, vēl pa starpai paspaidīs telefonu. Un tā vienmēr novērots. Kā vīrieši, ta ķiķinoties apkalpo... Un ja, kāds no vīriešiem pēdējais uzpildes stacijā dodas ārā, tad cēli vēl nesas aiz stūra pīpēt un uzjautrināties.. Vai tiešām pat uzpildes stacijās nevar normālas un atbildīgas darbinieces/us atrast? Vīrs pat labprātāk...

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Es aizbraucu uz uzpildes staciju "Viada", pēc sendviču, sev pusdienām! Pie kases maksājot paprasīju lai uzsilda, labi, pārdevēja ielika mikrenē lai uzsildītu. Kamēr mikrenē silst manas pusdienas pārdevēja apkalpo nākamo pircēju un te pēkšņi nezin no kurienes iznāk melnmatite, izrauj pussildītas manas pusdienas no mikrenes, acīs nenomirkšķinadama atdod to man. Es protams neesmu kasīgs cilvēks, bet man ir tāds jautājums, kas tā par apkalpošanu?

Viada - Gāzes uzpilde

Gāzes uzpilde Labdien. Esmu neapmierināts ar to kā vienmēr Lietuvas šoseja 72, Jelgavā, ir problēmas ar gāzes uzpildi. Vēl viena problēma, pēc pieredzes, tā ir vēl viena. Tagad, gāzes pistolis nav piemērots lai veikt gāzes uzpildi. Gāzes pistolis diametrā un pēc savas pistiprināšanas sistēmas nav atbilstošs. Vienmēr rodas dažāda veidā problemas ar gāzes uzpildi stacijas vecuma trūkuma dēļ. Zvanot, vispirms mierīga veidā risināt problēmas, pēc tam sūdzējoties, nekas netiek mainīts. Esmu neapmierināts. (pieējami arī video materiāli, kurus nevar pievienot)

Viada - Slikta apkalpošana, melošana

Slikta apkalpošana, melošana 27.02.2021. Ap 19: 00 kopā ar māsu iebraucām dus "Viada" Jelgavā, rūpniecības ielā, lai noņemt uzkrājumu no atlaižu kartes. Tā kā mēs nezinājām, cik liels ir uzkrājums, māsa nolēma to noskaidrot pie kasieres-pārdevējas. Uz lūgumu noskaidrot uzkrājumu, kasiere (sieviete ar melniem, īsiem matiem) māsai atbildēja: "nevaru pateikt. Lai to uzzināt, vajag kaut ko nopirkt un tad novilkt karti". Likās dīvaini, tāpēc nolēmām neko nepirkt un aizbraukt uz dus "Viada" Lietuvas šosejā. Šoreiz jau e...

Viada - Slikta degviela

Slikta degviela Vakar, 10. Februārī, ielēju 40litrus, dīzeļdegvielu, sūknī nr.1. Šorīt 11. Februārī, piedarbināju mašīnu, kura pēc dažām minūtēm noslāpa. Konstatēju, ka degvielas filtrs ir aizsalis un degvielas šļauciņa, arī ir aizsalusi un tajā ir izveidojies parafīns.

Viada - Rupji

Rupji Piestājām uzpildes stacijā Viada jo mūsu bērnam vajadzēja tolete. Pārdevēja pamanīja ka ienāk bērns ar mammu un paaugstinātā balsoju tonī teica ka bērniem ir jābūt pašizolācījā mājās un nevar vajātie pa veikaliem. Lūgums, lai Viadas darbinieki palasa kārtīgi Latvijas likumdošanu un Covid-19 ierobežojumus.

Viada - Šausmas Dārzciema ielā

Šausmas Dārzciema ielā Cienījamā Viadas vadība, lūdzu norīkojiet sestdienās-svētdienās kad degvielai ir mīnus 7 centi un hotdogi akcijā par 1 eur tajā pirmajā Jūsu DUSā Dārzciema ielā labajā pusē virzienā no Dienvidu tilta vismaz 3 darbinieces, divas pie kasēm un vienu pie hotdogu gatavošanas, citādi tur notiek tīrās šausmas! Nepietiek ka dīzeļdegviela ja pareizi sapratām visā DUSā ir tikai divās pistolēs, autorindā pirms mums stāvošais vadītājs uzpildījis un pie pistolēm atstājis savu džipiņu, pazuda veikala telpā...

Viada - Nelojāla darbiniece

Nelojāla darbiniece Viena no darbiniecēm bezkaunīgi piebrauca priekšā automazgātuvē. Uz aicinājumu tomēr nobraukt malā un palaist mūsu ģimeni ar trim bērniem, jo mēs bijām pirmie, viņa ignorēja, aizbildinoties, ka viņa kavē darbu. Arī pārējie Viada darbinieki tikai noplātīja rokas.

Viada - Neatbilstība reklāmai

Neatbilstība reklāmai Labdien! Vakar (piektdiena) uzpildījos Rēzeknē, Viada benzīntankā. Pie benzīntanka bija spilgta reklāma, par 7 centu atlaidi katram degvielas litram nedēļas nogalē (piektdien, sestdien, svētdien) ar Viada plus karti tā kā man ir Viada plus atlaižu karte, protams cerēju uz šo atlaidi. Tikai mājās pārskatot čeku, sapratu, ka man bija tikai pamatatlaide 2,5 centi. Čeks pielikumā. Sakiet, kāpēc netika piemērota reklamētā atlaide? ​​​​​​​Ar Cieņu, Marija

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien mazgājām mašīnu. Protams mašīna pēc mazgāšanas bij netīra. Itkā dārgākā funkcija bet nenomazgāja. Vīrs griezās pie pārdevējas kura nelaipni atbildēja ka ottreiz mašīnu nepārmazgās un esot ļoti gara procedūra kad jāraksta iesniegums vadībai utt. Mašīnu vairs nemazgāšu tur. Cirkle K kaut ir dārgāk bet vismaz zini kad būs tīra.

Viada - Briesmīga, nepieņemama apkalpošana

Briesmīga, nepieņemama apkalpošana Vecmīlgrāvja benzīn tankā vairs neiegriezīšos. Viena maza blondīne briesmīgi apkalpo. Mums klientiem tāda attieksme nav jācieš. Kad viņai kautko jautā, atbild tā itka mēs viņu apkalpotu. Par viņu mani draugi stāsta. Ka atkal slikti apkalpoja viņus. Latviešu valodā negribīgi runā un nemāk mierīgi visu paskaidrot, bez izrādīšanās.

Viada - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Ar draugiem iegriezāmies uzpildes. Stacija Vecmīlgrāvi a/s Viada ļoti slikta attieksme paņemam kebabu palūdzam uzsildit areji silts knapi, iekša pilnīgi auksts pārdevēja - operatore bez noskaņojuma nelaipna: @ palūdzam pieklaigā sagriezt 3 daļas kebabu rupji atteica acīmredzot darbinieceij nebija noskaņojuma. Bija apkalpošana ļoti slikta. Izskatā nedaudz dušiga gaiši brūngani mani mati bija sataisīti copē! Neieteiktu iegriezties!

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Kasiere apkalpo klientus bez cimdiem, vienu klientu pēc otra ar kailām rokām! Pasniedz klientiem dzērienu traukus bez cimdiem! Kasieres 2kopā apsmej klienta izskatu - apģērbu! Ļoti nelaipna pārdevēja, blondiem matiem neliela auguma, vārdu neatceros! Iepirkos ap7. 50 no rīta 16. Aprili. Šāda pārdevēja nedrīkst strādāt ar cilvēkiem, kā apkalpojošais personāls!? ! Šī nav pirmā reize, tāpēc vairs arī nepildu degvielu nemazgāju vairs mašīnu jūsu servisā, attieksme ir ļoti graujoša no šīs pārdevējas - ļoti nepatīkama!

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Vakar vakarā 22.03. Braucot uz Rīgu iebraucām viada baltija dus Balvi, lai nopirktu burgerus, taču ierodoties uzpildes stacijā, pārdevēja atbildēja, ka tos negatavos, jo nav gurķu un salātu, kad aicinājām, lai taisa tāpat, pateica, ka nedarBojas grils un maizītes izcept nav iespējas, prasījām, lai uztaisa tad hotdogu, tad atcirta, ka jau teikusi, ka grils nedarBojas un maizītes izcept nevar. Tad nu aizbraucām un palikām bešā. Žēl, ka tā, jo nav jau pirmā reize, kad tieši balvu viada saskaros ar negatīvu attieksmi un to, ka nekas no siltajām uzkodām nav pieejams.

Viada - Kas tas par murgu?

Kas tas par murgu? Šovakar piebraucu pie Adus Salaspils, lai uzpildītu degvielu. Pēc norēķināšanās ar karti devos pie tanka, taču degvielas uzpildi veikt nebija iespējams. Uzpildos šeit regulāri. Nolēmu samaksāt vēlreiz, taču, kad devos maksāt, automāts uzrādīja, ka mans izvēlētais sūknis ir aizņemts. Devos prom uzpildīties citur. Kas tas par murgu? Sakārtojiet, lūdzu, savu iekšējo sistēmu!

Viada - Slikta apkalpošana, iespējama krāpšana

Slikta apkalpošana, iespējama krāpšana Tātad. Ar draugu pēc pasākuma pa ceļam uz mājām domājam aiziet uz viada pēc kāda hotdog. Kasiere likās tīko pamodusies vai mēs iztraucējam viņai miegu. Ok visu var saprast, bet ja tev maksā par to, tad lūdzu izdari visu līdz galam. Pasūtījām 3 hotdog, nosauca mistisku summu, meklēju makā centus beigās man pasaka ka tomēr nevajadzēs, kipa pēkšņi nometa no Cenas nost kaut kādus centus. Tātad cik īsti maksāja tie hotdog nav ne jausmas. Mēs pēc pasākuma bijām nedaudz iereibuši, bet nekādu traci...

AtrisinātaViada - Maldinošas atlaides

Maldinošas atlaides Piebraucot pie uzpildes stacijas visur bija izliktas reklāmas, ka piektdien, sestdien un svētdien ar viada pluss karti ir 7 centu atlaide visai degvielai. Pat uz pistolēm bija tā reklāma. Kad maksāju, jau sapratu, ka nekāda dižā atlaide nebūs, 0.07€ vietā piešķīra 0.025€. Vai jums šķiet normāli tāda klientu maldināšana? Akcija kā izrādās jau bija beigusies pirms nedēļas...

VIADA Baltija - Nepieejamas preces

Nepieejamas preces 30.12. Naktī iegriezos Viada Baltija dus balvi, lai nopirktu kaut ko ēdamu, jo bija pāri pusnaktij un neviena cita vieta balvos ap šo laiku nestrādā. Jautāju pārdevējai gan maizītes, gan karstmaizes, hotdogus un burgerus, taču pārdevēja atbildēja, ka nekā nav un viss ir iztirgots. Nesaprotu vai tad tiešām vadība uz svētkiem nevar pasūtīt vairāk šīs preces ja jau tas ir piedāvājumā, jo tas ir skaidri zināms, ka viada faktiski ir vienīgā vieta, kur balvos nakts stundās var iegādāties kaut ko ēdamu. Biju ļoti vīlusies, un zinot ka 31 ir svētku diena, tad pieļauju, ka vīlušies bija daudzi...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes