www.sudzibas.lv VIADA Slikts serviss rūpības

Viada - Slikts serviss rūpības

Pildot dīzeļdegvielu 6 sūkņi katru reizi pistol nenostrādā un apliets visa mašīna ar degvielu, pistols netīrs un pēc pildīšanas visas rokas smird, cimdus nav, visu laiku uz grīdas apliet ar degvielu neviens netir, sasmērēju savējās mašīnas paklājas tagad mašīna smird ar degvielu. Stacijas vadītājai uztaisīju aizrādījumu, atbildes bija šokējoša " nepatīk nebrauciet šeit pildīties", pateicu ka tur netīrs un apliet vis ar degvielu atbilde" tādi kā tu nemāk ieliet tāpēc un ir netīrs", es dēļ tā nosmērēt kurpes un mašīnas tepiķi atbilde " nekas iztīrīs " pagriežas un aizgāja. Patstāvīgi pildījos šitajā benzin tanka bet dēļ tādas attieksmes negribas vispār pildīties Viada.

07.07.2023

Papildināts Aleks123 07.07.2023

Benzīntanks Liepāja Krūmu iela 56

T taisnibascinitajs3 07.07.2023

Nevajag liet benzīnu dīzeļa mašīnā.

K Karmila 08.07.2023

Viada Un Circle pastāvīgi pistoles netīras ar degvielu no personāla vienkārši viszemākā līmeņa attieksme