www.sudzibas.lv VIADA Apkalpošana zemākajā līmenī

Viada - Apkalpošana zemākajā līmenī

Visu laiku leju degvielu Viadā, pārsvara Juglā pie autobusu galapunkta, vienmēr jaukas meitenes kas tur strāda. Bet nu tagad parādījusies jauna operatore kura vispār ar klientiem runāt nemāk. Skaidrs ka darbs gan jau nav no vieglākajiem it īpaši brīvdienās bet nu visam ir robežas. Jau pirms tam biju saskārusies ar rupjību un neapmierinātību no tas meitenes puses, neko neesmu nekur rakstījusi bet šovakar reāli apkalpošana bija zem 0. Ne sveiciena, pilnīgi mēmi izsista mana uzpilde, paldies ka vismaz īsta bija uzlikta čekā, atlaižu karti nav pajautājusi, izdodot atlikumu nauda reāli bija mesta uz Letes, pat nevarēja nolikt tajā trauciņā. Uzlīmes arī neesmu saņēmusi. Meitenei bija tik neapmierināta seja it ka es esmu vainīga ka atbraucu uzpildīties. Traki. Vadībai noteikti jāpārrunā par apkalpošanu ar to darbinieci, jo braucot jebkura cita dienā citas meitenes vienmēr laipnas un atsaucīgas. Laikam šovakar nepaveicas jo meitenei garastāvoklis nebija labs! Darbinieces vārdu neteikšu jo vārda zīmīti arī nepamanīju. Uzpildījos ap 20: 30, ja tas palīdzēs

21.08.2022

G Gulbenietis 22.08.2022

Grūti pašai karti nopīkstināt?