VIADA

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

VIADA - Sūdzības un atsauksmes

Viada - Rupji

Rupji Piestājām uzpildes stacijā Viada jo mūsu bērnam vajadzēja tolete. Pārdevēja pamanīja ka ienāk bērns ar mammu un paaugstinātā balsoju tonī teica ka bērniem ir jābūt pašizolācījā mājās un nevar vajātie pa veikaliem. Lūgums, lai Viadas darbinieki palasa kārtīgi Latvijas likumdošanu un Covid-19 ierobežojumus.

Viada - Šausmas Dārzciema ielā

Šausmas Dārzciema ielā Cienījamā Viadas vadība, lūdzu norīkojiet sestdienās-svētdienās kad degvielai ir mīnus 7 centi un hotdogi akcijā par 1 eur tajā pirmajā Jūsu DUSā Dārzciema ielā labajā pusē virzienā no Dienvidu tilta vismaz 3 darbinieces, divas pie kasēm un vienu pie hotdogu gatavošanas, citādi tur notiek tīrās šausmas! Nepietiek ka dīzeļdegviela ja pareizi sapratām visā DUSā ir tikai divās pistolēs, autorindā pirms mums stāvošais vadītājs uzpildījis un pie pistolēm atstājis savu džipiņu, pazuda veikala telpā...

Viada - Nelojāla darbiniece

Nelojāla darbiniece Viena no darbiniecēm bezkaunīgi piebrauca priekšā automazgātuvē. Uz aicinājumu tomēr nobraukt malā un palaist mūsu ģimeni ar trim bērniem, jo mēs bijām pirmie, viņa ignorēja, aizbildinoties, ka viņa kavē darbu. Arī pārējie Viada darbinieki tikai noplātīja rokas.

Viada - Neatbilstība reklāmai

Neatbilstība reklāmai Labdien! Vakar (piektdiena) uzpildījos Rēzeknē, Viada benzīntankā. Pie benzīntanka bija spilgta reklāma, par 7 centu atlaidi katram degvielas litram nedēļas nogalē (piektdien, sestdien, svētdien) ar Viada plus karti tā kā man ir Viada plus atlaižu karte, protams cerēju uz šo atlaidi. Tikai mājās pārskatot čeku, sapratu, ka man bija tikai pamatatlaide 2,5 centi. Čeks pielikumā. Sakiet, kāpēc netika piemērota reklamētā atlaide? ​​​​​​​Ar Cieņu, Marija

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien mazgājām mašīnu. Protams mašīna pēc mazgāšanas bij netīra. Itkā dārgākā funkcija bet nenomazgāja. Vīrs griezās pie pārdevējas kura nelaipni atbildēja ka ottreiz mašīnu nepārmazgās un esot ļoti gara procedūra kad jāraksta iesniegums vadībai utt. Mašīnu vairs nemazgāšu tur. Cirkle K kaut ir dārgāk bet vismaz zini kad būs tīra.

Viada - Briesmīga, nepieņemama apkalpošana

Briesmīga, nepieņemama apkalpošana Vecmīlgrāvja benzīn tankā vairs neiegriezīšos. Viena maza blondīne briesmīgi apkalpo. Mums klientiem tāda attieksme nav jācieš. Kad viņai kautko jautā, atbild tā itka mēs viņu apkalpotu. Par viņu mani draugi stāsta. Ka atkal slikti apkalpoja viņus. Latviešu valodā negribīgi runā un nemāk mierīgi visu paskaidrot, bez izrādīšanās.

Viada - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Ar draugiem iegriezāmies uzpildes. Stacija Vecmīlgrāvi a/s Viada ļoti slikta attieksme paņemam kebabu palūdzam uzsildit areji silts knapi, iekša pilnīgi auksts pārdevēja - operatore bez noskaņojuma nelaipna: @ palūdzam pieklaigā sagriezt 3 daļas kebabu rupji atteica acīmredzot darbinieceij nebija noskaņojuma. Bija apkalpošana ļoti slikta. Izskatā nedaudz dušiga gaiši brūngani mani mati bija sataisīti copē! Neieteiktu iegriezties!

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Kasiere apkalpo klientus bez cimdiem, vienu klientu pēc otra ar kailām rokām! Pasniedz klientiem dzērienu traukus bez cimdiem! Kasieres 2kopā apsmej klienta izskatu - apģērbu! Ļoti nelaipna pārdevēja, blondiem matiem neliela auguma, vārdu neatceros! Iepirkos ap7. 50 no rīta 16. Aprili. Šāda pārdevēja nedrīkst strādāt ar cilvēkiem, kā apkalpojošais personāls!? ! Šī nav pirmā reize, tāpēc vairs arī nepildu degvielu nemazgāju vairs mašīnu jūsu servisā, attieksme ir ļoti graujoša no šīs pārdevējas - ļoti nepatīkama!

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Vakar vakarā 22.03. Braucot uz Rīgu iebraucām viada baltija dus Balvi, lai nopirktu burgerus, taču ierodoties uzpildes stacijā, pārdevēja atbildēja, ka tos negatavos, jo nav gurķu un salātu, kad aicinājām, lai taisa tāpat, pateica, ka nedarBojas grils un maizītes izcept nav iespējas, prasījām, lai uztaisa tad hotdogu, tad atcirta, ka jau teikusi, ka grils nedarBojas un maizītes izcept nevar. Tad nu aizbraucām un palikām bešā. Žēl, ka tā, jo nav jau pirmā reize, kad tieši balvu viada saskaros ar negatīvu attieksmi un to, ka nekas no siltajām uzkodām nav pieejams.

Viada - Kas tas par murgu?

Kas tas par murgu? Šovakar piebraucu pie Adus Salaspils, lai uzpildītu degvielu. Pēc norēķināšanās ar karti devos pie tanka, taču degvielas uzpildi veikt nebija iespējams. Uzpildos šeit regulāri. Nolēmu samaksāt vēlreiz, taču, kad devos maksāt, automāts uzrādīja, ka mans izvēlētais sūknis ir aizņemts. Devos prom uzpildīties citur. Kas tas par murgu? Sakārtojiet, lūdzu, savu iekšējo sistēmu!

Viada - Slikta apkalpošana, iespējama krāpšana

Slikta apkalpošana, iespējama krāpšana Tātad. Ar draugu pēc pasākuma pa ceļam uz mājām domājam aiziet uz viada pēc kāda hotdog. Kasiere likās tīko pamodusies vai mēs iztraucējam viņai miegu. Ok visu var saprast, bet ja tev maksā par to, tad lūdzu izdari visu līdz galam. Pasūtījām 3 hotdog, nosauca mistisku summu, meklēju makā centus beigās man pasaka ka tomēr nevajadzēs, kipa pēkšņi nometa no Cenas nost kaut kādus centus. Tātad cik īsti maksāja tie hotdog nav ne jausmas. Mēs pēc pasākuma bijām nedaudz iereibuši, bet nekādu traci...

AtrisinātaViada - Maldinošas atlaides

Maldinošas atlaides Piebraucot pie uzpildes stacijas visur bija izliktas reklāmas, ka piektdien, sestdien un svētdien ar viada pluss karti ir 7 centu atlaide visai degvielai. Pat uz pistolēm bija tā reklāma. Kad maksāju, jau sapratu, ka nekāda dižā atlaide nebūs, 0.07€ vietā piešķīra 0.025€. Vai jums šķiet normāli tāda klientu maldināšana? Akcija kā izrādās jau bija beigusies pirms nedēļas...

VIADA Baltija - Nepieejamas preces

Nepieejamas preces 30.12. Naktī iegriezos Viada Baltija dus balvi, lai nopirktu kaut ko ēdamu, jo bija pāri pusnaktij un neviena cita vieta balvos ap šo laiku nestrādā. Jautāju pārdevējai gan maizītes, gan karstmaizes, hotdogus un burgerus, taču pārdevēja atbildēja, ka nekā nav un viss ir iztirgots. Nesaprotu vai tad tiešām vadība uz svētkiem nevar pasūtīt vairāk šīs preces ja jau tas ir piedāvājumā, jo tas ir skaidri zināms, ka viada faktiski ir vienīgā vieta, kur balvos nakts stundās var iegādāties kaut ko ēdamu. Biju ļoti vīlusies, un zinot ka 31 ir svētku diena, tad pieļauju, ka vīlušies bija daudzi...

Viada - Обман, плохой сервис

Обман, плохой сервис Я работала сначало на Лукойле, потом он он стал Виадой. Там я проработала почти 5 лет. В этом году по результатам инвентаризации с меня удержали почти 200 €. Я категорически с этим не согласна. Я считаю это не законным. Это произошло в мой последний день работы там. Да там было много просрочки, но почему вся эта просрочка, неизвестно сколько времени она там была, и почему, она всплыла только на этот раз?

Viada - Regulāri bojājumi

Regulāri bojājumi Viada naudas automāti regulāri gļuko. Banknotes pieņem, ekrāns pārstāj reaģēt, degvielu neuzpildīt, čeka veidā arī neatdod. Viada, varbūt programma nav spējīga apkalpot lielo klientu daudzumu un laiks kaut ko uzlabot. Kā arī naudas atmaksa ir ļoti ilga. Vienīgais, kas priecē, darbinieks, kas atbild uz palīdzības tālruni. Ļoti patīkama un laipna attieksme.

VIADA Baltija - Slikts serviss, neuzmanība

Slikts serviss, neuzmanība 04/09/2019 dotajā dus tiek ieliets 95 benzīns, maksājot par to operātore sajauca "kolonku" un lika man samaksāt par citas mašīnas uzlieto degvielu, kad operātorei/kasierei pateiks, ka dota summa nav manēja, kundzē pat ne atvainojās, sāka kaut ko darīt, nepasakot un neko nekomentējot, it kā atdodot man naudu un likot maksāt vēl reiz, neatdodot pilno summu. Pilno čeku ar to, ko viņa tur sastrādāju, neatdeva! Ļoti rupji izturējās, pasakot, kā es pie visa esmu vainīga. Sargāties un pārbaudiet, vai jūs tiešām par savu degvielu maksājat, jo izskatās tas nav pirmais gadījums.

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Gribot uzpildīt degvielu jāgaida kamēr bezkaunīgie "desaini" saceps savas desas un aizvaks mašīnu no uzpildes sūkņa. Priekšrokai būtu jābūt degvielas pilditajiem tā ir DUS nevis ēdnīca. Desu ēdājiem būtu jāaizliedz parkot auto pie sūkņiem un pie kases arī priekšrokai jābūt uzpilditajiem jo degvielas apmaksa aizņem nepilnu minūti atšķirībā no burgeru gatavošanas pat vairākas minutes

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Darbiniece nepiedāvā izmantot izdevīgo atlaižu karti. Ne visai atsaucīga arī. Tikai pēc pirkuma veikšanas man ziņo, ka ar maxima karti būtu izdevīgāk. Kāpēc tad nesaka pirms maksāšanas? Uz jautājumu jāpēc jūs agrāk neteicāt var tikai smaidīt un klusēt. Pat neatvainojās. Tad jau arī nevajadzēja nemaz teikt. Anniņmuižas Viada, ap 2: 30 naktī. Nav jau pasaules gals, bet tomēr nepatīkami.

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss 12.12.2018. Ap plkst. 13.20 iegriezos Viadas degvielas uzpildes stacijā. Izvēlējos iegādāties sev klienta karti, kafiju, kura krūzītē esot paredzēta tikai līdz pusei (pēc pārdevējas vārdiem) un pie kases jautāju vai no hotdogu desiņām kāda ir gatava uz doto brīdi. Uz jautājumu pārdevēja man pārliecinoši atbildēja ka var piedāvāt man itāļu vai meksikāņu hotdogu. Izvēlējos pirmo variantu, itāļu. Laikā kad biju minētajā stacijā pārdevēja bija viena un klientu skaits bija liels... Pacietīgi...

Viada - Krāpšana

Krāpšana Šorīt nacas ar pārdevēju apmainīties ar maigiem vārdiem. Iedevu viņai 25€ prieks degvielas uzpildes, aizgāju uzpildīt auto, bet tur tikai uz 20€ nācu atpakaļ prasīt kāpēc tikai 20€ ja tika iedots 25€. Protams atbilde bija gaidāma. Jūs man iedeva 20€ skatāties čeka. Ja čekā 20€ bet ļoti labi zinu cik man makā naudas un cik es iedevu. Reāli šī pārdevēja tos 5€ ielika sev kabatā. Redz... Domā ka cilvēki no rīta nepamanīs. Protams ka 5€ atpakaļ nedabūju. Man mācība būs un citiem ieteikums. Apskatīt...