VIADA

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

VIADA - Sūdzības un atsauksmes

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien, 26.02. , braucu Salacgrīvas viadā, lai nodotu veco gāzes balonu un nopirktu jaunu. Jau kuro reizi pārdevēja pasaka, ka viņai neesot laika iedot jaunu gāzes balonu. Viņa varēšot iedot tad, kad uzpildes stacijas laukums būšot tukšs, kad pajautāju - kad viņš ir tukšs? Un viņas atbilde bija - gandrīz nekad. Pretīga attieksme, jau kuro reizi šādi notiek. Iesaku pārdevējai iemācīt kas ir klientu apkalpošana!

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Diemžēl, nevarēju šorīt nopirkt 18.9 litru ūdens pudeli. Kaut manīju, ka uz vietas tādas ir, bet kasē neesot koda un varot tik uz maiņu dabūt! Staprpcitu, nedēļu atpakaļ pārdeva pudeli pa 12 eiro un par ūdeni arī bija jāsamaksā ap 4 eiro. Kopā bija 17 vai 18 eiro. Aicināja klienta kartes uzkrājumu izmantot, lai būtu izdevīgāk. Tomēr, šodien pērkot Viadā pārdeva pa 12 eiro pudeli ar jau ūdeni iekļautu.

DUS Viada zonas neesamība - Bojājumi?

Bojājumi? Līdz ar jauno, nesen atklāto degvielas uzpildes staciju “Viada” Jelgavā, Rīgas 56, starp Jelgavu un Ozolniekiem, kur bieži sanāk braukt uzpildīties, jo ir pa ceļam, katru reizi saskaros ar aktuālu problēmu-nav zonas. Personīgi visērtākais norēķināšanās veids ir ar mob. T. , ko nav iespējams izdarīt šajā konkrētajā benzīntankā, jo iekštelpās nav zonas un maksājuma darījumu nav iespējams veikt ar bankas karti, kas ir telefonā, kur katru reizi ir vai nu jāiet atpakaļ uz auto pēc maka vai arī jāiet...

Viada - Degvielu skaida ar ūdeni

Degvielu skaida ar ūdeni Viada Baltija dīzeli iekšā ir ūdens! Pildījos divas stacijas Šampētera iela un Kauguros, viena no tam dīzels bija ūdens! Motors pārstāja strādāt, ir jātaisa ļoti dārgs remonts! Nelejiet nekādu degvielu viadas jo motors un mašīna būs pa galam!

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Nekad vairs nebraukšu un nevienam neieteikšu. Manam draugam aizdegas mašīnāaun es ar savu ātri braucu uz tuvāko Viada pēc ugunsdzēšamā aparāta, ieeju viada steigšus un skrienu uzreiz meklēt ugunsdzēšamo aparātu, redzu saku jautāt pārdevējai vai ir ugunsdzēšamie, vai varu ņemt, viņa skatās uz mani un neko neatbild, es viņai jautāju vai jūs atbildēsiet, viņa ka kundze - jūs to man, es saku jā, graciozi lēni pārdevēja pienāk pie manis un Saka ā jums ugunsdzēšamo es saku jā, viņa atbild - mums nav...

Viada - Netīrīts sniegs

Netīrīts sniegs Esmu patsāvīgais klients jau vairākus gadus. Bet šīs brīvdienas pielika punktu visam. Kā vienmēr brīvdienās pildīs degvielu, bet iebraucot man šokēja pagalms - sniega bedres no vienas vietas - vai tiešām nevar noalgot kas sados snigšanas gadījumos tīra pagalmu? Protams meitene ar lāpstu visu priekšu tīra, bet līdz turienei tikt. Man žēl jūsu darbinieces uz kuram taupat naudu.

Viada - Ogre Viada blakus Ledus Halei !

Ogre Viada  blakus Ledus Halei ! Ogre Viada blakus Ledus Halei, laikam atvērusi maksas ato stāvvietu! Iebraukt vispār nevar normāli, visu laiku stāv auto mašīnas paprasīju operatorei kāpēc tāds bardaks jums, viņa vienkarsi pasmejas un pateica a ko es varu padarīt!

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Bauskas dus 25, dīči 1 Elektriķi, sestdien 28.08 jūs viada taisiet akcijas un liekiet strādāt tikai diviem operātoriem, kas nespēj veikt ātru darbu. Kāpēc nav tādās dienās, trešais operātors, kas var spēt padarīt darbus. Meitenes zili melnas gandrīz ģībstošas nespēj apkalpot visus klientus. Tā jau nav pirmā reize. Vai tiešām jums nav žēl jūsu pašu darbinieku. Esmu patstāvīgais klients, visu šito redzu jau pāris gadus.

Viada - Slikta attieksme

Slikta attieksme Netaisnība ņem virsroku. Reāli operatori ir tie, kuri uzņēmumam nes peļņu, apkalpojot klientus divās rindās-pa lodziņu un zālē. Darbinieku trūkuma dēļ stacijas meklē palīdzību citos dusos, sākumā vienojoties par virsstundām, kuras vēlāk negrib apmaksāt. Operators viens strādā 12stundas, pusdienlaika nav, palīga nav, saņem kapeikas par izpildītajiem plāniem.

Viada - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Šodien ar draudzeni iebraucam Viļānu viadā. Pasūtījām hotdogu, nesaņēma ne labdien pretī neko. Uztaisot hotdogu vienkārši nomētā viņu nepasakot, ka “lūdzu varat ņemt, gatavs”. Paklusēsim par to cik “jauki” un kāda balss tembrā runāja ar mums. Ļoti neapmierināta ar dzīvi.

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Vakar, piektdienas vakarā, biju ļoti apmierināts kad ieraudzīju vienu no ilgstošām operātorēm! Maizītes un hotdogi bija uzsildīti vienkārši super-paldies! Nebija jādzird purpināšana un vārdi "man po... ", kā to dara jaunā operātore ar īsiem blondiem matiem-laikam Anete? Pie visas tās nelaipnās un rupjās apkalpošanās viņa strādā bez maskas. Saprotu kad tā situācija visiem ir apriebusies, bet pārējās meitenes tak stāv maskās? Un paldies operatorei Svetlanai, laikam, par palīdzību kafijas uztaisīšanai! Vairāk tādu darbinieku Viadās.

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss "Dīči 1", Elektriķi, Codes pag. , Bauskas nov. , lv-3901 Viadā strādā ļoti nepieklājīga un rupja pārdevēja Anete - dūšīga ar īsiem, blondiem matiem. Nelaipna attieksme, kad palūdz uzsildīt karstmaizes, kā arī kārtīgi neuzsilda, siers pat neizkūst. Un šī nav vienīgā reize.

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Plkst. 15.00, viada Ķekavas Pagasts, Mazsvilpji pie apļa. Iebraucām ar ģimeni benzīntankā pēc pusdienām. Tā kā iekštelpās drīkst atrasties līdz diviem pircējiem, nolēmu nosūtīt foto ar veikalā esošajām maizītēm mājiniekiem, kuri ir mašīnā. Pēc kādas pusotras minūtes melnmataina pārdevēja uzbļāva, vai es kaut ko pirkšu un, ka ir cilvēki Rindā, kam jāsamaksā par benzīnu. Uzbļāva, lai nestāvu un nespaidu telefonu. Tā nu es mazāksvarīgais klients izgāju ārā, palaižot priekšā vīrieti, kurš stāvēja...

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Šī izstāde, kā sarkano lukturu māja... Kā ieiet vīrieši tā it sevišķi viena pārdevēja gatava pat uz leti uzkāpt, lai izgorītos vīriešu priekšā, bet sievietes apkalpot nesteidzas, vēl pa starpai paspaidīs telefonu. Un tā vienmēr novērots. Kā vīrieši, ta ķiķinoties apkalpo... Un ja, kāds no vīriešiem pēdējais uzpildes stacijā dodas ārā, tad cēli vēl nesas aiz stūra pīpēt un uzjautrināties.. Vai tiešām pat uzpildes stacijās nevar normālas un atbildīgas darbinieces/us atrast? Vīrs pat labprātāk...

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Es aizbraucu uz uzpildes staciju "Viada", pēc sendviču, sev pusdienām! Pie kases maksājot paprasīju lai uzsilda, labi, pārdevēja ielika mikrenē lai uzsildītu. Kamēr mikrenē silst manas pusdienas pārdevēja apkalpo nākamo pircēju un te pēkšņi nezin no kurienes iznāk melnmatite, izrauj pussildītas manas pusdienas no mikrenes, acīs nenomirkšķinadama atdod to man. Es protams neesmu kasīgs cilvēks, bet man ir tāds jautājums, kas tā par apkalpošanu?

Viada - Gāzes uzpilde

Gāzes uzpilde Labdien. Esmu neapmierināts ar to kā vienmēr Lietuvas šoseja 72, Jelgavā, ir problēmas ar gāzes uzpildi. Vēl viena problēma, pēc pieredzes, tā ir vēl viena. Tagad, gāzes pistolis nav piemērots lai veikt gāzes uzpildi. Gāzes pistolis diametrā un pēc savas pistiprināšanas sistēmas nav atbilstošs. Vienmēr rodas dažāda veidā problemas ar gāzes uzpildi stacijas vecuma trūkuma dēļ. Zvanot, vispirms mierīga veidā risināt problēmas, pēc tam sūdzējoties, nekas netiek mainīts. Esmu neapmierināts. (pieējami arī video materiāli, kurus nevar pievienot)

Viada - Slikta apkalpošana, melošana

Slikta apkalpošana, melošana 27.02.2021. Ap 19: 00 kopā ar māsu iebraucām dus "Viada" Jelgavā, rūpniecības ielā, lai noņemt uzkrājumu no atlaižu kartes. Tā kā mēs nezinājām, cik liels ir uzkrājums, māsa nolēma to noskaidrot pie kasieres-pārdevējas. Uz lūgumu noskaidrot uzkrājumu, kasiere (sieviete ar melniem, īsiem matiem) māsai atbildēja: "nevaru pateikt. Lai to uzzināt, vajag kaut ko nopirkt un tad novilkt karti". Likās dīvaini, tāpēc nolēmām neko nepirkt un aizbraukt uz dus "Viada" Lietuvas šosejā. Šoreiz jau e...

Viada - Slikta degviela

Slikta degviela Vakar, 10. Februārī, ielēju 40litrus, dīzeļdegvielu, sūknī nr.1. Šorīt 11. Februārī, piedarbināju mašīnu, kura pēc dažām minūtēm noslāpa. Konstatēju, ka degvielas filtrs ir aizsalis un degvielas šļauciņa, arī ir aizsalusi un tajā ir izveidojies parafīns.

Viada - Rupji

Rupji Piestājām uzpildes stacijā Viada jo mūsu bērnam vajadzēja tolete. Pārdevēja pamanīja ka ienāk bērns ar mammu un paaugstinātā balsoju tonī teica ka bērniem ir jābūt pašizolācījā mājās un nevar vajātie pa veikaliem. Lūgums, lai Viadas darbinieki palasa kārtīgi Latvijas likumdošanu un Covid-19 ierobežojumus.

Viada - Šausmas Dārzciema ielā

Šausmas Dārzciema ielā Cienījamā Viadas vadība, lūdzu norīkojiet sestdienās-svētdienās kad degvielai ir mīnus 7 centi un hotdogi akcijā par 1 eur tajā pirmajā Jūsu DUSā Dārzciema ielā labajā pusē virzienā no Dienvidu tilta vismaz 3 darbinieces, divas pie kasēm un vienu pie hotdogu gatavošanas, citādi tur notiek tīrās šausmas! Nepietiek ka dīzeļdegviela ja pareizi sapratām visā DUSā ir tikai divās pistolēs, autorindā pirms mums stāvošais vadītājs uzpildījis un pie pistolēm atstājis savu džipiņu, pazuda veikala telpā...