www.sudzibas.lv VIADA Slikts serviss

Viada - Slikts serviss

27.01.2024 plkst 18: 15 iebraucu dus lai iegādātos vinjeti savam transportlīdzeklim. Pārdēvēja atbild, ka vadītājas kabineta netiekot un vinjeti iegādāties nevaru. Kāpēc pieņemiet darba cilvēku kurš nav apmācīts strādāt vienatnē? Sapratu to, ka pārdevēja nemāk to izdarīt. Sods ir 500€ tuvākais dus olainē. Kāpēc man jācieš no nepilnīga darbinieka?

27.01.2024

Papildināts Aldis94 29.01.2024

DUS atrodas Rīgas iela 56, starp Jelgavu un Ozolniekiem.

A Aldis94 29.01.2024

Tā jau būs mana darīšana ko māku ko nē.

Bet izskatās, ka to tik vien dari kā komentē pie visām sūdzībām. Tautā saucamais dīvāna eksperts.

L Lailalala55 08.04.2024

Viada mājaslapā ir noradīts laiks, kad ir iespējams iegādāties vinjetes konkrētaja DUS (8-17). Vinjetes tiešam ir iespējams iegādaties tikai caur vaditāju, operators to nedara.
Nevajag rakstīt sūdzību par jūsuprat nekompetentu, nemākošu darbinieku, ja neesat noskaidrojis ne vinjetes iegādes darba laiku, ne situāciju ka to tiešām dara vaditājs.
Darbiniece nav izdarījusi neko nepareizu, kā ari apsoluti nav nekompetenta un neapmācīta saviem pienākumiem!