www.sudzibas.lv VIADA Krāpšana

Viada - Krāpšana

28.05.2023. G pildīts ar benzīnu 10 litru plastmasas tvertnē. Uzpildes stacijas displejs liecināja, ka 10 litru kanistrā iepildīti 12,220 litri. Uz jautājumu, kā tas iespējams, man prasīja samaksāt par 12,220 litriem, ko arī izdarīju. Rezultātā viada nepilnas minūtes laikā no zila gaisa nopelnīja 3,39 eiro. Uzskatu, ka tā ir pircēja krāpšana un iesaku neizmantot viada tīklu.

28.05.2023

M MaksimsMaksims22 28.05.2023

Загугли и прочитай, что в любой канистре есть запас. 5 литровая канистра будет 6 литров, а 10 литровая канистра 12 литров. Никто не обворовывает 😁

K krabis11 28.05.2023

katrā benzīntankā ir mētrauks, ar kuru varat pārbaudīt.

M MaksimsMaksims22 28.05.2023

Nu šaubos ka brīvdienas var, visticamāk ka darba dienas, kad vadītājs ir uz vietas, bet nu ja. Nu cilvēks negrib lasīt informāciju par kannam, par degvielu, meklēt kaut kādu risināju un atbildi uz savu jautājumu. Viņš grib vienkārši uzrakstit sūdzību un pastrīdēties ar operatoriem 😉 netraucēsim

MacBeton 28.05.2023

Tu esi nedapists, neiznēsāts dārzenis.

Viss ir pareizi: tas ir nodoklis Ukrainai!

B Bez_vārds 29.05.2023

A ko tu gribēji, lv bērniņiem? Loģiski, ka karā plosītā valstī. Viss uzvarai.

Ja-ja: Zelenskim kabatā...

Я же предлагал ввести налог со всех работающий в 50% "На победу Украины"!

Кстати, вы слышали что есть Приказ N 123 от 2023 года по НАТО о мобилизации? Болгары уже в шоке...

D Domdom 29.05.2023

Norādītais uz kanniņas vien liecina, ka kanniņā VAR iepildīt 10l degvielas. Bet kanniņas apjoms ir lielāks par 10l, jo tajā vēl ir papildu vieta, lai 10 l nebūtu "ar kalniņu". Attiecīgi 2,2 un varbūt pat vairāk litri ir rezerves tilpums.

P.S. es nepārstāvu VIADA, bet man ir elementāra izpratne par trauku tilpumiem. 🙂

V vitols 29.05.2023

Degvielas kanām ir rezerve drošības nolūkos! Var iepildīt vairāk nekā rakstīts uz kannas!

Oļegs Zatlers 29.05.2023

Tieāi tā. Pildīt var līdz norādei un rezerve ir, lai izplešoties neuziet gaisā.

A anse22 29.05.2023

Var gan iepildīt nedaudz vairāk bet ne jau + 2 litri :))))
Jūs loģiku iesledzat nevis tupa rakstat nez ko :)))))
Viada ir ļoti populāra ar degvielas kvalitāte, kā ziemā gaisu pildīt nevis degvielu, vai tāpat ar tilpumiem čakare, virši piemēram savu degvielu atšķaida tā kā mašina pekšņi sāka ēst pa 1.5 litriem vairāk. Labākais ir Neste

A anse22 29.05.2023

Var gan iepildīt nedaudz vairāk bet ne jau + 2 litri :))))
Jūs loģiku iesledzat nevis tupa rakstat nez ko :)))))

K Koriandrs 17.09.2023

Uzpildijos tankā Lietuvā speciāli uz 30 litrigo kannu, atzimeju daudzumu un šodien tieši uzpildijos Neste. Man ir pat bildes. Pa litru toč ir mazāk. Ir doma pabraukat ar to kanniņu uz cirkuli un virši. Priekš sevis vismaz zināt kas notiek. Tā lūk