www.sudzibas.lv VIADA Slikta apkalpošana

Viada - Slikta apkalpošana

Labdien. Kuru reizi jau rakstu, bet nekas nemainās. Dus ķīšezera iela 31 strādā meitene vārda patrīcija. Visu laiku ir neapmierināta. Nekad nesveicinas. Visu laiku ar tādu necieņu skatās. Tas taču nav normāli, ka apkalpošanas sfērā strādā tādi cilvēki. Rupji atbild, vai vispār var neko neatbildēt. Vai tiešām jūs nevarat izskaidrot saviem darbiniekiem, ka vajag strādāt ar klientiem. Ja viņai tāds darbs neapmierina tad vajag strādāt citur. Tas nav normāli, ka tagad lielākā daļa jūsu klientu no šī dus, brauc citur tajās dienās kad strādā šī meitene. Lūdzu izskatīt šo situāciju un aprunāties ar savu darbinieku. Ar cieņu.

12.12.2023

D Direktorrs 12.12.2023

Nerunā visu klientu vārdā, viņa ir ļoti laipna un ir ļoti laba darbiniece.. Varbūt problēma ir tevī? Varbūt smirdi pēc bomža? Varbūt izskaties pēc alkaša utt..

Protams. Tagad rakstīs viņas radinieki un draugi. 😉

K Katerina1987 13.12.2023

Patrīcija Kupriša ļoti nelaipna pret klientiem. Saorotams ka šo postu raksta viņas draugs vai radinieks. Ja vajadzēs arī varu aizbraukt uz ofisu Alises iela un klātienē uzrakstīt sūdzību.

Dusmīgais Ainārs 12.12.2023

Iepildi taču degvielu un brauc projām , neviens nebrauc uz DUS komunicēt un socializēties 🤦‍♂️

Radinieks vai draugs Patrīcijas Kuprišas grib uzbraukt